Dark Sector

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
سلام!
گیر کردم! نمیدونم چپتر چندم ولی مشخصاتشو میدم : دومین رباتی که تو بازی باید بکشیم. همون جایی که رباته میزنه دیوارو خراب میکنه بعد باید بریم بشکه های بالای یه ماشینی که همون جاست رو منفجر کنیم بعد باید با اتیش اوون الیافی که رو فیوز برق افتاده رو بسوزونیم و بعد....
هر کاری میکنم نمیتونم این ربات رو بکشم!:blushing: داره رو اعصاب راه میره!
کمک کنیییییییییید.:biggrin1:

دوست عزیز فکر کنم اینجا گیر کردی ......

باید اول با اتیش اون علف ها رو بسوزونی بعدا که سوزوندی زیرش جرقه هست که باید گلایور(بومرنگتو) رعدوبرقی کنی وبزنی به روبات .......
وقتی پشتش قرمز شد برو پشتش و سوار رباته شو ........

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
دوست عزیز فکر کنم اینجا گیر کردی ......

باید اول با اتیش اون علف ها رو بسوزونی بعدا که سوزوندی زیرش جرقه هست که باید گلایور(بومرنگتو) رعدوبرقی کنی وبزنی به روبات .......
وقتی پشتش قرمز شد برو پشتش و سوار رباته شو ........

مرسی از راهنماییت .

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بچه ها من توی کپچر 5 گیر کردم:mad:
اونجایی که اونی که مصل آدم آهنی میمونه از اون بالا میپره پایین و با تیر همه رو میزنه من باید کجا برم؟؟؟
هرچی میزنم هیچیش نمیشه
یه راهی هست که پصل آسانسور میمونه ولی باز نمیشه. دکمش برق میزنه اما کاری انجام نمیده

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
بچه ها من توی کپچر 5 گیر کردم:mad:
اونجایی که اونی که مصل آدم آهنی میمونه از اون بالا میپره پایین و با تیر همه رو میزنه من باید کجا برم؟؟؟
هرچی میزنم هیچیش نمیشه
یه راهی هست که پصل آسانسور میمونه ولی باز نمیشه. دکمش برق میزنه اما کاری انجام نمیده

تا اونجايي كه يادم هست پشت اون دو تا چيزي هست كه گرد هست . بايد با نارنجك بندازيش زمين بعد به اونا تير بزني تا قرمز پشن اينقدر بزن تا بميره ديگه !(اگه نفهميدي بگو دوباره بگم . :cheesygri

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
990
نام
محسن
[FONT=&quot] سلام اون قوله که تو یه زیرزمینه که کفش پر آبه رو چطوری باید ترکوند همونجاکه یه چیزی دور زیرزمین میچرخه میره تو اتاقا وقتی میزنی بش یخ میکنه[/FONT]

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
تا اونجايي كه يادم هست پشت اون دو تا چيزي هست كه گرد هست . بايد با نارنجك بندازيش زمين بعد به اونا تير بزني تا قرمز پشن اينقدر بزن تا بميره ديگه !(اگه نفهميدي بگو دوباره بگم . :cheesygri

من به این منطقه رسیدم دیگه تیر ندارم فقط دو تا نارنجک دارم چطوری باید بزنمش یه مقدار بیشتر توضیح بده ممنون من توی خریدن اسلحه موندم یه اسلحه که میخریم اون یکی اسلحه رو ازم میگیره

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
من به این منطقه رسیدم دیگه تیر ندارم فقط دو تا نارنجک دارم چطوری باید بزنمش یه مقدار بیشتر توضیح بده ممنون من توی خریدن اسلحه موندم یه اسلحه که میخریم اون یکی اسلحه رو ازم میگیره

در صورتي كه تير نداري فك كنم بتوني با اون چنگكه اون موقع كه زرد ميشه بزني (فك ميكنم .) كلا شما در اين بازي ميتوني يك اسلحه حمك كني . كه اگه دقت كني وقتي مسلسل و بر ميداري ديگه تفنگي نميشه برداشت مگر مسلسل را بياندازي .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
آخه مسلسل ی رو که از رو زمین ور میداریم چند لحظه بعد بیپ میزنه و ناپدید میشه!
حالا بگم نخندینا!اما چطوری نارنجک بندازم؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
مرسی!:laughing:
بعد این همه سال اولین باره اینطوری شدمماااااا!!!!
تا حالا که چپتر 4 هست جذابیتی نداشت!بقیش ببینم چطوریه!

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
خداییش بازیرو خیلی تمیز ساخته بودن
به نظر من یکی از بهترین بازیها و بهترین گیم پلیها تو این نسل بود
من خیلی بیشتر از گیرز و رزیدنت اویل 5 با این بازی حال کردم
اون گلایدر هم چیز خوفی بود کلا بازی خوف بود اخرش هم خیلی باحال بود که اون یارو رو برق میگرفت
من دوبار این بازیرو تموم کردم و هردوبار هم واقعا حال داد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خداییش بازیرو خیلی تمیز ساخته بودن
به نظر من یکی از بهترین بازیها و بهترین گیم پلیها تو این نسل بود
من خیلی بیشتر از گیرز و رزیدنت اویل 5 با این بازی حال کردم
اون گلایدر هم چیز خوفی بود کلا بازی خوف بود اخرش هم خیلی باحال بود که اون یارو رو برق میگرفت
من دوبار این بازیرو تموم کردم و هردوبار هم واقعا حال داد
شوخی می کنی که از GEOW2 بهتر بود دیگه نه؟ خوب بود ولی دیگه نه در این حد؟ Resident evil 5 هم چون بستگی به سلیقه آدمها داره خیلی عجیب نیستش ولی GEOW2 رو نمی دونم؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
من که تموش کردم جز اصاب خورد کنی هیچی نبود حتی یک پایان خوب هم نداشت!
در حد اون همه تبلیغاتی که میکردن نبود!10چپتر بیمحتوا !:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر