Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
فرق که داره اونش مهم نیست مهم اینه که قیافش تو ریمستر چجوریه

crash بازییه که سری تاپ و خوبش n d ساخته بود از نسخه 1 تا 4 , کسی که این 4 نسخه بازی کرده معمولا گیمر ها سن بالان , گیمر ها نسل جدید کم میشه این سری بازی رو بازی کرده باشن و تموم کرده باشن
وقتی این عنوان میخوان ریمستر کنن باید تمام المان ها بازی حفظ بشه و تو نسخه جدید خلاقیت و مدرن شدن هم توش افزوده بشه
در کل کار سختیه چون جو ip هایی انحصاری سونی نیست اما این سری crash بین ps فن ها محبوبیت زیادی داره و کار ریسمتر سختر میکنه , اگر ریمیک میشد شرایط سخترم میشد
همین بازی Skylanders: Imaginators خیلی خوب بود ارزش خرید بازی اورجینالشو داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
crash بازییه که سری تاپ و خوبش n d ساخته بود از نسخه 1 تا 4 , کسی که این 4 نسخه بازی کرده معمولا گیمر ها سن بالان , گیمر ها نسل جدید کم میشه این سری بازی رو بازی کرده باشن و تموم کرده باشن
وقتی این عنوان میخوان ریمستر کنن باید تمام المان ها بازی حفظ بشه و تو نسخه جدید خلاقیت و مدرن شدن هم توش افزوده بشه
در کل کار سختیه چون جو ip هایی انحصاری سونی نیست اما این سری crash بین ps فن ها محبوبیت زیادی داره و کار ریسمتر سختر میکنه , اگر ریمیک میشد شرایط سخترم میشد
همین بازی Skylanders: Imaginators خیلی خوب بود ارزش خرید بازی اورجینالشو داره
من خودم نسخه سوم تموم کردم گیم پلی اهمیت داره ولی این ریمستر ریمیک نیست که نگران گیم پلیش باشیم

• Like
Reactions: 235matin235

jhoobin

کاربر سایت
دوستان لعنت به اکتیویژن واقعا لعنت یعنی این از ته دل میگم میدونستم تمع اینا حد مرز نداره اعلام کردن ریمستر انحصاری زمانیه اخه برای چی اصن چه کاریه این بازیا ساخت n.d در انحصار سونی بود با چه حقی همچین کاری میکنن

jhoobin

کاربر سایت
!!!!!!!!!!!!!!! :o $-) [-x
عمرا سونی بذاره این بازی برای پلتفرمهای دیگه بیاد قطعا انحصاری PS4 خواهد بود.
جمله ی قشنگی گفتی دوست عزیز ولی مثل اینکه سونی قصد این کار نداره

ehsanservat

کاربر سایت
دوستان لعنت به اکتیویژن واقعا لعنت یعنی این از ته دل میگم میدونستم تمع اینا حد مرز نداره اعلام کردن ریمستر انحصاری زمانیه اخه برای چی اصن چه کاریه این بازیا ساخت n.d در انحصار سونی بود با چه حقی همچین کاری میکنن

به جا این همه پست دادن , فکر کن این ip از اولشم اصلا برای سونی نبود برای اکتیویژن بود
اون زمان فقط ps1 بود که کنسول موفقی شده بود و سگاساترن و ویترال بوی و بعدش نینتندو 64 موفق نشده بودن
بخاطر همین اکتیویژن ip خودشو داده بود n d بسازه برای ps1
دیگه صاحبش خودشه و لعنت معنت نداره که , تعصب مغزتو از بین برده شدی مثل زامبی

jhoobin

کاربر سایت
به جا این همه پست دادن , فکر کن این ip از اولشم اصلا برای سونی نبود برای اکتیویژن بود
اون زمان فقط ps1 بود که کنسول موفقی شده بود و سگاساترن و ویترال بوی و بعدش نینتندو 64 موفق نشده بودن
بخاطر همین اکتیویژن ip خودشو داده بود n d بسازه برای ps1
دیگه صاحبش خودشه و لعنت معنت نداره که , تعصب مغزتو از بین برده شدی مثل زامبی
نه داداش اطلاعات نداری ابن حرفا رو نزن این بازی رو بنیان گذارای n.d اندی گوین و جیسون رابین ساخته بودن و یونیورسال استودیوز و سونی ناشرش بودن تا وقتی که سونی n.d خرید اون موقع اکتیویژن هیچی نداشت

Powerful King

کاربر سایت

یه سوال مگه بازیش برا ایکس باکس وان یا pc هم بیاد چیزی از فن های سونی کم میشه ؟ حالا من ایکس باکس وان ندارم اما اگه داشتم دوست داشتم کرش رو هم بازی کنم چون پول مفت نداده بودم کنسول که بازی دلخواهمو نگیرم

jhoobin

کاربر سایت
یه سوال مگه بازیش برا ایکس باکس وان یا pc هم بیاد چیزی از فن های سونی کم میشه ؟ حالا من ایکس باکس وان ندارم اما اگه داشتم دوست داشتم کرش رو هم بازی کنم چون پول مفت نداده بودم کنسول که بازی دلخواهمو نگیرم
ناشر این بازی سونی بود و من خوشحال بودم که بهترین قسمتای کرش تو انحصار سونیه و ساخت n.d برا چی برا پلتفرمای دیگه پخش بشه

Sorcerer 17

کاربر سایت

کجا نوشته انحصار زمانیه؟ منبع بدید لطفاً

• Like
Reactions: 235matin235

Sorcerer 17

کاربر سایت

bazicon

کاربر سایت
بازی Skylanders Imaginators که توش کراش داره برای چه پلتفرم های میاد؟ بازیش تو همه پلتفرم ها یکین؟
کل بازی توش کراشه یا فقط یه قسمت کوچیک؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر