Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من فقط همین health و طاقتم رو زیاد کردم و بقیه رو تا حدی بالا بردم هرچی Soul جمع کردم روی همینا گذاشتم الان هم لولم200 هستش این بازی باعث شد من توی این ترم 2تا صفر خوشگل بگیرم تا حالا سر هیچ بازیی اینقدر وقت صرف نکردم../

- - -ویرایش - - -
منم میخوام این بازی کنار بزارم برسم به درس و امتحانات ( ازاین بازی مهمتره ) کلا زندگی از ادم میگیره من که 3بار تمومش کردم دیگه باید خدافضی کنم باهاش ( منتظر ds3 باشم اگه برا pc میسازن ) یا بازی های شببه ds که سختی بازی فقط. قرار بیاد باشم

از اون آهنگری که تو Lost Bastille هستش../
اون اهنگره نداشت حتما یکی کشتی که داره ؟

- - -ویرایش - - -

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
- - -ویرایش - - -

اون اهنگره نداشت حتما یکی کشتی که داره ؟

- - -ویرایش - - -

تو Iron Keep بعد کشتن Smelter Demon اونجا که اهرم رو میکشی و 2تا سربازا میرن تو مواد مذاب. بعدش رد شو از رو پل جدید که از بالا میاد. تهش یه نردبون هست. میری بالا. دوباره نردهبون هست میره پشت بوم که 3تا Captain ایستادن. تو صندوق Black Knight Greataxe هست.
حتی میشه فارم کرد. جلوی Aldia's Keep کناره اولین Bonfire چندتا موش هست. اونا آیتم های کمیاب دراپ میکنن(من 2تا AXE از همون موشها گرفتم)

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
من فقط همین health و طاقتم رو زیاد کردم و بقیه رو تا حدی بالا بردم هرچی Soul جمع کردم روی همینا گذاشتم الان هم لولم200 هستش این بازی باعث شد من توی این ترم 2تا صفر خوشگل بگیرم تا حالا سر هیچ بازیی اینقدر وقت صرف نکردم../

200 ؟!
من با کلی صرفه جویی و فارم کردن و کشتن همه باس ها و هزار بار برگشتن به بون فایر برای از دست ندادن سول هام و کلی ایتم فروختن به گاولان؛ لولم بعد تموم کردن بازی شد 145 ! با توجه به اینکه الان من بابت گرفتن هر لِوِل باید حدود 30,000 تا سول جمع کنم و فکر کنم فاصله ی بین لِوِل 199 تا لِوِل 200 به 60-70 هزار تا سول هم برسه یه مقداری عجیب به نظر میاد!

و جالب تر اینه که شما در تاریخ 21 می هنوز هر 4 تا باس اولیه رو نکشته بودی و 4 سول اولیه رو نگرفته بودی. بعد 22 می پست دادی که بازیو تموم کردی!!!
به این سرعت بازیو تموم کردن و به این سرعت به لول 200 رسیدن یه رکورد جهانی محسوب میشه!

من همه رو کشتم به جز این Lost Sinner که نمیدونم کجاست ؟؟ باید روحاشون هم داشته باشم همراهم؟؟

بالاخره بازی رو تموم کردم!
آقا من این آخرشو نفهمیدم چی شد ، چرا رفت اونجا نشست؟؟

آخرین ویرایش:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
200 ؟!
من با کلی صرفه جویی و فارم کردن و کشتن همه باس ها و هزار بار برگشتن به بون فایر برای از دست ندادن سول هام و کلی ایتم فروختن به گاولان؛ لولم بعد تموم کردن بازی شد 145 ! با توجه به اینکه الان من بابت گرفتن هر لِوِل باید حدود 30,000 تا سول جمع کنم و فکر کنم فاصله ی بین لِوِل 199 تا لِوِل 200 به 60-70 هزار تا سول هم برسه یه مقداری عجیب به نظر میاد!

و جالب تر اینه که شما در تاریخ 21 می هنوز هر 4 تا باس اولیه رو نکشته بودی و 4 سول اولیه رو نگرفته بودی. بعد 22 می پست دادی که بازیو تموم کردی!!!
به این سرعت بازیو تموم کردن و به این سرعت به لول 200 رسیدن یه رکورد جهانی محسوب میشه!
من نمی خوام دخالت کنم ولی فکر نمیکنم چطور بازی کردن این اقا به من و شما مربوط باشه چه برسه که با این دقت تاریخ های پست هاشون هم بررسی کنیم بنظرم این یکم عجیبه!! درضمن من بازی رو با لول 234 تموم کردم با فارم کردن Giant lord حالا این اقا از هر راهی تموم کرده باشه فکر کنم به خودش مربوطه...
==========================================
امروز به صورت اتفاقی دیدم میشه سِت Dragon raider رو از فروشنده Iron keep خرید!
79855503605733845951.jpg
===================================================
@GL & HF
فریم بازی رو 30 قفل هست فکر کنم با یکسری مود یشه قفل رو برداشت.

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
امروز به صورت اتفاقی دیدم میشه سِت Dragon raider رو از فروشنده Iron keep خرید!
79855503605733845951.jpg
.

شما از کدوم مد گرافیکی استفاده میکنید ؟!
من از Kalicolas استفاده میکنم ،ولی گرافیک به این زیبایی نمیشه.
تو بعضی از جاها هم فریم شدید افت میکنه که مجبورم کلا خاموشش کنم.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
200 ؟!

من هم با شما هم عقیده هستم! البته لول 200 شدن و خط health و تا سریا بردن کار خاصی نداره!! ولی اینکه یک روز قبل دوستمون هنوز lost sinner و نکشته و در باز نکرده!! و روز بعدش بازی و تموم کرده! کمی شک برانگیزه!! اخه بعد باز شدن در تازه کلی راه هست واسه پیمودن و و و!

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
یه نکته ساده در مورد این بازی هس که اگه دوستان توجه کنن میتونن بیشتر از بازی لذت ببرن !
این بازیو باید واسه ی سختیش و به قول خارجیا Challenge که میده انجام داد . در نتیجه Trainer و تقلب = انداختن بازی تو سطل آشغال :d

این بازی COD که نیس که بشه تو یه روز یا کمتر تمومش کرد ! :)) در مورد اون دوستانی هم که هنوز به New Game Plus نرسیدن و لولشون از 170-160 رده معلومه که یه جایه کارشون میلنگه , چون لول آپ کردن بیشتر از این بعد از پلاس امکان پذیره !!!

PS :
دوستان سلاحی که استفاده میکنین چقدر دمیج میزنه ؟ ( کنجکاو شدم ببینم سلاحی که خودم استفاده میکنم در چه حد و اندازهایه !!! )
خودم از Raw Dragon Tooth + 4 استفاده میکنم با دمیج 504 ! ( Great Hammer )

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
من هم با شما هم عقیده هستم! البته لول 200 شدن و خط health و تا سریا بردن کار خاصی نداره!! ولی اینکه یک روز قبل دوستمون هنوز lost sinner و نکشته و در باز نکرده!! و روز بعدش بازی و تموم کرده! کمی شک برانگیزه!! اخه بعد باز شدن در تازه کلی راه هست واسه پیمودن و و و!

یه نکته ساده در مورد این بازی هس که اگه دوستان توجه کنن میتونن بیشتر از بازی لذت ببرن !
این بازیو باید واسه ی سختیش و به قول خارجیا Challenge که میده انجام داد . در نتیجه Trainer و تقلب = انداختن بازی تو سطل آشغال :d
این بازی COD که نیس که بشه تو یه روز یا کمتر تمومش کرد ! :)) در مورد اون دوستانی هم که هنوز به New Game Plus نرسیدن و لولشون از 170-160 رده معلومه که یه جایه کارشون میلنگه , چون لول آپ کردن بیشتر از این بعد از پلاس امکان پذیره !!!

خدا رو شکر که دنیای گیم هیچ حد و مرزی واسه لذت بردن نداره، و هر کسی هرجور که دوست داره میتونه بازی مورد نظرش رو بازی کنه و ازش لذت ببره!
بنظرم اگه از قید و بند اینکه کسی چطور بازی میکنه بیایم بیرون بهتر باشه ، چون واقعا به من و شما و هیچ کس دیگه ای ارتباطی نداره !

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
شما از کدوم مد گرافیکی استفاده میکنید ؟!
من از Kalicolas استفاده میکنم ،ولی گرافیک به این زیبایی نمیشه.
تو بعضی از جاها هم فریم شدید افت میکنه که مجبورم کلا خاموشش کنم.
اره منم NG رو با Kalicolas رفتم ولی برای NG+ شروع کردم بقیه رو تست کردن اکثرا خیلی اغراق شده بودن ولی Pure ENB جو بازی رو شبیه 1 میکنه (جای های تاریک مجبوری از مشعل استفاده کنی) هم اینکه بازی خیلی شارپ میکنه (Dof نداره) حالا خودت عکس هاش رو نیگاه کنی متوجه میشی.
برای افت فریم هم چون من PC نسبتا High end ی دارم زیر 60 نمیاد ولی برای پی سی های ضعیف تر اره پرفرمنس رو میاره پایین ENB البته فکر کنم با Kalicolas باید AA و Dof و SSAO داخل خود بازی رو خاموش کنی چون خودش اعمال میکنه و با روشن گذاشتنشون دوباره اعمال میشن و پرفرمنس رو بشدت پایین میاره.

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
دوستان ممنون از نظراتتون. دیگه وقتی بازی تو زندگی آدم فشار میاره و میخوای سریع تر تمومش کنی و بفهمی که آخرش چی میشه تا زندگیت رو به فنا نبرده مجبور میشی از ترینر استفاده کنی:d

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان ممنون از نظراتتون. دیگه وقتی بازی تو زندگی آدم فشار میاره و میخوای سریع تر تمومش کنی و بفهمی که آخرش چی میشه تا زندگیت رو به فنا نبرده مجبور میشی از ترینر استفاده کنی:d
قربون اعتراف صادقانه ات!! :d حرف من هم همین بود!

- - -ویرایش - - -

خدا رو شکر که دنیای گیم هیچ حد و مرزی واسه لذت بردن نداره، و هر کسی هرجور که دوست داره میتونه بازی مورد نظرش رو بازی کنه و ازش لذت ببره!
بنظرم اگه از قید و بند اینکه کسی چطور بازی میکنه بیایم بیرون بهتر باشه ، چون واقعا به من و شما و هیچ کس دیگه ای ارتباطی نداره !

بله صد در صد نحوی بازی کردن دیگران به کسی مربوط نیست!! ولی چون محیط این پیچ دوستانه است و میشه کنجکاوی هاتو دنبال کنی!! واسه همون پرسیدیم چون کمی عجیب بود! البته جواب ام رو هم گرفتم از دوست عزیزمون! :D

- - -ویرایش - - -

PS :
دوستان سلاحی که استفاده میکنین چقدر دمیج میزنه ؟ ( کنجکاو شدم ببینم سلاحی که خودم استفاده میکنم در چه حد و اندازهایه !!! )
خودم از Raw Dragon Tooth + 4 استفاده میکنم با دمیج 504 ! ( Great Hammer )
.
بنده با توجه به کلاسم یه raw bastard sword + 10 استفاده میکنم که 350 تا دمیج میده! تا الانم خیلی خوب جواب داده 4 تا باس دیگه مونده بزنم...
و black witch staff + 10 که واقعا خارق العاده است!! هم جای staff استفاده میشه! هم جای chime هم صربه ی فیزی کی اش نزدیک 300 تا است! :D

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
من که بازیو برای اولین بار تموم کردم با great sword تموم کردم که 280 dmg می داد نصف ng+ با همین شمشیر رفتم چون هم سبکه هم خوب dmg می ده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر