Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
مرسی :D :D
فعلا اومدم پیش این bell keeperها :| گفتم این lockstone رو بزنم مثل قبل یه مشت item گیرم بیاد. سر از اینجا در آوردم :|

همیشه ازون Lockstone ها که پشتشون صندوقچه نیست..بعضیاشون یه منطقه جدید،بونفایر جدید،دشمن جدید و ... باز میکنن..نگهشون دارتوی Doors Of Pharos به دردت میخورن..جاهایی که با اون سنگها باز میشن دیدنشون اجباری نیست..زیاد وقتت رو نزار روش ولی اگه میخای تو بازی مکاشفه کنی:dهرجا رو تونستی بگرد و کله رو بنداز...این نقشه ی جهانیه که توشی...بزارش تو جیبت به درد میخوره:d
http://www.8pic.ir/images/ysxeh9kj7i0ypy8mklei.jpg

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
دوست عزیز رمت چنده که 20 دقیقه ای نصب کردی ( رم من 2 DDR3

برا من نصب نشد احتمالا رم کم میاره ( برا من تا اخر نصب میکنه بعد سر اصل کار که باید اپدیت جایگزین کنه نمیتونه انجام بده همونجوری 23 گیگ میمونه
مشخصات سیستمم رو میتونی از تو پروفایلم بخونی. memory : DDR2 2.00 GB x2

کدوم در رو میگی اخه؟
یه عکس بگیر بزار تا خوب بفهمیم

من نمیدونم چرا نمیتونم از داخل بازی عکس بگیرم. رفتم از یه جا عکس درو پیدا کردم گذاشتم ببینی :) CLOSED!

5u8ljlr6tfs2o8xdhhu1.png

- - -ویرایش - - -

دو بار بازی رو تموم کردم دارم واسه باره سوم میرم لولم270ه خوبه؟
لامصب دم به دقه به دنیام حمله میکنن نامردا
این وضعیت equipmentامه
شمشیر:MoonLight GreatSword+5
سپر:King Shield+5
استف:Wisdom Staff+5
ست آرمور:Velga
اگه چیز بهتری هست بگید جایگزین کنم؟

Velga؟ ندیده بودم تا حالا:d اصلا velga نداریم :d
من اینطوری میرم جلو خواستی یه آزمایش کن :
Drakekeeper's Great Hammer +10
Faraam set +10 یا Havel Set +5
Tower Shield +10 یا Havel's GreatShield +5
Pyromancy Flame +10 x2

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
.
این در بازه رفیق! چیزی هم نمیخواد واسه باز شدن اش! شما از چه کرکی استفاده کردی؟!!؟
همون که خودت دادی. یعنی واسه باز شدن چیزی نمیخواد؟ :(

من نسخه PC رو نمی دونم ولی توی نسخه های دیگه برای باز شدن این در لازمه که یه آیتم به نام Dragon Talon توی Inventoryــتون اضافه بشه تا بتونید این در رو باز کنید و این آیتم هم با نصب DLC اضافه میشه خود بخود و احتمالا مشکل ایشون از کرکه.

رفتم دیدم. Dragon Talon تو inventory نبود. کرک هم از انجا گرفتم :
http://www.dl.game2dl.com/srv2/games/Dark.Souls.II.Crown.of.the.Sunken.King-CODEX-Crack.rar

آخرین ویرایش:

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
.
این در بازه رفیق! چیزی هم نمیخواد واسه باز شدن اش! شما از چه کرکی استفاده کردی؟!!؟

من نسخه PC رو نمی دونم ولی توی نسخه های دیگه برای باز شدن این در لازمه که یه آیتم به نام Dragon Talon توی Inventoryــتون اضافه بشه تا بتونید این در رو باز کنید و این آیتم هم با نصب DLC اضافه میشه خود بخود و احتمالا مشکل ایشون از کرکه.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
همون که خودت دادی. یعنی واسه باز شدن چیزی نمیخواد؟ :(

رفتم دیدم. Dragon Talon تو inventory نبود. کرک هم از انجا گرفتم :
http://www.dl.game2dl.com/srv2/games/Dark.Souls.II.Crown.of.the.Sunken.King-CODEX-Crack.rar
.
دوستمون درست میگه وقتی لود میکنی بازیتو یه سری وسایل اضافه میشه به اینورتوری ات از جمله dragon talon....
نبود؟!
تو item box ات نذاشتی اشتباهی؟!!

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
.
دوستمون درست میگه وقتی لود میکنی بازیتو یه سری وسایل اضافه میشه به اینورتوری ات از جمله dragon talon....
نبود؟!
تو item box ات نذاشتی اشتباهی؟!!
ممنون از همه. یه گندی بود از خودم که درستش کردم. =))
ٍEDIT : به جایه اینکه یه پرونده بسازم به اسم DLC بعد .Bin هارو بریزم توش همینطوری ریختمشون تو پرونده Game :))

آخرین ویرایش:

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من چون واسه بعضی باس ها افرادی دیگه رو سایمون میکنم میشه بگید واسه جورنی 4 چه مقدار سولز کلی و چه لولی خوبه؟
سولز کلی من 17000000ه و لولم 270 البته فعلا وسطای جورنی 3 ام الان وضعم خوبه؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان من چون واسه بعضی باس ها افرادی دیگه رو سایمون میکنم میشه بگید واسه جورنی 4 چه مقدار سولز کلی و چه لولی خوبه؟

من نمیدونم شما چرا انقدر وسواس بخرج میدی:d من خودم NG +++ و DLC رو با لول 290 تموم کردم و Souls Memoryــم هم نزدیک 33 میلیون میشه که اگه همش رو برای لول آپ میذاشتم الان لولم بالای 350 بود و مثلا خیلی جاها راحت 1 میلیون یا کمی کمتر و بیشتر رو هیمنطوری الکی از دست میدادم و این آخریا دیگه اصلا برام مهم نبود. شما با لول 200 هم بنظرم میتونید NG++++ رو برید بشرطی که از آیتما و اسلحه ها و لول آپ درست استفاده کنید.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
من نمیدونم شما چرا انقدر وسواس بخرج میدی:d من خودم NG +++ و DLC رو با لول 290 تموم کردم و Souls Memoryــم هم نزدیک 33 میلیون میشه که اگه همش رو برای لول آپ میذاشتم الان لولم بالای 350 بود و مثلا خیلی جاها راحت 1 میلیون یا کمی کمتر و بیشتر رو هیمنطوری الکی از دست میدادم و این آخریا دیگه اصلا برام مهم نبود. شما با لول 200 هم بنظرم میتونید NG++++ رو برید بشرطی که از آیتما و اسلحه ها و لول آپ درست استفاده کنید.
خو من بعضی جاها سایمون میکنم باید سولزم در حدی باشه که سایمون های روی زمین افراد رو ببینم میخوام بدونم سولز مموریم چقدر باشه اوکیه؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خو من بعضی جاها سایمون میکنم باید سولزم در حدی باشه که سایمون های روی زمین افراد رو ببینم میخوام بدونم سولز مموریم چقدر باشه اوکیه؟
آقا شما سایمون نکن، گناه داره :d
سامون کن.
دوم اینکه سامون کردن ربطی به سولز نداره،
برای دیدن علامت سامون روی زمین باید human باشی فقط، نه hollow
که برای human شدن باید humanity استفاده کنی.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
.
ببین رفیق اینکه یه لولی برای کدوم جورنی خوبه معنا نداره! و بسته گی به بازی کردن ات داره... ممکنه یکی لول اش 400 باشه ولی توانایی بازی تو جورنی 2 رو نداشته باشه!! یکی لول اش 50 باشه جورنی 10 باشه....بسته به نوع بازی و انتخاب سلاح و زره مناسب میتونی خیلی راحت به جورنی های بالاتر هم بری لول زیاد مهم نیست!
.
و تو انتخاب زره - سپر و شمشیر و و و و این هم خیلی شخصی هست اش...الان به فرض خود من قویترین آرمور ها و سپر هارو دارم تو وسایلم ولی 2 تا ست که از نظر ظاهری زیبا هستن رو اپگرید کردم و پوشیدم! و تمرکز ام رو غلت زدن و جست و خیز هست اش!! در واقع بهترین سپر - بهترین شمشیر - بهترین و و و و با توجه به نوع بازی شخص مشخص میشه....
.
برای سامون کردن همونطور که دوست عزیزمون گفت اول اینکه باید human باشی و دوم عضو کاواننت company of champions نباشی....

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
بچه ها این مجسمه های سنگی که جلوی راه رو گرفتن (اندازه ی خودمون هستن منتهی سنگ شدن) رو چجوری میشه برداشت ؟
باید یک آیتمی به نامم fragrant branch of yore داشته باشی
اگه اونو توی invetory نداری ، یعنی باید اول مسیر های دیگه رو بری .
اولین جایی هم که این آیتم رو میتونی بگیری به احتمال زیاد بعد از کشتن lost sinner هستش ، یکی هم قبل از black gulch و یکی هم توی shrine ruin هستش.(که البته این آخری نیاز به یدونه از همون آیتم داره برای به دست آوردنش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر