cyber nation-یک بازی فوق جذاب اینترنتی

خب، اين بازي البته در اينجا هنوزشناخته شده نيست ولي از آنجا كه مي دونم شماها علاقه فراواني به انواع بازيجات دارند ، تصميم گرفتم به عنوان اولين تاپيك كه جرات كرده ام (!) مثبوت كنم ، اين بازي رو به بچه ها و البته بزرگترها (حتي ادمين ها!) معرفي كنم.:blushing:

اين هشدار رو هم از همين اول بدم كه اين بازي اعتياد آور است ، دوستان عزيزي كه كمبود وقت و سابقه اعتياد دارند ، لطفا بي خيال شوند:-"
===========================================================

توضيحي درباره بازي :

يك بازي رايگان اينترنتيه يعني شما مي تونين توي اينترنت بازي كنين (جو گير نشيد! مي دونم داريد به چي فكر مي كنيد، ولي اين با اون فرق مي كنه!) ...

شما كشور خود را در هر جاي دنيا ايجاد مي كنيد. شما قانونگذار كشور خودتان هستيد، شما نوع حكومت خود را تعيين مي كنيد، مذهب ملت خود را انتخاب مي كنيد، شما تعيين مي كنيد ملت شما چقدر ماليات پرداخت كنند (البته هرچي بيشتر ماليات بگيريد مردم شما ناراضي تر خواهند بود!) و هر روز بعد از جمع آوري مالياتها (داروغه توي كارتون رابين هود يادتونه؟! :evil: ) داشتم مي گفتم بعد از جمع كردن مالياتها اين شما هستيد كه تصميم مي گيريد اين پول را در چه زمينه اي سرمايه گذاري كنيد ، شما در اين بازي تعيين مي كنيد انرژي هسته اي حق مسلم شما هست يا نه؟!...

شما سرزمين خود را توسعه مي دهيد ، اگر كسي به شما چپ نگاه كرد يا به هر دليلي (ترجيحا منطقي!) ، مي توانيد به آن كشور حمله كنيد! و البته ممكن است به شما حمله كنند ...
شما مي توانيد با ساير كشورها قراردادهاي بازرگاني منعقد كنيد و كمك هاي مالي ، نظامي و... به كشورهاي ديگر ارسال كنید.::p

خب فكر مي كنم توضيحات كافيه ، بقيه شو بايد خودتون ببينيد! :laughing:

=========================================================

ورود به بازي :

اول بايد وارد سايت بازي بشويد : http://www.cybernations.net

خونسردي خودتون رو حفظ كنيد :laughing: ، از منوي سمت چپ وارد قسمت Register بشويد.

در كادر User Name بايد نام كاربري كه مي خواهيد را وارد كنيد. (خوشبختانه چون سايت انگليسيه ديگه گفتن نداره از درج نام كاربري با حروف فارسي خودداري كنيد و گرنه مي شويد سوژه خنده! :biggrin1: ). درانتخاب نام كاربري يه كوچولو دقت كنيد چون اين نام كاربري در واقع همان نام قانونگذار مملكت شماست (مثل بوش! :sick: ) و تا آخر عمرتون قابل تغيير نخواهد بود!

در كادر Email بايد آدرس ايميلتون رو درج كنيد. در نوشتن آدرس ايميل خودتون دقت كنيد كه اشتباه ننويسيد . در ضمن اگر آدرس ايميل الكي وارد كرديد ، به سلامتي فقط وقتتون رو تلف كرديد! چون سايت به طور اتوماتيك رمزعبور رو به آدرس ايميل الكي شما ارسال مي كنه و اونوقت :evil: ...

در سطر پايين تر يه كادر عكس مي بينيد كه توش يه چيزي نوشته (كه حتما خيلي جاها ديديد!) ، بايد متن توي عكس رو در كادر زيرش وارد كنيد ... اگر متن عكس قابل خوندن نيست به چشمهاي نازنينتون فشار نياريد روي لينك كنار عكس Load New Code كليك كنيد يه عكس و نوشته جديد براتون ميذاره .

حالا پايين تر يه متن دو سه صفحه اي از قوانين و قواعد سايت است اگر وقت داشتيد بخونيد به ما هم بگيد!
زيرش يه گزينه I agree … مي بينيد كه بايد توش تيك بزنيد.

يه ذره پايين تر يه دكمه Continue معلومه ... معلوم نيست؟! يكم صفحه رو بيار پايين ، ديدي ؟! همونو كليك كن تا اطلاعاتت به سايت ارسال بشه . وقتي اطلاعاتت رسيد و البته در صورتي كه مشكلي در اطلاعاتت وجود نداشته باشه ، مي توني يه صفحه ببيني كه توش چند تا جا خاليه ... ولي قبل از اينكه مشغول پر كردنشون بشي برو يه سر به ايميلت بزن (همون ايميلي كه قبلا وارد كرده بودي) .

سايت رمز ورود موقت را به آدرس ايميلت ارسال كرده. اگر ايميلي به دستت نرسيده يه كم دندون رو جگر بذار مي رسه! رمز عبورتو از توي آدرس ايميلت بردار تا بقيه شو بگم!

خب حالا مي توني رسما وارد سايت و بازي بشوي ! بايد در قسمت User Name نام كاربري خودتو درج كني . در قسمت Temporary Password رمز ورود موقتي كه به ايميلت ارسال شده بود رو درج مي كني و در قسمت New Password رمز ورودي كه خودت مي خواي رو ميزني (چون معمولا رمز ورود موقت انقدر چرته كه تا سالها نمي توني حفظش كني!) ، در كادر Confirm New Password هم دوباره رمز ورودت رو درج مي كني ، حالا دوباره يكي از اون عكسها ميبيني كه توش يه چيزي نوشته ، متن داخلشو توي كادر پايينش تايپ مي كني و روي دكمه Continue كليك مي كني ...
==========================================================

حالا که آشنا شدین می تونین راهنمای این بازی رو که توسط خودم و یکی از دوستام آماده شده بخونین:(حتما ببینین وگرنه تو بازی دچار مشکل میشین)
http://fadak.persiangig.com/Document/CyberNation.pdf
حجم: 1.14MB

=========================================================

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
این یه کار بسیار زشته!
ایشون یک مطلب رو کپی کردن ولی منبع ننوشتن!

دلیل من:
این راهنما توسط من و venux از کاربران انجمن دارینوس نوشته شده و من بازی رو در اینجا معرفی کردم!
این آقا بدون اجازه مطلب رو کپی کرده و در این جا گذاشته. اصل مطلب اینجاست:

http://www.darinoos.net/postx18147-0-0.html

اختلاف زمانی تاپیک بالا با جایی که شما معرفی کردید 2 ماهه! پس ایشون مطلبو کپی کردن. چون تو دارینوس این مطلب 2 ماه زودتر آماده شده و ایشون بدون اجازه کپی کردن.

من ایشون رو به مدیر اینجا گزارش میدم!

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
واقعا برای سایت بزرگ و زیبای شما همچین چیزی مایه ننگه! من همیشه فکر می کردم همه مطالب شما رو کپی میکنن ولی همچین عضوی باید سریع اخراج بشه!
توی راهنمای اصلی از عکس استفاده شده و همه چی کاملا مرتبه ولی راهنمای شما چون نامرتب و بدون عکسه نشون میده کپیه! آخه توی فوروما از کد استفاده میشه ولی ایشون به اون کدا دسترسی نداشته

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
توی متن ایشون نوشته دوستان دارینوسی:)
ولی اینجا بازی سنتره!

ب، اين بازي البته در اينجا هنوزشناخته شده نيست ولي از آنجا كه مي دونم دوستان دارينوسي علاقه فراواني به انواع بازيجات دارند ، تصميم گرفتم به عنوان اولين تاپيك كه جرات كرده ام (!) مثبوت كنم

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
با عرض عذر خواهی اینجانب از کادر سایت بازی سنتر و دارینوس (سایتی که مطالب مورد نظر از آن تهیه شده) بدینوسیله اعلام میدارم به دلیل فراموشی نام سایت منبع مرتکب چنین اشتباهی شده ام و تعهد می کنم که این کار تکرار نشود

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
آقا ما اومديم عضو شيم ميگه
The Cyber Nations is not accepting new registrations at this time. Please try again later.
پس تا بعدا بعد لطفا چند تا عكس بزاريد سبك بازي مثل نوكزون است

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
آقا ما اومديم عضو شيم ميگه
The Cyber Nations is not accepting new registrations at this time. Please try again later.
پس تا بعدا بعد لطفا چند تا عكس بزاريد سبك بازي مثل نوكزون است
این 2 تا 3 روز دیگه رفع میشه!

نمی تونم عکس بزارم چون محیطس گرافیکی نیست که بشه عکس گرفت;)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
اول که عنوان این مطلب رو دیدم، فکر کردم نوشته Cybran Nation، کلی خوشحال شدم! گفتم لابد به جز من حداقل "یه" نفر دیگه هم هست که به بازی Supreme Commander علاقه داشته باشه :biggrin1:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
خوب من چطور تو اين بازي به بقيه حمله کنم?
من 30000000 پول دارم ولي نميدونم چطور خرجش کنم 576 worker دارم ينهمه پول رو چه کنم?

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
خب اول یکم Infrastructure بخر بعد تکنولوجی :laughing: و زمین .بعدش هرقدر سرباز و وسیله نظامی میخوای بخر و اونارو Deploy کن به یه کشور دیگه....
حالا از همه اینا گذشته تو از کجا اینهمه پول آوردی؟!!:((:eek::confused:
من دارم زور میزنم هنوز کل داراییم به یه میلیون نرسیده:laughing: اونوقت تو.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر