Crackdown 2

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مثله اینکه آشغالی جدید به بازار اومده
Ign بهش 7.5 داده و کاربرها هم همه بلا استثنا لیچار بارش کردن
GS هم 7 داده ( فکر کنم زورکی و فقط به خاطر مولتی پلیرش ) و بازی رو نا امید کننده و عقب از روز با باگ و ایرادهای کنترل تحلیل کرده و ...
کلا بیخیالش بشیم بهتره

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
من بازی رو به خاطر همین اشتباه گرفتم چون من کنسولم بن شده و میخواستم این بازیو به صورت split-screen offline بازی کنم که متاسفانه نداشت و فقط میشه با سیستم لیک اینکارو کرد که نمیدونم چیه...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
حالا یکی بیاد بگه ارزش خریدن داره یا نه ! من که از خریدن چند عنوان جدید مثل Singularity و Sniper به شدت پشیمون شدم، باز نرم اینم بگیرم حالم بهم بخوره ! :d

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
ظاهرا این بازی فقط به خاطر مولتیش همین امتیازاتم گرفته و به شدت مذخرفه طوری که شما باید بعضی جاها لبهی دیوارو بگیرید ولی اصلا اطمینانی نیست برای پرش هاتون و و بعضی لبه ها فقط بافت و لبه نیست در کل به نظر من شما که از Singularity که به نظر من خوبه بدت اومده اینو اصلا نگیر که پولت تو جوب رفته...

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
منم اوایلش یکم فقط از gameplay خوشم اومد که اون همه بعد از یکم بازی رفت رو اعصاب

گرافیک بازی فاجعست به خصوص محیط های بازی و دشمن ها
انفجار ها که اصلا بحثش نیست

صدا گذاری و داستان هم که ترکونده

بیشتر میخوره برای PSP منتشر بشه تا یک Exclusive title اونم برای 360

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من همون اول که تریلر های گیم پلی رو دیدم امیدم رو از این بازی قطع کردم! و ضمنا تعجب کردم که چطور میشه یک شرکت در سال 2010 بازی در این حد مذخرف رو عرضه کنه!!

اصلا مایه تعجبه که این چیه؟!؟!؟! گرافیکش واقعا واقعا در حد PS2 هستش! تازه اونم نه بازی های خوب PS2 !!!!!!!!!!!!

به نظرم در نظر داشتن یجورایی آبروی Xclusive های 360 رو ببرند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر