Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دلیلی نداره شما بگید مجبور هستیم یا نیستیم! حالا چون شما از یک بازی خوشت میاد هم دلیلی نداره نظرات دیگران رو بکوبید و به دیگران حمله کنید! من هم نگفتم دوست ندارم بازی کنم یا دوست دارم! فقط توی یک جمله، خیلی ساده و بدون پرخاشگری گفتم گرافیکش در پیت هست! شما کجای تیم سازنده بازی کار میکنی و یا چه کاره هستی که بهت برخورده؟ /:)

نمیشه که همه بیان اینجا به به و چه چه کنند که آخه! شما قبل از اینکه توی این سایت فعالیت کنی، بهتره مقداری در مورد نحوه فعالیت در انجمن های اینترنتی مطالعه کنید تا متوجه بشید انجمن یعنی چی. اینجا قراره همه نظرات شخصی خودشون رو توی انجمن به اشتراک بزارند و به شما هم ارتباطی نداره دیگران چه نظری دارند. :| :-q:-@

اخوی، برادر، حبیبی، هیچ کدوم، تاکید میکنم هیچکدوم از عکس ها و تریلرهایی که نشون دادن از نسخه PC نبوده (به غیر از گیم پلی 12 دقیقه ای). همین الانش توی انجمن گف 40 صفحه در مورد بحث نور پردازی و بعضی افکت های آب و برق و انعکاس که توی نسخه کنسولی نیستن، بحث شده و میگن توی نسخه PC همه اینا وجود داره. از طرفی سازنده لیدپلتفرمشو این نسخه گذاشته یعنی محدودیتی نداره.

نکته اینجاست که که اگر شما از گرافیک بازی هم خوشتون نمیاد، خیلی راحت میتونین منتظر انجمن Nexus بمونین تا ببینین که چجوری با مود هایی که عرضه میکنن، بازی رو به روش خودشون 180 درجه میچرخونن.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
دلیلی نداره شما بگید مجبور هستیم یا نیستیم! حالا چون شما از یک بازی خوشت میاد هم دلیلی نداره نظرات دیگران رو بکوبید و به دیگران حمله کنید! من هم نگفتم دوست ندارم بازی کنم یا دوست دارم! فقط توی یک جمله، خیلی ساده و بدون پرخاشگری گفتم گرافیکش در پیت هست! شما کجای تیم سازنده بازی کار میکنی و یا چه کاره هستی که بهت برخورده؟ /:)

نمیشه که همه بیان اینجا به به و چه چه کنند که آخه! شما قبل از اینکه توی این سایت فعالیت کنی، بهتره مقداری در مورد نحوه فعالیت در انجمن های اینترنتی مطالعه کنید تا متوجه بشید انجمن یعنی چی. اینجا قراره همه نظرات شخصی خودشون رو توی انجمن به اشتراک بزارند و به شما هم ارتباطی نداره دیگران چه نظری دارند. :| :-q:-@

جوابتو دوستمون دادن. معنی حمله .کوبیدن نظرات دیگران .برخوردن.manners رو هم فهمیدیم خدایا شکرت
اسم توهم توطعه به گوشت خورده؟انصاف این همه چیز بود تو پستام من خودم نمیدونستم؟
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم از این به بعد از نظرات شخصی شما استفاده میکنیم زیرشم لایک میزنیم (معنی نظر شخصی هم فهمیدم)

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دوستان احتمالا گرافیک نسخه PCش خیلی بالاتر از کنسولی باشه!:d اولین تریلر گیمپلی بازی رو اگه یادتون باشه(همون 12 دقیقه ایه) حجم افکت ها و تکسچرها انصافا کیفیت خیلی خوبی داشتو یه سر و گردن از نسخه کنسولی بالاتر بود . احتمالا برای نسخه pc بوده اون تریلر...
دو تا عکس مقایسه گزاشتم از تریلر اولی و تریلرهای بعدیش
11776785562541178541.jpg
65453883110980191424.jpg

ویرایش: خب مثل اینکه صلح و صفا جان زودتر شفاف سازی کرد قضیه رو! :x:d

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
واقعا منتظر بازی هستم نسخه 1 رو PC نتونستم بازی کنم همش موس وسط تصویرم بود هر کار میکردم نمیرفت کنار برا همین میخوام این یکی برم وای بیاد زودتر..................

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقایون حالا میدونم اینجا جاش نیست ولی این dsfix برا darksouls 1 چیکار میکرد که فریمم از 30 میومد طرفایه 10 ؟ رستی به نظرم فریم دهی نسخه قبلی خیلی خوب بود ( حداقل برا من یکی که خوب فریم داد ) ولی خداکنه این یکی هم همینطوری باشه راستی این seath the scalles بود فک کنم یکی از باس فایت هایه یکی قبلی بود . این همون اژداهائه نبود که تویه intro بازی یه اژدهایه سفید بود که داشت زوزه میکشید ؟

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
آقایون حالا میدونم اینجا جاش نیست ولی این dsfix برا darksouls 1 چیکار میکرد که فریمم از 30 میومد طرفایه 10 ؟

والا برای من که برعکس بود... بعد از dsfix فریم ده من شد 30 !!!:) مشکل موس وسط صفحه هم حل شد... دعا کن DS2 دیگهds2fix2 نخواد... زبونم لال!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میگن نامکو اومده نسخه PC رو نشون داده. تکستچرها همون نسخه کنسولی (البته بعید میدونم) و افکت های نور و ... مشابه همون چیزایی هستن که توی گیم پلی 12 دقیقه ای دیدیم.

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
میگن نامکو اومده نسخه PC رو نشون داده. تکستچرها همون نسخه کنسولی (البته بعید میدونم) و افکت های نور و ... مشابه همون چیزایی هستن که توی گیم پلی 12 دقیقه ای دیدیم.

احتمال اینکه تسکچر ها تو نسخه ی PC بهتر از نسخه ی کنسول هستن 99% !!! هیچ جای شکی توش نیس ...
همونطور که دوستان گفتن , حتی اگه کیفیت تسکچر ها خوب نباشن , سریع واسه ی بازی مد بیرون میاد ! ;)

تو اون پست 109 , عکس بالایی رو توجه کنین ! خداوکیلی حیف نیس بازیو با اون کیفیت بازی نکرد ؟ :d

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
بچه ها نمیدونید بازی کی واسه pc میاد؟
بعد 3,4هفته که اومدم تو سایتو دیدم فروم DS2 واسه xbox رفته صفحه 67 دلم شیکست =(( دپ زدم رفت ...
همشون رفیقامونن ولی کوفتشون بشه :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها نمیدونید بازی کی واسه pc میاد؟
بعد 3,4هفته که اومدم تو سایتو دیدم فروم DS2 واسه xbox رفته صفحه 67 دلم شیکست =(( دپ زدم رفت ...
همشون رفیقامونن ولی کوفتشون بشه :d
5 اردیبهشت. انصافا انتظار برای این بازی خیلی سخته:(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تجربه انلاین با افلاین خیلی تفاوت داره ؟ 100 تومن سی دی کی می ارزه ؟
بالاخره تجربه بازی با دوستان لذت خاص خودشو داره ولی توی این یه مورد شک دارم! دارک سولز رو به تنهایی و سختی و حس موفقیت بزرگی که بعد از کشتن تنهایی باس ها به دست میاری، میشناسن که انصافا نمونه نداره توی تاریخ صنعت گیم.
=================
با این چیزی که الان میخوام بگم، 2تا سناریو میشه نوشت، یکی خوب و یکی بد.

نامکو بندای امروز عکسایی رو که توی صفحه استیم بازی گذاشته بود حذف کرد. این عکسا دقیقا همون کیفیتی رو میرسوندن که توی گیم پلی 12 دقیقه ای دیده بودیم و شامل تمام افکت های وحشتناک فوق العاده بازی میشده. میشه نتیجه گرفت که نسخه PC هم مثل نسخه کنسوله و ما فقط لول شدیم تا الان.

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
بالاخره تجربه بازی با دوستان لذت خاص خودشو داره ولی توی این یه مورد شک دارم! دارک سولز رو به تنهایی و سختی و حس موفقیت بزرگی که بعد از کشتن تنهایی باس ها به دست میاری، میشناسن که انصافا نمونه نداره توی تاریخ صنعت گیم.
مگه Co op میشه ؟ من یه سرچی کردم مثل اینکه بصورت رندوم فقط پلیر احضار می کنه البته مثل اینکه یه راه های بود که شانس احضار کردن کسی رو که می خوای زیاد میکرد ولی تضمین شده نبود.
پس تنها میشه همه باس ها رو شکست داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر