Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یعنی می گی ترولمون کردند؟ فکر نکنم:D دیوونند مگه دشمن تراشی کنند:D

ترول نکردن اما اکتی تو بلاگش نوشته کالکشن!:D انگار از این HD کالکشن هاست!

حالا باید صبر کنیم ببینیم منظورشون دقیقا از این ریمستر اساسی چیه!:D

• Like
Reactions: 235matin235

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
ترول نکردن اما اکتی تو بلاگش نوشته کالکشن!:D انگار از این HD کالکشن هاست!

حالا باید صبر کنیم ببینیم منظورشون دقیقا از این ریمستر اساسی چیه!:D
اگر منظورشون همون چیزی باشه که باید باشه. شما فقط کرش وارپد را تو قالب رچت انذ کلنک تصور کن خفن تر و نزدیک به کرش های قدیم:D

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اگر منظورشون همون چیزی باشه که باید باشه. شما فقط کرش وارپد را تو قالب رچت انذ کلنک تصور کن خفن تر و نزدیک به کرش های قدیم:D

آره من از خدامه Crash ریمیک بشه. اتفاقا صحبتش رو میکردیم تو تاپیک که ریمیک 4 تا بازی اول خیلی ایده آله. هم کرش برمیگرده و هم نگران گند زدن نیستیم. اما اگه ریمیک این مدلی بود مثل آدم میگفتن ریمیک نه ریمستر. خلاصه تا شفاف سازی نکنن نمیشه انتظار رو بالا برد!:D

وگرنه که Crash با گرافیک R&C یعنی خدا!:D

• Like

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
آره من از خدامه Crash ریمیک بشه. اتفاقا صحبتش رو میکردیم تو تاپیک که ریمیک 4 تا بازی اول خیلی ایده آله. هم کرش برمیگرده و هم نگران گند زدن نیستیم. اما اگه ریمیک این مدلی بود مثل آدم میگفتن ریمیک نه ریمستر. خلاصه تا شفاف سازی نکنن نمیشه انتظار رو بالا برد!:D

وگرنه که Crash با گرافیک R&C یعنی خدا!:D
ریمستر hd collection که همین الان فقط بدون hd تو استور اروپا همه چی جز ps4 موجوده نه این نیست این باشه تروله دشمن تراشی میشه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ریمستر hd collection که همین الان فقط بدون hd تو استور اروپا همه چی جز ps4 موجوده نه این نیست این باشه تروله دشمن تراشی میشه:D

آره گویا یه سری شفاف سازی شده و ایراد از سونی هست. به R&C هم میگن Remaster!

حالا میشه راحت هایپ کرد!:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
آره گویا یه سری شفاف سازی شده و ایراد از سونی هست. به R&C هم میگن Remaster!

حالا میشه راحت هایپ کرد!:D
اوه اوه اوه اوه اوه:D یک لحظه مرحله هواپیما یا اون مرحله ای که تو شهر عربی بود رو سقف اینا فکر کن با ساختار گرافیکی رچت اند کلنک:D وای وای.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من بیشتر از همه مرحله های مصر رو دوست داشتم:D البته شهر عربیه هم خوب بود. مرحله های ببر سواری هم عالی بود. چقد نکته داشت، کجا گاز بدی که بلندتر بپری بیفتی رو سقف و همه جعبه هار وبگیری و.... یادش بخیر واقعا! باورم نمیشه Crash داره برمیگرده!

بعد یه چیزی که وجود داره Crash 1 خیلی سخت بود! دوست دارم مجدد بازی کنم ببینم چجوری میشه!:D

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
قشنگ معلومه میترسن نسخه جدید بسازن! یعنی دیگه هیچ وقت نسخه جدیدی از این بازی نمیبینیم:|فقط بخاطر اینکه جرات ساختن یه نسخه جدید رو ندارن میترسن اون چیزی که انتظار میره در نیاد اینه که ترجیح دادن ریمستر کنن بهتره:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
مرحله مصر که شب میشد. 2 راه میشد بعضی جاها:D کرش 1 مرحله هایی که همش بالا میرفت یه جنگل چوبی اینا بود واقعا سخت بود یادمه همش میمردم تمومشم نکردم هیچوقت:D مرحله برفی کرش 2 بود اگر اشتباه نکنم اونم سخت بود.
فقط وارپد را به صورت injection مصرف میکردم:D همین یه دونه هم میدادن واسه من کافی بود.
مرحله فضایی های وارپد. اوه ما گاد.:D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مرحله مصر که شب میشد. 2 راه میشد بعضی جاها:D کرش 1 مرحله هایی که همش بالا میرفت یه جنگل چوبی اینا بود واقعا سخت بود یادمه همش میمردم تمومشم نکردم هیچوقت:D مرحله برفی کرش 2 بود اگر اشتباه نکنم اونم سخت بود.
فقط وارپد را به صورت injection مصرف میکردم:D همین یه دونه هم میدادن واسه من کافی بود.
مرحله فضایی های وارپد. اوه ما گاد.:D

اون موقع بچه بودی سخت بوده برات، من جدیدا بازی کردم کراش هارو خیلی آسونه بازیش نمیدونم چرا اون موقع اینقدر سخت بودن :D

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
احتمالا ریمستر بازی رو Blue Point میسازه.

واکنش ملت به نمایش بازی:D

skrmbillede2016-06-13fkrxz.png

نگاه همه چه شادن ...بازیایی که اتمسفر روشن و شاد داشته باش خیلی کم شده من شاید نسل دیگه برم به سمت نینتندو ...بازی باید علاوه بر سرگرم کردن حال آدمم خوب کنه نه افسرده حاد!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
قشنگ معلومه میترسن نسخه جدید بسازن! یعنی دیگه هیچ وقت نسخه جدیدی از این بازی نمیبینیم:|فقط بخاطر اینکه جرات ساختن یه نسخه جدید رو ندارن میترسن اون چیزی که انتظار میره در نیاد اینه که ترجیح دادن ریمستر کنن بهتره:D

خوب منطقیه. اول بیان نسخه های قدیمی رو ریمیک کنن، بازار رو هم محک بزنن، فیدبک بگیرن، بعد نسخه جدید بسازن. همینجوری Crash جدید ساختن خیلی ریسکه چون عملا دو نسل اخیر گیمرها هیچ خاطره ای با کرش ندارن!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر