Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب پس با این حساب که نژاد giant ها و منشاشون معلوم نبود توی شماره 2 میشه گفت که giant ها همون undead هایی هستن که لینک نکردن first flame رو انتخاب کردن ؟
نه بابا Giant ها برای خودشونن. کلا تقسیم بندیشون اینجوریه:

1- نژاد انسان ها که از Dark Soul به وجود اومدن و پدر جدشون Pigmy بوده:d

2- نژاد غول ها که اصلا منشا مشخصی ندارن. ممکنه اینا هم از تاریکی اومده باشن و ممکنه همون اول کنار اژدهایان روی زمین بوده باشن.

3- نژاد نیمه غول ها مثل Gwyn, Artorias و ... که اینا انسان به حساب نمیان هر چند بینشون ممکنه چندتایی هم قد و قواره انسان ها باشه. البته من یه تئوری دارم که میگم توی First Flame فقط Lord Soul و Dark Soul نبودن و روح های دیگه ای بودن (روح های پست تر) که اونایی که اول دست کردن توی آتش و برداشتن، نژادشون بر اساس اون ادامه یافته. یا اینکه Gwyn یه خورده کوچک از Lord Soul رو میده به اونا و اینجوری میشن.

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
بازی بد جور بوی Age of Dark میده.از میازاکی پرسیدن که دنیای DS3 چطوریه گفته که «حس اینکه چیزی(دوره ای) به پایان رسیده یا نابود شده،در این بازی قویتره».این که بازی Hub نداره و بازیکن خودش میتونه بونفایر بسازه(یعنی تعداد بونفایر ها کمه) خودش نشانه هایی از Age of Darkـه.البته اینا همه حدس منه شما هم بیاین نظراتتون رو بگین ببینیم چی از توش در میاد :D

نمیدونم این ترجمه کاربرای اینترنتی از فامیتسو چقدر درسته اما این طور که معلومه باید تمام تئوری‌های مربوط به دوره زمانی رو بندازین دور چون بازی بعد از دوران DS2ـه:D اگه دو بازی قبلی در مورد کشتن «خدایان» بود این بار در مورد کشتن «پادشاهان»ـه.اون Giant Kingـی که در تریلر دیدیم خودش زمانی در پی قدرت «آتش» بود.

در ضمن جابجایی بین بونفایر ها از همون اول در دسترسه اما ریسپاون شدن دشمنا بی نهایته.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی بد جور بوی Age of Dark میده.
دقیقا:biggrin1: سیاهی به طرز عجیبی توی بازی زیاد شده. نکنه Pigmy دوباره پا شده برگشته و Abyss آورده؟:biggrin1:
از میازاکی پرسیدن که دنیای DS3 چطوریه گفته که «حس اینکه چیزی(دوره ای) به پایان رسیده یا نابود شده،در این بازی قویتره».
توی تریلر یه جوری بود که انگار یه چیزی زده دنیا رو ترکونده و همه چی رو خاکستر فرا گرفته. شاید این Lords of Cinder همشون خودشون رو انداختن توی First Flame:biggrin1:
باین که بازی Hub نداره و بازیکن خودش میتونه بونفایر بسازه(یعنی تعداد بونفایر ها کمه) خودش نشانه هایی از Age of Darkـه.
این نبودن Hub برام عجیبه. البته زیاد هم مهم نیست بود و نبودش.
در ضمن جابجایی بین بونفایر ها از همون اول در دسترسه اما ریسپاون شدن دشمنا بی نهایته.
این مورد بین بون فایر ها رو زیاد نیستم. البته در صورتی که منطقه ها همون اول درجه سختی زیادی داشته باشن و نشه یه ضرب رفت جلوی باس آخر، مشکلی نیست:biggrin1: ریسپاون نشدن هم به شدت عالیه. DS II توی این موضوع گندش رو در آورده بود.

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
نه بابا Giant ها برای خودشونن. کلا تقسیم بندیشون اینجوریه:

1- نژاد انسان ها که از Dark Soul به وجود اومدن و پدر جدشون Pigmy بوده:d

2- نژاد غول ها که اصلا منشا مشخصی ندارن. ممکنه اینا هم از تاریکی اومده باشن و ممکنه همون اول کنار اژدهایان روی زمین بوده باشن.

3- نژاد نیمه غول ها مثل Gwyn, Artorias و ... که اینا انسان به حساب نمیان هر چند بینشون ممکنه چندتایی هم قد و قواره انسان ها باشه. البته من یه تئوری دارم که میگم توی First Flame فقط Lord Soul و Dark Soul نبودن و روح های دیگه ای بودن (روح های پست تر) که اونایی که اول دست کردن توی آتش و برداشتن، نژادشون بر اساس اون ادامه یافته. یا اینکه Gwyn یه خورده کوچک از Lord Soul رو میده به اونا و اینجوری میشن.
خوب منم دقیقا چون توی شماره دو giant ها منشاشون معلوم نبود اینو گفتم . الان اینایی که گفتی اون چیزی که من گفتم رو رد نمیکنه .
الان یه چیزی که هست اینه که فن های بازی برای سردراوردن از lore بازی فقط دارن از شماره یک استفاده میکنن و کلا شماره دو رو حساب نمیکنن در حالی که توی تریلر هینت های واضحی به شماره دوم وجود داشت.
من خودم فک میکنم شماره سوم رابطه ی بین دو نسخه اول رو بیش از پیش نمایان میکنه .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
خوب منم دقیقا چون توی شماره دو giant ها منشاشون معلوم نبود اینو گفتم . الان اینایی که گفتی اون چیزی که من گفتم رو رد نمیکنه .

من خودم فک میکنم شماره سوم رابطه ی بین دو نسخه اول رو بیش از پیش نمایان میکنه .
توی داستان شماره 2 اشاره میکنه که وندریک رفت به اونور آبها:dبه سرزمین غولها و اون شی باارزش رو آورد....پس اینکه giant ها اونایی هستن که first flame رو لینک نکردن فک نکنم چندان فرضیه قوی باشه

در کل اگه فنی نگاه کنی داستان به قبل شماره1 یا بعد 2 بیشترمیخوره:dولی من دلمم بیشتر میخواد بین 1 و 2 باشه:d

.

آخرین ویرایش:

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
توی داستان شماره 2 اشاره میکنه که وندریک رفت به اونور آبها:dبه سرزمین غولها و اون شی باارزش رو آورد....پس اینکه gaint ها اونایی هستن که first flame رو لینک نکردن فک نکنم چندان فرضیه قوی باشه

در کل اگه فنی نگاه کنی داستان به قبل شماره1 یا بعد 2 بیشترمیخوره:dولی من دلمم بیشتر میخواد بین 1 و 2 باشه:d

.
منم قبول دارم فرضیه قوی نیست ولی خب وقتی گفته میشه اون غول توی تریلر که به وضوح یک giant هست در واقع یک lords of cinder هم هست این فرضیرو مطرح کردم .
اگه غول ها فقط اونور اب هستن :d پس اون غول های توی throne of want چی بودن ؟
من به نظرم giant ها یه ربطی به first flame و lord soul ها دارن ، وگرنه این همه هینت بازی نمیداد .

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بنظر من بازی قبل از شماره ی یک هست...
امروز داشتم ویدیو مربوط به Gameplay بازی دارک سولز 3 که پشت در های بسته برای بعضی از کارکنانن سایت Gametrailers و بقیه پخش شده بود نگاه میکردم...
{البته ویدیو چیز هایی که اون کارمند های گیم تریلرز دیدن و نه خود گیم پلی}

که یدونشون گیم پلی خیلی جالب توصیف کرد و بنظر من با توصیف ایشون میشه گفت که بازی قبل از شماره ی 1 هست...
اینطوری میگه که :

قشنگترین لحظه ای که توی این دمو گیم پلی دیدم این بود که :

اولا بازی همه جاش خاکستری و Ash بود و بعد به زیر یک پلی رسیدیم که داشت برف میومد و کم کم فهمیدیم Ash داره میباره ولی عجیب بود جای دیگه نمیبارید و فقط دور و اطراف و زیر پول بود و بعدش میگه میریم و میرسیم به سر پل یعنی بالاش و با صحنه ی فوق العاده ای روبرو میشیم و اون صحنه صحنه ی یک اژدهای خاکستر شده {یا شاید سنگی بوده} و مرده بوده که خاکستر شده و خاکستر های بدنش کم کم با وزش باد و به پایین پل میریختن...

{بازی وحشتناک عجیب چیزی در میاد}
میازاکی سنسی...

خوب تموم شد...

بنظرم این قسمت حرفش خیلی به اون تریلر CG اول معرفی دارک سولز 1 شبیه هست که Gwyn رو میبینیم که داره با نیزه های برقیش اژدهاهای سنگی رو میزنه و فضای اون CG هم خاکستر بود و همه داشت خاکستر میبارید...

این عکس ها از همون CG :

بنظرم بازی 100% قبل از یک و قبل از اون جنگ بزرگ و خیانت اون اژدها {اسمش رو یادم رفت} به هم نژادی هاشه یا شاید هم دقیقا بعد از اون جنگه...
خوب به توصیف اون یارو میخوره...

:-"
:-"

بعد یک نقل قول باحال از استاد پرسیدن چرا اومدی رو دارک سولز 3 ولی رو 2 نخواستی کار کنی و چرا بلادبورن 2 رو استارت نزدی !؟
جوابش خیلی معنی داره و ترسناکه و دارک سولز-گونه هست :

استاد میفرماید :

خواسته ی خودم نبود که روی دارک سولز 2 کار نکنم
و
خواسته ی خودم نبود که بیام و روی دارک سولز 3 کار کنم

ولی به هرحال اگر بخوام روی سری سولز کار کنم دوست دارم همیشه نقش کارگردان رو داشته باشم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
منم قبول دارم فرضیه قوی نیست ولی خب وقتی گفته میشه اون غول توی تریلر که به وضوح یک giant هست در واقع یک lords of cinder هم هست این فرضیرو مطرح کردم .
من به نظرم giant ها یه ربطی به first flame و lord soul ها دارن ، وگرنه این همه هینت بازی نمیداد .
منظورتون همون Golem ها هستن؟که کنار first flame و اکثر جاهای قلعه بودن؟؟اینا جزو غنایمی هستش که وندریک بعد لشگرکسی به سرزمین غولها به همراه اون شی ارزشمند با خودش میاره
در کل در داستان شماره2 مستقیم و غیر مستقیم غولها رو نژادی معرفی کردن که دور از این قضایا بودن و وندریک و دار و دستش رفتن دنبالشون..............ولی اینکه بعد شماره 2 چی شده رو کسی نمیدونه

اگر اون دمویه 30 دقیقه ای پخش عمومی بشه به سرعت شروع به شناسایی و حدس زدن می کنیم:dبشدت منتظر این دمو هستیم

.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559

من هر چی نگاه میکنم بهش نمیخوره غول باشه با توجه محیطی و قبری که ازش بلند میشه.

یه سوال دارم lord souls کلا چندتا هستن و چندتاشون زنده هستن؟

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
منظورتون همون Golem ها هستن؟که کنار first flame و اکثر جاهای قلعه بودن؟؟اینا جزو غنایمی هستش که وندریک بعد لشگرکسی به سرزمین غولها به همراه اون شی ارزشمند با خودش میاره
در کل در داستان شماره2 مستقیم و غیر مستقیم غولها رو نژادی معرفی کردن که دور از این قضایا بودن و وندریک و دار و دستش رفتن دنبالشون..............ولی اینکه بعد شماره 2 چی شده رو کسی نمیدونه

اگر اون دمویه 30 دقیقه ای پخش عمومی بشه به سرعت شروع به شناسایی و حدس زدن می کنیم:dبشدت منتظر این دمو هستیم

.
نکته اینه که giant ها یک نژاد ناشناخته هستن ، نه اینکه دور از این قضایا هستن .
اگر اینجوری بود چرا aldia برای درمان undead curse از giant ها استفاده میکرد ؟
حتما یه ربطی بین اژدها و giant و first flame هست که aldia دنبال giant ها بوده .
من هر چی نگاه میکنم بهش نمیخوره غول باشه با توجه محیطی و قبری که ازش بلند میشه.

یه سوال دارم lord souls کلا چندتا هستن و چندتاشون زنده هستن؟
34620105701026430262.jpg
the_giant_lord_by_vulpes_ibculta-d7jtjx4.jpg
عکسا رو گذاشتم دیگه خودت قضاوت کن شبیه اونه یا نه ، در ضمن صداشون هم دقیقا مثل همه.
lord souls ها در واقع چهار تا بودن که بین gwyn , nito , witch of izilith , pigmy تقسیم شدن ، منتهی این که این سول ها از ابتدا جدا بودن یا این که توسط این افراد از هم جدا شدن معلوم نیست.(sith در واقع lord soul نداشت و gwyn به خاطر خوش خدمتیش قسمتی از قدرتشو به اون داد)(lord soul که به pigmy رسید همون dark soul هستش که انسان ها از نسل اونن)
یعنی چی چند تاشون زنده هستن؟
تمام کسایی که توی شماره یک lord souls داشتن توسط chosen undead کشته میشن و soul هاشون به اون میرسه.
تو شماره دو هم همینطور دوباره chosen undead اون کسایی رو که lord souls دارن میکشه و soul هاشونو به چنگ میاره.
داستان بازی هم حالت چرخه زمان و دنیاهای موازی داره ، یعنی شماره دوم یک حالت از حالات محتمل از ادامهِ داستانِ قسمتِ اول هستش ، برای همین نمیشه گفت که به طور کلی چه اتفاقی برای lord soul ها افتاده !

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
درسته کاملا درسته.....
ولی منظور من اینه که قبل وندریک و حملش پای giant ها خیلی به این سرزمین باز نشده بوده(حداق تو بازی اشاره نشده) و اگر این کسی که از قبر پا میشه یه giant باشه باید بعد اتفاقات شماره 2 باشه
ولی این نکته ای که دوستمون BARDI YA و Safety & Peace گفتن (مخصوصا وفور اژدها ها)ذهن رو میبره به سمت وقایع قبل شماره 1 که خوب اونوقت giant ای در داستان ما درگیر نبوده(تا اونجا که میدونیم)

بهر حال به نظر من گمانه زنی بیشتر بیهودس چون بیس اطلاعاتمون از شماره 3 خیلی کم و باید واستیم تا اطلاعات بیشتری بیاد:d

.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559

34620105701026430262.jpg
the_giant_lord_by_vulpes_ibculta-d7jtjx4.jpg
عکسا رو گذاشتم دیگه خودت قضاوت کن شبیه اونه یا نه ، در ضمن صداشون هم دقیقا مثل همه.
lord souls ها در واقع چهار تا بودن که بین gwyn , nito , witch of izilith , pigmy تقسیم شدن ، منتهی این که این سول ها از ابتدا جدا بودن یا این که توسط این افراد از هم جدا شدن معلوم نیست.(sith در واقع lord soul نداشت و gwyn به خاطر خوش خدمتیش قسمتی از قدرتشو به اون داد)(lord soul که به pigmy رسید همون dark soul هستش که انسان ها از نسل اونن)
یعنی چی چند تاشون زنده هستن؟
تمام کسایی که توی شماره یک lord souls داشتن توسط chosen undead کشته میشن و soul هاشون به اون میرسه.
تو شماره دو هم همینطور دوباره chosen undead اون کسایی رو که lord souls دارن میکشه و soul هاشونو به چنگ میاره.
داستان بازی هم حالت چرخه زمان و دنیاهای موازی داره ، یعنی شماره دوم یک حالت از حالات محتمل از ادامهِ داستانِ قسمتِ اول هستش ، برای همین نمیشه گفت که به طور کلی چه اتفاقی برای lord soul ها افتاده !

اهان... بیشتر منظورم همون قبل gwyn بودش که گفتید مشخص نیست.

ممنون

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
@Safety & Peace
من خیلی جاها رو نگاه کردم ولی هیچ جا ندیدم که گفته باشه lord of cinder همون giant نشون داده شده توی تریلره.
در ضمن lord of cinder به گفته اینجا یک شخصه و lords of cinder وجود نداره.
The story in Dark Souls 3 revolves around the “Lord of Cinder“, his resurrection and theDark Hero trying to defeat him.
When asked about the Lord of Cinder being directly connected to Dark Souls I or II (we’re all thinking Gwyn right?) we were given a very vague answer which essentially meant “It will be open for the player to decide“. We were also given the impression that the story of Dark Souls III would not be directly linked to the previous titles, but again be open to interpretation.
اگه میشه منبع نوشتتو بزار در غیر اینصورت لطفا پست اول رو اصلاح کن چون خیلی ها رو به اشتباه میندازه.

watch?v=LfMzk8VXRxU
این ویدیو هم از vaativadiya حتما ببینین خیلی از چیزهایی که دیده رو توضیح میده تو این فیلم .
از جمله این به اون غول اول تریلر میگه giant lord و هیچ اشاره ای به این که این lords of cinder هستش نمیکنه .
و این که میگه که lord of cinder احتمالا کسایی هستن که first flame رو link کردن.
البته vaativadiya از کلمه lords of cinder استفاده میکنه.:|(الان کدومو باور کنیم:d)
ولی این نکته ای که دوستمون BARDI YA و Safety & Peace گفتن (مخصوصا وفور اژدها ها)ذهن رو میبره به سمت وقایع قبل شماره 1 که خوب اونوقت giant ای در داستان ما درگیر نبوده(تا اونجا که میدونیم)
توی اون فیلم که گذاشتم اگه ببینی ، گفته شده که دو تا اژدها دیده شده توی دمو که یکیش جنازه یک اژدها سنگی بوده و اون یکی زنده بوده و میاد جلوی راه پلیر قرار میگیره و مسیرش رو میبنده .(درست مثل اتفاقی که اولِ شماره یک می افته که همین اتفاق توی آخرای demon soul هم می افته) پس با این حساب "وفور اژدها" منتفیه :d از طرفی حتی اگر وفور اژدها داشته باشیم معلوم نیست این اژدها ها همون everlasting dragon ها باشن ؟! ممکنه اژدها های توی شماره 2 باشن(مثلن!)

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اونایی که توی TOWبودن رو وندریک به وسیله "شی" که از غول ها دزدید درست کرد و ربطی به غول ها ندارن. خیلیا عقیده دارن اون چیزی که وندریک دزدید، همون انگشترش بود که قدرت خاصی بهش داده بود.
@Safety & Peace
من خیلی جاها رو نگاه کردم ولی هیچ جا ندیدم که گفته باشه lord of cinder همون giant نشون داده شده توی تریلره.
در ضمن lord of cinder به گفته اینجا یک شخصه و lords of cinder وجود نداره.

اگه میشه منبع نوشتتو بزار در غیر اینصورت لطفا پست اول رو اصلاح کن چون خیلی ها رو به اشتباه میندازه.

watch?v=LfMzk8VXRxU
این ویدیو هم از vaativadiya حتما ببینین خیلی از چیزهایی که دیده رو توضیح میده تو این فیلم .
از جمله این به اون غول اول تریلر میگه giant lord و هیچ اشاره ای به این که این lords of cinder هستش نمیکنه .
و این که میگه که lord of cinder احتمالا کسایی هستن که first flame رو link کردن.
البته vaativadiya از کلمه lords of cinder استفاده میکنه.:|(الان کدومو باور کنیم:d)

توی اون فیلم که گذاشتم اگه ببینی ، گفته شده که دو تا اژدها دیده شده توی دمو که یکیش جنازه یک اژدها سنگی بوده و اون یکی زنده بوده و میاد جلوی راه پلیر قرار میگیره و مسیرش رو میبنده .(درست مثل اتفاقی که اولِ شماره یک می افته که همین اتفاق توی آخرای demon soul هم می افته) پس با این حساب "وفور اژدها" منتفیه :d از طرفی حتی اگر وفور اژدها داشته باشیم معلوم نیست این اژدها ها همون everlasting dragon ها باشن ؟! ممکنه اژدها های توی شماره 2 باشن(مثلن!)

این اطلاعات رو من از PC Gamer گذاشتم و اینا دموی 30 دقیقه ای رو دیدن. اتفاقا اونجا هم بعدش گفته بود اگر چه از واژه Lord of Cinder استفاده شد، اما میازاکی به طرز عجیبی گفت غولی که دیده شد "یکی" از اونا بوده که این خودش باعث میشه اینا بیش از یه نفر باشن.
آره دیگه منم قبلا همینو گفتم. فقط کسایی که آتش رو لینک میکنن جزغاله میشن و بهشون ارباب خاکستر میگن. البته ما فقط Gwyn رو دیدیم:d

احتمال میدم بیننده ها اشتباه برداشت کردن که نوشتن "وفور اژدها". 100% اون چیزایی که دیدن همون Drake ها یا Wyrm ها بودن (شبه اژدهاهای قرمز و آبی). با این حال الان دارم این منبع رو چک میکنم و اطلاعات پست اول رو ویرایش میکنم.

پ.ن: اگر Giant Lord فقط اونی بود که توی شماره دوم بود، دلیل نمیشه دیگه Giant Lordـی وجود نداشته باشه. اولی رو که خودمون ترکوندیم. دومی جانشینش شده
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر