Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
تا الان برا دوستان شده قبر NPC ها (اهنگرا)ظاهر بشه نسخه کرک شده ( برا من اصلا ظاهر نشد) کلاغه کشته شد توسط دشما یی که دنبالم بودن
ترور کردن رفت :d

آخرین ویرایش:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
تو Shaded woods کشته شد +3 هستم الان میتونم برم +4 هنوز نرفتم اون دره VENDRICK باز نشد با حلقه هم باز نشد
اگه دری که پشتش Kings set هست رو میگی که اون نیازی به حلقه نداره تنها شرایطش کشتن خود Vendrick تو Undead crypt و اینکه Human باشی برای باز کردن در فکر کنم ونریک رو نکشتی.

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
باگ نیست باید soul باس های the rotten . lost sinner.old iron king.duke dear freja رو داشته باشی همراه با 2 میلیون soul تو ng+
3 میلیون تو ng++و 4 میلیون تو ng++++
اون که مسیر اول بازیه:|

وندریک کشتم شاید باگ باشه
تو Shrine of Amana بعد از دومین BonFire سمت چپ یه پل هست. پشت ریشه درختها در هست که بعد کشتن Vendrick و در حالت انسان بودن باز میشه. رو صندلی Soul of the King هست. سمت راست بعد در تو صندوق King's Set گیر میاد

lo0ol

کاربر سایت
Aug 5, 2010
135
نام
رضا
این کار باعث قوی شدن Spell نمیشه فقط INT و Faint لازم برای استفاده رو کمتر میکنه که با مقدار کمتر بشه از اونا استفاده کرد :
  • Allows the player to use incense to reduce the intelligence or faith requirement of a spell.
  • (اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید آخه کلاس من Knight/Pyromancy هست با Spell سروکار ندارم :d)

سلام
دوست عزیز یه توضیح میدید که برای استفاده از Pyromancy باید چیکار کرد ؟
من کلاس Knight هستم.
چیا رو قوی کنم ؟
چی لازم دارم ؟
مرسی

topol20

کاربر سایت
Aug 5, 2011
19
اقایان من این کلاغه را آزاد کردم . بهم گفت منا توی خونم ملاقات کن خونش کجاس.؟؟؟؟؟؟
دوم این که این یارو که عقربه همش خوابه چطوری باش حرف بزنم.؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اقایان من این کلاغه را آزاد کردم . بهم گفت منا توی خونم ملاقات کن خونش کجاس.؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
واسه عقربه یه ring نیاز داری اسمش یادم نیست ولی از اون گربه تو Majula میخری نوشته میتونی صدای دشمنان رو بشنوی باهاش.
کلاغه هم میره تو Brightstone Cove Tseldora.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
سلام
دوست عزیز یه توضیح میدید که برای استفاده از Pyromancy باید چیکار کرد ؟
من کلاس Knight هستم.
چیا رو قوی کنم ؟
چی لازم دارم ؟
مرسی
برای استفاده از پایرومنسی اول باید دستکش پایرومنسی داشته باشین . بعد باید جادوی پایرومنسی که از جنس آتشه رو یا بخرین یا پیدا کنین . بعد باید موقع لول آپ کردن Attunement رو زیاد کنی تا برات Slot اضافه بشه . موقعی که Slot ها باز شد باید بری روی بون فایر Attunment Slot رو بزنی تا بتونی به پایرومنسی مجهز بشی . برای پایرومنسی ای که استفاده میکنی باید با Intelligence و Faith کافی دشته باشی وگرنه کار نمیکنه . بعد دستکش رو انتخاب میکنی و از پایرومنسی که تعدادش هم معدوده استفاده میکنی . :d
لطفا راهنمایی کنید
خونش توی Brightstone Cove Tseldora ، کنار بون فایر سومه ، رسیدن بهش دردسیه ;;)
برای اون عقربه برو از گربه ی توی ماجولا حلقه ای که صدای دشمن ها رو ترجمه میکنه رو بگیر .

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
برای استفاده از پایرومنسی اول باید دستکش پایرومنسی داشته باشین . بعد باید جادوی پایرومنسی که از جنس آتشه رو یا بخرین یا پیدا کنین . بعد باید موقع لول آپ کردن Attunement رو زیاد کنی تا برات Slot اضافه بشه . موقعی که Slot ها باز شد باید بری روی بون فایر Attunment Slot رو بزنی تا بتونی به پایرومنسی مجهز بشی . برای پایرومنسی ای که استفاده میکنی باید با Intelligence و Faith کافی دشته باشی وگرنه کار نمیکنه . بعد دستکش رو انتخاب میکنی و از پایرومنسی که تعدادش هم معدوده استفاده میکنی . :d

pyromancy مستقل از میزان faith و Intelligence هست.
Hex نیاز به Faith و Intelligence با هم داره.
Spell با intelligence کار میکنه و Miracle نیاز به faith داره

لطفا راهنمایی کنید
Ring of Whispers رو از گربه تو Majula میخری. بعد اینقدر صحبت کن تا بتونی برای Scorpioness Najka احظارش کنی. وقتی باس رو زدی دوباره برگرد و صحبت کن تا بهت Fragrant Branch of Yore رو بده. حالا میتونی بکشیش تا Second Dragon Ring رو بگیری که حلقه فوق العاده ای هست.( البته برای گرفتن این میتونی صبر کنی تا The Duke's Dear Freja رو شکست بدی بعد خودش حلقه رو میده)
---------------------------------------------------------------------------------------
کسی میدونه چرا بعضی اوقات که میمیرم(این دستم هستRing of the Dead) یا Travel میکنم صورت کاراکترم مثل قیر سیاه میشه؟:d

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed

تو Shrine of Amana بعد از دومین BonFire سمت چپ یه پل هست. پشت ریشه درختها در هست که بعد کشتن Vendrick و در حالت انسان بودن باز میشه. رو صندلی Soul of the King هست. سمت راست بعد در تو صندوق King's Set گیر میاد

ببخشید من اشتباه متوجه شدم من در shrine of winter رو گفتم

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG

این ریشه رو پیدا نکردم با عکس نشون بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر