Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
استادان از اونجایی که من تجربه ی اولم هستش که یه همچین شاهکاری رو بازی میکنم ، چندتا سوال دارم:
1.من الان اون Dragon rider رو کشتم (البته بعد از هزاران بار مردن:d)حالا میخوام ببینم چرا لباس جدیدی توی اون مغازه نیستش وقتی هم که میخرم جونم زیاد نمیشه ؟
2.وقتی هم که میخوام یه شمشیر بزرگ و یه دونه سپر بزرگ بردارم نمیشه یه پیامی میده که اینا به خوبی نمیتونن استفاده بشن و اون پایین کادر سمت چپ که شمشیر و سپر قرار داره یه علامت ضربدر میاد؟
3.بیشتر آیتم ها رو که میخرم و یا پیدا میکنم نمیدونم کاربردشون چیه؟؟
فعلا همینا دیگه به پدر و مادرتون هم نیکی کنید:d:d
1 . تو ماجولا یه فروشنده هست از اون میتونی لباس بخری . لباس جدید میخوای باهاش حرف بزن دفعه بعد لباس جدید داره ( زره ها رو بعد از کشتن دشمن هم پیدا میکنی تو بعضی صندوق ها هم پیدا میشه. برا زیاد کردن جون باید life gem
مصرف کنی ایتماش زیاد برا جون یکیش همین بود
2. باید موقع اپگرید پیش دختره تو ماجولا str ببری بالا

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
استادان از اونجایی که من تجربه ی اولم هستش که یه همچین شاهکاری رو بازی میکنم ، چندتا سوال دارم:
1.من الان اون Dragon rider رو کشتم (البته بعد از هزاران بار مردن:d)حالا میخوام ببینم چرا لباس جدیدی توی اون مغازه نیستش وقتی هم که میخرم جونم زیاد نمیشه ؟
2.وقتی هم که میخوام یه شمشیر بزرگ و یه دونه سپر بزرگ بردارم نمیشه یه پیامی میده که اینا به خوبی نمیتونن استفاده بشن و اون پایین کادر سمت چپ که شمشیر و سپر قرار داره یه علامت ضربدر میاد؟
3.بیشتر آیتم ها رو که میخرم و یا پیدا میکنم نمیدونم کاربردشون چیه؟؟
فعلا همینا دیگه به پدر و مادرتون هم نیکی کنید:d:d

1.بعضی Boss ها رو نمیتونی ستشون رو بخری. واسه زیاد کردن Hp هم باید اولین گزینه ی Upgrade رو زیاد کنی.
2.وقتی یک اسلحه داری زیرش نوشته "Parameter Required "ParamReq یعنی پارامتر مورد نیاز که بهت میگه واسه استفاده کردن چه مقدار Strength - Agility - Faint - Intelligence لازم داری. اگه پارامتر تو از اسلحه کمتر باشه. کنارش آرم X میاد.
3.وقتی منوی بالا رو باز میکنی سمت چپ Equipment رو میچینی. راستیش هم میتونی آیتمات رو ببینی که هرکدوم تو قسمت خودشون هستن (مثال : کلید ها تو آخر و شمشیر ها تو بخش اسلحه) با کلیک راست کردن و زدن گزینه Show item info یک صفحه باز میشه که توضیح میده. (البته دکمه خاصی داره ولی چون من تنظیماتو عوض کردم نمیدونم روئ حالت Default کدوم دکمه هست)

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان تو این بازی کلا میشه trade کرد؟
بعضی آیتم بی مصرف دارم میتونم اونا رو بفروشم؟؟
بله میشه trade کرد! مثلا برخی سلاح هات رو می تونی توسط فروشنده ای که تو lost bastille هست بعد اینکه از حالت سنگ بودن خارجش کردی trade کنی!
میتونی برا فروش آی تم های اضافیت هم با مرد کوتوله ای که توساختمونی در no mans wharf هست ملاقات کنی!

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
1.بعضی Boss ها رو نمیتونی ستشون رو بخری. واسه زیاد کردن Hp هم باید اولین گزینه ی Upgrade رو زیاد کنی.
2.وقتی یک اسلحه داری زیرش نوشته "Parameter Required "ParamReq یعنی پارامتر مورد نیاز که بهت میگه واسه استفاده کردن چه مقدار Strength - Agility - Faint - Intelligence لازم داری. اگه پارامتر تو از اسلحه کمتر باشه. کنارش آرم X میاد.
3.وقتی منوی بالا رو باز میکنی سمت چپ Equipment رو میچینی. راستیش هم میتونی آیتمات رو ببینی که هرکدوم تو قسمت خودشون هستن (مثال : کلید ها تو آخر و شمشیر ها تو بخش اسلحه) با کلیک راست کردن و زدن گزینه Show item info یک صفحه باز میشه که توضیح میده. (البته دکمه خاصی داره ولی چون من تنظیماتو عوض کردم نمیدونم روئ حالت Default کدوم دکمه هست)

آقا من این گزینه ی ParamReq رو نمیتونم پیدا کنم؟

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
امروز رفتم شماره 1 رو دوباره بازی کردم . رسما سرویس شدم .
خیلی سخت تر از اینه تویه شماره 1 دشمنا اوایل یه حرکت تکراری میزنن بعد که به روشش عادت کردی یه دفه یه حرکته اضافی تر هم رویه حرکت قبلی میارن ولی تو این همه یک نواخت میجنگن . تازه میشه بیشتر ضربه هارو هم با SHIELD تو 2 بلاک کرد ولی تو 1 نمیشه .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
این یارو که با اسب و کالسکه یه مسیر رو میچرخه چطوری بکشم؟؟ دهنم سرویس شده!..
خب کمی بری جلوتر یه اهرمی هست کنار دیوار که با فعال کردنش در میله ای جلوی مسیر این غوله قرار میگیره و با خوردن به اون دیگه این مسیر رو نمی چرخه و حالا باید باهاش رو در رو مبارزه کنی! البته دشمنای اسکلتی هم هستن که از اونا هم نباید غافل بشی!
تا رسیدن به اون اهرم هم برا این که با این غوله برخورد نکنی باید دقت کنی که هر وقت داره نزدیک میشه سریع بری سمت دیوار ومخفی بشی تا باهات برخورد نکنه!

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
این سِت llewellyn هم خیلی خوبه حتی از Alva set هم سبک تره تنها مشکلش اینه که Poise نداره.
چون Helm نداره من Dark mask بجاش میزارم که خیلی بَد اَس میشه.
07102741717581004171.jpg

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
الان من همه جا رفتم اون عنکبوته گنده رو هم کشتم the rotten رو هم کشتم و the lost sinner رو هم کشتم نفری بعدی رو باید کجا بکشم تا اون دره بازی بشه ؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
این یارو که با اسب و کالسکه یه مسیر رو میچرخه چطوری بکشم؟؟ دهنم سرویس شده!..
دو تا نکرومنسر هم توی گوشه ها قایم شدن که مدام اسکلت ها رو زنده میکنن ، اول اونا رو بکش ، اسکلت ها رو هم خود ارابه زیر میگیره و میکشه . برای فرار از سر راه ارابه اگه دیدی وقت نیست به شکاف دیوار برسی از زیر تیغه هایی که کنار چرخ هاشه قل بخور تا رد بشه .
البته کشتن این باس اختیاریه چون بعدش هم بن بسته :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر