Crytek: کنسول بعدی مایکروسافت، E3 2012 معرفی خواهد شد!

به نظر شما چه سالی برای شروع نسل بعد مناسب است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    103

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
crytek.jpg

به گفته سایت Videogamer، یک منبع "درجه بالا" از استودیو Crytek به آنها گفته کنسول بعدی مایکروسافت تا 12 ماه آینده به طور رسمی معرفی خواهد شد که کاملا مشخص است به E3 اشاره دارد. همچنین به گفته او، کرایتک در حال ساخت Timesplitters 4 برای این کنسول نسل بعدی است.

این منبع گفته کنسول بعدی مایکروسافت به طور کامل از ویژگی های DX 11 مانند Multithreaded Rendering، Tesselation و Compute Shaders پشتیبانی خواهد کرد.

گفته شده مایکروسافت قصد دارد تا کنسولش را زودتر از سونی به بازار عرضه کند، اگرچه این استودیو در حال آماده سازی منابع خود برای Playstation نسل بعدی نیز هست.

ظاهرا کار ساخت Timesplitters 4 را استودیو Crytek UK (یا همان Free Radical سابق، سازنده اصلی این سری) بر عهده دارد و این بازی که از آخرین تکنولوژی های DX 11 استفاده می کند، از لحاظ گرافیکی کاملا فراتر از نسل فعلی کنسول هاست. منبع گفته موتور Cry Engine 3.0 جایگاه اصلی برای بازیسازی در نسل بعد را از آن ِ خود خواهد کرد. شایعه ساخت Timesplitters 4 از سال 2007 وجود دارد.

مایکروسافت و کرایتک هر دو از جواب دادن به این خبر صرف نظر کرده اند.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
امکان نداره نمونش بازی shadow damend قراره 2013 برا 360 بیاد
چه ربطی داره ؟
مگه واسه ps2 هنوزم بازی نمیدن؟
خب وقتی xbox جدید هم بیاد واسه این قدیمیه بازی میدن دیگه#:-s
تو زندگیمون یه چیز داشتیم خوش بودیم باهاش اونم نسل بعد از ما میگیرن.
خیلی این نسل خوب بود، میخوان نسل بعد رو بیارن چه غلطی کنند؟
اینا خیلی زحمت میکشن بازیشون رو تو این نسل عرضه کنند. اگر تواناییش رو داشتن پشت یه عالمه گرافیک و این خزعبلات خودشون رو پنهان نمیکردن.
مثل این که هنوز جیب ملت رو قشنگ نچاپیده باید نسل بعد رو شروع کنه و...

اگه نظر دادی تا همه بخونن ترجمه کن لطفا!

اولین بازیشون روی کنسول بهترین گرافیک تاریخ کنسولی شد و میانگین 85 به بالا هم گرفت حالا تواناییش رو ندارن اینا؟/:)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
به نظر خودم بعیده اینطوری بشه. 2013 معرفی میکنن برای 2014. فکر کنم یارو خیلی جو زده بوده:D
کلا جالبه تنها کسی همش داره خودشو برای نسل بعد میکشه کرایتکه. من فکر کنم یارو یه سال زود گفته:D واسه من زیاد قابل هضم نیست تو یه کنفرانس هم هیلو 4 روی 360 رو نمایش بدن، هم Xbox جدید رو! با هم جور در نمیاد.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
زودتر از سونی بده؟نمیگه سونی قوی تر میکنه دستگاشو؟
نسل پیش که Xbox Original از PS2 قوی تر بود مایکروسافت چیکار کرد؟ این نسل که PS3 از X360 قوی تر بود سونی چیکار کرد؟ حالا دیگه نمی خوام به ماجرای Wii و قهوه ای کردن رقیباش با قدرتی در حد Xbox Original بپردازم.

------------------

صد درصد E3 سال بعد کنسول بعدی مایکروسافت و البته جزییات کامل Wii U رونمایی میشه و البته این رونمایی تضمینی برای عرضه ی این کنسول ها تو سال بعدش نیست از نظر من، وقتی هم که دو تا از 3 تا شرکت کنسول ساز نسل بعدی رو معرفی کنن، رسما این نسل تمومه، حالا می خواد سونی تا n سال دیگه هم کنسول بعدیش رو معرفی نکنه! که البته سران سونی هم مطمعنا بیکار نمی شینن و شروع نسل بعد رو تماشا کنن.

راجع به هیلو هم دو تا احتمال هست، اول اینکه بازی 2012 بیاد و به نوعی خداحافطی X360 باشه، یا اینکه بکننش بازی لانچ کنسول بعدی که خب خیلی بعیده. البته فکر اینی هم که تو لیست بازی های لانچ یه کنسول عنوانی در حد و اندازه ی هیلو 4 باشه واقعا جالبه.

X360 سال 2005 عرضه شد و ایکس باکس بعدی احتمالا 2013 میاد، 8 سال برای یک نسل نه تنها کم نیست، بلکه با رکودی که الان داریم می بینیم تو صنعت بازی از نظر خلاقیت و ... زیاد هم هست. مایکروسافت هم بدجوری به سودش شد عرضه ی X360 یک سال قبل از رقیباش، خیلی از تحلیل گر ها این یکسال زودتر عرضه شدن رو دلیل اصلی موفقیت و جا افتادن این کنسول تو بازار میدونن و مایکروسافت هم طبیعتا باز هم می خواد این روشی که قبلا جواب داده رو پیاده کنه.

• Like
Reactions: mehdihoo

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به نظر خودم بعیده اینطوری بشه. 2013 معرفی میکنن برای 2014. فکر کنم یارو خیلی جو زده بوده:D
کلا جالبه تنها کسی همش داره خودشو برای نسل بعد میکشه کرایتکه. من فکر کنم یارو یه سال زود گفته:D واسه من زیاد قابل هضم نیست تو یه کنفرانس هم هیلو 4 روی 360 رو نمایش بدن، هم Xbox جدید رو! با هم جور در نمیاد.
نه دیگه! یه نمایش کامل از هیلو 4 نشون میدن و یه دمو هم از هیلو نسل بعدی یا همون شماره دوم از این سه گانه رو نشون میدن تا ملت کف کنن:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
نه دیگه! یه نمایش کامل از هیلو 4 نشون میدن و یه دمو هم از هیلو نسل بعدی یا همون شماره دوم از این سه گانه رو نشون میدن تا ملت کف کنن:d
این چیزی که گفتی که عمرا نمیشه:D همون نمایش هیلو 4 و کنسول جدید بهتره باز:D

تازه بازی جدید بانجی و Insomniac که بعیده زودتر از 2013 بیان رو هم در نظر بگیرید.
در هر حال نظر من اینه که زودتر از 2014 کنسول جدیدی عرضه نمیشه، حالا شاید هم شد، نمیدونم:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من فکر کنم یارو یه سال زود گفته:D واسه من زیاد قابل هضم نیست تو یه کنفرانس هم هیلو 4 روی 360 رو نمایش بدن، هم Xbox جدید رو! با هم جور در نمیاد.

شاید این همون شایعه خیلی خفیف را که میگن halo4 برای نسل بعد کنسول مایکروسافت هست را تائید کنه :D
هرچند خودشون گفتن برای 360 هست ولی شاید داره پنهان کاری میکنند :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
حالا امکانش هست که تو E3 سال بعد ماکرو بیاد یه اشاراتی به کنسول نسل بعدش بکنه.ولی اینکه بخواد رسما از کنسول جدیدش پرده بردای کنه از نظر من این امر امکان پذیر نیستش.

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
منبع گفته موتور Cry Engine 3.0 جایگاه اصلی برای بازیسازی در نسل بعد را از آن ِ خود خواهد کرد.
آره جون عمت ! ویدئو های آنریل انجین رو ببین تا شبا خوابشو ببینی :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شاید این همون شایعه خیلی خفیف را که میگن halo4 برای نسل بعد کنسول مایکروسافت هست را تائید کنه :D
هرچند خودشون گفتن برای 360 هست ولی شاید داره پنهان کاری میکنند :D

باز نظریه دادی ؟ :d

IGN: To clarify, Halo 4 is coming to Xbox 360 in 2012?

Spencer: Yes

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
بعید میدونم این اتفاق بیفته،اون هم زمانی که هیلو4 در راه هست.
به شخصه فکر میکردم نسخه بعد هیلو لانچ تایتل کنسول بعدی مایکروسافت باشه.

دوستان عزیزی که دوست دارن سریع تر به نسل بعد کوچ کشی کنند،این رو هم در نظر
بگیرید استدیوهایی که در حال حاضر توانستند از حداکثر بازدهیه کنسول ها استفاده کنند
انگشت شمارند.واقعا چند تا استدیو مثل کرایتیک داریم که خواستار کنسول های نسل بعد هستنند؟
پس سران مایکروسافت و سونی بیراه نمیگند که هنوز عمر کنسول هایشان به پایان نرسیده.

• Like
Reactions: Dreadlord

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
درسته تازه وقتی هم که بیاد تا بازی براش ساخته بشه و جایگاهش تثبیت بشه یکی دو سالی هم از انور کار داره !
اگر هم سال دیگه معرفی بشه از آخرای 2013 زود تر عرضه نمی شه
مطمئن باش اگر قرار باشه 2012 رونمايي بشه از حالا سخت افزارش معرفي شده به شركت ها كه شروع به ساخت بكنن برا زمان لانچ ;)
كه عمرا همچين چيزي اتفاق افتاده باشه
کنسول های بعدی بیاد که 100% هم بلوری هستش و 100% قیمت بازی های حال PS3 رو داره وبیشتر . چه Xbox 720 و چه PS4 .
دقیقا مثل دورانی میشه که PS3 اومده بود و در حسرت خرید بازیهاش بودیم ....
خدا کنه اگه بیاد , زود کرک شه که مثل PS3 بازیهاشونو بتونیم رو هارد اجرا کنیم .:)
بعيد ميدونم ...
اين تو بميري از اونا نيست ديگه
كپي خوريش دردسر داره :d
امکان نداره نمونش بازی shadow damend قراره 2013 برا 360 بیاد
ربطي نداره ...
زماني رو يادمه كه پي اس تري اومده بود (شايد يكسال از اومدنش گذشته بود) و هنوزم برا پي اس تو بازي ساخته ميشد !!
اسم بازياشو يادم نيست .. گير ندي يه وقت :d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
در عرضه شدن هیلو 4 برای ایکس باکس 360 که شکی نیست و مطمئن باشید که این بازی برای کنسول بعدی ماکرو نخواهد بود.منظورم همین هیلو 4 هستشا.:d:dاینکه ماکرو بیاد همزمان با عرضه هیلو 4 کنسول جدیدشو معرفی کنه یکم عجیبه!!:-?/:)

sadegh13

کاربر سایت
Jan 13, 2010
118
نام
صادق
هر وقت شروع کرد مشكلي نيست فقط مثل اين نسل به سالي يكي دو تا انحصاري قناعت نكنه. از reach تا geow 3 يك سال کامل چیز خاصی نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر