Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
باید کلید مخصوص اون کیس که حدوداً 8هزارتومن هست رو بخری تا بازش کنی. برای بار اول به احتمال خیلی بالا یه دونه اسکین 0.00005 روبل بهت میده.

این خریدا از کجا قابل انجامه یعنی چه سایتی یا جای معتبری؟!
و در مورد اون سوالم واسه اسلحه مورد نظر!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یه سری از سایتای ایرانی میفروشن سرچ کنید زیاد هستن از مارکت هم میتونید با استیم والت بخرید
درمورد سوال دومتون فکر نکنم بشه همچین کاری کرد

• Like
Reactions: tranceyou

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
فروشگاه ایتم های بازی های استیم
فروشگاه ایرانیان استیم
---
به جز اسکریپ و این چرت و پرتا فک کنم تنها راهش اینه که F3 رو بزنی تا اون اسلحه که قبلاً خریدی رو دوباره بگیری.

• Like
Reactions: tranceyou

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان سرورهای ایرانی که الان فعال باشن و کار کنن چی هست آی پیاشون؟
connect 185.94.97.169:28015
connect 185.142.158.118:27009
راستش نمیدونم فعال هستن یا نه چون همه شب میان.

----
عزیز در مورد سوالت برای خرید اسلحه, اول کنسول بازی رو باید فعال کرده باشی.
بعد این دستورهارو یکجا سیو کن و هر دفعه خواستی استفاده کنی اول اینارو تو کنسول بنویس بعد کلید f5 یا f2 یا ... رو بزن تا خودش خرید کنه.

bind "F3" "buy ak47; buy vest; buy vesthelm; buy hegrenade; buy flashbang; buy smokegrenade;
bind "F1" "buy tec9; buy smoke;
bind "F2" "buy usp_silencer; buy vest
bind "F4" "buy m4a1; buy vest; buy vesthelm; buy hegrenade; buy flashbang; buy smokegrenade;
bind "F5" "buy awp; buy vest; buy vesthelm; buy hegrenade; buy flashbang; buy smokegrenade; buy tec9"
bind "F6" "buy ump45; buy vest; buy vesthelm; buy hegrenade; buy flashbang; buy smokegrenade;

من خودم از این load out ها استفاده میکنم.
برای اینکه دیگه نیازی نباشه هر دفعه فعالش کنی, دستورهارو از روش زیر وارد کن تا فقط لازم باشه F5 یا F1 یا ... رو بزنی هر دفعه !
Steam Community :: Guide :: CS:GO Autoexec/Config Guide

برای اینکه این دستورها رو تغییر بدی فقط اسم اسلحه هارو بزار جاشون, که به این شکلن (سمت راستی رو باید وارد کنی) :
PISTOLS
Glock - glock
P2000 - glock
Usp(w. silencer) - usp_silencer (glock also works)
P250 - p250
CZ-75 - fn57 / tec9
Fiveseven - fn57
Tec9 - tec9
Dual berettas - elite
Desert eagle - deagle

Heavy
Nova - nova
XM1014 - xm1014
Sawedoff - mag7
Mag7 - mag7
M249 - m249
Negev - negev

SMG
Mp9 - mp9
Mac-10 - mp9
Mag7 - mag7
UMP45 - ump45
P90 - p90
Bizon - bizon

Rifles
Famas - famas
Galil - galil
Ak47 - ak47
M4A1-S/M4A4 - m4a1
SSG08 - ssg08
SG553 - sg556
AWP - awp
G3SG1 - g3sg1
Scar - scar20

Gear/Nades
HE - hegrenade
Flashbang - flashbang
Smoke - smokegrenade
Decoy - decoy
Incendiary -
Molotov
Kevlar vest - vest
Kevlar+Helmet - vesthelm
Defuse Kit - defuser

• Like
Reactions: mansour2023

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام میخواستم این بازیو اصلیشو بخرم کسی هست کمکم کنه؟
اکانت استیم بسازید
بعد سی دی کی بازیرو بخرید و روش فعال کنید
توی سایتای ایرانی فکر کنم 45ت پیدا بشه اگه خواستید ارزونتر دربیاد یکی از کاربران انجمن توی بخش بازارچه از kinguin خرید میکنه که فک کنم حدود 40ت دربیاد براتون

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
میتونین صبر تا تخفیفات تابستونی روی 25 تومن هم میتونید بگیرید
بازم خواستید ارزونتر بشه میتونین اکانت ریجن روس بسازید

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
اکانت استیم بسازید
بعد سی دی کی بازیرو بخرید و روش فعال کنید
توی سایتای ایرانی فکر کنم 45ت پیدا بشه اگه خواستید ارزونتر دربیاد یکی از کاربران انجمن توی بخش بازارچه از kinguin خرید میکنه که فک کنم حدود 40ت دربیاد براتون

اگه از روس بخره راحت توی تخفیفات 18 تومن میتونن بخرن.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
براساس نسخه گلوبال گفتم
کسی که دنبال خرید با قیمت پایینتره و بن شدن اکانت براش مهم نیست میتونه همین الان ریجن اسیا بخره فک کنم 6-7 دلار باشه
بن شدن اکانت ؟ :D با روبل حساب والت رو شارژ میکنی و بعدش میخری. من حدود 16ت خریدم.

• Like
Reactions: Adroit and sa-sot1

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
براساس نسخه گلوبال گفتم
کسی که دنبال خرید با قیمت پایینتره و بن شدن اکانت براش مهم نیست میتونه همین الان ریجن اسیا بخره فک کنم 6-7 دلار باشه
من خیلی از دوستام هستن که بالای 500 هزار تومن اکانت استیمشون ارزش داره اما دائما تغییر ریجن میدن و همشون هم لول بالا هستن.(از بن شدن هم خبری نبود)
کلا خرید از روس بهترین روشه...

• Like
Reactions: Adroit

bl4ck

کاربر سایت
Jan 30, 2015
28
نام
hosein
بهترین روش خرید این بازی اینه(خودم بدین صورت خریدم 2 سال پیش)
اول میرید تو سایت استیم عضو میشید
(( و کشور رو حتما آمریکا انتخاب کنید که هم زبان انگلیسی باشه و هم بعدا واحد پولی شما به دولار نمایش داده میشه و هم اینکه از همه سایت های ایرانی بدون مشکل میرید والت کارت میخرید و همیشه میتونید بصورت آنی اکانت استیم خودتون رو شارژ کنید.))

بعد یه استیم والت از همین سایت های ایرانی میخرید مثلا 20 دولاری رو. بعد با اون اکانت رو شارژ میکنید و باهاش تو همون اکانت خودتون سرچ میکنید اسم بازی کانترو و با اون شارژ اکانتی که خریدید راحت بازی رو میخرید

مزیت ها :
1- نامحدود بودن اکانت یعنی میتونید هرکی رو خواستید به لیست دوستاتون اد کنید مثل مسنجر یاهو و گوگل و بعدا باهاش چت میکنید و بازی
2- امکان خرید از مارکت اصلی شرکت valve مثل خرید اسکین های مختلف برای هر اسلحه .
3- امکان استفاده از قفل محاظ اکانت steam mobile app که با تایید کد برنامه استیمی که رو موبایل خود نصب کردید میشه وارد اکانت شد(امنیت بالا)

حالا مشکلات اکانت های که از سایت های ایرانی میخرید 30-40 تومن
این اکانت های اکثرا روسی هستن و مشکلات زبانی و نوع نمایش واحد پولی چهره زشتی به اکانت شما میده
مشکل بعد اینکه هیچکسی رو نمیتونید اد کنید به ادلیست خودتون یعنی این اکانت کاملا لیمیت هستن و تنها میتونید باهاش بازی کنید و بقیه کسانی که اکانت فول شبیه مورد بالا دارن قادرن شمارو ادد کنن ولی شما نمیتونید ادش کنید.
هیچ چیزی از مارکت استیم نمیشه با این نوع اکانت ها خرید
و در اخر اخرش از این اکانت ها خسته میشید و برا اینکه این محدودیت هارا بردارید باید 5 دولار اکانت استیم خودتون رو شارژ کنید تا بتونید محدودیت اد کردن رو بردارید و برای برداشتن محدودیت مارکت هم باید 30 روز صبر کنید اونم تازه باید اول برنامه موبایل رو نصب کنید.

اینا تجربه من از 2 سال پیش تا به الان بوده خواستم در اختیار شما دوستان عزیز بزارم امیدوارم بدردتون بخوره.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
بهترین روش خرید این بازی اینه(خودم بدین صورت خریدم 2 سال پیش)
اول میرید تو سایت استیم عضو میشید
(( و کشور رو حتما آمریکا انتخاب کنید که هم زبان انگلیسی باشه و هم بعدا واحد پولی شما به دولار نمایش داده میشه و هم اینکه از همه سایت های ایرانی بدون مشکل میرید والت کارت میخرید و همیشه میتونید بصورت آنی اکانت استیم خودتون رو شارژ کنید.))

بعد یه استیم والت از همین سایت های ایرانی میخرید مثلا 20 دولاری رو. بعد با اون اکانت رو شارژ میکنید و باهاش تو همون اکانت خودتون سرچ میکنید اسم بازی کانترو و با اون شارژ اکانتی که خریدید راحت بازی رو میخرید

مزیت ها :
1- نامحدود بودن اکانت یعنی میتونید هرکی رو خواستید به لیست دوستاتون اد کنید مثل مسنجر یاهو و گوگل و بعدا باهاش چت میکنید و بازی
2- امکان خرید از مارکت اصلی شرکت valve مثل خرید اسکین های مختلف برای هر اسلحه .
3- امکان استفاده از قفل محاظ اکانت steam mobile app که با تایید کد برنامه استیمی که رو موبایل خود نصب کردید میشه وارد اکانت شد(امنیت بالا)

حالا مشکلات اکانت های که از سایت های ایرانی میخرید 30-40 تومن
این اکانت های اکثرا روسی هستن و مشکلات زبانی و نوع نمایش واحد پولی چهره زشتی به اکانت شما میده
مشکل بعد اینکه هیچکسی رو نمیتونید اد کنید به ادلیست خودتون یعنی این اکانت کاملا لیمیت هستن و تنها میتونید باهاش بازی کنید و بقیه کسانی که اکانت فول شبیه مورد بالا دارن قادرن شمارو ادد کنن ولی شما نمیتونید ادش کنید.
هیچ چیزی از مارکت استیم نمیشه با این نوع اکانت ها خرید
و در اخر اخرش از این اکانت ها خسته میشید و برا اینکه این محدودیت هارا بردارید باید 5 دولار اکانت استیم خودتون رو شارژ کنید تا بتونید محدودیت اد کردن رو بردارید و برای برداشتن محدودیت مارکت هم باید 30 روز صبر کنید اونم تازه باید اول برنامه موبایل رو نصب کنید.

اینا تجربه من از 2 سال پیش تا به الان بوده خواستم در اختیار شما دوستان عزیز بزارم امیدوارم بدردتون بخوره.

شما میگی خرید اکانت روسی.!
1.در صورتی که میتونن با خرید بازی از ریجن روسیه (بدون خرید اکانت روسیه) بازی رو دریافت کنن که قیمتو نصف شایدم 1/3 بکنه.
2.خرید اکانت کلا ریسکه و کمتر کسایی هستن که اکانت میخرن اما اینکه میگید مشکلات زبانی:
(اکانت روسیه همه بخشش چه استور چه مارکت یا هر چیزی با زبان EN هست و فقط بعضی از بازی های محدود هستن که فقط با زبان روسیه اجرا میشه در ضمن موقع خرید با رنگ قرمز این هشدار رو روی صفحه استور بازی نوشته شده).
3.چهره زشت؟ شاید بعضی افراد روی این نکات حساس باشن اما چهره زشتی نداره واحد پوله دیگه...!
4.شما میتونید قبل از خرید اکانت مشخصات اکانتی رو که میخواید بخریدو به فروشنده بگید مثلا لیمیتد نباشه یا هر چیزی
اینطور نیست که به فروشنده بگی یه اکانت بده اونم هر چی دلش خواست بده(این دست شماست که اکانت لیمیتد باشه یا نه...فلان بازی توش باشه یا نه)

• Like
Reactions: Adroit

bl4ck

کاربر سایت
Jan 30, 2015
28
نام
hosein
شما میگی خرید اکانت روسی.!
1.در صورتی که میتونن با خرید بازی از ریجن روسیه (بدون خرید اکانت روسیه) بازی رو دریافت کنن که قیمتو نصف شایدم 1/3 بکنه.
2.خرید اکانت کلا ریسکه و کمتر کسایی هستن که اکانت میخرن اما اینکه میگید مشکلات زبانی:
(اکانت روسیه همه بخشش چه استور چه مارکت یا هر چیزی با زبان EN هست و فقط بعضی از بازی های محدود هستن که فقط با زبان روسیه اجرا میشه در ضمن موقع خرید با رنگ قرمز این هشدار رو روی صفحه استور بازی نوشته شده).
3.چهره زشت؟ شاید بعضی افراد روی این نکات حساس باشن اما چهره زشتی نداره واحد پوله دیگه...!
4.شما میتونید قبل از خرید اکانت مشخصات اکانتی رو که میخواید بخریدو به فروشنده بگید مثلا لیمیتد نباشه یا هر چیزی
اینطور نیست که به فروشنده بگی یه اکانت بده اونم هر چی دلش خواست بده(این دست شماست که اکانت لیمیتد باشه یا نه...فلان بازی توش باشه یا نه)
دوست عزیز من برای اون دسته از کسانی گفتم که تازه کارن فقط میخوان بیان کانتر بخرن بازی کنن و بعدا میبینن اصلا اکانتش محدوده
فروشنده ها هم اینو به این دسته از تازه واردان نمیگن
این روشی که من تهیه کردم بهترین روش هست که اکانت رو با دستای خودت از 0 میسازی و میخری و در اینده هیچ نگرانی نداری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر