Dark Souls II | PS3

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سوال تخصصی: به نظر شما عزیزان ارزش داره من Fire Longsword رو تبدیل به Poison Longsword بکنم؟

این تیکه اصلا Boss داره؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سوال تخصصی: به نظر شما عزیزان ارزش داره من Fire Longsword رو تبدیل به Poison Longsword بکنم؟

این تیکه اصلا Boss داره؟
اره وقتي به Shaded Ruins ميرسي هست، بهترين ست براي كلاس Mage اونجا هست.
---
من هنوز باس اخر رو نزدم:d فقط دارم invade ميكنم:))بهترين كلاس براي invade همين sorcerer هست يه ضربه ميزني بدبخت به فنا ميره lol
Lvl ام شده ١٦٥:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

این تیکه اصلا Boss داره؟
معمولا Dagger ها واسه Poison خیلی مناسب هستن . چون Poison بعد از چهار پنج ضربه متوالی اثر میکنه و با Dagger ها خیلی سریعتر از بقیه سلاح ها میشه ضربه زد .

مثلا Bandit's Knife خودش Bleeding Damage هم داره که وقتی Poison رو بهش اضافه میکنی و تا level آخر آپگرید میکنی یه چیز خفنی در میاد که باسها و دشمنایی که خیلی سریع نیستن تبدیل به یه لیوان آب خنک میشن :D

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اره d هست وخيلي كمه تازه اگر هم بخوام دميج بيشتر هم بده بايد str رو بالا 50 ببرم كه نمي ارزه و دارم faith رو بيشتر ميكنم لولم هم 155 هست به نظرتون چي روش سوار كنم كه از پس وندريك و باس مخفي و اژدها بر بياد ، اين باس ها poison ميشن؟؟؟
وندریک زیاد فرقی نداره اصلحت چی باشه اینقدر دمیج کمه که تاثیر نداره :d
فقط برا زدنش آرموراتو و شیلدو همشو در بیار که سبک سبک باشی.
همیشه بچسب بهش و پشت سرش بمون فقط وقتی از بالا به پایین ظربه میزنه رول کن. اینجوری کمترین احتمال خطارو داره. و از اونجایی که یه اشتباه میکنی میمیری هرچی امکان اشتباه کمتر باشه شانست بیشتره.
هروقت هم رفت نزدیک دیوا ازش دور شو و بکشش وسط.
یه نکته خیلی مهم اینه که وقتی خیلی نزدیکشی به چپ و راس رول نکن چون احتمال داره به پاش گیر کنی و لهت کنه.

سم هم روش اثر نداره ولی lightning دمیج اضافی میده. احتمالا اتیش هم دمیج اضافی بده.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
وندریک زیاد فرقی نداره اصلحت چی باشه اینقدر دمیج کمه که تاثیر نداره :d
فقط برا زدنش آرموراتو و شیلدو همشو در بیار که سبک سبک باشی.
همیشه بچسب بهش و پشت سرش بمون فقط وقتی از بالا به پایین ظربه میزنه رول کن. اینجوری کمترین احتمال خطارو داره. و از اونجایی که یه اشتباه میکنی میمیری هرچی امکان اشتباه کمتر باشه شانست بیشتره.
هروقت هم رفت نزدیک دیوا ازش دور شو و بکشش وسط.
یه نکته خیلی مهم اینه که وقتی خیلی نزدیکشی به چپ و راس رول نکن چون احتمال داره به پاش گیر کنی و لهت کنه.

سم هم روش اثر نداره ولی lightning دمیج اضافی میده. احتمالا اتیش هم دمیج اضافی بده.

یادمه یه باس مخفی توی Dark Souls هم بود مثل این که توی اون زندانی بود که تازه شروع میکردی بازیرو(بر میگشتی زیر زمین بودنش) اونم باید Armour و همه چی رو در می آوردی که سرعتت فقط بره بالا چون با یه ضربه نابودت میکرد....

- - -ویرایش - - -

اره وقتي به Shaded Ruins ميرسي هست، بهترين ست براي كلاس Mage اونجا هست.
---
من هنوز باس اخر رو نزدم:d فقط دارم invade ميكنم:))بهترين كلاس براي invade همين sorcerer هست يه ضربه ميزني بدبخت به فنا ميره lol
Lvl ام شده ١٦٥:d

منم کلا زندگیم Invade کردنه! این Red Cracked eye orb رو از کجا گیر بیارم!؟ کلا چهارتا داشتم با اون چهارتا هم 4 تا Invasion موفق داشتم، الان بیکار موندم هی میرم توی مقر Rat King ملت رو آزار میدم:d

راستی توی Belfry Luna این Bell keeper ها سه تایی بهم حمله کردن! یه چند لحظه دست و پام رو گم کردم و ترسیدم، ولی آخر سر هر سه تارو کشتم:d خیلی احساس خوبی داشت! هنوز باس رو نکشتم دوباره برم اونجا بهم حمله کنن بزنم دخلشون رو بیارم.>:)

ahead

عضو جدید
Apr 14, 2010
17
درهای آبی رنگ تو مرحله قلعه (Drangleic Castle)

سلام...
3 تا درب آبی رنگ تو مرحله قلعه (Drangleic Castle) هست....اونا رو چجوری باید باز کرد؟ به کجا منتهی میشن؟...
4mtbu52dlhzu0ka0zy1x.jpg

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
سلام دوستان میخواستم بازی رو بخرم فیزیکیش رو ولی میبینم از اون بازیهاست که زیاد باید بازی کنم و دیسک گذاشتن و لود شدن و اینا ممکنه اذیت کنه . تو اکانتم پول هست به نظرتون همون دیجیتالش رو بخرم ؟ مشکل خواستی که نداره نسخه دیجیتالش ؟ مثل لود کردن آبجکت ها و غیرو ؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام دوستان میخواستم بازی رو بخرم فیزیکیش رو ولی میبینم از اون بازیهاست که زیاد باید بازی کنم و دیسک گذاشتن و لود شدن و اینا ممکنه اذیت کنه . تو اکانتم پول هست به نظرتون همون دیجیتالش رو بخرم ؟ مشکل خواستی که نداره نسخه دیجیتالش ؟ مثل لود کردن آبجکت ها و غیرو ؟
من دیجیتال خریدم مشکلی نداره.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این Estus Flask چطور میشه زیاد کرد؟ من فقط دوتا دارم تا اینجا کار که لولم 51 صاف شدم با این دوتا:d
لول 51 فقط دوتا داری؟؟ :-o
یه آیتمی هست به اسم estus flask shard هروقت پیدا کردی بده به اون زنه که لولتو زیاد میکنه. تعداد استوس هات بیشتر میشه. 13 تا تو بازی هست. ولی حد اکثر 12 تا میشه استفاده کرد

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب فریا رو هم کشتم:D چقدر دیگه از بازی مونده؟:d احساس میکنم خیلی بزرگتر و طولانی تر از Dark و Demon's هستش....

چندتا پرسش:

این مردک دافی من پیداش کردم، براش مشعل هم روشن کردم بره سر سندانش کارش رو بکنه ولی هرچی باهاش حرف میزنم پرت و پلا میگه؟ باید آیتم خاصی بهش بدم که برام کار انجام بده؟ Equipment ام به شدت underdeveloped ه!

این رو من نجاتش دادم توی Shaded Ruins بهم گفت بیا خونه ام که همین پایینه، کدوم پایین؟:d

یه یارو توی No Man's Wharf بود که آیتم هات رو ازت میخرید به کجا نقل مکان میکنه؟من دفعه دوم رفتم ازش تیر سمی بخرم نبود، سه بار بعد از اون رفتم اونجا بازم ندیدمش.مرده؟

چرا اصلا زره سبک توی بازی پیدا نمیشه!؟اینقدر زره سنگین و خوب پیدا کردم ولی زره سبک اصلا نیست، از اول بازی تا الان که لول 117 ام هنوز همون Merchant's robes تنمه که از NPC کج و کوله توی Cardinal Tower خریدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر