Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
اینancient dragon کشت منو!! 4 تا "جاینت سول " دارم اخری اشو میخوام از این عنتر! :d بگیرم! نمیذاره! کل باس های بازی رو نهایتا 2-3 دیگه تهش 4 بار مردم! این عوضی 10-15 بار منو کشت...
.
میخوام بدون "سامون" بزنمش....البته یبار سامون کردم یارو رو پخمه اس!! زووودی مرد....بد مصب میرم با جادو میزنم اش خیلی ام تاثیر داره ولی خط جونش که نصف میشه. یه طوری وسط منطقه قرار میگیره که هرچی میدویی باز میسوزی!! منم که ضعیف!! :|/:)

ها ؟! با Anciant Dragon جنگیدید ؟! :-/ پس چرا من که رفتم بالای سرش مرده بود ؟! فقط سول رو از روش برداشتم و اومدم بیرون :d

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان عزیز کسی میدونه چطور باید به باس dark lurker برسم.؟؟ من به اون پیرمرده رسیدم چند بار عضو گروه pilgrims of dark هم شدم. یدونه human effigy بهش میدم اون پرتال رو باز میکنه تا اینجاش خب!!
.
داخل که میشم انگشتر abyss هم دستمه اون ظرف رو روشن میکنم یه گودال هست که بر میگردم پیش پیرمرده!! یه گودال هم که میوفتم میترکم!! تو 2 جا رفتم روشن کردم ظرف ارو از گودال برگشت پیش پیر مرده!! مگه نباید از یکی از همین گودال ها بریم پیش باس فایت اش؟؟!! :-b

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
دوستان عزیز کسی میدونه چطور باید به باس dark lurker برسم.؟؟ من به اون پیرمرده رسیدم چند بار عضو گروه pilgrims of dark هم شدم. یدونه human effigy بهش میدم اون پرتال رو باز میکنه تا اینجاش خب!!
.
داخل که میشم انگشتر abyss هم دستمه اون ظرف رو روشن میکنم یه گودال هست که بر میگردم پیش پیرمرده!! یه گودال هم که میوفتم میترکم!! تو 2 جا رفتم روشن کردم ظرف ارو از گودال برگشت پیش پیر مرده!! مگه نباید از یکی از همین گودال ها بریم پیش باس فایت اش؟؟!! :-b
سه تا جا باید روشن کنی ، بگو کجاها رو رفتی ؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ها ؟! با Anciant Dragon جنگیدید ؟! :-/ پس چرا من که رفتم بالای سرش مرده بود ؟! فقط سول رو از روش برداشتم و اومدم بیرون :d
مرده بود؟!؟! جدی؟!؟ شاید حین مبارزه شوت شده پایین!! تو هم مردی سول اشو بهت داده!! (( واسه من تو دارک سولز یک همچین اتفاقی افتاد!!)) :)

- - -ویرایش - - -

سه تا جا باید روشن کنی ، بگو کجاها رو رفتی ؟
سه جارو روشن کنی؟؟ بعد بمیری روشن میمونه ایشا الله!!!
.
اگه اینطور باشه پس یه جا مونده - جاهاشو بلدم میرم امتحان کنم ببینم چطو میشه!
.
سومی رو روشن کنم و بعد باس فایت گمونم! l-)

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
خب dark lurker هم کشتم فرستادم اش در اعماق abyss ! طفلک با 6 تا great lighting spear مرد!
فقط مونده شاه دیوانه و زن شاه دیوانه!! و ancient dragon !
دلم نمیاد این بازی رو تموم کنم :( . واقعا دارک سولز المان هایی داره که تو کمتر بازی ای پیدا میشه...

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
در اصل همینی که شما پیدا کردی سولش هست ولی ایشون منظورش دراگونِ Dragon shrine که Ashen mist heart رو بهت میده اگه اتک بدی بهش میشه باس فایت ( مثل وندریک) ولی وقتی میکشیش Soul of a giant دراپ میکنه به همین خاطر میگن که این دراگونه برادر وندریک هست که تبدیل شده.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
خوب بنده هم بازی رو تموم کردم!! البته واچ داگ رو شروع!! :p
لول ام 218 است.. هر 30 باس بازی رو کشتم! یه سری رو چند بار کشتم! (( بخاطر انگشترهای مهم))
چند بار جاینت لرد رو کشتم حس بدی میداد!! (( حس مفت خری مفرط! :d )) طفلکم با 4 تا ضربه جادو یه وری میشد!!
بازی به نظرم قطعا از دارک سولز یک اسوون تر شده بود! (( البته میشه گفت ما دارک سولز رو تموم کردیم! دست امون را افتاده!!))
و در یک کلام خارق العاده بود...
2 روز دیگه ام ارائه دارم!! هیچ غلطی هم نکردم!! فقط غول کشتم!!
یه عکسم میذارم از مرده مردا!! البته به دلایلی!! از اسکرین عکس گرفتم مستقیم که زیاد خوب نشده!
viewer.php
[/URL][/IMG]

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خوب بنده هم بازی رو تموم کردم!! البته واچ داگ رو شروع!! :p
لول ام 218 است.. هر 30 باس بازی رو کشتم! یه سری رو چند بار کشتم! (( بخاطر انگشترهای مهم))
چند بار جاینت لرد رو کشتم حس بدی میداد!! (( حس مفت خری مفرط! :d )) طفلکم با 4 تا ضربه جادو یه وری میشد!!
بازی به نظرم قطعا از دارک سولز یک اسوون تر شده بود! (( البته میشه گفت ما دارک سولز رو تموم کردیم! دست امون را افتاده!!))
و در یک کلام خارق العاده بود...
2 روز دیگه ام ارائه دارم!! هیچ غلطی هم نکردم!! فقط غول کشتم!!
یه عکسم میذارم از مرده مردا!! البته به دلایلی!! از اسکرین عکس گرفتم مستقیم که زیاد خوب نشده!
viewer.php
[/URL][/IMG]

البته بیشتر از 30 تا باس داره بازی فکر کنم 34 تا هستن.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
البته بیشتر از 30 تا باس داره بازی فکر کنم 34 تا هستن.
ئه!! گمون نکنما!! من زیرچشمی از ویکی اسم "باس" های بازی رو در اوردم که کسی از قلم نیوفته!! 30 تا بود!! مطمعنی از 30 تا بیشتره؟! :-b

- - -ویرایش - - -

این اسم باس های بازی مگه غیر اینا بازم هس؟!
Ancient_Dragon
TheRotten
Covetous Demon
Darklurker
Demon_of_Song
Dragonrider یه جام که ذوتاشون با هم اند..
executioner-on-chariot
flexilesentry
Freja دوک خودمون!
gardian-Dragon
Gargoyle
giant lord
last giant
Looking_Glass_Knight
lost sinder
mytha beatifull queen
old dragonslayer
old iron king
prowling magus and ...
r-r- authority
r-r-vanguard
ruin sentines
scorpioness najka
Skeleton Lords
Smelter Demon
the pursuer
throne defender and watcher
vedrick
vestadt the royal aegis
Nashandra

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
کسی تا حالا متوجه نقش و نگارهای اون ظرفی که وسط زیر زمین old house توی majula شکسته و ریخته زمین، شده؟
فهمیدین چیه؟ :d
من که دقت نکردم!! الان نیو گیم پلاسم!! تازه دارم محیط هارو میبینم!! صدا هارو میشنوم!! :D ولی اینطور که گفتی شاید : اون ظرفی که تو دارک سولز یک رووح هارو گذاشتیم توش!؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کسی تا حالا متوجه نقش و نگارهای اون ظرفی که وسط زیر زمین old house توی majula شکسته و ریخته زمین، شده؟
فهمیدین چیه؟ :d
بلی بلی:d
توی Shrine of Winter و همون ورودیش 3تا مجسمه بدون سر مار هست. میگن اونا همون Primordial Serpent ها هستن:d بعد دوباره همونجا رو دیوار، 2تا نقش و نوشته هست که به نظر میاد داره یه داستانی رو میگه:d
چیست چیست؟!
yahoo_4.gif
yahoo_7.gif
خودت که همین بالا گفتی
yahoo_4.gif
Lordvessel
yahoo_4.gif

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
چیست چیست؟! :d :-/

- - -ویرایش - - -

توی Shrine of Winter و همون ورودیش 3تا مجسمه بدون سر مار هست. میگن اونا همون Primordial Serpent ها هستن:d بعد دوباره همونجا رو دیوار، 2تا نقش و نوشته هست که به نظر میاد داره یه داستانی رو میگه:d

خودت که همین بالا گفتی:d Lordvessel:d

جمله ام سوالی بود! :D پس خدارو شکر هنوز چشمام کار میکنه! پیر نشدم هنو! :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
میگم کسی امتحان کرده این Boss fight این Abyss هم دوباره زنده میشه ؟ یعنی با سوزوندنه Bone Fire Ascetic یا باید بریم روی NG+ لول؟
Thanks
خیلی از Boss fight اش خوشم اومد اخه D: یه جوه تاریک و عجیبی داشت D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر