Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
ممنون اما میخواستم نظر کسایی که باهاش مبارزه کردن رو بدونم.

ok
من خودم زیاد از مبارزه باهاش زیاد خوشم نیومد
اتک هاش خیلی مسخره هست
من سپرم نوع سنگین +10 هست و ظربات فیزیکی رو کلا بلاک میکنه ولی این یه دورخیز میکنه و میاد طرف ادم با این که سپر رو گرفتم یهو کل استامینا رو خالی میکنه
نزدیکش هم که میشه با پنجه هاش 2 تا اتک میده که اولی رو بلاک میکنم ولی دومیه میخوره و خونم نصف میشه
مسخره ترین اتکشم گاز گرفتنشه که در جا میکشه

این باس اختیاری هست و راه خاصی هم پشتش نیست که به جایی ختم بشه و من تو هر 2 باری که بازی رو رفتم گذاشتمش اخرسر (بعد این که بازی تموم شد) بیام سراغش

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
دوستان Royal Rat Authority رو چطوری بکشم؟

یه راهنمایی میکنم راحت بکشیش...این موش وقتی میاد بیرون از تو سوراخ تنها موشیه که روش LOCk ON میکنی خونش رو نشون نمیده...!! بزن سرویسش کن..با Great Club راحت با سه چهار ضربه میمیره..!!

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
یه راهنمایی میکنم راحت بکشیش...این موش وقتی میاد بیرون از تو سوراخ تنها موشیه که روش LOCk ON میکنی خونش رو نشون نمیده...!! بزن سرویسش کن..با Great Club راحت با سه چهار ضربه میمیره..!!

داداش شما این باس رو با Royal Vanguard اشتباه گرفتی

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
سلام دوستان این ng+++ خیلی سخت شده میخوام یه کارکتر جدید بسازم به نظر تون کلاسم چی باشه و چیارو لول آپ کنم انگشتر های لازم و شمشیر و زره لازم برای دوباره شروع کردن رو بگید ممنون

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سلام دوستان این ng+++ خیلی سخت شده میخوام یه کارکتر جدید بسازم به نظر تون کلاسم چی باشه و چیارو لول آپ کنم انگشتر های لازم و شمشیر و زره لازم برای دوباره شروع کردن رو بگید ممنون

سلام
به نظر من توی گیفت های اول بازی Petrified Something رو انتخاب کن
بعد توی اون لونه پرنده اول بازی بندازه احتمال زیادی داره که اسلحه خوبی گیر بیاری همین اول بازی
بعد کلاس هم Cleric خوبه چون همون اول بازی معجزه Heal رو داری

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
شماره دوم جوک نیست.
مجموع یه سری میس آندرستندینگ هاست از souls های قبل که کارگردان جدید مرتکب شده.
به چندتاش اشاره میکنم اینجا:

1. داستان سرایی:
دارک سولز یک داخل intro کلیت بازیو براتشرح میده که چی به سر دنیای بازی اومده، و همینطور که پیشرفت میکنی هدفت توی بازی مشخص میشه (تو اسایلوم بهت گفته میشه که باید نفرین رو برداری، پس تا الان میدونی چکار باید بکنی، توی فایر لینک شراین بهت گفته میشه که باید دوتا زنگ به صدا در بیاری، پیدا میکنی و به صدا در میاری، بعد درب یجایی باز میشه که قبلا احتمالا به مسیرت خورده و میدونی کجاست ... الی اخر) ولی توی شماره دوم نمیدونی برای چی وارد این دنیا شدی (طبعا اگه شماره اول رو بازی کرده باشی میدونی باید بری دنبال سول های مهم وباس کشتن، ولی کجا باید بری؟ وارد مجولا میشی هیچ جهتی بهت داده نمیشه، فقط باید بری، نمیدونی چرا اون همه باس میکشی) همه چیز برات گنگ هست

2. درجه سختی بازی
به نظرم سری سولز به سخت بودن معروفه، ولی اون point که توی بازی تو دنبالش هستی اون سختی نیست، ولی کارگردان این نسخه این نکته رو درست درک نکرده و فقط سعی کرده بازی رو سخت کنه، از جمله استمینا نداشتن دشمن ها که delay ندارن وسط چند ضربه و مرتبا ضربه میزنن، شماره قبلی وقتی اتک دادن طرف شروع میشد خودش ثابت میموند و ضربه رو همونجا که شروع کرده بود تموم میکرد، اینجا اتک شروع میشه پاهای دشمن ثابته، ولی حول محور خودش تا زمانی که ضربش تموم بشه میچرخه که ضربش حتما به تو برخورد کنه، که یه نقص خیلی بزرگه
بعد تعدد دشمن های قوی و سنگین همزمان، توی شماره اول دشمنان سنگین همه جا تک تک بودن و دشمنان ضعیف تک و توک تعداد بودن که خیلی به بالانس مبارزه کمک میکرد. دلم میخواد فقط اون لحظه ای که قراره وارد درنگلیک کَسِل میشید رو به خاطر بیارید از بابت این سوءتفاهم سخت کردن بازی

3.باس ها
اول اینکه تعداد باسهای شماره اول که همراه داشتن (همزمان بیش از یک موجود در صحنه نبرد بود) فکر کنم دوتا یا سه تا باس بود، دارک سولز 2 بالای 12 تا باس چند نفری داشت ...
که نشون دهنده ی ضعف طراحیه به نظرم
جا کار کردن روی نحوه ی اتک دادنه باس ها و طراحی چند تا حرکت random برای غافل گیری حین مبارزه برداشتن یه مشت موش و عنکبوت و جنازه گذاشتن کنار باس که مثلا برات سخت کنن بازیو

*: یه نکته ی جالب در مورد باس ها هم اینه که بیش از هشتاد درصدشون دقیقا move set ها و حرکاتی رو انجام میدن که باسهای دارک سولز و دیمون سولز انجام میدادن ... :d ینی زحمت طراحی حرکات جدید و منحصر به فرد هم ندادن به خودشون.

4. level design
فاجعه بار ترین قسمت بازی این قسمت بود که جای حرفی اصن توش نیست ...

5. اینکه بازی اصلا خاطره انگیز نیست
هیچ گیمر سری souls وجود نداره که تا اخر عمرش مبارزه با آرتوریاس یا geat wolf sif رو یادش بره، یا نبرد با kalameet رو ...
یا زیبایی اونور لندو رو فراموش کنه، یا محیط بی روح world of painting رو ..
ولی دارک سولز 2 چی؟ هیچ باس و هیچ محیطی نداشت که من دلم بخواد به خاطر بسپارمش ...

6.هوش مصنوعی ان پی سی ها و دشمن های بازی ...

و n تا اختلاف دیگه بین درک کارگردان قبلی ها و کارگردان جدید

گرافیک هم که اصلا اون روح و سرزندگی و پویایی شماره اول رو نداره ...

-------------------------------------------------
ولی الان بخواد بره شماره اول رو بازی کنه یکم اذیت میشه
از بابت سیستم مبارزات روان تر شماره دوم
ایتم های بیشتر و بهتر
تعداد سلاح ها و انگشتر هاو ایتم های قابل حمل هم زمان
به کل hex ها و جادو و معجزات جدید تر

جک یا میس آندرستندیگ ... چه فرقی میکنه. مهم اینه که اونی که باید باشه نیست .
تو شماره قبلی هر دفعه که به یه لوکیشن مراجعه میکردی، نظریه های منطقی تر و اکتشاف های تازه تر به ذهنت ورود میکرد. تو این یکی هر چی بیشتر گشت و گذار میکنی، سوتی ها و بی توجه ها و گشادی کارگردان برات بیشتر نمایان میشه ...
دیگه انقدر پیدا کردم از این موارد که ...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان بعد از کشتن اون باس عنکبوت بزرگه چکار باید انجام بدم؟ بعد از اینکه کشتمش یه کلید گرفتم و رسیدم به یه بونفایر و منو برد به ماجولا ، اون کلید رو کجا باید استفاده کنم ؟

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دوستان بعد از کشتن اون باس عنکبوت بزرگه چکار باید انجام بدم؟ بعد از اینکه کشتمش یه کلید گرفتم و رسیدم به یه بونفایر و منو برد به ماجولا ، اون کلید رو کجا باید استفاده کنم ؟

اون کلید چیز خاصی نیست
اگه یادت باشه قبل از اتاق باس عنکبوتی یه جایی هست که زمینش پر میخه و یه پل از وسطش به یه اتاق هست
توی اتاق دست راست یه در هست که قبلا قفل بود و الان میتونی بازش کنی

اگه الان 4 تا باس اصلی رو کشته باشی(Iron king,Lost Sinner,The Roten,The Duke's Dear Freja) باید بری به Shaded Woods و از راه وسطی بری
اخر مسیر به یه در بسته میرست که اگه 4 تا باس رو کشته باشی الان در رو میتونی باز کنی و از اون ور به Drangleic Castle میرسی

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
سلام .
من به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه وقتی تو حالت انسانی هستم هیچ علامت summon ی قبل باس ها نیست . مثلا الان باید قبل ruin sentinels علامت یه NPC باشه که بیاد کمک ولی نیستش .
یه مشکل دیگه هم اینکه همون مداد سفیده که علامت می ذاری رو زمین ، گزینه ی USEش غیر فعاله (حتی در حالت انسانی )
چه کنم ؟

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اقا کسی میدونه چجوری باید آسیاب رو آتیش بزنیم برای کشتن اون غول سمیه که الان اسمش دقیق یادم نیست؟؟؟

سری قبل آسیاب رو آتیش نزدم خیلی سخت تونستم بکشم

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
اقا کسی میدونه چجوری باید آسیاب رو آتیش بزنیم برای کشتن اون غول سمیه که الان اسمش دقیق یادم نیست؟؟؟

سری قبل آسیاب رو آتیش نزدم خیلی سخت تونستم بکشم

لینک زیرو بخون جوابتو پیدا میکنی..!!
http://forum.bazicenter.com/thread71975/page106/

-----------------------------------------------------------------------------------------------
این کلید کجارو باز میکنه؟؟؟

dj4c936rr8it6hs1yfal.jpg

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
سلام .
من به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه وقتی تو حالت انسانی هستم هیچ علامت summon ی قبل باس ها نیست . مثلا الان باید قبل ruin sentinels علامت یه NPC باشه که بیاد کمک ولی نیستش .
یه مشکل دیگه هم اینکه همون مداد سفیده که علامت می ذاری رو زمین ، گزینه ی USEش غیر فعاله (حتی در حالت انسانی )
چه کنم ؟
اون تویه یکی از سلول هاست .
2. باید بازیو اوریجنال داشته باشید و به حالت آنلاین وصل بشید که بتونید ازش استفاده کنید.

- - -ویرایش - - -

لینک زیرو بخون جوابتو پیدا میکنی..!!
http://forum.bazicenter.com/thread71975/page106/

-----------------------------------------------------------------------------------------------
این کلید کجارو باز میکنه؟؟؟

dj4c936rr8it6hs1yfal.jpg
بعد باسه ruin sentinels وقتی میرسید به اون برج ، سمته چپو بگیرید یه در هست که با این باز میشه.

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
اون تویه یکی از سلول هاست . 2. باید بازیو اوریجنال داشته باشید و به حالت آنلاین وصل بشید که بتونید ازش استفاده کنید.- - -ویرایش - - -بعد باسه ruin sentinels وقتی میرسید به اون برج ، سمته چپو بگیرید یه در هست که با این باز میشه.
همون سه تا باس که باید بزنیم رو میگی دیگه؟؟ بعدش کدوم برج میشه دقیقا؟؟ شرمنده یادم نمیاد.همون سه تا باس رو بگی هست یا نه خودم میرم مکانش رو پیدا میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر