Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سلام دوستان.من role playing باز نیستم ولی بدی ام نمیاد کامل تجربش کنم . البته بعضی از بازی های اکشن آرمانهای role هم داره ولی خوب کامل نیستن. تو نت تعریف زیادی از این کردن .میشه یه راهنمایی کنید این بازی چقدر خوب هست ؟ (تجربه شخصیتون از بازی رو بگید)
ممنون.

آقا توصیه ی عماد خان رو جدی نگیر:dمن خودم مگه چیزی قبلا بازی کرده بودم؟؟فقط نکته ش اینه که معقولانه لول آپ کنی و تصمیم بگیری..برو یا علی بگو ما هستیم کمکت میکنیم...بازی رو درست بری سخت نیست(این جمله آخرو خوده عماد خان گفتن:x)

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
.
دوست عزیز سلام...
اگر رول پلی اینگ! باز نیستی من شخصا این بازی رو بهت پیشنهاد نمیکنم....ینی بعنوان اولین بازی با سبک RPG بهت پیشنهاد نمیکنم....چون برخی از بازیهای RPG ذاتا سخت هست و کمی پیچیده...از نوع لول اپ کردن تا استفاده از انواع اقسام ایتم ها و و و.... دارک سولز بازی فوق العاده ای هست که تمرکز اصلی اش رو گیم پلی و بیان داستان به صورت زیر پوستیه! (( اصطلاح علمی ای نیست!)).
شما میتونی بازی های RPG دیگه ای رو از جمله mass effect - diablo 3 -dangeos sage - fall out -the elder scroll - -torchlight - dragon age - fable - the witcherو و و که همه گی بازیهای خیلی خوبی هست اند رو شروع کنی کمی که آشنا شدی بعد به سراغ سری دارک سولز بیای...
و بازی اینقدر خوش ساخت هست که اگر کمی دیرتر هم بازی کنی 6 ماه یکی سال حتی 2 سال و بیشتر! هیچ از جذابیت این سری کم نخواهد شد....
.
البته از بازیهایی که نام بردم برخی اشون دست کمی از دارک سولز ندارن! برای شروع کردن بهتره با سری mass efect شروع کنید که به خوبی شمارو با المان های RPG آشنا میکنه....
پس پیشنهاد من به عنوان کسی که بازیهای RPG زیادی رو تموم کرده اینه که فعلا به سراغ دارک سولز نیای تا کمی مهارت تو این سبک از بازیها کسب کنی...

کمکم کردی خیالم راحت شد . ممنون دوست عزیز ;)

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
آقا توصیه ی عماد خان رو جدی نگیر:dمن خودم مگه چیزی قبلا بازی کرده بودم؟؟فقط نکته ش اینه که معقولانه لول آپ کنی و تصمیم بگیری..برو یا علی بگو ما هستیم کمکت میکنیم...بازی رو درست بری سخت نیست(این جمله آخرو خوده عماد خان گفتن:x)
.
محمد آقا ما چاکرتیم.:d :x
.
اگه شما رفتی و میشه رفت پس برید! ما همه پشت ات ایم....(( فقط اگه زده بشه از بازی من غرامت نمیدما! :))))

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
دوستان میشه بگید برای کلس knight باید چه چیزایی رو تو Level up کردن منظور کرد؟ یه سوال دیگه هم دارم برای DLC بازی رو باید کاملا تموم کرد که مراحل و مسیرها معلوم شن یا میشه یازی رو تموم نکرده هم مراحل رو دشت کرد ؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان میشه بگید برای کلس knight باید چه چیزایی رو تو Level up کردن منظور کرد؟ یه سوال دیگه هم دارم برای DLC بازی رو باید کاملا تموم کرد که مراحل و مسیرها معلوم شن یا میشه یازی رو تموم نکرده هم مراحل رو دشت کرد ؟
.
برای کلاس شوالیه....بیشتر باید روی str (قدرت) - dex ( چابکی) - stamina و vit و خط خون ات تمرکز کنی....
برای ورود به dlc شما کافیه باس فایت the rotten رو کشته باشی....کنار بنفایر این باس یه مجسمه اضافه شده بررسی میکنی و وارد محیط dlc میشی و نیازی به تمام کردن بازی نیست...

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
.
برای کلاس شوالیه....بیشتر باید روی str (قدرت) - dex ( چابکی) - stamina و vit و خط خون ات تمرکز کنی....
برای ورود به dlc شما کافیه باس فایت the rotten رو کشته باشی....کنار بنفایر این باس یه مجسمه اضافه شده بررسی میکنی و وارد محیط dlc میشی و نیازی به تمام کردن بازی نیست...
ممنون . میشه dlc رو از بازار تهیه کرد یا فعلا فقط میشه دانلودش کرد ؟ اگه میشه لطفا اگه لینک دارین دست مارم بگیرید :x

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ممنون . میشه dlc رو از بازار تهیه کرد یا فعلا فقط میشه دانلودش کرد ؟ اگه میشه لطفا اگه لینک دارین دست مارم بگیرید :x
.
.
بعید میدونم بشه dlc جدارو خرید! بازی کامل همراه با dlc هست اش....تو صفحات قبل لینک دانلود اپدیت و dlc رو گذاشتم برات پی ام میکنم...

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان the last giant زدنش ضروریه؟
خسته شدم از بس مردم
همش زیر پاش له میشم
هر وقت میرم طرفش اوضاع خوبه تا موقعی که stamina اشتباها تموم کنم ونتونم جا خالی بدم
اینجوری که پیش میره تموم کردن بازی جز محالاته
کلاس شوالیه دارم لول 26

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
خسته شدم از بس مردم
همش زیر پاش له میشم
هر وقت میرم طرفش اوضاع خوبه تا موقعی که stamina اشتباها تموم کنم ونتونم جا خالی بدم
کلاس شوالیه دارم لول 26

بله!
اولین باس بازی و شاید یکی از راحتترین ها!:d
باید بکشیش تا با به دست آوردن soldier key بتونی به باس بعدی برسی!

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
خسته شدم از بس مردم
همش زیر پاش له میشم
کلاس شوالیه دارم لول 26

اولش همینطوریه :D
وقتی خواست بزنه از زیرش رد شو برو پشت سرش، بعد بزنش، هی همین کار رو تکرار کن.اون طوری که بخوای جاخالی بدی و اینا معمولا استامینا کم میاد :( وقتی میبینی که ضروری نیست سپر بگیری هم سپر نگیر تا زودتر پر شه :)

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر