Crusader Kings II | PC

crusader-kings-ii-01.jpg

Developer : Paradox Interactive
Genre : Strategy
Release Date : Feb 14, 2012

بالاخره Paradox Interactive ادامه ی یکی از بهترین عناوین خودش را منتظر کرد ، در سال 2004 با عرضه ی Crusader Kings طرفداران حرفه ای و البته با حوصله ی سبک استراتژی گزینه ی مناسبی را برای کلنجار رفتن های چندین ساعته پیدا کردند و حالا پس از 8 سال ادامه ی بازی منتشر شده است .

به شما پیشنهاد میکنم اگر از عناوین پیچیده و دقیق استراتژی لذت می برید به هیچ وجه این شاهکار را از دست ندهید ، اما اگر مبتدی و کم حوصله هستید ، تلاش کنید کمی حرفه ای تر شوید
:D

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان من این بازی رو گرفتم ولی نمیدونم بازیش چطوری هست یعنی داخل جنگ هم میره یا فقط روی همون نقشه باید بطور مجازی بازی کرد؟؟؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
اینکه چنین عنوان مهمی در این سبک [Grand Strategy] تقریباً هیچ طرفداری در میان ایرانیان نداره (در حالیکه در میان بازیکنان غربی بسیار شناخته شده و پر طرفدار هست) خودش گویای خیلی مطالب درباره گیمرهای ایرانی هست !

P.S : ضمن عذر خواهی از مدیران انجمن برای بالا آوردن این تاپیک

OMID1992

کاربر سایت
Apr 9, 2014
59
نام
امید
من خیلی دنبال نسخه یک این بازی بودم ام موفق به تهیه ش نشدم ایا لینکی برای دانلودش دارید؟؟؟تاریخ دقیق عرضه نسخه 2 کیه؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@Albis
خیر ترنی Turn base نیست. تا حدودی به Civilization شبیه اما طبیعی تر. اگر اهل بازی های واقعگرا هستین و تاریخ دوست دارین احتمالاً این بازی میتونه براتون جالب باشه

@OMID1992 & godblasteer

گرچه این بازی حدود دو سال از عرضش میگذره اما از اونجاییکه دائم درحال بروز شدن هست (آخرین پچ بازی حدود 10 روز پیش ارائه شد) بنابراین عملاً هنوز قدیمی به حساب نمیاد.

درباره چگونگی درسترسی به بازی هم ، من میتونم این لینک تورنت رو بهتون معرفی کنم

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
تو این بازی باید زبان بلد باشید وگرنه واقعا میمونید توش

اگر واژه های کلیدی رو بدونیم خیلی خوبه

کاربلد ها راهنمایی کنن

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
تو این بازی باید زبان بلد باشید وگرنه واقعا میمونید توش

اگر واژه های کلیدی رو بدونیم خیلی خوبه

کاربلد ها راهنمایی کنن
از مترجم گوگل که بگذریم ، نرم افزارها و اپلیکیشن های بسیاری وجود دارن که در امر برگردان واژه ها میتونن کمک کنن و در نتیجه لزومی نداره که حتما زبان بلد باشین

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
از مترجم گوگل که بگذریم ، نرم افزارها و اپلیکیشن های بسیاری وجود دارن که در امر برگردان واژه ها میتونن کمک کنن و در نتیجه لزومی نداره که حتما زبان بلد باشین

درود

بله همینگونه هست
اما خیلی پیچیدگی داره, من دیروز بعد از اینکه کلاس آموزشی رو گذروندم!
نتونستم از پسش بربیام واقعا پیچیده هست
رفتم در نقش سلجوقیان در دوره پیش از مغول
اصلا یه شرایطی رو داشت که من گیچ شده بودم؛ نمیدونستم چجوری باید سپاه و ارتش ساخت درآمد زایی چجوریه وووو
راهنمای جامعی میخواد که من ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر