Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
نه اون کلید را که وقتی باس را کشتم گرفتم
قبل از اونجا یه در هست که مثل دریه که توش بونفایره قبل باشه اون باز نمیشه؟؟؟
در ضمن من میتونم روح ۴تا باس اصلی را با اون کلاغه معامله کنم؟؟؟؟؟
چرا monlight great sword را تو آیتماش نداره؟؟؟؟

ببین اون کلید ماله همون جایی هست که بهت گفتم
این رو بخون:
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Brightstone+Key

اگه 4 تا روح رو داری الان برو به بنفایر Shaded Woods بعدش از پله برو بالا و از مسیر سمت چپ استفاده کن که اخرش میرسه به یه در بسته و اگه 4 تا روح رو داشته باشی در برات باز میشه
بعدش این 4 تا رو میتونی معامله کنی و دیگه نیازی بهشون نداری

اگه Moonlight greatsword رو میخوای باید باس عنکبوتی رو توی NG+ بکشی تا بهت روح مخصوص این شمشیر رو بهت بده
میتونی با استفاده از Bonfire Aset هم اون بنفایر رو اپگرید کنی

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
الان من توی NG+3 هستم و دارن دهنم رو سرویس میکنن
از یه مسیر دیگه هم قبل این باس رفتم رسیدم یه جایی که توش ابه و دشمن های دایناسور شکل توش هستن
اینا یه طرف این لاکپشت هایی که روشون سنگ های سمی و مدل های دیگه هست هم خیلی رو اعصابن
اینا رو نمیشه به غیر از پرتاب بمب رو زمین جور دیگه کشت؟

لاک پشت هایی که می گی خیلی آسونه کشتنشون یدونه تیرکمون خوب بردار و راحت از دور به قسمت پایین پایینشون شلیک کن و با دو سه تیر می میرن.
اون باس سه نفره هم زیاد سخت نبود بنظرم، مخصوصا برای کلاس های دورزن.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
اپدیت ریختم 11 گیگ شد مجموع 23.400 گیگ شد حجم بازی ( برا شما هم همینطوری ) کرک کودکس ریحتم stop working داد
اون فایلهایی که درست کرده بود پاک نکرد 2 تا patch و xdelta
من 7 بار بازی پاک کردم نصب کردم 1.5 ساعت طول میکشه تا اپدیت نصب بشه رم کامل اشغال میکنه کامپیوتر هنگ میکنه یه ستاپ بود راحت نصب میشد
با کرک 1.2 وارد میشه dlc نمیاره )با کرک کدکس هم نمیشه

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
اپدیت ریختم 11 گیگ شد مجموع 23.400 گیگ شد حجم بازی ( برا شما هم همینطوری ) کرک کودکس ریحتم stop working داد
اون فایلهایی که درست کرده بود پاک نکرد 2 تا patch و xdelta
من 7 بار بازی پاک کردم نصب کردم 1.5 ساعت طول میکشه تا اپدیت نصب بشه رم کامل اشغال میکنه کامپیوتر هنگ میکنه یه ستاپ بود راحت نصب میشد
با کرک 1.2 وارد میشه dlc نمیاره )با کرک کدکس هم نمیشه

اگه اپدیت رو کامل ریخته باشی ولی DLC رو نشون نده یا ارور بده یعنی اپدیت رو توی پوشه اشتباهی ریختی
موقع نصب اول از فایل های اولیه یه بک اپ گرفته میشه و واسه همین حجم بازی زیاد میشه ولی اگه درست بریزی اخر کار فایل های اضافی پاک میشه.اون فایل های ستاپ و پچ هم پاک میشن
الان کل پوشه بازی من 12.5 گیگ هست در صورتی که موقع نصب اپدیت بالای 20 گیگ بود
دفعه اول که ریخته بودم تو هاردم 8 گیگ خالی بود و واسه همین بعد نیم ساعت نصب اپدیت ارور داد که جای خالی نداره و واسه همین مجبور شدن بازی رو از اول نصب کنم و بعد دوباره اپدت رو بریزم

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
سلام.

این غول که تو Forest of Fallen Giants هست که کنارش 2 تا زوبین بزرگ هست رو چطوری بکشم؟ :| اصلا مهلت نمیده :( باز اون last giant راحت بود :|
کلاسمم Sorcerer هست، لول 26 هم هستم :( مرسی

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام.

این غول که تو Forest of Fallen Giants هست که کنارش 2 تا زوبین بزرگ هست رو چطوری بکشم؟ :| اصلا مهلت نمیده :( باز اون last giant راحت بود :|
کلاسمم Sorcerer هست، لول 26 هم هستم :( مرسی
.
این غول کلا 3-4 نوع بیشتر حمله نداره...معمولا یا خیز بر میداره سمت ات که با غلت زدن میتونی رد اش کنی و از کنار یکی دو تا ضربه بهش بزنی.........یا اینکه 2 تا ضربه ی سبک میزنه یه ضربه ی قدرتی! بعدش 2 ثانیه ای در دسترس ات هست....تمامی ضربات اش هم دفاع میشه البته با لول ات الان کمی سخته.....
.
شما چون جادوگر هستی راحت میتونی با جاخالی دادن و استفاده از جادو بزنی اش..... و یا اینکه درست روبروی زوبین ها موقعی که دقیقا میخواد بهت ضربه بزنه با سپر ات به ضربه بهش بزن (( زمان بندی خیلی مهمه مگه نه کتلت میشی!)) وقتی این کارو کردی 3-4 ثانیه ای گیج میشه...بپر پوشت زوبین ها 1 تیر بهش بزنی 90% از خونش کم میشه میمونه یکی دو تا ضربه نهایی

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
.
این غول کلا 3-4 نوع بیشتر حمله نداره...معمولا یا خیز بر میداره سمت ات که با غلت زدن میتونی رد اش کنی و از کنار یکی دو تا ضربه بهش بزنی.........یا اینکه 2 تا ضربه ی سبک میزنه یه ضربه ی قدرتی! بعدش 2 ثانیه ای در دسترس ات هست....تمامی ضربات اش هم دفاع میشه البته با لول ات الان کمی سخته.....
.
شما چون جادوگر هستی راحت میتونی با جاخالی دادن و استفاده از جادو بزنی اش..... و یا اینکه درست روبروی زوبین ها موقعی که دقیقا میخواد بهت ضربه بزنه با سپر ات به ضربه بهش بزن (( زمان بندی خیلی مهمه مگه نه کتلت میشی!)) وقتی این کارو کردی 3-4 ثانیه ای گیج میشه...بپر پوشت زوبین ها 1 تیر بهش بزنی 90% از خونش کم میشه میمونه یکی دو تا ضربه نهایی

ااااا ایول :d اول رفتم هی اون مارمولک مظلوم رو کشتم تا برسم به لول 29 بعدش همین کار رو کردم، با دو ضربه مرد :d مرسی :)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
Black Gultch زیری هم داره مگه؟؟:dمسیرش برات مقدوره راهنمایی کنی؟؟
داخل black gulch روبروی سوراخ دومین کِرم کنار مجسمه ها، پایین رو نگاه کنی یه لبه هست
اروم از لبه بیوفت پایین میوفتی روی اون لبه که یه درب هم اونجا هست که قفله (با همون کلید باز میشه)
سمت راست درب پایین رو باز نگاه کنی یه لبه ی خیلی باریکه که یه جنازه افتاده روشپاروم غَلط بزن بیوفت پایین روی اون لبه، دیگه بقیش معلومه ;)

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
.
stob working بخاطر اینه که کامل اپدیت رو نریخته! ولی میزنه 1.04
شما اپدیت رو بریز تو محل نصب بازی....اپدیت کن بازی رو دقت کن که 10-5 دقیقه طول میکشه و تمامی فایل های پوشه game جایگزین میشه......و قتی اپدیت تموم شد n رو بزن که ادامه بده و فایل های جدید رو بریزه....
.
dlc هم همون 2 تا فایل لاینس هست...همون 1 کیلو بایت کار خودشو انجام میده!
.
کرک کودکس و بریز مشکل ات حل میشه....

برا من نصب اپدیت که تموم شد eror میده چکار کنم

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان اگر با انبوه دشمنان تو dlc مشکل دارید! میتونید از جادوی yearn استفاده کنید!!
.
به علت داشتن دره! و ارتفاعات راحت میتونید برخی جاها دشمنان اتون رو به خود کشی وادر کنید! :d
.
این جادو یه به دشمنان اتون یک جای جعلی رو نشون میده! ینی یه decoy از شما میسازه! کافیه یه دور تو محیط بزنید! وقتی 5-6 نفر دنبال اتون راه افتادن! از این جادو توی دره استفاده کنید! دشمنان یکی یکی مث بز! میان که خودشون رو برسونن به شما میوفتن تو دره!
.
البته همه ی دشمنان گول این جادو رو نمیخورن! و بیشتر جنبه ی فان داره! صد البته در برخی موارد به شدت کاربردی هست اش!
.
yearn.png

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوسه تاسوال دیگه برام پیش اومده..فقط دوسه تا:d

1) این Aldia کیه؟؟
2)چرا تو Aldias Keep یه سری جعبه هست که تکون میخورن؟؟نمیشه ترکوندشون داخلشون رو دید؟؟
3)بعد از آزاد کردن جادوگر Navalan توی Aldias Keep میگه He will Never leave you..این He به کی برمیگرده؟؟:d
4)توی درانگلیک قبل از ورود به محوطه ی مبارزه بااون دوتا Dragon Rider با ملکه ناشاندرا ملاقات میکنیما...من کرمم گرفت:dبا تیرکمون بهش 10تا تیر زدم بعدش ملکه محو شد ازون منطقه...کجا رفت؟؟:d
5)اون محرابی که توی Shrine Of Amana آتیش گرفته و یه Melfanito کنارش نشسته چرا وقتی Pray میکنم مینویسه اتفاقی نیوفتاد؟؟
6) همون اول قلعه ی درانگلیک که دوتا Golem رو فعال میکنیم و در باز میشه یه روحی اون بالا کنار پلکان وایستاده و درمورد پادشاه و ملکه حرف میزنه...فازش چیه؟؟؟:d
7)پشت سرش یه اتاق هست که دوتا صندلی خیلی بزرگ روشه...من همش فکر میکردم تواین اتاق یه مبارزه ی جانانه درپیشه...اشتباه میکردم؟

اینا فعلا یادم مونده بود..بقیه رو بعدا میپرسم.:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوسه تاسوال دیگه برام پیش اومده..فقط دوسه تا:d

1) این Aldia کیه؟؟
2)چرا تو Aldias Keep یه سری جعبه هست که تکون میخورن؟؟نمیشه ترکوندشون داخلشون رو دید؟؟
3)بعد از آزاد کردن جادوگر Navalan توی Aldias Keep میگه He will Never leave you..این He به کی برمیگرده؟؟:d
4)توی درانگلیک قبل از ورود به محوطه ی مبارزه بااون دوتا Dragon Rider با ملکه ناشاندرا ملاقات میکنیما...من کرمم گرفت:dبا تیرکمون بهش 10تا تیر زدم بعدش ملکه محو شد ازون منطقه...کجا رفت؟؟:d
5)اون محرابی که توی Shrine Of Amana آتیش گرفته و یه Melfanito کنارش نشسته چرا وقتی Pray میکنم مینویسه اتفاقی نیوفتاد؟؟
6) همون اول قلعه ی درانگلیک که دوتا Golem رو فعال میکنیم و در باز میشه یه روحی اون بالا کنار پلکان وایستاده و درمورد پادشاه و ملکه حرف میزنه...فازش چیه؟؟؟:d
7)پشت سرش یه اتاق هست که دوتا صندلی خیلی بزرگ روشه...من همش فکر میکردم تواین اتاق یه مبارزه ی جانانه درپیشه...اشتباه میکردم؟

اینا فعلا یادم مونده بود..بقیه رو بعدا میپرسم.:d
1.آلدیا برادر وندریکه. بوده قبل از اینکه تبدیل بشه به اون ancient dragon
2.اون غول بزرگارو ببر کنارشون تا اتک دادن جا خالی بده، میزنه میشکونه جعبه هارو، داخلش دشمنه، جیز خاصی نیست.
3. نمیدونم.
4.به ملکه که تیر نمیخوره (به لطف ضعف بازی) بعدشم غیب میشه میره دیگه، کسی چمیددونه کجا میره :d
5.اگر humanity نداشته باشی و بصورت hollow بری اونجا pray کنی بهت یه humanity میده.
6.هیچی. قبلا از خدمت کاران شاه بوده.
7.اره، اونجا اتاق شاه و ملکه هست، چیزی اتفاق نمیوفته داخلش.

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
1.آلدیا برادر وندریکه. بوده قبل از اینکه تبدیل بشه به اون ancient dragon
2.اون غول بزرگارو ببر کنارشون تا اتک دادن جا خالی بده، میزنه میشکونه جعبه هارو، داخلش دشمنه، جیز خاصی نیست.
3. نمیدونم.
4.به ملکه که تیر نمیخوره (به لطف ضعف بازی) بعدشم غیب میشه میره دیگه، کسی چمیددونه کجا میره :d
5.اگر humanity نداشته باشی و بصورت hollow بری اونجا pray کنی بهت یه humanity میده.
6.هیچی. قبلا از خدمت کاران شاه بوده.
7.اره، اونجا اتاق شاه و ملکه هست، چیزی اتفاق نمیوفته داخلش.
.
.
3 - همونطور که میدونیم! navalan یه سری quest داره...(( البته وقتی اون در مه دار رو کنار میزنیم! در واقع ماموریت ها از بین میره و فقط یک فروشنده است که تو حالت انسانی به امون وسایلی میفروشه)) ممکنه npc هایی که باید براش بکشیم رو میگه!!
.
یا ممکنه! نفرین ایکه باهامونه!! یا اون روح سیاه و و و رو میگه! :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر