Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
دوستان، یه نفر ممکنه امتحان کنه ببینه اون NPC قرمز(Dark Spirit) توی Belfry Sol که نزدیک اتاقی هست که نردبون توشه، بعد از هر بار کشتن و استراحت در بونفایر زنده میشه یا نه؟
چون الان برای بدست آوردن یکی از جادوهای بازی باید این Convenant رو به لول دوم برسونم و کشتن این هم سریع ترین راهشه ولی برای من Respawn نمیشه!
اسمش Mad Warrior و رسپانش رندومه (Rare respawn) تنها راه همون بونفایر ولی یه روشی هست که میشه فهمید رسپان شده یا نه وقتی نشستی کنار بونفایر Belfry Sol, مقدار مموری که بازی داره استفاده میکنه رو از تو تسک منیجر چک کن (هم در حالت رسپان شدش هم نشده) وقتی رسپان میشه مقدار مصرفی مموری رو میبره بالا (ذو سه بار که چک کنی مقدارش میاد دستت) حالا هر بار که پیش بونفایر رِست کنی میتونی بفهمی که کی ریسپان میشه و دیگه نیازی نیست همه راه رو بری.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من رسیدم به باس آخر بازی ;;) توصیه ای ، پیشنهادی ، چیزی ندارید که قبل از تموم کردن بازی انجام بدم ؟ ;)
باس اخر ک اب خوردنه جتی دفعه ی اول هم فقط اون دوتا موب هاشو بزنید دفعه ی بعد ک برید نیستن و دوتا هم سامون دارید درکل راحت ترین باسه بازی هست البته با کمی اغراق
شما اول تمومش کن بعد از تموم کردن و قبل از شروع +NG فرصت داری هرکاری بخوای بکنی:d

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
من رسیدم به باس آخر بازی ;;) توصیه ای ، پیشنهادی ، چیزی ندارید که قبل از تموم کردن بازی انجام بدم ؟ ;)
موفق باشی. خب خودت باید بدونی چیکارا رو نکردی بری انجام بدی. این به دردت میخوره :
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/New+Game+Plus#.U3if2tKSw_w
آدم وقتی میره NG+ تازه میفهمه کلی کارارو نکرده :d میگه : قبل NG++ انجام میدم. ولی نکته اینجاست که بازم یادش میره :))
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا کسی ایده ای نداره؟ :((Darklurker

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
باس اخر ک اب خوردنه جتی دفعه ی اول هم فقط اون دوتا موب هاشو بزنید دفعه ی بعد ک برید نیستن و دوتا هم سامون دارید درکل راحت ترین باسه بازی هست البته با کمی اغراق
شما اول تمومش کن بعد از تموم کردن و قبل از شروع +NG فرصت داری هرکاری بخوای بکنی:d
اون دو تا رو که خیلی وقت پیش به محض اینکه King Ring رو گرفتم کشتمشون ، خیلی راحت بودن ، فقط یه ذره غافلگیر شدم که همدیگه رو خوب میکردن :-o

موفق باشی. خب خودت باید بدونی چیکارا رو نکردی بری انجام بدی. این به دردت میخوره :
آدم وقتی میره NG+ تازه میفهمه کلی کارارو نکرده :d میگه : قبل NG++ انجام میدم. ولی نکته اینجاست که بازم یادش میره :))
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تنک کیو :d

برای اون دو تا فرشته هم تا قبل از اینکه تقسیم بشن بهتره با پایرومنسی یا لایتینگ اسپیر کارشونو رو بسازی ، یه سپری هم بردار که بیشتر در برابر فایر و مجیک و دارک مقاوم باشه ;)

این کاربرد Soul Vessel چیه؟..
لولت رو ریست میکنه ;;)

آخرین ویرایش:

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
اون دو تا رو که خیلی وقت پیش به محض اینکه King Ring رو گرفتم کشتمشون ، خیلی راحت بودن ، فقط یه ذره غافلگیر شدم که همدیگه رو خوب میکردن :-o

تنک کیو :d

برای اون دو تا فرشته هم تا قبل از اینکه تقسیم بشن بهتره با پایرومنسی یا لایتینگ اسپیر کارشونو رو بسازی ، یه سپری هم بردار که بیشتر در برابر فایر و مجیک و دارک مقاوم باشه ;)

لولت رو ریست میکنه ، ولی سولهات حروم میشه ;;)

چیزی بهتر از Havel ؟

- - -ویرایش - - -

این کاربرد Soul Vessel چیه؟..
لولت رو ریست میکنه ولی سول هات ریست نمیشه! ​میتونی دوباره از اول کل لول هاتو بچینی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
چیزی بهتر از Havel ؟

- - -ویرایش - - -
Rebel Greatshild یه کوچولو بهتره ;;) ، در هر صورت این جور مواقع جاخالی دادن بهتر از دفاع کردنه ;)
لولت رو ریست میکنه ولی سول هات ریست نمیشه! ​میتونی دوباره از اول کل لول هاتو بچینی
اوه ، مای بد :p

amir7950

کاربر سایت
Apr 21, 2012
12
دوستان من اونجا که میری تو خاطره ها بعد از روی اون غوله که مرده ایتم giants kinship بر میداری باید باهاش چکار کنی وبعد از این که از خاطره ها میایی بیرون باید کجا برید اگه میشه راهنمایی کنید مرسی .

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان من اونجا که میری تو خاطره ها بعد از روی اون غوله که مرده ایتم giants kinship بر میداری باید باهاش چکار کنی وبعد از این که از خاطره ها میایی بیرون باید کجا برید اگه میشه راهنمایی کنید مرسی .
اون کلید giants kinship غول اخر ناشاندرا رو باز میکنه حالا برو اون جاییکه 2 تا قول کشتی throne of want

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Darklurker با شمشیری که attribute اتیش داشت زدم خیلی راحت ! البته اولش خیلی باهاش مشکل داشتما D:
دفعه دوم من dark pyromancy glove هم بردم واقعا تاثیر داشت .

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
ذوستان از کجا میشه یه کمان بزرگ پیدا کرد که بشه تیر های بزرگ رو پرتاب کرد ( این تیرها رو چجوری میشه سویچ کرد من دوتا تیر متفاوت گذاشتم فقط یکی رو پرتاپ میکنه دومی رو نمیتونم سویچ کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر