Counter-Strike:Global Offensive | PS3

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
من منتظر آنلاینشم. واقعا توی زمان خودش تک بود.
الکی نیست که 90 درصد گیم نتا کانترو دارن با اینکه گرافیکش مفت گرونه.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
یعنی فقط واسه پی سی میاد؟؟یادش به خیر...چه دورانی بود...اما فکر نکنم این عنوان بتونه توسال 2012 مخاطب جذب کنه...جایی که cod تبدیل به یه دیکتاتور شده

CoD غلط کرده :d

بیشتر از نصف بچه های CoD همشون منتظر کانتر ـن , کانتر بیاد من یکی خیلی کمتر می رم سمت mw3 , هر چی باشه کانتر ـه ! تنها کسایی که میگن کانتر چرته همین دوستانی هستن که اولین CoD ـشون MW2 و MW3 بوده !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
CoD غلط کرده :d

بیشتر از نصف بچه های CoD همشون منتظر کانتر ـن , کانتر بیاد من یکی خیلی کمتر می رم سمت mw3 , هر چی باشه کانتر ـه ! تنها کسایی که میگن کانتر چرته همین دوستانی هستن که اولین CoD ـشون MW2 و MW3 بوده !

بیاید یه خوره جنگ کنیم :D

COD مزخرفه !

فقط بتل :D ! و کانتر !!

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
منم قراره با یه بنده خدایی بازیو بگیرم پدرمون شدیدا درمیاد چون PS3 vs PC یخورده رو اعصابه ولی باحاله میریم نوب کشی آبروی PSN رو حفظ کنیم !:d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
هر چی ازش دیدم (!) انگار هیچی ازش ندیدم! نا امید کننده. فکر می کنم بیش از حد پایبند اصالت گذشته خود شده که انقدر رنگ رو رفته شده .اصلا حوصله مقایسه نیست چون راحت می شه گفت : یک تار موی Cod MW Serise ....

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
هر چی ازش دیدم (!) انگار هیچی ازش ندیدم! نا امید کننده. فکر می کنم بیش از حد پایبند اصالت گذشته خود شده که انقدر رنگ رو رفته شده .اصلا حوصله مقایسه نیست چون راحت می شه گفت : یک تار موی Cod MW Serise ....

میشه بگید چه ربطی به اینجا داره CoD ؟!

شما CoD بازها دارید با هربازی که ربطی ندارن بازیتونو مقایسه میکنید !

جنگ CoD رو شروع نکنید دوباره !

Game_Dominator

کاربر سایت
Aug 7, 2012
14
معذرت میخوام ولی نمیدونم چرا اسم CoD , BF رو می شنوم حالم بد میشه ، فکر کنم از بس مزخرف شده اند !

CS 1.6 خیلی از استانداردها رو توی زمان خودش خلق کرد ، تثبیت کرد و البته بهبود داد. مقایسه این شوتر با بازیهای بازاری ای مثل اون دو تا مورد بالا ، خیلی جالب نیست.

پیش به سوی پیش خرید بازی ! :D

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
میشه بگید چه ربطی به اینجا داره CoD ؟!

شما CoD بازها دارید با هربازی که ربطی ندارن بازیتونو مقایسه میکنید !

جنگ CoD رو شروع نکنید دوباره !
ما هم گفتیم حوصله مقایسه نیست چون جاش نیست ربطی هم نداره چرا می زنی حالا؟ اگر و اگر لحظه ای فکر مقایسه بازی خاصی در ذهن کسی درزمینه چند نفره fps با سری mw بزنه (به خصوص mw2 ) باید یاد همون تار مو بیفته!!!!! این فقط برای همین بود .من خودم به شخصه تاریخ این بازی برای عرضش چک می کنم و منتظرش هستم و خواهم بود ولی این دلیل نمی شه ازش بدم نیاد دلیل نمی شه باید دید ...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
کراس پلتفرم قرار بود بین PS3 و PC باشه اما منم تازه دونستم که این قابلیت حذف شده !
از یه لحاظ خوبه چون کسی نمیتونه با دسته PS3 حریف موس و کیبورد بشه !
از یه لحاظ بده چون تعداد پلیر ممکنه توی Ps3 کم بشه اگه PC بود از این لحاظ خیالمون راحت میشد ! بخصوص بازی بصورت دیجیتالی عرضه میشه شاید تعداد پلیر توی PS3 کم باشه ! فعلاً صبر میکنیم تا لحظه عرضه ببینیم چی میشه :d

بازی کی عرضه میشه؟

21 آگوست ! 7 روز دیگه

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بازی یه هفته دیگه میاد جالبه هیچ باکسشاتی ازش منتشر نشده ! من فک کنم فروشش فقط آنلاین باشه ! امیدوارم اینطور نباشه :( فقطم مثکه تو Storeـه US اومده ! من که فعلا برای PCـش رو Pre-Order کردم ! فعلا دارم بتاش رو بازی میکنم واقعا معرکس !

---------- نوشته در 03:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 AM ارسال شده بود ----------

کراس پلتفرم قرار بود بین PS3 و PC باشه اما منم تازه دونستم که این قابلیت حذف شده !
از یه لحاظ خوبه چون کسی نمیتونه با دسته PS3 حریف موس و کیبورد بشه !
از یه لحاظ بده چون تعداد پلیر ممکنه توی Ps3 کم بشه اگه PC بود از این لحاظ خیالمون راحت میشد ! بخصوص بازی بصورت دیجیتالی عرضه میشه شاید تعداد پلیر توی PS3 کم باشه ! فعلاً صبر میکنیم تا لحظه عرضه ببینیم چی میشه :d
خب اون کسی که میخواد کانترو تو PS3 بازی کنه قطعا موس و کیبور براش میگیره !
یه بدی که CSGO نسبت به نسخه ی PCـش داره اینه که آنلاینش 10 نفر بیشتر نمیشه ! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر