Dark Souls II | Xbox 360

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان من الان تو اوایل بازی قسمت Heide's Tower of Flame هستم که یه مشت آدم سنگیه گنده هستن، با 2 ضربه شون میمیرم، الان این طبیعیه ؟؟ حتما باید همشونو بزنم ؟؟ الان یه 40 دقیقه ای هست که مدام منو میکشن :|

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
دوستان من الان تو اوایل بازی قسمت Heide's Tower of Flame هستم که یه مشت آدم سنگیه گنده هستن، با 2 ضربه شون میمیرم، الان این طبیعیه ؟؟ حتما باید همشونو بزنم ؟؟ الان یه 40 دقیقه ای هست که مدام منو میکشن :|
خیلی کند هستن و کشتنشون راحته.
شما تا دیدیش سریع بچسب بهش و سپرتو بگیر بالا و از سمت چپ دورش بچرخ. اون سه تا ضربه به هوا میزنه، بعدش تو سه تا ضربه به اون بزن . این کارو تکرار کن تا بمیره.

- - -ویرایش - - -

محیط های بازی که ترتیب خاصی ندارن اگر هم داشته باشن بعید می دونم این باشه.
حداقل ترتیب بون فایرا که این نیست.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا

ببین تو این بازی باید صبر و حوصله داشته باشی. اگه الکی حمله کنی میمیری.
همیشه صبر کن اول دشمن حمله کنه بعد از اینکه بلاک کردی یا جا خالی دادی بعد تو یه حمله کن و سریع بکش عقب و منتظر شو تا اون دوباره حمله کنه.
تا جایی هم که میشه سعی کن هیچوقت با بیشتر از یک نفر درگیر نشی.

مخصوصا سر باس ها هیچوقت زمانی که اون آماده حمله هست تو ضربه نزن.
تو یه ضربه میزنی. تا بیای خودتو جمع کنی اون لهت میکنه :d

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بازی به نظرشون سخته ولی دوست دارن بازبو ادامه بدن من پیشنهاد میکنم ویدیو های EpicNameBro رو توی یو توب ببینین خیلی خوب همه چیو توضیح میده و راهای مخفیو نشون میده.
تنها مشکلش اینه که دیر به دیر اپلود میکنه. الان تازه رسیده به no-man's wharf.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام دوستان من همون اول بازی گیر کردم.دقیقا بعد از اون جایی که تو یه کلبه با چند نفر صحبت می کنی و شخصیت و انتخاب می کنی بعدش دیگه نمی دونم کجا برم.شماره 1 رو هم بازی نکردم:((

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
سلام دوستان من همون اول بازی گیر کردم.دقیقا بعد از اون جایی که تو یه کلبه با چند نفر صحبت می کنی و شخصیت و انتخاب می کنی بعدش دیگه نمی دونم کجا برم.شماره 1 رو هم بازی نکردم:((
تو اون کلبه دو تا در هست ، اولیش که وارد شدی ، دومیش میره تو حیاط پشتی که یه بونفایر هست اونجا ، بعدش کنارش یه غاره که میری ادامه مسیر دیگه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
از اونیکی در کلبه برو بیرون :d
کلبه دوتا در داره.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
یکیش رو برو به ُShaded Wood بن فایر سومش اونی که سمت راست بن فایر ه نه بری به جلو تر مسیر سمت راستت رو ادامه بدی یکم دقت کنی یکی جلوی یک مسیر که داخل اون یک جعبه ستش رو گرفته استفاده کن اونی که بعده عقرب که کاریت نداره اصلا استفاده نکن وقتی جعبه رو بازی کردی یکی دیگه از این ایتم تو جعبه هستش که برگرد به بن فایر اونیکه سمت چپ بنفایر هستش استفاده کن
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟ من الان اونجا هستم. یکیو میبینم که جلوی یه راهو گرفته ولی جعبه پشتش نمیبینم

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان این three ruin sentinels رو چطوری بزنمشون؟!همون اولی رو که خیلی راحت میشه زد.ولی وقتی دوتایی میان سراغت خیلی اوضاع خراب میشه!پایین که اصلا نمیشه جنگید.حالا بالا رو امتحان نکردم.استراتژی چیزی برای ادامه مبارزه با اون دوتا دارید دریغ نکنید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان این three ruin sentinels رو چطوری بزنمشون؟!همون اولی رو که خیلی راحت میشه زد.ولی وقتی دوتایی میان سراغت خیلی اوضاع خراب میشه!پایین که اصلا نمیشه جنگید.حالا بالا رو امتحان نکردم.استراتژی چیزی برای ادامه مبارزه با اون دوتا دارید دریغ نکنید.

برو تو حالت Human قبل از در تو یکی از سلول ها یه علامت Summon هست که یه NPCیه بازی و طرف جادو میزنه و خیلیییی قویه اولیه رو که قورتش میدین دومیه رو هم باید سعی کنی نیفتی پایین و با اون یارت لهشون کنی

اگه از اون پودرا که میزنی به سلاحت و قدرت برق میده هم داری حتما استفاده کن چون نقطه ضعفشون برقه

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
این royal rat authority روش لاک نکنید...(تنها نکتش همینه)
همینطور دورش بچرخین...
باس از این **** تر ندیده بودم:|
یک ضربه هم نتونست بزنه....
احمق...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر