Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام به دوستان
میخواستم اطلاعات بگیرم در مورد اینکه آیا میشه اسلحه ی جدیدی خرید یا اسلحه ی جدیدی باز بشه؟ و یا
اسلحه هایی که در حال حاضر موجود هست توی بازی امکان ارتقاء دارن؟!
تمام اسلحه ها در ابتدا باز هست. هیچ اتچمنت و اضافاتی مثله لیزر و نشونه و ... نمیشه گذاشت روی اسلحه. فقط استیکر و اسکین اسلحه قابل خرید هست.

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
تمام اسلحه ها در ابتدا باز هست. هیچ اتچمنت و اضافاتی مثله لیزر و نشونه و ... نمیشه گذاشت روی اسلحه. فقط استیکر و اسکین اسلحه قابل خرید هست.

واسه این ، این سوالو پرسیدم که احساس کردم بعضی از بازیکنا اسلحه ی قدرت مندتری دارن برای بازی
یا نمیدونم یه جوری هست گاهی میبینم که طرف روی هدف نمیزنه ولی میخوره به بازیکن مقابل!

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
واسه این ، این سوالو پرسیدم که احساس کردم بعضی از بازیکنا اسلحه ی قدرت مندتری دارن برای بازی
یا نمیدونم یه جوری هست گاهی میبینم که طرف روی هدف نمیزنه ولی میخوره به بازیکن مقابل!

هر اسلحه ای یه الگو برای تیراندازه داره . مثلا ak47 رو اگر شما چندبار کلیک راست کنی 5-6 تا تیر میزنه که همش تو مسیر مستقیم میره ولی اگر دستت رو بزاری رو موس و همینطوری شلیک کنی ، تفنگ توی یه الگو مشخص شده میچرخه و به خاطر همین تیرهات به هدر میره . و توی همون الگویی که داره یه نقطه ای هست که اکثر تیر ها اونجا برخورد میکنن به خاطر همین اگر کسی بخواد با ak47 به رگبار ببنده اون نشونه ی موس رو بالاتر از سر طرف قرار میده چون اینطوری طبق الگویی که تفنگ داره ، بالا پایین میشه و اون نقطه ای که گفتم روی سر طرف قرار میگیره و میمیره .

نمیدونم متوجه شدید یا نه ولی هر تفنگی یه الگوی خاصی داره که اگر بخش community استیم رو بگردین یا اگر تو گوگل بزنید میتونید الگو هر تفنگ رو پیدا کنید . بعدش دیگه بستگی به سرعت عمل و مهارت و دقت شما بستگی داره . قدرتمندی اسلحه هم که به نوع تفنگ بستگی داره ..

و یه نکته دیگه اینکه ببین با کدوم اسلحه راحت تری !! مثلا با شاتگان یا اون اسلحه های تو رده ی مسلسل خیلی راحت تر هستم تا ak47 ـی که همه ازش استفاده میکنن !!! البته خوب گاهی تو بازی با توجه به شرایط پیش میاد که ادم تفنگش رو عوض کنه و اونکارو میکنم ولی بازی ها رو معمولا با اسلحه های سبک شروع میکردم که هم بیشتر میتونستم بکشم هم اینکه پولم بیشتر میشد و بعدا میتونستماگر کسی تفنگ خاصی میخواست بخرم براش
---------------------------------
دوستان الان بازی رو بخوام بگیرم چند هستش ؟

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
هر اسلحه ای یه الگو برای تیراندازه داره . مثلا ak47 رو اگر شما چندبار کلیک راست کنی 5-6 تا تیر میزنه که همش تو مسیر مستقیم میره ولی اگر دستت رو بزاری رو موس و همینطوری شلیک کنی ، تفنگ توی یه الگو مشخص شده میچرخه و به خاطر همین تیرهات به هدر میره . و توی همون الگویی که داره یه نقطه ای هست که اکثر تیر ها اونجا برخورد میکنن به خاطر همین اگر کسی بخواد با ak47 به رگبار ببنده اون نشونه ی موس رو بالاتر از سر طرف قرار میده چون اینطوری طبق الگویی که تفنگ داره ، بالا پایین میشه و اون نقطه ای که گفتم روی سر طرف قرار میگیره و میمیره .

نمیدونم متوجه شدید یا نه ولی هر تفنگی یه الگوی خاصی داره که اگر بخش community استیم رو بگردین یا اگر تو گوگل بزنید میتونید الگو هر تفنگ رو پیدا کنید . بعدش دیگه بستگی به سرعت عمل و مهارت و دقت شما بستگی داره . قدرتمندی اسلحه هم که به نوع تفنگ بستگی داره ..

و یه نکته دیگه اینکه ببین با کدوم اسلحه راحت تری !! مثلا با شاتگان یا اون اسلحه های تو رده ی مسلسل خیلی راحت تر هستم تا ak47 ـی که همه ازش استفاده میکنن !!! البته خوب گاهی تو بازی با توجه به شرایط پیش میاد که ادم تفنگش رو عوض کنه و اونکارو میکنم ولی بازی ها رو معمولا با اسلحه های سبک شروع میکردم که هم بیشتر میتونستم بکشم هم اینکه پولم بیشتر میشد و بعدا میتونستماگر کسی تفنگ خاصی میخواست بخرم براش
---------------------------------
دوستان الان بازی رو بخوام بگیرم چند هستش ؟
35 تومن هست فعلاً.

• Like
Reactions: XMohsen

misal021

کاربر سایت
May 30, 2015
19
نام
میلاد
دوستان کسی میدونه با این ارور باید چیکار کرد؟؟

بعضی وقتا میاد و نمیذاره بازی کرد بعضی وقتا هم این ارور رو نمیده و مثه حالت معمول میشه بازی کرد!چ فازیه آخه؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان کسی میدونه با این ارور باید چیکار کرد؟؟

بعضی وقتا میاد و نمیذاره بازی کرد بعضی وقتا هم این ارور رو نمیده و مثه حالت معمول میشه بازی کرد!چ فازیه آخه؟
این ارورای vac معمولاً با یه ریستارت ویندوز یا دوباره باز کردن استیم حل میشن. اگر حل نشد بازی رو یه بار verify integrity کن.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
روش جدید چیت زدن در کانتر بدون اینکه هیچوقت بن شوید و هیچ پولی هم خرج چیت p2c یا private نکنید : لینوکس نصب کنید ! چون آنتی چیتی وجود نداره در نسخه لینوکس :|

• Like
Reactions: Adroit

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
توی استیم همه هک دارن.کلا مدیر نداره بازیش.بخدا سرور های ایرانی نصف استیم هکر داشتن

سرور ایرانی هر کی خوب بازی کنه بش فحش ناموسی میدن میگن چیتر (تاحالا که اینجور بوده ایرانی به جز 2 3 نفر ادمیزاد وجود نداره تو سرور ایرانی ) با احترام به تمام بچه های اینجا

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سرور ایرانی هر کی خوب بازی کنه بش فحش ناموسی میدن میگن چیتر (تاحالا که اینجور بوده ایرانی به جز 2 3 نفر ادمیزاد وجود نداره تو سرور ایرانی ) با احترام به تمام بچه های اینجا
من که روز اول رفتم داخل tehran public server cs go با پیغام hosha مواجه شدم بعد از بن :))

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
بابا عادت کنید چیت نزنید دیگه.
ببخشید اینو میگم ولی *بعضیاتون* ر.دین به سرور کلا.
میخواین ع.قده های نوبیتون رو خالی کنید برین آفلاین بزارید روی اکسپرت چیت بزنید.
قابل توجه:خطاب به بعضی ها گفتم.بهتون بر نخوره:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر