Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

aloneghost746

کاربر سایت
Jul 29, 2015
15
یکی از مزخرف ترین اپدیت ها برای cs . اگر شما یک راند eco باشید Revolver بگیرید 100% راند رو گرفتید . هر نوبی راندو میگیره با این کار .
RIP CS GO : 2015

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,576
اگر بعد از آپدیت مشکل فریم ریت دارین تنظیمات بازی رو چک کنین، چون مال همه ریست شده و احتمال داره همون گند زده باشه به فریم ریتتون.

سرور های ایرانی هم کلا دو تا هست فعلا که یکیش aim/awp ـه اون یکی هم surf و kz و نایف و مود های فان کلا

دقیقا بعد هر آپدیت این قضیه ها مطرح میشه .. آدم نمی دونه چی بگه اصن بیاد به جای Update .. بازی رو Downgrade کنند .. خب آپدیته دیگه .. اولش همیشه .. مثل DOTA یه هیرو جدید میاد همه میرن تستش می کنند ولی خب بالاخره جا می افته ..
و Nerf ـش می کنند اگر ببیند باگه .. ولی خب رولور همینه دیگه .. قدرت خیلی بالایی داره

دیگه اول آخرش باید باهاش ساخت .. اونا لابد چیزی میدونند آپدیت می کنند ( پول یا هر چی .. )

ayyy lmao

R8 موقع ریلیز قدرت دمیجش دقیقا برابر با AWP بود (و قرار بوده penetration ـش هم همون قدر باشه منتهی باگ شد مال Desert Eagle افتاد روش، وگرنه خیلی فاجعه تر بود قضیه)، موقع راه رفتن primary fire ـش کاملا دقیق بود، alt fire ـش هم بر خلاف چیزی که به نظر میومد به شدت دقیق بود (رجوع شود به ace وحشتناک fREAKAZOID)، با همه اینا تنها محدودیتی که داشت نبودنش توی راند پیستول بود :D همه اینا به خاطر جدید بودن نبود، به خاطر Op as fak بودن سلاح بود :D کلا معلوم بود 4 تا نوب نشستن پلی تست کردن دیدن اون نیم ثانیه delay خیلی سخته براشون پس به این نتیجه رسیدن که کاملا بالانسه و سخته کیل گرفتن باهاش :lol: الانم که یه نرف ریز کردن به خاطر اینه که سر و صدای ملت به شدت سر این قضیه و مسائل دیگه (تغییر تایمر تورنومنت های رسمی بعد از حدود 10 سال، نرف تایم ریست شدن دقت رایفل ها بعد از شلیک و اضافه شدن RNG بیشتر به اسپری ـشون) در اومده. واقعا باور کنین Valve سر در نمیاره از CS :)) اینا کسایین که بدون هیچ دلیل موجهی زدن AWPing تهاجمی رو نرف کردن :)) کاملا واضحه اصلا بالانس تو ذهنشون نبوده موقع ریلیز R8 :D اینا هول شدن یه سلاح خوشگل و خفن درست کردن همون لحظه 4 تا اسکین fade و CW انداختن روش واسه تیغ زدن ملت :D

آدم یه نگاه به دوتا میکنه یه نگاه به CS یکیش انگار توسط یه تیم modder علاف داره ساخته میشه اون یکی کل قدرت یه استودیو AAA پشتشه :D

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اگر بعد از آپدیت مشکل فریم ریت دارین تنظیمات بازی رو چک کنین، چون مال همه ریست شده و احتمال داره همون گند زده باشه به فریم ریتتون.

سرور های ایرانی هم کلا دو تا هست فعلا که یکیش aim/awp ـه اون یکی هم surf و kz و نایف و مود های فان کلا

ayyy lmao

R8 موقع ریلیز قدرت دمیجش دقیقا برابر با AWP بود (و قرار بوده penetration ـش هم همون قدر باشه منتهی باگ شد مال Desert Eagle افتاد روش، وگرنه خیلی فاجعه تر بود قضیه)، موقع راه رفتن primary fire ـش کاملا دقیق بود، alt fire ـش هم بر خلاف چیزی که به نظر میومد به شدت دقیق بود (رجوع شود به ace وحشتناک fREAKAZOID)، با همه اینا تنها محدودیتی که داشت نبودنش توی راند پیستول بود :D همه اینا به خاطر جدید بودن نبود، به خاطر Op as fak بودن سلاح بود :D کلا معلوم بود 4 تا نوب نشستن پلی تست کردن دیدن اون نیم ثانیه delay خیلی سخته براشون پس به این نتیجه رسیدن که کاملا بالانسه و سخته کیل گرفتن باهاش :lol: الانم که یه نرف ریز کردن به خاطر اینه که سر و صدای ملت به شدت سر این قضیه و مسائل دیگه (تغییر تایمر تورنومنت های رسمی بعد از حدود 10 سال، نرف تایم ریست شدن دقت رایفل ها بعد از شلیک و اضافه شدن RNG بیشتر به اسپری ـشون) در اومده. واقعا باور کنین Valve سر در نمیاره از CS :)) اینا کسایین که بدون هیچ دلیل موجهی زدن AWPing تهاجمی رو نرف کردن :)) کاملا واضهه اصلا بالانس تو ذهنشون نبوده موقع ریلیز R8 :D اینا هول شدن یه سلاح خوشگل و خفن درست کردن همون لحظه 4 تا اسکین fade و CW انداختن روش واسه تیغ زدن ملت :D

آدم یه نگاه به دوتا میکنه یه نگاه به CS یکیش انگار توسط یه تیم modder علاف داره ساخته میشه اون یکی کل قدرت یه استودیو AAA پشتشه :D

CS

جنبه مالیش خیلی بالا رفته ماشاالله :D آیتم کلی هست :| همین مارکت چقدر در میاره از این مالیات ها خدا داند

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
سلام من نسخه v1.35.1.5 رو دانلود کردم چجوری می تونم انلاین بازی کنم؟
اینجا بحث در مورد نسخه اورجینال تحت استیمه
اما محض کمک کردن بهت بگم باید ورژنی که دان کردی با ورژنی که سرور کرک شدس موجوده یکی باشه
این سایت سرور زده اگه ورژنت هماهنگ باشه میتونی بازی کنی:
GameNiko.IR

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,778
نام
Masoud
سلام.
میخواستم بازی رو بخرم یه چند تا سوال داشتم:
بازی سرور لیست داره که توش کل سرور ها رو بیاره یا باید خودت از جایی پیدا کنی و اد کنی؟ مثلا سرور ایرانی هارو چجوری باید اورد؟
خدایی نکرده چیتر که نداره ؟ یا اگه داشته باشه زود بن میکنن؟
من یه زمانی کال اف مدرن بازی میکردم یه مودی داست به نام تیم دث مچ ، همچین مودی بازی میکنن تو کانتر؟ چون من خیلی search and destroy حال نمیکنم.
من دو تا ساید پیدا کردم برا فروش جفتشون 26 تومن میفروشن ، حالا نمیدونم کدوم معتبر تره ، کسی سایت خوب میشناسه معرفی کنه بهم.
راستی موقعی که من بازی رو بخرم احتمالا یه کدی چیزی میدن ، تحریم نیستیم ؟ نمیگه از این کشور نمیشه بازی رو خرید؟
بعد این که به نظرتون به نسخه جدید بازی چند سال دیگه میاد؟ نخریم دو روز دیگه جدید بیاد پول حروم کنیم :d
ممنون.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
سلام.
میخواستم بازی رو بخرم یه چند تا سوال داشتم:
بازی سرور لیست داره که توش کل سرور ها رو بیاره یا باید خودت از جایی پیدا کنی و اد کنی؟ مثلا سرور ایرانی هارو چجوری باید اورد؟
خدایی نکرده چیتر که نداره ؟ یا اگه داشته باشه زود بن میکنن؟
من یه زمانی کال اف مدرن بازی میکردم یه مودی داست به نام تیم دث مچ ، همچین مودی بازی میکنن تو کانتر؟ چون من خیلی search and destroy حال نمیکنم.
من دو تا ساید پیدا کردم برا فروش جفتشون 26 تومن میفروشن ، حالا نمیدونم کدوم معتبر تره ، کسی سایت خوب میشناسه معرفی کنه بهم.
راستی موقعی که من بازی رو بخرم احتمالا یه کدی چیزی میدن ، تحریم نیستیم ؟ نمیگه از این کشور نمیشه بازی رو خرید؟
بعد این که به نظرتون به نسخه جدید بازی چند سال دیگه میاد؟ نخریم دو روز دیگه جدید بیاد پول حروم کنیم :d
ممنون.
سرور لیست دار.
چه بازی چیتر نداره؟ :D اما اونقدری نیستن که لذت بازیو بگیرن
تیم دث مچ هم داره اما بیشتر برا تفریح پلی میدن این مود رو جنبه رقابتی نداره(نه که اصلا نداشته باشه اما نه به اندازه سرچ اند دیستروی)
اونشو نمیدونم
بله تحریمیم اما با فیل کش میشه دورش زد
نسخه جدید هم حالا حالا ها نمیاد(حداقل 1سال)
قابلی نداشت :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
سلام ، من این بازی رو شروع کردم . ( یعنی خیلی وقت پیش شروع کرده بودم ولی ول کردم ) مشکلم این هست هیشکی رو نمیتونم بکشم !!!

یعنی پارسال که بازی میکردم 7 نفری میانگین میکشتم ولی الان به زور 1 نفر میکشم ، ایرادم کجاست ؟ مثلا یکی میاد جلوم 5 تا hp داره بعد من با 100 hp به تیر میبندمش بعد اون منو میکشه !!!!!! ( واقعا اتفاق افتاده ) حتی میپرم رو هوا ، میشینم ، راه میرم . تو هر حالت که تیراندازه میکنم من میمیرم . بعد رو یکی 20 تا تیر خالی میکنم ولی تو replay نشون میده که من فقط دارم نگاه میکنم و هیچ کاری نمیکنم ولی طرف مقابل منو میکشه !!!

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام ، من این بازی رو شروع کردم . ( یعنی خیلی وقت پیش شروع کرده بودم ولی ول کردم ) مشکلم این هست هیشکی رو نمیتونم بکشم !!!

یعنی پارسال که بازی میکردم 7 نفری میانگین میکشتم ولی الان به زور 1 نفر میکشم ، ایرادم کجاست ؟ مثلا یکی میاد جلوم 5 تا hp داره بعد من با 100 hp به تیر میبندمش بعد اون منو میکشه !!!!!! ( واقعا اتفاق افتاده ) حتی میپرم رو هوا ، میشینم ، راه میرم . تو هر حالت که تیراندازه میکنم من میمیرم . بعد رو یکی 20 تا تیر خالی میکنم ولی تو replay نشون میده که من فقط دارم نگاه میکنم و هیچ کاری نمیکنم ولی طرف مقابل منو میکشه !!!

برو تو سرور کژوال یا دثمچ ببین میتونی مرغا رو بکشی؟ اگه فقط زخمی میشن و نمی میرن یعنی اونروز، روز خیلی بدی برای کانتر زدن هست! :D

یه net_graph 1 رو هم بزن. tick rate باید 64 باشه و cmd rate هم 64.
loss باید نزدیک صفر و پینگت هم قابل قبول باشه (زیر 170 بنظرم خوبه! :V)
fps هم ترجیحاً از rate باید بیشتر باشه یعنی بالای 64.

خوب برگردیم رو مرغا!! اگه دیدی مرغا میمیرن ولی خودت نمیتونی کسی رو بکشی، خبر بدی برات دارم! :V

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر