Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
نام
امیر حسین
وسط بحث قیمت ، خبر عجیبی اومده!:-"

لیکی آمده که خبر از DLC داشتن بازی میده!:-"

علاوه بر لیست تروفی های بازی که چند وقت پیش اومد، دیروز هم لیست تروفیی برای DLC اومده که کلا شامل دو تروفی(یک نقره و یک طلا) هست.
محتویاتش ولی مشخص نیست:-"

---
این طراحیه ژاپنیه کراش رو هم هیچوقت درک نکردم که آخه چرا همچین!!!! :-" خیلی نابوده به نظرم:-"
اسپایرو هم باز همچین وضعی!:-"

WCW

کاربر سایت
نام
کثافت
وسط بحث قیمت ، خبر عجیبی اومده!:-"

لیکی آمده که خبر از DLC داشتن بازی میده!:-"

علاوه بر لیست تروفی های بازی که چند وقت پیش اومد، دیروز هم لیست تروفیی برای DLC اومده که کلا شامل دو تروفی(یک نقره و یک طلا) هست.
محتویاتش ولی مشخص نیست:-"

---
این طراحیه ژاپنیه کراش رو هم هیچوقت درک نکردم که آخه چرا همچین!!!! :-" خیلی نابوده به نظرم:-"
اسپایرو هم باز همچین وضعی!:-"
DLC اونم واسه ریمستر بندیکوت ؟ چه خوابی به نظرت اکتی دیده برامون ؟ حتما یک تیکه بازی کندن
خریدی بازی ؟ سریع بگیر برامون بگو ما تو لیست انتظاریم گوتی ۲۳۰ تومن ارزش داره:-"

Mohammad®eza

کاربر سایت
به نظر من برای برگشتن به خاطرات قدیم و نوستالژی نمیشه قیمت گذاشت
نمیشه هر بازی رو در سطح هم دید. کراش = PS1 و کلی خاطره هستش برای منو کسایی مثل من
کسانی هستند که حاضر بودن با هر قیمتی این بازی از نو ساخته بشه
-------------------------------------------------------------------------------
من موندم فعلا 6 روز مونده تا ریلیز دیجیتال چه جوری نسخه فیزیکی موجود شده تو تهران اونطور که دوستان میگن
photo_2017-06-23_23-50-53.jpg

WCW

کاربر سایت
نام
کثافت
به نظر من برای برگشتن به خاطرات قدیم و نوستالژی نمیشه قیمت گذاشت
نمیشه هر بازی رو در سطح هم دید. کراش = PS1 و کلی خاطره هستش برای منو کسایی مثل من
کسانی هستند که حاضر بودن با هر قیمتی این بازی از نو ساخته بشه
-------------------------------------------------------------------------------
من موندم فعلا 6 روز مونده تا ریلیز دیجیتال چه جوری نسخه فیزیکی موجود شده تو تهران اونطور که دوستان میگن
View attachment 76721
اومده همه جا دارن قیمتش تخیلیه یکم ۲۳۰ منم دیدم امروز

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
نام
امیر حسین
DLC اونم واسه ریمستر بندیکوت ؟ چه خوابی به نظرت اکتی دیده برامون ؟ حتما یک تیکه بازی کندن
خریدی بازی ؟ سریع بگیر برامون بگو ما تو لیست انتظاریم گوتی ۲۳۰ تومن ارزش داره:-"
من تهران نیستم، از یک طرفم چند روز دیگه مسافرم، سفارشم بدم به دستم نمیرسه:|
بد موقع لیک شد بازی:))

بعید میدونم بخشی رو کنده باشن، چون قول ریمیک بازی ها داده شده، اینجوری رسما دزدی محسوب میشه و حتی شاید بسه ازشون شکایت کرد:-"
بعد اینا Coco رو به بازی اضافه کردن، که خود همین رو میشد به عنوان DLC بدن!:-"

گویا DLC هم به شماره ی اول اضافه شده، اگر شماره ی سوم بود میگفتم طبقه مخفی رو جدا کردن، ولی الان دیگه هیچ ایده ای ندارم!:-"
تا چند روز دیگه احتمالا DLC معرفی میشه:-"

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
نام
Mehrdad
بلاخره ارزو ها به واقعیت پیوست و کرش بندیکوت وارپد با ساختار جدید از راه رسید :D برای من که بی شک goty امسال همین کالکشنه. خصوصا با توجه به تاخیر rdr2 دیگه مطمئنم گوتیم امسال این بازیه :D از اونجایی که بعد از psx رسما هیچ تریلری ازش ندیدم فکر کنم هنگام تجربه به درجه ذوق مرگی برسم :D بریم که مرور کنیم خاطرات شیرین بچگی به همراه 100% کردن وارپد برای بار nام :D البته وقتی بازی قیمت ادمیزاد پیدا کرد:D:-"

vayne solidor

کاربر سایت
نام
حسین
دوستان خیلی سریع دست به کار شدن انگار :|
View attachment 76724

سر من که دیجیتالی خریدم کلاه رفته انگار :-w
دوست عزیز نه تنها کلاهی سرت نرفته بلکه کار درستی هم کردی که با حدود ۱۵۰ بازی را خریدی نه اینکه ۲۳۰ تومن پولو بریزی تو حلقوم این فروشنده ها.حالا بازی جدیدی هم نیست که صبر کردن براش سخت باشه ریمستر بوده دیگه ۳ ۴ روز صبر کن

aliahmadi2

کاربر سایت
نام
AliDEvil
دوست عزیز نه تنها کلاهی سرت نرفته بلکه کار درستی هم کردی که با حدود ۱۵۰ بازی را خریدی نه اینکه ۲۳۰ تومن پولو بریزی تو حلقوم این فروشنده ها.حالا بازی جدیدی هم نیست که صبر کردن براش سخت باشه ریمستر بوده دیگه ۳ ۴ روز صبر کن

آره اون که من عمرا اینقدر پول بدم واسه اینا که به راحتی دارن دزدی میکنن :|

واسه نفر اول که پلاتش کرده میگم :D

ps34

کاربر سایت
نام
مهدی
یکی از مغازه های تهران که دیشب ساعت 10 تعداد 80 نسخه از کراش رو موجود کرده بود الان مجدد امارش رو گرفتم فقط 3 عدد موجود داشت:|
تازه مغازه های همسایشم کلی فروخته بودن.
در کل میخواستم بگم یه بازی ریمستر معروف 40 دلاری با این قیمت گذاری افتضاحش در ایران وضعش اینه پس مثلا اگر بازی های معروفی مثل red dead یا خدای جنگ مثلا 10 دلار آمریکا هم قیمت بخورن ولی توی ایران با قیمت 1 میلیون تومن قیمت گذاری شه بازم همه میخرن و اصلا برا کسی اهمیت نداره.
چیزی به اسم نخریدن و تحریم دلال ها و فروشنده های دزد ایرانی کلا کشک هست و همه میخرن.

Mohammad®eza

کاربر سایت
اینا باید به کسانی که دیجیتالی بازی رو خریدن زودتر اجازه بازی کردن بدن
هنوز دیجیتالی 5 روز مونده ریلیز شه دیسک رو ریختن تو بازار
یکی از مغازه های تهران که دیشب ساعت 10 تعداد 80 نسخه از کراش رو موجود کرده بود الان مجدد امارش رو گرفتم فقط 3 عدد موجود داشت:|
تازه مغازه های همسایشم کلی فروخته بودن.
در کل میخواستم بگم یه بازی ریمستر معروف 40 دلاری با این قیمت گذاری افتضاحش در ایران وضعش اینه پس مثلا اگر بازی های معروفی مثل red dead یا خدای جنگ مثلا 10 دلار آمریکا هم قیمت بخورن ولی توی ایران با قیمت 1 میلیون تومن قیمت گذاری شه بازم همه میخرن و اصلا برا کسی اهمیت نداره.
چیزی به اسم نخریدن و تحریم دلال ها و فروشنده های دزد ایرانی کلا کشک هست و همه میخرن.
اینایی که با هر قیمتی بازی رو میخرن یا کم سن و سال تشریف دارن و به بابا میگن اینو بخر یکسری دیگه میخوان نشون بدن آقا ما خیلی پولداریم
بعد نمیدونم چرا امروز میخرن 2 روزه بازی رو تموم میکنه از ترس پایین اومدن قیمت میذارن بره فروش:|
حرفم بزنی بگی چرا دو روز میگن ما خدای گیم هستیم چیزی نبود بازیش

• Like

SHANSER

کاربر سایت
نام
منصور
شماها خودتون و خودمون نگاه نکنید سن و سالی ازمون گذشته کرش الان خوراک بچه هاس واقعا یک بازی مفرح و سرگرم کنندس برای سنین کودک ما خودمون مگه چند سالمون بوده همون موقع من خودم 10 سالم بود سه گانه رو رفتم و بقیش رو هنوزم یکسری محیطاش هک شده تو ذهنم اون موسیقی فوق العاده هر مرحله تم اش تند یا کند میشد اون غول های جذاب این بولگودا بود چی بود ماسک دور کرش که حالت دوتاییش عالی بود واقعا همه چی این ۳ گانه رو حساب کتابه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر