Crysis Warhead

شایعات مبنی بر ساخته شدن بازیه جدیدی از سری Crysis رو تایید کرد و از سایت این بازی هم پرده برداری کرد
official website for Crysis Warhead
وقتی که وارد سایت می شوید Logo و عکسی را میبینید که فردی هست با سری تراشیده .همچنین او Nano suit هم بر تن داره و اسلحه ای هم به دست دارد.
بزرگترین سوالی که پیش میاد اینه که Warhead نسخه ای کامل از سری Crysis است یا expansion pack هست برای نسخه ی PC ؟
همچنین این سوال پیش میاد که Warhead اغاز گر این سری بر روی consoles است یا خیر؟
پیش بینی میشود که اطلاعات بیشتری در هفته ی اینده پخش بشود
warhead_teaser.jpg

اين بازي يك بازي جديد و جدا هست كه داستان موازي با Crysis اصلي دارد . بازي در پاييز امسال به صورت انحصاري براي PC عرضه ميشود . ( اين يكي دو تا سري 9 فكر كنم بخواد ) بازي از ورژن قوي تر و بهينه سازي شده CryENGINE 2 استفاده ميكنه و البته اين اولين بازي كه توسط استودويو Budapest شركت Crytek ساخته ميشود . بازيكن ها در نقش Sergeant Sykes بازي ميكنند كه يكي از شخصيت هاي اصلي Crysis بوده است . حوادث بازي هم زمان با قسمت اصلي اتفاق ميافتد . بازي شامل اسلحه ها و وسايل نقليه جدا هست . همچنين داري بخش campaign فوق العاده . همچنين بازي داراي قسمت هاي جديد multiplayer هست . ( فكر ميكنم اون عكس هايي كه چند وقت پيش از Crysis 2 به صورت شايعه پخش شده بود عكس هاي همين بازي بود ) همچنين David DeMartini كه Global General Manager شركت EA هست ابراز خوشحالي كرده از عرضه اين بازي و همچنين Crysis يك بازي عالي و blockbuster franchise فوق العاده اعلام كرده است . هميچنين اطلاعات بيشتر از بازي در تابستان منتشر ميشود

چند تا نکته این Sergeant Sykes همون Psycho هستش
همچنین گفته شده که nano suitـــی که Psycho استفاده میکنه از امکانات بیشتری بهره میبره
منبع
EA امروز BoxArt رسمی بازی رو هم نمایش داد و بالای این BoxArt شما میتونید علامت Games For Windows LIVE رو ببینید که خب این یعنی که این بازی از امکانات GFWL هم استفاده میکنه
BoxArt:
crysiswarheadbox.jpg

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تقریبا فقط با کمی تغییر در محیط بازی و داستان
تقریبا معنی نداره. :d
داستان شماره ی 1 از دید Nomad روایت میشه و داستان Warhead از دید سایکو. به دلیل شخصیت پردازیه بهتری که سایکو نسبت به نومد داره بازی در نقش سایکو خیلی لذت بخش تر از نومد هست.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
داستان شماره ی 1 از دید Nomad روایت میشه و داستان Warhead از دید سایکو. به دلیل شخصیت پردازیه بهتری که سایکو نسبت به نومد داره بازی در نقش سایکو خیلی لذت بخش تر از نومد هست.
الان این از نظر تو مثلا تغییری بزرگ در داستان بازی هستش...:d:d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
در کل کرایسیس یک فراتر و از زمان خودش جلوتر بود اون بازی الان باید ساخته مشد به نظرم . چون CRS2 اصلا جالب نبود . مرسی داش حسین بایت عکسها

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
به عنوان کسی که کرایسیس 1 رو 4 بار و warhead رو 7 بار با هر درایور انویدیا که داد و با هر دفعه که cpu یا گرافیک عوض کردم تموم کردم باید بگم کرایسیس 1 در زمان خودش یعنی 2007 شاهکار بود . اما امروز وقتی مقایسه پیش میاد به نظر کاغذ میاد. کاغذی که هنوز آب و رنگ خودش رو حفظ کرده و به لحاظ تکنیکی هنوز فریم بده نیست . اما warhead فقط در مرحله ترن و مرحله آخر در فرودگاه که جانور عظیم حمله می کنه فریمش افتضاح میشه . اما warhead خیلی کوتاهه شاید2 سا 3 ساعته میشه تمومش کرد .کرایسیس 1 رو با هر 4 تا پچ هاش هم که نصب کنید باز فریم ها بدتر میشه که بهتر نمیشه و بازی سنگین تر میشه .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به عنوان کسی که کرایسیس 1 رو 4 بار و warhead رو 7 بار با هر درایور انویدیا که داد و با هر دفعه که cpu یا گرافیک عوض کردم تموم کردم باید بگم کرایسیس 1 در زمان خودش یعنی 2007 شاهکار بود . اما امروز وقتی مقایسه پیش میاد به نظر کاغذ میاد. کاغذی که هنوز آب و رنگ خودش رو حفظ کرده و به لحاظ تکنیکی هنوز فریم بده نیست . اما warhead فقط در مرحله ترن و مرحله آخر در فرودگاه که جانور عظیم حمله می کنه فریمش افتضاح میشه . اما warhead خیلی کوتاهه شاید2 سا 3 ساعته میشه تمومش کرد .کرایسیس 1 رو با هر 4 تا پچ هاش هم که نصب کنید باز فریم ها بدتر میشه که بهتر نمیشه و بازی سنگین تر میشه .

رضا جون داداش با اين تفاسير تو چه گيمي كاغذ نيست؟
بگو ما بريم بازيش كنيم :p

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
رضا جون داداش با اين تفاسير تو چه گيمي كاغذ نيست؟
بگو ما بريم بازيش كنيم :p

پست من رو بخون متوجه میشی !:d
میگم وارهد خیلی بهتره هم گرافیکش هم فریمش.
من با 16QX AA تو رزولوشن 1680 1050 ازش بالای 30 فریم گرفتم .
از حسین بپرس . با هم بنچمارک گرفتیم.

شما که کلا دنبال بازی های با گرافیک بالا نیستی و فانتزی باز هستی داداش . :d:d:d
برو MINI NINJA بازی کن .:p:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پست من رو بخون متوجه میشی !:d
میگم وارهد خیلی بهتره هم گرافیکش هم فریمش.
من با 16QX AA تو رزولوشن 1680 1050 ازش بالای 30 فریم گرفتم .
از حسین بپرس . با هم بنچمارک گرفتیم.

شما که کلا دنبال بازی های با گرافیک بالا نیستی و فانتزی باز هستی داداش . :d:d:d
برو MINI NINJA بازی کن .:p:d

من رئاليستيك هستم :d
ميبينم، باور ميكنم، بازي ميكنم :d
چي هَ اين ميني نينجا ! :d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
من امروز c2 رو تموم کردم اصلا در حد c1 نیست حتی با پچ dx11 هم گرافیکش عظمت گرافیک c1 رو نداره.

من یه ویدیو از گیم اسپات دانلود کردم که 3 نسخه رو مقایسه میکنه!
به قول شیپور چی کاغذیه 2ـش:D
عجب.../:)/:)یعنی شما میگی که کرایسیس 2 که تحت Dx11 هستش در برابر نسخه اول و WarHead که تحت Dx10 هستش پایین تر هستش...اونوقت شما دوستان چطوری به این نتیجه رسیدین...:):)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عجب.../:)/:)یعنی شما میگی که کرایسیس 2 که تحت Dx11 هستش در برابر نسخه اول و WarHead که تحت Dx10 هستش پایین تر هستش...اونوقت شما دوستان چطوری به این نتیجه رسیدین...:):)
چون پچ DX11 ـش یه جوری مثه آب مالی کردن گل هست . تأثیر خاصی نداشت .
از لحاظ فنی و بخصوص کیفیت تکسچر ها کرایسیس 1 از همه بازی های تاریخ تا به حال سر بوده و هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر