Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
متشکر دوست عزیز فقط من اگه بتونم ابدیت دی ال سی اول رو گیر بیارم مشکلم حله چون اون لینکی شما گذاشتی رو زیر و رو کردم از هیچ قسمتیش نتونستم دانلود کنم
هر چه قدر نت رو هم گشتم ابذیت 1.04نبود یعنی دیگه کلافه شدم در ضمن دی ال سی دوم رو هم از همون لینکه دان کردم فقط اگه ابدیتی چیزی میخواد ممنون میشم بزارید
اگه لینک1.04 از یه جای دیگه بزارید بازم ممنون.

سلام فکر کنم شما از بیلیون اپلود مشکل داشته باشید
روی download or wach می زنی بعد صفحه بعد پاینش در کنار او دانلود بزرگه یک تیک هست اون تیک رو حتماً باید بردارید و بعد رو او download بزرگه کلیک کنید

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
سلام فکر کنم شما از بیلیون اپلود مشکل داشته باشید
روی download or wach می زنی بعد صفحه بعد پاینش در کنار او دانلود بزرگه یک تیک هست اون تیک رو حتماً باید بردارید و بعد رو او download بزرگه کلیک کنید

منم همینو خواستم واسش بگم , گفتم حتما بلده نگفتم ! :d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
با تشکر از همه اخر وارد دی ال سی شدم فقط یک سوال کسی می دونه توی این دی ال سی ماجیک Miracles فیکس کردن یا نه ؟

اگه منظورت Lighting Spear و مشتقاتشه که نخیر نه تنها دمیجش رو زیاد نکردن بلکه دوباره ضعیف ترش کردن و کلا استفاده حجومی از Miracle یه جورایی بی معنا شده تو بازی!

--------------

یه نکته هم بگم برای اونایی که فکر میکنن استفاده از NPC های کمکی بازی رو آسون میکنه، توی این DLC یا شایدم کل بازی مطمئن نیستم اگه یار کمکی Summon کنید دشمناتون تقریبا دو برابر قوی تر میشن. مثلا یکی از جادوهای من که تو حالت تک نفره 600 تا دمیج به Fume Knight میزد وقتی که یه NPC با خودم می بردم، 360 دمیج وارد می کرد و این یعنی تقریبا نصف! پس یه جورایی آوردن NPC آنچنان هم بازی رو آسون نمیکنه فقط ممکنه برای یه مدت کوتاه حواس باس مورد نظر رو پرت کنه.

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سلام
من DLC رو نصب کردم و کرکر کودکس رو هم ریختم ولی الان که میخوام بازی رو شروع کنم بعد 20 ثانیه ارور استاپ ورکینگ میده

کسی راه حلی سراغ داره؟!

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
سلام
من DLC رو نصب کردم و کرکر کودکس رو هم ریختم ولی الان که میخوام بازی رو شروع کنم بعد 20 ثانیه ارور استاپ ورکینگ میده

کسی راه حلی سراغ داره؟!

سلام
هر گونه ارور ستاپ ورکینگ که بعد از نصب دی ال سی رخ بده مربط به نصب نشدن صحیح اپدیت هستش چک کنید اپدیت درست انجام شده یا نه ؟

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سلام
هر گونه ارور ستاپ ورکینگ که بعد از نصب دی ال سی رخ بده مربط به نصب نشدن صحیح اپدیت هستش چک کنید اپدیت درست انجام شده یا نه ؟

اپدیت درست نصب شده

من سر نصب DLC اول هم همین مشکل رو داشتم و فک کنم مشکل از کرک باشه(از کودکس استفاده کردم)
الان با کرک ali213 بازی رو اجرا کردم بالا اومد و ورژن بازی رو توی صفحه شروع بازی نوشت پس اپدیت رو درست ریختم
این کرک سیو رو نمیشناسه و از اول هم که شروع میکنی توی اون کلبه ی پیرزن های اول بازی ،بازی ارور میده و بسته میشه

فک کنم باید بمونم ببینم کرک جدیدی میاد یا نه؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

من بعد اين كه انگشتر king rings را به دست آوردم رفتم تو مكان The Place Unbeknownst و در بسته اين مكان را به وسيله اين انگشتر بازش كردم، ولي تو اين مكان به غير از يك بنفاير و يه مجسمه هيچ چيز خاصي وجود نداره. الان سوالم اينه كه اين مكان فقط به همين چيزهايي كه گفتم خلاصه ميشه؟

آخه خودم شك دارم چنين چيزي باشه. چون درشو حتما بايد با اين انگشتر كينگ رينگ باز ميكردم.

اين تصوير همين مكاني هستش كه ميگم. ممنون

Jeigh01.jpg

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
اپدیت درست نصب شده

من سر نصب DLC اول هم همین مشکل رو داشتم و فک کنم مشکل از کرک باشه(از کودکس استفاده کردم)
الان با کرک ali213 بازی رو اجرا کردم بالا اومد و ورژن بازی رو توی صفحه شروع بازی نوشت پس اپدیت رو درست ریختم
این کرک سیو رو نمیشناسه و از اول هم که شروع میکنی توی اون کلبه ی پیرزن های اول بازی ،بازی ارور میده و بسته میشه

فک کنم باید بمونم ببینم کرک جدیدی میاد یا نه؟

کرک جدید که به احتمال 100% نمی یاد چون کرک CODX اینقدر معتبره که کسی دنبال کرک دیگه نمی ره
من خودم قبلاً همین مشکل برام اتفاق افتاده بود بازی رو یک بار پاک کردم بعد دوباره نصب کردم و بعد اپدیت ریختم درست شد دیگه ارور استاب ورکیگ نداد (البته مال دی ال سی اول)
ببین اپدیت رو انجام دادی V.1.05 می شه و Calibrations 1.10 میشه ؟

License07 این فایل یک کیلو بایتی رو تو پوشه بازی ریختید ؟

آخرین ویرایش:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
کرک جدید که به احتمال 100% نمی یاد چون کرک CODX اینقدر معتبره که کسی دنبال کرک دیگه نمی ره
من خودم قبلاً همین مشکل برام اتفاق افتاده بود بازی رو یک بار پاک کردم بعد دوباره نصب کردم و بعد اپدیت ریختم درست شد دیگه ارور استاب ورکیگ نداد (البته مال دی ال سی اول)
ببین اپدیت رو انجام دادی V.1.05 می شه و Calibrations 1.10 میشه ؟

License07 این فایل یک کیلو بایتی رو تو پوشه بازی ریختید ؟

الان با کرک Ali213 بازی رو اجرا کردم و ورژن رو یه بار دیگه چک کردم (V. 1.05 و Cal.. 1.10 بود)

لاینس رو هم ریختم
مشکل از کرک هست

اگه میتونی ماله یه لینک از ماله خودت بده

- - -ویرایش - - -

سلام بر دوستان.

من بعد اين كه انگشتر king rings را به دست آوردم رفتم تو مكان The Place Unbeknownst و در بسته اين مكان را به وسيله اين انگشتر بازش كردم، ولي تو اين مكان به غير از يك بنفاير و يه مجسمه هيچ چيز خاصي وجود نداره. الان سوالم اينه كه اين مكان فقط به همين چيزهايي كه گفتم خلاصه ميشه؟

آخه خودم شك دارم چنين چيزي باشه. چون درشو حتما بايد با اين انگشتر كينگ رينگ باز ميكردم.

اين تصوير همين مكاني هستش كه ميگم. ممنون

Jeigh01.jpg

اون مجستمه یه غول هست که باید بعد این که اژدهای باستانی رو دیدی بهش سربزنی
اژدها بهت یه ایتمی میده که میتونی باهاش توی خاطرات غول ها بری و روحشون رو بدست بیاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر