Dante زورگوي محله

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

هفته ي قبل خبر دار شديم دانته ديگر نيمه ي انساني ندارد ،‌ اين بار فهميديم دانته مبارزي خياباني است!
طبق مصاحبه اي جديد كه با Tameem Antoniades شده ، دانته اي كه قرار هست آن را بشناسيم بيشتر مبارزاتش بر پايه ي مبارزات خياباني است ، حال چرا؟

"بزرگ شدن در شرايطي كه هر لحظه شياطين به دنبال كشتنش بودند ، حكومت كردن شياطين به جامعه و بزرگ شدن او در سطح خيابان دلايلي هستند بر اينكه حركات جديد او به لطافت حركات دانته در شماره هاي قبلي نباشند."

در رابطه با مبارزه ها هم گفته شده كه دانته ي جديد وقت بيشتري را در هوا سپري ميكند ، يكي از تلاش هاي DmC بر پايه ي بيشتر كردن كمبو هاي هواييست. نكته ي جالبي كه ميتوان به آن اشاره كرد ، عكس العمل موسيقي بازي نسبت به مبارزات شماست .
موسيقي بازي به رنك شما در كمبو ها عكس العمل نشان ميدهد ، به طوري كه هرچقد رنك شما (تعداد كمبو ي بيشتر) بالاتر ميرود لايه هاي موسيقي بيشتري شروع به وارد شدن ميكنند و وقتي شما به رنك هاي بالاي كمبو ميرسيد صداي جيغ خواننده به گوش ميرسد . شايد جيغ ها در بهتر مبارزه كردن شما تاثير بگذارند.
DmC محيطي نيز سازگار با مبارزات شما دارد . محيط هم مانند موسيقي از مبارزات شما تاثير ميگيرند ، به طوري كه بين دنياي "واقعي" و دنياي شيطاني تغيير شكل ميدهند و در مواقعي مانند شماره هاي قبلي مسير شما بسته ميشود تا تمام دشمنان را از پاي در بياوريد.

در آخر سوالي كه از Tameem Antoniades پرسيده شد اين بود:

از اونجايي كه دانته ي جديد جوان است آيا او " بي تجربه و خام" است؟
- من نميگم اون خامه ، بهتره بگيم هيچ چيز براش مهم نيست
!

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
خالا چرا دانته ؟
اخه موجودي كه توي 4 تا شماره نيمه شيطان/انسانه يهو تو يه شماره ميشه يه چيز ديگه ؟؟؟
بابا دويل مي كراي ميسازي؟ اينطوري ميخواي بسازي؟ بساز
يه كاراكتر ديگه فرو كن توش ...
چرا دانته اخه ؟
مگه اون پَخمه نيرو چش بود؟
يه كاراكتر ديگه ميچپوند توش دگيه ... كپكام كه استاد طراحي كاراكتر بود !!!
اصن چرا دادنش اين پَخمه ها بسازن ؟ :(

پ.ن:
چقدر دلم پُر بوداااا :d
کوروش بی خیال!:d
میگم دلت دیگه پر نیست که؟!!:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دوستان از اونجایی که اخبار مربوط به New DMC هر روز داره داغتر و داعتر میشه من یه شرط بندی می خوام بکنم دوست دارم شما هم همکاری کنین ( طرفدارای DMC) من تا حالا چند تا پیش بینی در مورد این دویل جدید کردم که همش درست بوده مثلا یکی اینکه دانته خیابونیه! داستانی رو در این زمینه نوشتم دوست دارم شما هم مراجعه کنید داستان رو مطالعه کنین بعد نظر بدین و زمانی هم که بازی منتشر شد بیاین نظر بدین من شرط می بندم که داستان دویل جدید همینه ( چرا که بعد از دویل 3 من شرط بستم که در دویل بعدی کراکتر جدیدی که جوون هم هست میاد و درست هم بود )
خواهش می کنم سری به این تاپیک بزنین و نظر بدین : ( من مطمئنم داستان این دویل مورد نظر کاپکوم همونه که من نوشتم یا حداقل مشابه هست ) صد در صد برای علاقمندان به این بازی این تغییرات گرون تموم شد اما مطمئنم کاپکوم داستان زیبایی رو طراحی کرده که این کمبودها رو جبران می کنه!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=45994&page=2

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در کل ورجیل در DMC 3 فاتحه اش خونده شد دیگه توی DMC 1 ما دیدیم چه شکلی شده بود، فکر کنم آخر DMC 1 مرد؟ دوستان یادشونه یاری کنند، یادمه از جا پرت شد همچین چیزی بود. حضورش مسخره میشد.بود.
خودت که اشاره کردی :D توی DMC 3 که توی سرزمین شیاطین موند و تحت تسخیر موندس در اومد که دیدیم توی DMC 1 چه جوری شده بود بعد توی 1 هم بعد از اون اتفاق نمرد ! :D فقط اون شکل ظاهریش پُکید که یه سری از فن های بازی (یا فک کنم یه سایت بود یا ... ) احتمال میدادن بعد از اون اتفاق حالا روح ورجیل یا هر چیز دیگه همونطور که از 3 به 1 اونطوری شد بعد از اتفاق DMC 1 در قالب بدن نِرو ظاهر شده و شباهت های نرو هم به همین دلیله حتی واکنشش به شمشیر ورجیل ! :D کلاً ایده ی خدایی برای ادامه دادن بود که خب فعلاً مالید :D

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
خودت که اشاره کردی :D توی DMC 3 که توی سرزمین شیاطین موند و تحت تسخیر موندس در اومد که دیدیم توی DMC 1 چه جوری شده بود بعد توی 1 هم بعد از اون اتفاق نمرد ! :D فقط اون شکل ظاهریش پُکید که یه سری از فن های بازی (یا فک کنم یه سایت بود یا ... ) احتمال میدادن بعد از اون اتفاق حالا روح ورجیل یا هر چیز دیگه همونطور که از 3 به 1 اونطوری شد بعد از اتفاق DMC 1 در قالب بدن نِرو ظاهر شده و شباهت های نرو هم به همین دلیله حتی واکنشش به شمشیر ورجیل ! :D کلاً ایده ی خدایی برای ادامه دادن بود که خب فعلاً مالید :D
خوب جسم از بین میره یعنی میمیره دیگه !یادمه اندازه یه نیروگاه 1000 مگابایتی ازش برق ول شد:biggrin1: میمونه روحش که قطعا یه ربطی به نرو داشت مخصوصا وقتی یاماتو اونطوری منقلبش کرد:biggrin1:اصلا وقتی یاماتو رو با دستش فرستاد تو اندرونیش گفتم الان یه اساری ازورجیل میبینیم که بره برا DMC5 ... احتمال زیاد کپکام برای نرو نقشه داشته ولی خراب شده معلوم نیست یهو چه مرگش شد
گرچهDMC4 انصافا در مقایسه با DMC3 چیز مالی نبود مطمئنم ادامشم چنگی به دل نمیزد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خوب جسم از بین میره یعنی میمیره دیگه !یادمه اندازه یه نیروگاه 1000 مگابایتی ازش برق ول شد:biggrin1: میمونه روحش که قطعا یه ربطی به نرو داشت مخصوصا وقتی یاماتو اونطوری منقلبش کرد:biggrin1:اصلا وقتی یاماتو رو با دستش فرستاد تو اندرونیش گفتم الان یه اساری ازورجیل میبینیم که بره برا DMC5 ... احتمال زیاد کپکام برای نرو نقشه داشته ولی خراب شده معلوم نیست یهو چه مرگش شد
گرچهDMC4 انصافا در مقایسه با DMC3 چیز مالی نبود مطمئنم ادامشم چنگی به دل نمیزد
خب اینا که آدم نیستن :D جسم از بین میره , روح منتقل میشه :D از طرفی بعداً ممکنه بتونن جسم رو هم بازیابی کنن :D اگر می خواستن داستان ورجیل رو ادامه بدن شاید فقط از لحاظ نرو می تونست به DMC 4 متصل باشه ولی با توجه به پیش زمینه های DMC 3 قطعاً می تونست چیز خیلی شاخی بشه ( گر چه DMC 1 از همه شاخ تر بود از همه نظر :D ) ولی خب مالید :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دیگه واقعا خسته شدم ...!!!

من موندم این Capcom احمق چطوری میتونه یکی از پرطرفدارترین و بهترین فرانچزهاش رو بده به یه شرکتی که تا الان دوتا بازی کاملا سلیقه ایی ساخته

برداشته یه بازی سریع و اکشن 60 فریم رو داده به NT که بازی هاش افت فریم دارن

کاپکام از یک طرف به فکر فروش بازیه و از طرف دیگه اومده بازی رو داده به سازنده هایی که آخرین بازیی که ساختن میزان فروشش از حداقلی که خودشون براش در نظر گرفتن هم کمتر شد

اونایی که دارن این آشغال رو با DMC 4 مقایسه میکنند سخت در اشتباها ، این بازی حتی نمیتونه با همین گرافیک داغونش توی 60 فریم اجرا بشه در صورتی که DMC 4 روی 60 فریم Lock بود

یکبار دیگه همون تریلر DmC که مربوط به GC رو نگاه کنید :

1. تمام حرکات دانته از حرکات دانته و نرو توی شماره 4 بازی دقیقا کپی شده و توی این نسخه قرار داده شده
2. تعداد حداکثر دشمنایی که توی تصویر میبینید چند تاست ؟! 4 ؟! 5 ؟! توی DMC4 تعداد دشمن ها توی هر سکانس روی درجه سختی Legendary بیشتر از 10 تا بود !!!! ( که این موضوع مستقیما برمیگرده به ناتوانی سازنده های جدید و موتور بازی )
3. چند نوع دشمن توی بازی میبینید ؟! الان یکسال از معرفی بازی میگذره ولی هنوز فقط یک نوع شیطون رو بهمون نشون دادن و فقط اندازه شون رو تغییر دادن ( این مشکل توی Enslaved هم به چشم میخورد و متاسفانه شیطون هایی که تا الان نشون دادن شباهت خیلی زیادی به ربات دارن )
4. سیستم خوب یا بد بودن و تاثیر اون روی سلاح های دانته دقیقا از روی دو تا بازی Dante's Inferno و Infamous کپی شده
........
همینا کافیه یا بازم بگم ؟!؟!

بازی بدی نبود بلکه DMC بدی هست.

خوب لااقل Devil May Cry بود !!!! این یکی اصلا Devil May Cry نیست ، یه بازی کاملا جدیده که NT و Capcom میخوان با استفاده از اسم و شهرت Devil May Cry ازش پول در بیارن ، که مطمئن باش هرگز موفق نمیشن

من فقط منتظر اون روزیم که این بازی شکست بخوره و Capcom دوباره بیاد و علنا از هوادارای بازی برای این افتضاح عذرخواهی کنه ( People Never Learn From Their Mistakes )

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دوستان اطمینان دارم داستان زیبایی داره شما فقط یه سر به تاپیکی من زدم بزنین !!!
درسته ریخت و قیافه ی شخصیت جدید مورد قبول نیست اما مطمئنم صد در صد داستانش قشنگه!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
DmC نیست دیگه ولی بازی جالبیه!! آخرین تریلری که اومد( گیم کام) خیلی گیم پلی سریع تر و خفت تری نسبت به دویل های قبلی داره ولی همه چیز منو یاد ninja blade و dark siders میانداخت!!
خدا به این ip رحم کنه!!! :D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
نیروگاه 1000 مگابایتی ازش برق ول شد
مگاوات :d
--
ولي من از همون تريلري اولي كه ديدم از اين دانته خوشم اومد همه جا هم گفتم ، فقط يكم شُكه شدم ، چون دسته يه تيم خوبه ، اگه چميدونم مثلا ميدادن دسته تشتك سازي بايد نگران ميشديم ، نينجا تئوريه آقا تيئوري!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دیگه نه دیگه شلوغش نکن:d همونقدر که DmC داره مفتضحه DMC4 یه مقدار کمتر مفتضح بود :dبا اون شخصیت بی هویت که معلوم نیس یهو از کجا پیداش شد و اون محیط های رنگ وارنگ بیشتر FF حساب میشد تا DMC و از همه بدتر اون دانته جلف اندر جلف حال ادمو بهم میزد
نه اشتباه نکن!:D من نگفتم DMC 4 شاهکار بود نه... من گفتم نسخه چهارم بازی در مقابل این نسخه ریمیکی که دارند میسازند یه شاهکار تلقی میشه! DMC4 هر چقدر هم نسبت به نسخه 1و3 ضعیف تر شده باشه اما مطمئن باش یه سروگردن از این نسخه ای که دارند میسازند قوی تر و بهتر هست! تو نسخه قبلی ما حداقل دانته واقعی رو هم تجربه میکردیم ولی تو این نسخه... این کاراکتر کیه دارند به جاید انته به خورد ما میدند؟!)x
در مورد نرو هم توضیحاتی که میخواستم در رابطه باهاش بدم رو این دوستمون دادند.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47635&p=1563770&viewfull=1#post1563770

در مجموع اگه تو نسخه 4 اگه نرو رو نمیاوردند یه سری باز میریختند سر سازنده ها میگفتند چقدر بازی تکراری میدین و هیچ تنوعی توش ایحاد نمیکنید!

همه از dmc4 به عنوان ننگ جامعه بشری یاد میکنن بعد این میگه dmc 4 از همه بهتر بود =))

اون بچه سوسول نرو رو اوردن که هیچ
اون موجودات عجیب غریب مسخره اوردن هیچ
ورجیل توش نبود هیچ
مراحل بازی همه تکراری و با اون رنگ و لعاب فانتزی بود هیچ
یه فاحشه اورده بودن توبازی هیچ
اصلا خیلی مسخره بود شماره 4
این هر چی باشه از اون 4 بهتر میشه
موجودات عجیب و غریب!؟ فاحشه!؟جامعه ننگ بشری؟! LOL شاد شدیم! اصلا شما تا حالا تو عمرتون DMC بازی کردید که اینجوری بازی رو میکوبونید؟! یعنی چی ورجیل توش نبود؟! مگه خونه خالست که توش حتما می بود!؟ مگه شما نسخه 1 و 3 رو بازی نکردید؟! مطمئنا بازی نکردید وگرنه هیچ موقع نمیگفتید که چرا ورجیل توش حضور نداره.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
موجودات عجیب و غریب!؟ فاحشه!؟جامعه ننگ بشری؟! LOL شاد شدیم! اصلا شما تا حالا تو عمرتون DMC بازی کردید که اینجوری بازی رو میکوبونید؟! یعنی چی ورجیل توش نبود؟! مگه خونه خالست که توش حتما می بود!؟ مگه شما نسخه 1 و 3 رو بازی نکردید؟! مطمئنا بازی نکردید وگرنه هیچ موقع نمیگفتید که چرا ورجیل توش حضور نداره.

کسی که به dmc4 میگه شاهکار دیگه انتظاری ازش نمیشه داشت
نظر من اون بالایی ها بود و کاملا هم شخصی بود
من از بازی خوشم نیومد و اون چیزهایی هم که در بالا گفتم دید من نسبت به dmc4 بود
و مطمئنم این بازی هر چی باشه از شماره قبلی بهتر میشه
تزیلری هم که نشون دادن کمبو هاش شماره قبل رو قورت میداد

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
کسی که به dmc4 میگه شاهکار دیگه انتظاری ازش نمیشه داشت
نظر من اون بالایی ها بود و کاملا هم شخصی بود
من از بازی خوشم نیومد و اون چیزهایی هم که در بالا گفتم دید من نسبت به dmc4 بود
و مطمئنم این بازی هر چی باشه از شماره قبلی بهتر میشه
تزیلری هم که نشون دادن کمبو هاش شماره قبل رو قورت میداد
کسی هم که یه نسخه بیشتر از سری DMC رو بازی نکرده انتظاردیگه ای نمیشه ازش داشت.
بله نظر شما قابل احترامه هر کی نظری داره ولی اینکه الکی یه بازی رو بکوبید اصلا درست نیست! شما دارید از نسخه ای صحبت میکنید که در واقع یه آی پی جدید از سوی کپکام هست و ربطی به DMC نداره... قبلا گفتم بازم میگم همون نسخه 4 که از نظر شما آشغال محسوب میشه مطمئن باش در مقابل این آی پی جدید کپکام که فقط اسم DmC رو یدک میکه یه شاهاکار تلقی میشه. نسخه 1و3 هم که اصلا ارزش مقایسه شدن با این بازی رو ندارند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر