Crysis 2 را با DirectX 11 تجربه کنید (اولین تصاویر)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
درود .

چندی پیش بازی زیبای crisis 2 برای سه پلتفرم PC,360,PS3 منتشر شد ، که بعدها نیز شرکت کرایتک در خبری اذعان کرده بود که PATCH DX11 این بازی نیز ساخته خواهد شد و طرفداران این بازی میتوانند این بازی را با کیفیت فوق العاده DX 11 تجربه کنند . امروز نیز سایت pcgameshardware تصاویر این بازی را منتشر نمود که در زیر مشاهده میکنید تفاوت فاحش با DX9 را کاملا در این تصاویر شاهد هستید . برای دیدن 68 عکس بازی به این سایت مراجعه کنید

Crysis-2-PC-19.jpg

Crysis-2-PC-18.jpg

Crysis-2-PC-16.jpg

Crysis-2-PC-10.jpg

Crysis-2-PC-07.jpg

Crysis-2-PC-01.jpg

Crysis-2-PC-04.jpg

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
حتما pc شما عیب داره وگرنه تفاوت نسخه کنسول با pc خیلی بالاتره.من که روی 360 بازی نکردم آخه کیفیتش خیلی آشغال بودش

من هم رو PC High-End تجربه کردم هم رو X360.
نسخه X360 تقریبا از همه جاش کم شده بود تا اجرا بشه.

حالا از این بحث PC vs X360 که بگذریم ، این پچ لعنتی پس کی میاد ؟ :d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
آره منم شکم به همین برد .:d البته فکر کنم کاربرد های دیگه هم داره
تسلاشن یا همون موزاییک کاری، به تکنیکی میگن که تو میتونی تعداد polygon های یه سطح یا شیء رو به چند ده یا حتی چند هزار برابر افزایش بدی. اینطوری تو میتونی هر چقدر جزئیات که میخوای تو اون محیط بریزی! البته این تکنیک تو dx11 عملی شده و پردازش اون بهینه شده تا gpuها قادر باشن تا از پس پردازش این حجم عظیم polygon بر بیان.
برای مثال این ویدیو رو که میزان تسلاشن بالا رو توی اب نشون میده نگاه کن تا قشنگ تو جیه بشی. البته این مقدار تسلاشن برای نسل بعده که داره روزنه های خودشه تو بازیهایی مثل crysis 2 و BF3 نشون میده.
http://www.mediafire.com/?63z2kd9o1xmr15m

• Like
Reactions: koorosh sh

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
تسلاشن یا همون موزاییک کاری، به تکنیکی میگن که تو میتونی تعداد polygon های یه سطح یا شیء رو به چند ده یا حتی چند هزار برابر افزایش بدی. اینطوری تو میتونی هر چقدر جزئیات که میخوای تو اون محیط بریزی! البته این تکنیک تو dx11 عملی شده و پردازش اون بهینه شده تا gpuها قادر باشن تا از پس پردازش این حجم عظیم polygon بر بیان.
برای مثال این ویدیو رو که میزان تسلاشن بالا رو توی اب نشون میده نگاه کن تا قشنگ تو جیه بشی. البته این مقدار تسلاشن برای نسل بعده که داره روزنه های خودشه تو بازیهایی مثل crysis 2 و BF3 نشون میده.
http://www.mediafire.com/?63z2kd9o1xmr15m
خیلی خوبه امیدوارم bf3 هم بتونه تسلاشن خوفی داشته باشه:)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
من امروز بازی رو روی بالاترین درجه گرافیکی روی بالاترین رزولیشن بازی کردم به نظرم فرق بین PC و کنسول 360 چیزی در سطح 30 درصد یا کمتر بود :|.

منظورت اینه با 8400gtتا اخرین تنظیمات بازی کردی؟ :d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
فرقشون 30% نیست خیلی کمتره چیزی حدود 5% در بعضی از مراحل بخصوص نیمه دوم بازی نسخه 360 به مراتب (از لحاظ گرافیک و نورپردازی ) بهتر از pc عمل میکنه. ;);)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
فرقشون 30% نیست خیلی کمتره چیزی حدود 5% در بعضی از مراحل بخصوص نیمه دوم بازی نسخه 360 به مراتب (از لحاظ گرافیک و نورپردازی ) بهتر از pc عمل میکنه. ;);)
pc شما هم مورد داره:d
فقط فرق رزولیشن 720 با 1080 2.25 برابره.اونوقت این 30% یا خیلی کمتر رو از کجا آوردین؟

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
pc شما هم مورد داره:d
فقط فرق رزولیشن 720 با 1080 2.25 برابره.اونوقت این 30% یا خیلی کمتر رو از کجا آوردین؟

شما زیاد تو بحث ها شرکت نداشتین نمیدونید داستان چیه :d این سوالو بهتره از کسی بپرسی که تفاوت نسخه pc و 360 رو تنها 30% یا کمتر میدونه. یکی از برداشتهای جمله ای که نقل قول کردی میتونست این باشه دوست عزیز ;)

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
عجب آبی بود ! هنوز تو کف آبش هستم ! :d
البته اصلا با بازیش حال نکردم ! چند تا مرحله ی اول بازی که همش توی خواب بودم ! هیجانش منفی بود ! :d
البته این نظر کاملا شخصیه ، یه وقت نزنین منو ... ;)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
جدیدا با همت انویدیا در زمینه درایور نویسی و البته با چندین پچی که تا به حال برای این بازی منتشر شده،بازی بسیار روون تر از قبل در حال اجرا شدن هستش ... امیدوارم در این پچ موسوم به DX11 همین روند ادامه پیدا کنه و سیستم همه بتونه بازی رو با یه فریم معقول و با ویژوال عالی اجرا کنه !:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
شما زیاد تو بحث ها شرکت نداشتین نمیدونید داستان چیه :d این سوالو بهتره از کسی بپرسی که تفاوت نسخه pc و 360 رو تنها 30% یا کمتر میدونه. یکی از برداشتهای جمله ای که نقل قول کردی میتونست این باشه دوست عزیز ;)
صنعت ادبی بسیار زیبای کنایه:d
حالا ایراد نداره اونیکه باید میفهمید الان دیگه فهمیده

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من واقعن برام جالبه!شما یک xbox360 مال چند سال پیش رو دارین گرافیکش با pc که ثانیه ای کارت گرافیک براش میاد مقایسه میکنید؟:d
من کارت گرافیکم Crysis1 رو روی نرمال نکشید اینو بکشه؟:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من واقعن برام جالبه!شما یک xbox360 مال چند سال پیش رو دارین گرافیکش با pc که ثانیه ای کارت گرافیک براش میاد مقایسه میکنید؟:d
من کارت گرافیکم Crysis1 رو روی نرمال نکشید اینو بکشه؟:d

ولي بازم، بازم، بازم به نظر من اين هم به پاي كرايسيس يك نميرسه :|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کدوم؟منظورت اینه crysis2 به پای 1 نمیرسه؟

با اجازه(امضا) ;خوب اینجوریکه میفهمن هرکی تاریخ نداره لابد بی عرضه بود

اره منظورم همون بود ..
كرايسيس يك بازم بيسش قوي تر از اينه
-------------------------
باز اونطوري كمتر شك ميبرن به بي عرضه بودن تا اينكه دقيقا تاريخ باشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر