Dark Souls II | Xbox 360

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
همون اول بازی کنار اون خانمه که واست لول آپ میکنه یه برجک سنگی هست که به مرد اون بالاست باهاش که حرف میزنی بهت درخواست جوین شدن میده من درخواستش رو رد کردم مشکل پیش نمیاد بعدا

نه مشکلی نیست

اقایون چطور میشه رفت به محل iron keep خیلی از باساشو کشتم دیگ نمیدونم کجا برم؟

توی Tower Flame اول بازی کنار بونفایر دوم ی زنه هست ک جادو و اینا میفروشه اگه اشتباه نکنم
یا میتونی باهاش کلی حرف بزنی تا بره تو ماجولا توی اون تونله ک پله میخوره نزدیک اون اهرمه وایسته و 2000 تا سول بگیره و برات اهرم رو بچرخونه تا ب سمت اونجا راهت باز بشه میتونی هم بکشیش و کلیدش رو برداری و بری اونجا خودت اهرم رو بچرخونی بعد ک مستقیم ب مسیرت ادامه بدی بعد از چند تا محله دیگه و باس ب iron keep میرسی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
این باس ها رو تنهایی بزنیم بهتر یا یه نفر رو با خودمون ببریم؟ فرقش چیه؟
و وقتی پای بنفایر میشینیم یه گزینه داره که میشه یه چیزی رو توش آتیش زد ابن یکی چیه و به چه دردی میخوره؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
برای باس مخفی از یک پرتال باید 3 بار رفت یا هر 3 پرتال رو 1 بار بری؟
اگر بعد از هر بار رد کردن منطقه برم bonfire دوباره از اول حساب میشه و باید 3 بار بری پرتال؟
ممنون

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
برای باس مخفی از یک پرتال باید 3 بار رفت یا هر 3 پرتال رو 1 بار بری؟
اگر بعد از هر بار رد کردن منطقه برم bonfire دوباره از اول حساب میشه و باید 3 بار بری پرتال؟
ممنون
باید تو سه تا پرتال سه تا آتشکده رو روشن کنی که بتونی با باس بجنگی اگه روشن نکنی آخر هر پرتال دوباره بر میگردی دنیای اصلی ! اگه اون سه تا رو روشن کنی بعد از هر پرتالی بری فرقی نداره ، آخرش میشه باس !
نه از اول حساب نمیشه اگه مشعل یا همون آتشکده رو روشن کرده باشی.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
باید تو سه تا پرتال سه تا آتشکده رو روشن کنی که بتونی با باس بجنگی اگه روشن نکنی آخر هر پرتال دوباره بر میگردی دنیای اصلی ! اگه اون سه تا رو روشن کنی بعد از هر پرتالی بری فرقی نداره ، آخرش میشه باس !
نه از اول حساب نمیشه اگه مشعل یا همون آتشکده رو روشن کرده باشی.

یعنی باید Torch دستم باشه یا پیشش برم گزینه روشن کردن میاد؟
با این حساب 4 تا human effigy پر!!!!
ممنون

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
این باس مخفی هم راحت بود سخت ترین باس بازی همین Ancient Dragon سریع بلند میشه و اتش و پرپر:d
گرچه 4 تا Giant souls دارم هنوز وندریک رو نرفتم!با 4 تا میشه زدش؟یا خیلی سخته؟
ممنون

parsaskyrim

کاربر سایت
May 19, 2012
24
سلام دوستان یه سوال داشتم . توی The lost Basttile قبل باس فایتای Ruin Sentinel توی یه گاید خونده بودم میشه یه فانتوم summon کرد برای کمک . ولی هرچقدر میگردم جایی براای summon کردنش نیست . میشه یه راهنمایی کنید ؟ :D بدجور بین این 3 تا گیر کردم ( انسانم هستم)
:d

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
اتفاقا خیلی باهاش تفاوت داره.

1- وزنش 18 هست که Great Sword وزنش 22ــه.

2- Great Sword اصلا Bonus روی Counter Attack ها و شکستن Poise طرف مقابل نداره که این داره، مقدارش هم خیلی خوبه.

3- Great Sword اصلا Special Attack نداره ولی این شمشیر می تونه همزمان Special Attack و Strong Attackــش رو روانه دشمن کنه که فوق العادست.

4- Scale Bonus های این برای DEX و STR به ترتیب S و B میشه که خیلی اوقات همین مقیاس ها با کیفیت بودن یه اسلحه رو مشخص می کنه. کسی که Buildـش رو STR و DEX باشه از این شمشیر نهایت استفاده رو می بره. در حالی که Great Sword بهترین Scale هاش به ترتیب D و A میشه.

5- این اسلحه در حالتی که Lighting +5 بشه دمیجش میشه 392 و Scalingش هم میشه C و A و 167 تا Lighting Damage هم وارد می کنه. درحالی که Great Sword در همین حالت دمیجش میشه 280 و Scalingش هم میشه E و B.

-------------

Moonlight Great Sword شمشیر خیلی خوبیه چون وزنش خیلی کمه و البته Magic Damage خیلی خوبی هم داره. می تونه بهترین شمشیر برای Sorcerer و Celeric بحساب بیاد که INT بالایی دارن و با Scale شمشیر خیلی خوب Match میشه. برای PVP هم خوبه تازه، الان خودم میرم دنبالش که بگیرمش.

مساله همینه برای کلاس Sorcerer کشتن این باس خیلی آسونه ولی محیط ها و دشمن ها معمولی سخت تره، در صورتی که این مساله برای من برعکس بود. دشمنا و محیط ها خیلی آسون بود و فقط یکم توی Shrine of Amana بخاطر اون جادوگرا اذیت شدم.

در مورد داستان و یکی از شخصیت ها:

یه نفر توی تاپیک گفته بود که اون زنه Licia که جادو میفروشه Traitor هست و اینا و باید کشتش، در صورتی که من بدون کشتنش راحت بازی رو تموم کردم ولی الان که میرم پیشش هربار یه نوشته زیر تصویر نشون داده میشه که دقیقا معلوم نیست به چه خاطره!

فرمایش شما متین.
یعنی اینایی که میگی درسته ها ولی مساله اینه که اشکال کار جای دیگست .
اول اینو بگم که شما برتری های dragon GS رو گفتی که خب اون یکی GS هم واسه خودش برتری هایی داره .
حالا این به کنار...
مساله سر آپگرید این دو تاست .
شما یه GS رو +10 کنید خیلی بهتر از اینه که یه Dragon GS رو +5 کنید .
چون اینا جفتشون Ultra GS هستن و یر عت کمی دارن و دمیج فیزیکی بالایی میدن .
ولی با Petrified Dragon bone شما وسایل مهم تری برای آپگرید دارید، ضمن اینکه این آیتم توی بازی خیلی کم هست.
نمی ارزه که خرج Dragon GS بشه.

- - -ویرایش - - -

این باس مخفی هم راحت بود سخت ترین باس بازی همین Ancient Dragon سریع بلند میشه و اتش و پرپر:d
گرچه 4 تا Giant souls دارم هنوز وندریک رو نرفتم!با 4 تا میشه زدش؟یا خیلی سخته؟
ممنون

آره میشه. من خودم با 4 تا زدمش. فقط یکم سگ جونه .

سلام دوستان یه سوال داشتم . توی The lost Basttile قبل باس فایتای Ruin Sentinel توی یه گاید خونده بودم میشه یه فانتوم summon کرد برای کمک . ولی هرچقدر میگردم جایی براای summon کردنش نیست . میشه یه راهنمایی کنید ؟ :D بدجور بین این 3 تا گیر کردم ( انسانم هستم)
:d

توی یکی از سلول های سمت راسته. باید به شکل Human باشی تا بیاد .
اگه واقعا باهاشون مشکل داری اون یارو هم خیلی فکر نکنم بتونه کمکت کنه.
ولی یه راه داره که خودم امتحان کردم جواب داد:
1 - یدونه Great Shield که دفاع فیزیکیش 100 هست رو بردار ( فکر کنم اول بازی Tower shield فقط این قابلیت رو داره)
2 - اون گربه توی Majula یه حلقه میفروشه که روش یه نگین قرمز بزرگ داره و باعث میشه دشمنا راحت تر ببیننت، اونو بخر و بکن دستت.
3 - سپری که گفتم رو با دو تا دستت بگیر .
4 - برو برای مبارزه فقط حواست باشه جایی وایسی که اون یازت بیفته پشت غول ها.
شما با این روش فقط دفاع می کنه اون یارو هر سه تا رو میزنه.
(این روش رو روی Glass knight هم پیاده کردم که جواب داد)

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
فرمایش شما متین.
یعنی اینایی که میگی درسته ها ولی مساله اینه که اشکال کار جای دیگست .
اول اینو بگم که شما برتری های dragon GS رو گفتی که خب اون یکی GS هم واسه خودش برتری هایی داره .
حالا این به کنار...
مساله سر آپگرید این دو تاست .
شما یه GS رو +10 کنید خیلی بهتر از اینه که یه Dragon GS رو +5 کنید .
چون اینا جفتشون Ultra GS هستن و یر عت کمی دارن و دمیج فیزیکی بالایی میدن .
ولی با Petrified Dragon bone شما وسایل مهم تری برای آپگرید دارید، ضمن اینکه این آیتم توی بازی خیلی کم هست.
نمی ارزه که خرج Dragon GS بشه.

آره اینم حرف درستیه و رفتم ویدئوهای اسلحه رو دیدم و متوجه شدم که رنج اتکش یه خورد پایینه. خودمم که Soulــه Ancient Dragon رو استفاده کردم و دیگه بجز NG+ هیچ راهی برای گرفتن این اسلحه نیست و بی خیالش شدم.

--------------------------

07851032712115823563.jpg

ولی این Moonlight Great Sword رسما بهترین شمشیر بازیه:d امروز گرفتمش و با تمام Petrified Bone هایی که داشتم +5ــش کردم، تازه یدونه کم آوردم مجبور شدم از اون دختره که سنگ دستش هست بخرم.
نه تنها که دشمنای خود بازی خیلی راحت باهاش می میرن بلکه بهترین سلاح برای PvP هم هست. مثلا من امروز روی اون پل اول Iron Keep وایسادم و هی مردم رو Invade کردم، قشنگ از 30 بار نزدیک 25 بار بردم و تو عرض یکی دو ساعت Convenantـه Dragon رو به بالاترین Rank رسوندم. انصافا توی PvP هم خیلی Noob هست، کلا به بعضی ها سه تا اتک با این شمشیر می دادم می مردن دلم براشون می سوخت:))

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
آره اینم حرف درستیه و رفتم ویدئوهای اسلحه رو دیدم و متوجه شدم که رنج اتکش یه خورد پایینه. خودمم که Soulــه Ancient Dragon رو استفاده کردم و دیگه بجز NG+ هیچ راهی برای گرفتن این اسلحه نیست و بی خیالش شدم.

--------------------------

07851032712115823563.jpg

ولی این Moonlight Great Sword رسما بهترین شمشیر بازیه:d امروز گرفتمش و با تمام Petrified Bone هایی که داشتم +5ــش کردم، تازه یدونه کم آوردم مجبور شدم از اون دختره که سنگ دستش هست بخرم.
نه تنها که دشمنای خود بازی خیلی راحت باهاش می میرن بلکه بهترین سلاح برای PvP هم هست. مثلا من امروز روی اون پل اول Iron Keep وایسادم و هی مردم رو Invade کردم، قشنگ از 30 بار نزدیک 25 بار بردم و تو عرض یکی دو ساعت Convenantـه Dragon رو به بالاترین Rank رسوندم. انصافا توی PvP هم خیلی Noob هست، کلا به بعضی ها سه تا اتک با این شمشیر می دادم می مردن دلم براشون می سوخت:))

علاوه بر اینکه رنج اتکش پایین تره، زود تر هم میشکنه، از Strong attack ای که داره نمیشه خیلی استفاده کرد چون 10 تا از Durability ش کم میکنه.
برای کاراکتر های با Str بالا هم اون یکی بهتره.

Moon light great sword نه تنها توی این شماره بلکه توی شماره های قبلی یکی از بهترین ها بود.
طراحیش هم واقعا عالیه.
تازه Strong Attack ش هم حالت AOE خوبی داره و قدرت بالایی هم داره. بین دشمنا که گیر کردی یه اتک میدی همه میمیرن :)
مجیکش هم که S هست .
جسارتا S رو میدونی چیه قضیش دیگه ؟ اگه دقیقا نمی دونی می خوای توضیح بدم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر