Crysis 3 | Xbox 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,963
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی رو دیشب تموم کردم اصلا در اون حدی که انتظار داشتم حال نداد بهم . گرافیک بازی فوق العاده بود , هوش مصنوعی دشمن ها فاجعه بود , گیم پلی خوب بود میتونستی تا آخر بازی پیاده روی کنی و بدون کشتن کسی بری جلو یا همه رو بکشی , تنوع سلاح به نظرم خیلی خوب نبود و زیاد کاربرد نداشتن . اوایل بازی که فقط با تیرکمون میرفتم جلو !
بازی خوبی بود در کل در حد همون 8 به نظرم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کلا من هیچ کدومشون رو دوست نداشتم
به نظرتون ارزش گرفتن داره؟
اگه نسخه دوم رو دوست نداشتی پ این رو هم بعید میدونم دوست داشته باشی.ولی اگه می خوای بهترین گرافیک دنیا رو ببینی(چیزی که شاید اوایل نسل بعد هم شبیهش رو نبینی)بازی رو بخر و به چپتر اخر برس .چپتر اخرش از لحاظ گرافیکی با کل چپتر ها فرق داره.و هر جنبنده ای رو انگشت به دهن میزاره.یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی.
من سیو هام رو نگه میدارم تا اگه یه وقت خواستم قدرت کنسولم رو بهش نشون بدم،این چپتر رو براش بیارم.کرایتک میتونست ازین چپتر برای معرفی کرای انجین 3 استفاده کنه.
پ
چون محیط بسته بود اونا قادر بودن این گرافیک رو نمایش بدن
ممنپن دانیال عزیز
کلا برام گرافیک مهم نیست
از گیمپلی مزخرف شماره ۲ش بدم کیومد پس اینم اینطوریه
گرافیک رو میتونم از یوتوب اچ دی قسمت اخرش رو
داوملود کنم
پس اینو نگیر چون گیم پلی همونه.سلیقه ای هست دیگه.تازه فریم ریت شماره 2 هم بهتر بود.

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
اگه نسخه دوم رو دوست نداشتی پ این رو هم بعید میدونم دوست داشته باشی.ولی اگه می خوای بهترین گرافیک دنیا رو ببینی(چیزی که شاید نسل بعد هم شبیهش رو نبینی)بازی رو بخر و به چپتر اخر برس .چپتر اخرش از لحاظ گرافیکی با کل چپتر ها فرق داره.و هم جنبنده ای رو انگشت به دهن میزاره.یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی.
من سیو هام رو نگه میدارم تا اگه یه وقت خواستم قدرت کنسولم رو بهش نشون بدم،این چپتر رو براش بیادم.کرایتک میتونست ازین چپتر برای معرفی کرای انجین 3 استفاده کنه.

ممنپن دانیال عزیز
کلا برام گرافیک مهم نیست
از گیمپلی مزخرف شماره ۲ش بدم کیومد پس اینم اینطوریه
گرافیک رو میتونم از یوتوب اچ دی قسمت اخرش رو
داوملود کنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان شماهم این مشکلو دارین?
من همون اول بعد ترینینگ که یه کاتسین نشون میده که بچه ها میان تو کشتی اونجام.تو کاتسین که کلی دستگاه هنگ کردو درست شد.بعد که خواستم برم تو بازص(ایکس رو زدم)صفحه سیاه شد و هیچ دکمه ای کار نمیکرد.دستگاهو ریست کردم دوباره رفتم تو بازی دیسک 5 ثانیه چرخید سیاه شد!دیسکو دراوردم خودش اومد تو داشبورد.
مال همه اینجوره?یا دیسک منه?
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان شماهم این مشکلو دارین?
من همون اول بعد ترینینگ که یه کاتسین نشون میده که بچه ها میان تو کشتی اونجام.تو کاتسین که کلی دستگاه هنگ کردو درست شد.بعد که خواستم برم تو بازص(ایکس رو زدم)صفحه سیاه شد و هیچ دکمه ای کار نمیکرد.دستگاهو ریست کردم دوباره رفتم تو بازی دیسک 5 ثانیه چرخید سیاه شد!دیسکو دراوردم خودش اومد تو داشبورد.
مال همه اینجوره?یا دیسک منه?
Sent from my ST18i using Tapatalk 2
مشكل از ديسكته.

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.من بازی رو وقتی میزارم واسه نصب وسطای نصب ارور can not read میزنه.این ارور به خاطر دیسک بازی هست یا نه به خاطر برنر مکس نبودنش هست؟؟

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام
آقا یه غول بی شاخ و دم به من درومده نمیدونم چطور بکشمش .
همون که بالای شونه هاش یه سری موجود در میاد و به سمت من شلیکشون میکنه و بعد چند وقت من و میگیره و باید دکمه A رو تند تند بزنم تا ولم کنه . بعدش یه سری پیاده نظام رو به سمت من هدایت میکنه و دیگه کاری از دست من برنمیاد . کسی هست راهنمایی کنه ؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
سلام
همون که بالای شونه هاش یه سری موجود در میاد و به سمت من شلیکشون میکنه و بعد چند وقت من و میگیره و باید دکمه A رو تند تند بزنم تا ولم کنه . بعدش یه سری پیاده نظام رو به سمت من هدایت میکنه و دیگه کاری از دست من برنمیاد . کسی هست راهنمایی کنه ؟

کار خاصی نباید بکنی.

اول اون موجوات کوچیک بزن تا A بیاد و بزنی. فک کنم دو بار این عمل انجام بدی تمومه.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام

دوست عزیز چشماش رو هدف بگیر وقتی به چشماش شلیک کردی عصبی میشه و سه تا بازوهاش قرمز میشه تو یکی از اون بازوها رو باید بزنی تا سه بار که میشه سه تا بازو. بعد هم سواره نظام می فرسته برات که باید بکشیشون. دوتا بازو رو که کندی یه چک پوینت میده و خیالت رو راحت می کنه. وقتی هم مثل دریل بهت حمله می کنه. خودت رو غیب کن و از سر راهش برو کنار. با این روش می تونی بکشیش.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
درود
سلام
3 تا توصیه بت میکنم
1)خودت رو سوپرژارش کن
2)از سلاح های سنگین مثل تیر بار و خمپاره اندازی که سمت چپ هستن استفاده کن
3)حتماً یکی از سوپرشارژ ها رو بگذار برای وقتی که شوتت میکنه زمین و چندتا الین میان ;)

دوست عزیز چشماش رو هدف بگیر وقتی به چشماش شلیک کردی عصبی میشه و سه تا بازوهاش قرمز میشه تو یکی از اون بازوها رو باید بزنی تا سه بار که میشه سه تا بازو. بعد هم سواره نظام می فرسته برات که باید بکشیشون. دوتا بازو رو که کندی یه چک پوینت میده و خیالت رو راحت می کنه. وقتی هم مثل دریل بهت حمله می کنه. خودت رو غیب کن و از سر راهش برو کنار. با این روش می تونی بکشیش.

شوما داری آخر بازی رو میگی ایشون اونی رو میگه که تو چپتر 6 فکر کنم روی پشت بوم جلوی راهمون سبز میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر