Crysis برای کنسول ها !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
مرکز درجه بندی بازی های کره ( GRB (Game Rating Board) به Crysis بالاترین درجه سختی (18) داده و ان را در لیست اینده بازیهای 360 قرار داده است.

file.php

با توجه به اینکه Crysis 2 در کره منتشر شده ست، میتوان منتظر خبرهای بیشتر باشیم.

کوتاکو

آپدیت :

و ESRB نیز این بازی را در لیست خود قرار داد. این بازی برای پلتفرم های X360 و PS3 در نظر گرفته شده.

crysis_for_xbox_360_on_esrb.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fixer and Terova

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آقا عکس های صفحه قبل رو دیدم. خییییلی کبه بودن لامصب ها... من حرفمو در مورد ایراد برنامه نویسی پس میگیرم :D
به این می گن یک مرد واقعی
>:d<:x
بیبینم منو گرفتی ؟!
یعنی ps4 که هیچی ps5 هم بیاد کارت گرافیکش ضعیفتر کارتهای 2008 میشه که شما کرایسیس میزدید !
اگه اره من تکلیف خودم را بدونم ؟!

باز زدی تو جاده خاکی که فرخ چه ربطی داره به 2008 ;)
اون موقع که هیچ کارتی نمی تونست بازی را خوب اجرا کنه
من دارم درباره 560 صحبت می کنم پس الان به نظرت بازی که از اول بر مبنای pcطراحی و برنامه نویسی شده قرار هست مثلا با کنسول 2 نسل دیگه مثل جت کار کنه با همون گرافیک!!!!!!چون اسمش میشه ps4و ps5
در حال که همون بازی رو pcتازه بعد از گذشت 4 سال با کارت گرافیک های امروزی داره خوب جواب میده

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
مسخره ترین خبری که تا حالا دیده بودم! :|
واقعا کرایسیس1روی کنسول چه لذتی داره واقعا؟
دیگه همه عالم می دونن اگر گرافیک به اون عظمت رو از کرایسیس1جدا کنن دیگه چی ازش می مونه!نمی خوام بگم گیم پلی بدی داره!
جز اینکه کرایتک بیکار باشه بیاد کرایسیس1روی برای کنسول ها پورت کنه!

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
مسخره ترین خبری که تا حالا دیده بودم! :|
واقعا کرایسیس1روی کنسول چه لذتی داره واقعا؟
دیگه همه عالم می دونن اگر گرافیک به اون عظمت رو از کرایسیس1جدا کنن دیگه چی ازش می مونه!نمی خوام بگم گیم پلی بدی داره!
جز اینکه کرایتک بیکار باشه بیاد کرایسیس1روی برای کنسول ها پورت کنه!

عزیز آدم بیکار زیاده . یکیش هم کرایتک .
دیگه برای PC پروژه ای نداره حوصلش سر رفته از طرفی هم پول ماکرو و سونی بهش مزه کرده رفته طرف کنسول رو گرفته . اتفاقا خیلی خوب شد که داره برای کنسول کرایسیس رو پورت می کنه . کلی سوژه خنده و تمسخر و تحقیر به وجود میاد .:d=)) .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
باز زدی تو جاده خاکی که فرخ چه ربطی داره به 2008 ;)
اون موقع که هیچ کارتی نمی تونست بازی را خوب اجرا کنه
من دارم درباره 560 صحبت می کنم پس الان به نظرت بازی که از اول بر مبنای pcطراحی و برنامه نویسی شده قرار هست مثلا با کنسول 2 نسل دیگه مثل جت کار کنه با همون گرافیک!!!!!!چون اسمش میشه ps4و ps5
در حال که همون بازی رو pcتازه بعد از گذشت 4 سال با کارت گرافیک های امروزی داره خوب جواب میده

من زدم جاده خاکی ؟! الله اکبر !
شما حتی امروز و سال دیگه را هم کارتهای گرافیک pc را در نظر بگیری اگه کنارش این حرف را بزنی شدید خنده داره عزیزم !
شما داری میگی کنسولهای نسل بعد gpu ش ضعیفتر از 560 میشه دیگه ؟! بعدش با علامته !!!!!!!!!!!!! میکنی که با اخرین تنظمات روی کنسولهای نسل بعد اجرا بشه ! یعنی فنبازی در این حد ؟!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اتفاقا خیلی خوب شد که داره برای کنسول کرایسیس رو پورت می کنه . کلی سوژه خنده و تمسخر و تحقیر به وجود میاد
فعلا کرایتک هستش که هم خودش و کرایسیس رو مسخره کرده!
انگار کرایسیس یک بازی عهد قاجار بوده اومدن مثلا برای کنسول نسخه HD بسازن!

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
من زدم جاده خاکی ؟! الله اکبر !
شما حتی امروز و سال دیگه را هم کارتهای گرافیک pc را در نظر بگیری اگه کنارش این حرف را بزنی شدید خنده داره عزیزم !
شما داری میگی کنسولهای نسل بعد gpu ش ضعیفتر از 560 میشه دیگه ؟! بعدش با علامته !!!!!!!!!!!!! میکنی که با اخرین تنظمات روی کنسولهای نسل بعد اجرا بشه ! یعنی فنبازی در این حد ؟!

آقا چرا همش میری تو جاده خاکی !!!!
ببین با یک حساب سرانگشتی ساده میشه همه چی رو متوجه شد خیلی راحت !
ببین .. PC بعد از گذشت 4 سال از کرایسیس 1 بلاخره تونست با ی کارتی مثل 560 اونم هنوز با نصب پچ کرایسیس 1 رو قابل قبول اجرا کنه ! خب ! حالا کنسول . با این حساب کنسول با این وضع اصفناکش که همین الان 2 نسل از PC عقب افتاده اگه هر نسل رو 4 سال حساب کنیم. بنابراین کنسول تا بخواد به نسل فعلی روی PC برسه حداقل 8 سال دیگه شاید بتونه با به کار گیری یک GPU در حد 560 کرایسیس رو قابل قبول اجرا کنه!

تازه بعد از 8 سال PC اونقدر پیشرفت کرده که باز همین بحث های قوطی و این ها تو 8 سال دیگه بین نوه نتیجه های ما تو همین تاپیک و تاپیک های مشابه ادامه خواهد داشت .

در نتیجه کنسول هیچ وقت نمی تونه هم پای PC پیش بره حتی اگه اون کنسول ساخته ی شرکت IBM باشه که تمام محصولاتش با آینده نگری ساخته میشن و حداقل 10 سال از تکنولوژی هم ردیف خودشون جلوترن . باز هم کنسول زیر سایه PC باقی می مونه چون بچه هیچ وقت نمی تونه به لحاظ تکنیکی زمان یا تجربه به پای مثلا بابا بزرگش برسه:d.هر راهی رو که بچه داره میره بابابزرگه 10 سال پیش رفته.:d هربازی که بچه داره کاغذ مقوا اجرا می کنه بابزرگه 10 سال پیش HD بازی کرده .:d

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
آقا عکس های صفحه قبل رو دیدم. خییییلی کبه بودن لامصب ها... من حرفمو در مورد ایراد برنامه نویسی پس میگیرم :D

بیا بغلم>:d<

بریم یه سیستم جمع کنیم واست battelfield 3 مولتی بزنیم صفا:d
روی کنسول خیر ، اما روی اون PC ـیی که من دیدم بازی رو ، ازین عکس هم بهتر بود . برید یه کارت گرافیک قویتر بخرید تا حد اکثر گرافیکش رو ببینید .

کیوان حالش خوش نیس دیگه چه کنیم:-s

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ببین .. PC بعد از گذشت 4 سال از کرایسیس 1 بلاخره تونست با ی کارتی مثل 560 اونم هنوز با نصب پچ کرایسیس 1 رو قابل قبول اجرا کنه ! خب ! حالا کنسول . با این حساب کنسول با این وضع اصفناکش که همین الان 2 نسل از PC عقب افتاده اگه هر نسل رو 4 سال حساب کنیم. بنابراین کنسول تا بخواد به نسل فعلی روی PC برسه حداقل 8 سال دیگه شاید بتونه با به کار گیری یک GPU در حد 560 کرایسیس رو قابل قبول اجرا کنه!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

آخرین ویرایش:

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
عجب استدلالی@-):(|)
خودت خندت نگرفت؟

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آقا چرا همش میری تو جاده خاکی !!!!
تازه بعد از 8 سال PC اونقدر پیشرفت کرده که باز همین بحث های قوطی و این ها تو 8 سال دیگه بین نوه نتیجه های ما تو همین تاپیک و تاپیک های مشابه ادامه خواهد داشت .
در نتیجه کنسول هیچ وقت نمی تونه هم پای PC پیش بره حتی اگه اون کنسول ساخته ی شرکت IBM باشه که تمام محصولاتش با آینده نگری ساخته میشن و حداقل 10 سال از تکنولوژی هم ردیف خودشون جلوترن . باز هم کنسول زیر سایه PC باقی می مونه چون بچه هیچ وقت نمی تونه به لحاظ تکنیکی زمان یا تجربه به پای مثلا بابا بزرگش برسه:d.هر راهی رو که بچه داره میره بابابزرگه 10 سال پیش رفته.:d هربازی که بچه داره کاغذ مقوا اجرا می کنه بابزرگه 10 سال پیش HD بازی کرده .:d
vzjpmqkry88tqjngqaow.gif

• Like
Reactions: shefer

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
کاملا حق با شماست.../:)/:)
qza8u83fsvqybsqiaz6j.jpg

• Like
Reactions: Kavigne

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا حالا قراره بیاد وقتی امد انقدر نظر های خنده دار بدین به خدا فقط میشه گفت افرین بر شما که بازی که ندیدن رو دارین این جوری در موردش نظر میدین.

mjhcsy1azvg8vkgy2ru.gif

• Like
Reactions: ArianUndead

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
کودکانی که حرف حساب و منطق سرشون نمیشه و در برابر حرف حساب شیحه می کشن و کاری جز گذاشتن چندتا ایکون به معنی کم اوردن نمی تونن انجام بدن بهتره وارد بحثی نشن که اخرش اینجوری توش بمونن . 2 نسل زیر PC هستید . چه بخواید چه نخواید . دیگه حساب کردن بلدید دو 4 تا 8 تا .:d.
فعلا هم خبری از 560 برای کنسول نیست با همون X1900XTX زباله حالش رو ببرید .

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
کودکانی که حرف حساب و منطق سرشون نمیشه و در برابر حرف حساب شیحه می کشن و کاری جز گذاشتن چندتا ایکون به معنی کم اوردن نمی تونن انجام بدن بهتره وارد بحثی نشن که اخرش اینجوری توش بمونن . 2 نسل زیر PC هستید . چه بخواید چه نخواید . دیگه حساب کردن بلدید دو 4 تا 8 تا .:d.

اولا که ادب رو رعایت کنید که واقعا از سوزش زیادی زده به مغزتون این چه طرز حرف زدنه ! وقتی که حرف خنده دار میزنی انتظار داره کاربرا برای اعتبار ردیف کنند یا تشویقت کنند ! من موندم چرا اینقدر این کنسول یک سری ها رو میسوزونه؟ شما واقعا فکر کردی که نسل بعد کنسول ها پیشرفت نخواهند کرد و حتی پسرفت میکنند ! بعد شما چه جوری الان فهمیدی که 2 نسل ؟ چرا 3 نسل یا 7 8 نسل جلو نیست کنتور که نداره هی ببند حالا همشون یادشون رفته زمانی که کنسول های نسل جدید معرفی شده بود LOL

خواهشا مدیران گرامی در انتخاب کاربران فعال کمی تامل کنند مثلا اینجور افراد میشند الگوی کاربران تازه وارد

• Like
Reactions: гадюка

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
الآن اگه یه بنده خدا یه دهمه این توهینی که این دوستمون به کنسول بازا ول داد رو کرده بود یه هفته بن بود ولی دریغ از یه اخطار خشک و خالی !!/:)

کجایی آرمان !!!:((:((:((:((
----------------------------------------------------------------------

البته دوستان همین جا از خجالتت در میان ولی خواستم بگم مدیرای انجمن خدایی نکرده تبعیض قایل نشن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر