Dark Souls II | Xbox 360

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
هر کسی این بازی رو با یه سبکی بازی می کنه و هر غول بازی برای یه سبک سخته .
برای من زدن Fume knight خیلی سخت بود.
وای اون Ancient Dragon که خیلی هم سخت نیست، شما اون انگشتری که مقابل ضربات از پشت ازت محافظت می کنه رو داشته باشی کارت خیلی راحت میشه .

بعد اپدیت 1.4 کارایی این انگشتر خیلی ضعیف شده و الان فقط مقداری از دمیج وارد شده از پشت رو جذب میکنه(نزدیک 20 درصد) و دیگه این روش فایده نداره
ولی روش های دیگه ای هم هست
من یه ویدئو دیده بودم طرف مقاومت اتشش رو رسونده بود به 1000(با استفاده از جادو + انگشتر+زره مناسب) و دیگه اصلا اتش بهش دمیج نمیداد و راحت زد اژدها رو کشت

از نظر من هم Fume Knight کشتنش سخت تر هست

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظرم بهترین راه اینه که از طریق pc اپدیت رو با دانلود منیجر دانلود کنی که سریع دانلود کنه و با برنامه horizon انتقالش بدی به هارد کنسول. این لینک دانلود اخرین اپدیت برای نسخه region free :

Code:
 http://www.xbuc.net/media/updates/40398c88-1973-454a-ac15-0326cfe0a63f/tu00000008_00000000
روی فلش نمیشه ریخت؟:-/

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
يكي بهم بگه چطور لول اپ كنم:|
خواهش ميكنم كامل جواب بديد!

اول باید بری به ماجولا
اونجا یه زنه کنار درخت هست که داره به دوردست نگاه میکنه
باهاش صحبت کن
بعد از چند دیالوگ میتونی از طریق زنه لولت رو زیاد کنی

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام به همه
من بازی رو تمام کردم
چند تا سوال دارم توی newgame+ باز هم آیتم جدید !؟ دشمنان جدید ؟ وجود دارد ؟
دی ال سی های بازی روی دیسک عرضه شده ؟
دی ال سی ها رو میتونم دانلود کنم و بازی کنم ؟
ممنون از همه ProGamer های عزیز

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
اقایون کسی هست سیو دارک سولز 2 رو داشته باشه؟من تمومش کردم و سیو هام پاک کردم. می خوام dlc ها رو برم.اما نمی دونم بدون سیو چطوری باید برم؟سیو سورسر اگه کسی داشت بهم بده ممنون میشم!
بعدش اگه من سیو رو پیدا کردم چطور dlc رو برم؟؟؟باید برم منطقه خاصی؟تلپورت باید بکنم؟

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
دوستان اولین باس در DS2 (همونیکه آخراش که زورش میگیره خونشو میگیری و بعد یه دستشو میکنه با اون میکوبه به ملاج!)کشتنش روشه خاصی داره؟ چه میدونم با اسلحه خاصی؟جای خاصی؟خداییش که 2 ماه پیش راحت با قلقایکه همیشه تو هر بازی خودم ازشون در میارم پیش رفتم منتهی توی این بازیش میدونین اگر هر آیتمی رو مخصوصا هیلت رو از دس دادی بر فنایی.(واسه همین دیگه برای مبارزهه با این باس جونی تو تنم دیگه نمونده به مولا مگه از اول بازیش کنم)

راستی اینجا انگار استاد خهلین یکی یه زحمت بکشه یه تاپیک تو قسمت راهنمای قدم به قدم کامله این بازی رو زحمت نوشتنشو بکشه یا حداقل یکی که ترجمه انگلیسیش قویه از سایتای خارجی ترجمشو خواهشا انجام بده از اینجا

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان اولین باس در DS2 (همونیکه آخراش که زورش میگیره خونشو میگیری و بعد یه دستشو میکنه با اون میکوبه به ملاج!)کشتنش روشه خاصی داره؟ چه میدونم با اسلحه خاصی؟جای خاصی؟خداییش که 2 ماه پیش راحت با قلقایکه همیشه تو هر بازی خودم ازشون در میارم پیش رفتم منتهی توی این بازیش میدونین اگر هر آیتمی رو مخصوصا هیلت رو از دس دادی بر فنایی.(واسه همین دیگه برای مبارزهه با این باس جونی تو تنم دیگه نمونده به مولا مگه از اول بازیش کنم)

راستی اینجا انگار استاد خهلین یکی یه زحمت بکشه یه تاپیک تو قسمت راهنمای قدم به قدم کامله این بازی رو زحمت نوشتنشو بکشه یا حداقل یکی که ترجمه انگلیسیش قویه از سایتای خارجی ترجمشو خواهشا انجام بده از اینجا

داداش لازم نیست که از اول بازی رو انجام بدی، این باس رو با همون Estus Flask های زرد رنگ که بعد از هر بار مردن پر میشه هم میشه زد و لازم نیست حتما آیتم Heal اضافه داشته باشی. راه کشتنش اینه که حرکاتش رو به موقع جاخالی بدی(یعنی دقیقا قبل از اینکه بخواد ضربه بهت برخورد کنه.) اگه با استفاده از Human Effigy هم بتونی Human بشی یه علامت قبل در این باس هست که میتونی یه نفر کمکی با خودت ببری و آسون تر میشه.

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
شما باید باس gargolye رو توی منطقه یbelfry luna بکشی بهدش یک جنازه هست که یک کلید بهت بده(اسمه کلیده bastille key بود فک کنم) که با اون کلید ها میتونی در ها رو باز کنی و چراغ ها رو روشن کنی .
اگه از من میشنوی اون چراغ ها رو روشن نکن چون در کل زدن باس سخت تر میشه و کمبو های سریع تر و قوی تری بهت میزنه.

کشتمش میخوام فقط ببینم آیتم توشون هست یا نه.

اینجاهارو باید چجوری برم داخلشون؟

Heide's Tower of Flame
Cathedral of Blue
No-Man's Wharf
با عقربه حرف زدم حالا بکشمش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر