Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
به عنوان یکی از DS بازای خفن(مخصوصا در زمینه داستانش)پیشنهاد می کنم تا طرفدارای شماره یکش انتظارا رو بیارن پایین ....با اینکه زیباس ولی اصلا مثل شماره قبل عمق داستانی و طراحی مراحل نداره......موفق باشین

.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به عنوان یکی از DS بازای خفن(مخصوصا در زمینه داستانش)پیشنهاد می کنم تا طرفدارای شماره یکش انتظارا رو بیارن پایین ....با اینکه زیباس ولی اصلا مثل شماره قبل عمق داستانی و طراحی مراحل نداره......موفق باشین

.
من که نتونستم جلوی خودمو بگیرم و کل داستان و ما یتعلق به رو برای خودم اسپویل کردم رفت:|:d ولی باید بگم حق با توئه. داستانش اصلا و ابدا در حد شماره اول نیست. کلا Setting شماره اول یه چیز فوق العاده عالی و جمع و جور بود. اینو کلا بر مبنای شماره اول ساختن ولی در حد اون توی داستان عمیق نمیشه:(

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
من که نتونستم جلوی خودمو بگیرم و کل داستان و ما یتعلق به رو برای خودم اسپویل کردم رفت:|:d ولی باید بگم حق با توئه. داستانش اصلا و ابدا در حد شماره اول نیست. کلا Setting شماره اول یه چیز فوق العاده عالی و جمع و جور بود. اینو کلا بر مبنای شماره اول ساختن ولی در حد اون توی داستان عمیق نمیشه:(

علاوه بر اینکه داستان عمیق نیست(با اینکه غمگین و زیباست)بازی اصلا مثل شماره 1 لحظات شگفت انگیز یا WOW مثه رویایی ما با GWYN یا FOUR KINGS یا QUELAANA و .....نداره......90 درصد باسا و ریتم بازی شبیه همه(خیلی زیباس ولی شبیه همه و عمیق نیس)

+

من که دیگه کلا حوصله بازی کردن و اینا ندارم ولی واسه یکی دو تا بازی معدود لحظه شماری می کنم که یکیش بازی بعدی MYAZAKI هستش نه DS3

.

.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
اینو خیلیا میگن. اما به نظر من به جز داستان، بازی از هر لحاظ پیشرفت داشت.فقط رویارویی با ancient dragon به اندازه ی کل باس های دارک سولز می ارزید. حالا اینجا نمیشه زیاد حرف زد چون بازی هنوز نیومده اما بازی هیچ پیشرفتی نداشته باشه حداقل در مورد باس فایت ها یه قدم رو به جلو برداشته. هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی. من یکی اگه نگم بیشتر اما به اندازه ی شماره ی قبلی ازش لذت بردم و به نظرم بازی کاملتری بود نسبت به DS1 که طبیعی هم هست! فقط حیفه که این بازی رو بخواید آف لاین بزنید. حتما اوریج خورش کنید چون آن لاینش یه چیز دیگست!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من نسخه کنسولی رو یه سری باز کردم البته دست کشیدم به خاطره اینکه نسخه pc رو میگیرم .
از نظره داستانی D: دووم نیوردم همه رو خوندم ! قبول دارم از نظر داستانی شاید یه طوری به نظرم بیاد که به اندازه قبلی جالب نیست اما بیشتر دلیلش اینکه به نظرم استایل داستانی به همون صورت هست برای همین صرفا چیزه نو و تازه ای نداره که مثل بازی اولی جالب به نظر برسه. هرچند من خودم DS رو شروع کردم همچین داستانش هم تا پایانش برای اونقدرها جالب نبود . مثل Demon بود یه جورایی روایت و استایلش
اما این رو حداقل خودم از برداشت شخصی بگم که gameplay بازی خیلی بهتر شده D: حالا جزییاتش اگر خواستین میگم D: دنیایش هم خیلی در دسترس تر و جالبتره اما اون حسه اینکه همه دنیا مثل DS1 به هم تعلق داشت رو مقداری نداره .

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
[FONT=Arial, sans-serif]یه سوال درباری زمان در [/FONT]Lordran
دیروز من DS 1 رو تموم کردم و جزو تاپ 5 این نسل من شد. ولی یه چیز رو متوجه نشدم زمان تو بازی ثابت نبود یعنی شخصیت های رو میدیدی که تو زمان حال مردن (مثل
knight artorias که میگن مرده و Sif که خودمون می کشیمش ولی تو Chasm of abyss می تونیم نجاتش بدیم , حالا می خوام بدونم که توضیح دیگه ی داره یا زمان اونجا تعریفش فرق داره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه سوال درباری زمان در Lordran
دیروز من DS 1 رو تموم کردم و جزو تاپ 5 این نسل من شد. ولی یه چیز رو متوجه نشدم زمان تو بازی ثابت نبود یعنی شخصیت های رو میدیدی که تو زمان حال مردن (مثل
knight artorias که میگن مرده و Sif که خودمون می کشیمش ولی تو Chasm of abyss می تونیم نجاتش بدیم , حالا می خوام بدونم که توضیح دیگه ی داره یا زمان اونجا تعریفش فرق داره.

اول اینکه بگم فاکتور زمان توی بازی اصلا مشخص نیست. یه جورایی Lordran از باقی جاها جداست.
آرتوریاس نمرده. وقتی با Sif روبرو میشی و میبینی داره از شمشیر و قبر آرتوریاس محافظت میکنه، به این معنی نیست که آرتوریاس اونجا دفن شده. اون فقط یه یادبود تو خالیه.
وقتی به گذشته میریم، به زمانی میرسیم که هنوز نفرین Undead نبوده و Abyss داشته فراگیر میشده. بعدش میفهمیم که مانوس در واقع آرتوریاس رو شکست داده و اراده-ش رو ازش گرفته. اما قبلش آرتوریاس شمشیرش رو به Sif میده و نجاتش میده. اونجا ما آرتوریاس رو میکشیم.
فقط یه نکته ای که اینجا تناقض داره اینه که کی Sif رو نجات داده؟ Sif توی یه هاله بوده که ازش محافظت میشده ولی همینجوری وسط Abyss رها شده بوده. ولی اگر Sif رو نجات بدیم و به زمان حال بیاییم و اونوقت سراغ کشتن Sif بریم، میبینیم که Sif اول میاد طرفت و بو میکشه و تو رو تشخیص میده که نجاتش دادی ولی باز شمشیر رو بر میداره و باید بکشیش.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام
من تازه عضو شدم دارک سولز بهترین بازی عمرم بود:bighug:
من بازی dark souls 1 اتفاقی از یه سایت عکسشو دیدم بعدش دانلود کردم ونصب کردم (اون موقع فک کنم از انتشارش 6 ماه گزشته بود ) بدش برا راهنمای
این بازی سرچ کردم این سایت اورد فک کنم 200 صفحه پست زده بودن:d (pc و xbox)در بارش تک تک ضفحات خوندم خیلی عالی بود وخیلی از مرحل رو راحت پیش رفتم به کمک دوستان حرفه ای :cool:همچون Safety & Peace و asi_1447 و چند نفر یادمم نمیاد 4 بار بازی رفتم. خیلی بازی قشنگی بود هنوزم از داستان بازی خیلی چیزا رو نمیدونم هرقد بازی کنی تموم کنی دوباره بازی دوباره و دوباره تر قیب میکنه واقعا بهترین باریه
از اوم موقع منتظر نسخه دومش بودم و نسخه دوم 10 روز مونده خیلی هیجان داره :d:bighug:

از طرفداران بازی میخوام که یه تاپیک جدا برا DARKSOULS 2 برا راهنما و مشکلات بازی بزارن :bighug:

OMID1992

کاربر سایت
Apr 9, 2014
59
نام
امید
سلام
من تازه عضو شدم دارک سولز بهترین بازی عمرم بود:bighug:
من بازی dark souls 1 اتفاقی از یه سایت عکسشو دیدم بعدش دانلود کردم ونصب کردم (اون موقع فک کنم از انتشارش 6 ماه گزشته بود ) بدش برا راهنمای
این بازی سرچ کردم این سایت اورد فک کنم 200 صفحه پست زده بودن:d (pc و xbox)در بارش تک تک ضفحات خوندم خیلی عالی بود وخیلی از مرحل رو راحت پیش رفتم به کمک دوستان حرفه ای :cool:همچون Safety & Peace و asi_1447 و چند نفر یادمم نمیاد 4 بار بازی رفتم. خیلی بازی قشنگی بود هنوزم از داستان بازی خیلی چیزا رو نمیدونم هرقد بازی کنی تموم کنی دوباره بازی دوباره و دوباره تر قیب میکنه واقعا بهترین باریه
از اوم موقع منتظر نسخه دومش بودم و نسخه دوم 10 روز مونده خیلی هیجان داره :d:bighug:

از طرفداران بازی میخوام که یه تاپیک جدا برا DARKSOULS 2 برا راهنما و مشکلات بازی بزارن :bighug:

همین الانشم تایپیکشو گذاشتن اما برای نسخه کنسولی . منم از به پایان رساندن ds1 خیلی لذت بردم اما بدون کمک تمومش کردم این لذتشو 2 چندان میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر