Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
حتما باید اول بازی رو از استیم بخریم تا بتونیم از استیم دانلودش کنیم؟ من کرکشو حدود 3 گیگ دانلود کردم نمیشه بندازمش رو استیم؟

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
حتما باید اول بازی رو از استیم بخریم تا بتونیم از استیم دانلودش کنیم؟ من کرکشو حدود 3 گیگ دانلود کردم نمیشه بندازمش رو استیم؟

شما فایل های بازی رو بشناسون به استیم , ببین چقدر میشناسه . هرچقدر شناخت بقیشو دانلود میکنه . اگر هم کلا نشناخت باید از اول از خوده استیم دوباره دانلود کنی .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
چه قدر چیتر زیاده:| تو این هفته سه بار اون پیغامی که مبنی بر بن شدن افرادی که ریپورت کردم هست برام اومده.
چهارمیش هم اومد :|

آخرین ویرایش:

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
چه قدر چیتر زیاده:| تو این هفته سه بار اون پیغامی که مبنی بر بن شدن افرادی که ریپورت کردم هست برام اومده.
چهارمیش هم اومد :|

Overwatch زیاده , بله . هر بازی 2 نفر یه کسی و ریپورت کنن OWــش برای یکی میره . ولی این روسا و چیترا بعد اینکه بن شدن میرن یه اکانت دیگه میگیرن هم Smurf میکنن هم چیت میزنن و بازی بقیرو زهر میکنن .

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
Overwatch زیاده , بله . هر بازی 2 نفر یه کسی و ریپورت کنن OWــش برای یکی میره . ولی این روسا و چیترا بعد اینکه بن شدن میرن یه اکانت دیگه میگیرن هم Smurf میکنن هم چیت میزنن و بازی بقیرو زهر میکنن .

ولی دمه overwatch گرم خیلی عالیه من 4 نفرو تاحالا بن کردم با overwatch یه ویدیو از جاهای حساس میگیرم بعد اسمه هک و اطلاعات میدم با تاریخ و شماره sharing game سریع بررسی میکنن
من یکیشون 1 روز بیشتر طول نکشید بن شد

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
منم هم دو روزی میشه بازی رو گرفتم.
خیلی خیلی حجم میبره. وسط بازی تا 95 کیلوبایت در ثانیه هم رسید. گرافیکو آوردم پایین بلکه کمتر بکشه، دیگه نتیجه رو نگاه نکردم:d

دوستانی که میخوان بازیشون خوب بشه :

1.Crosshairــــتون رو درست کنید . از ورک شاپ استیم CrashZ' Crosshair Generator رو دانلود کنید و درست کنید .

2.تنظیمات داخل بازی از قبیل : Resolution - Texture ها و اینا . هر چقدر که میتونید بالانس کنید تا بیشترین فریم رو بگیرید .

3.Nade Spot ها و به اصطلاح نقاط Frag هارو یاد بگیرید . مثلا Smoke T Spawn to long در مپ Dust2 و .... که میتونید آموزش های ScreaM و دیگر بازیکنان حرفه ای رو ببینید . ( در یوتوب زیاد هست )

4.دقت دقت دقت دقت و خونسردی . Aimـــتون رو بهتر کنید . هرچقدر میتونید مپ های Aim برید تا نشونه گیریتون خوب بشه و سعی کنید فقط head بزنید . علاوه بر اینکه روی Aim کار میکنید , اسپری کردن هم با انواع اسلحه ها یاد بگیرید .

5.تمرین تمرین .

6.Lets Roll .

چطور نشونه رو از ورکشاپ تغییر بدم؟
اسپری کردن با اسلحه یعنی چی و چه فایده ای داره؟

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
منم هم دو روزی میشه بازی رو گرفتم.
خیلی خیلی حجم میبره. وسط بازی تا 95 کیلوبایت در ثانیه هم رسید. گرافیکو آوردم پایین بلکه کمتر بکشه، دیگه نتیجه رو نگاه نکردم:d
چطور نشونه رو از ورکشاپ تغییر بدم؟
اسپری کردن با اسلحه یعنی چی و چه فایده ای داره؟

اول از طریق استیم میرید به ورکشاپ Counter-strike : Global offensive بعد اون چیزی که گفتم رو سرچ میکنید , یه گزینه میاد توی صفحه ی مد به نام Subscribe . اونو میزنید دانلود میکنه . میرید تو بازی , یه پارتی آفلاین با Bot میسازید , از تب های بالا که مپ رو عوض میکنید WorkShop رو بزنید و مپ Crosshair که دانلود کرده بودید رو انتخاب کنید , میرید تو بازی بقیشو متوجه میشی .

اسپری هم یعنی کله خشاب اسلحه رو خالی کنید طوری که 80-90% تیر بخوره به طرف و بتونید لگد اسلحه رو کنترل کنید . مثلا گان AK-47 ده تا تیر اول با دقت بالا میخوره به طرف ( تیر 1 و 2 از همه دمیج بیشتر و دقتش بیشتره ) بعد اگر همینطوری دستتون رو روی شلیک نگه دارید سره اسلحه میره بالا و تیرها میره تو در و دیوار و اصلا به طرف نمیخوره . برای اینکه بتونید کنترل کنید , چند تا تیره اول رو روی بالا تنه ی دشمن میگیرید بعد سره اسلحه رو یخورده میگیرید پایین ( سمت زمین . اصلا نگران نباشید , وقتی سره AK رو بگیرید سمت زمین تیر هاش مستقیم میره , Recoilـــش اینطوریه ( لگدش ) . ) بعد طرف رو مرده حساب کنید . تمامی اسلحه های CS به غیر از Pistol ها لگد دارن که اسپری کردن باهاشون رو باید یاد بگیرید . توی youTubBBE یه سرچ بزنید و آموزش هارو ببینید متوجه میشید .
من خودم اسپری با Friberg رو بهتون پیشنهاد میکنم . یکی از پلیر های تیم Nip .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان:

وضعیت هکرها بازی چجوری هست ؟ یعنی اینقدر زیاد هستند که کلا کاری بکنند که بازی بهت نچسبه ؟

من پسر داییم یک سایتی نشونم دادم که شرط بندی بود به این صورت میومدی ایتم وسط میزاشتی حالا بر اساس قیمت ایتم و تعدادی که میزاشتی یک درصد شانس بهت میداد .. بعد همین جور میچرخید و قرعه به هر کی میخورد و برنده کل ایتمهایی میشد که همه وسط گذاشته بودند
حالا سوال اصلیم این هست که ایتمی که از طریق این شرط بندی ها گیرت میاد و بهت دادند چقدر امکانش هست استیم بنت کنه ؟
مثلا نیم ساعتی داشتیم نگاه میکردیم یکی بود وقتی ایتمهایی که بقیه گذاشته بودند وسط به چیزی حدود 2000 دلار میرسید میومد درجا 7000 دلار چاقو میزاشت وسط و شانسش به 90% میرسوند و براحتی همه ایتمها میبرد .. این ادم قشنگ در اینم ساعت چیزی در حدود همین 7000 دلار ایتم کاسبی کرد
استیم ایا میاد این ایتمها را ازت بگیره و اکونتت کلا بن کنه ؟

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
سلام دوستان:

وضعیت هکرها بازی چجوری هست ؟ یعنی اینقدر زیاد هستند که کلا کاری بکنند که بازی بهت نچسبه ؟

من پسر داییم یک سایتی نشونم دادم که شرط بندی بود به این صورت میومدی ایتم وسط میزاشتی حالا بر اساس قیمت ایتم و تعدادی که میزاشتی یک درصد شانس بهت میداد .. بعد همین جور میچرخید و قرعه به هر کی میخورد و برنده کل ایتمهایی میشد که همه وسط گذاشته بودند
حالا سوال اصلیم این هست که ایتمی که از طریق این شرط بندی ها گیرت میاد و بهت دادند چقدر امکانش هست استیم بنت کنه ؟
مثلا نیم ساعتی داشتیم نگاه میکردیم یکی بود وقتی ایتمهایی که بقیه گذاشته بودند وسط به چیزی حدود 2000 دلار میرسید میومد درجا 7000 دلار چاقو میزاشت وسط و شانسش به 90% میرسوند و براحتی همه ایتمها میبرد .. این ادم قشنگ در اینم ساعت چیزی در حدود همین 7000 دلار ایتم کاسبی کرد
استیم ایا میاد این ایتمها را ازت بگیره و اکونتت کلا بن کنه ؟

هکر ها و چیتر ها دارن کم کم از صفحه ی CS محو میشن :D سیستم جدید Overwatch ( البته قبلا هم بوده الان از بتا درومد ) هر بازیکنی که ریپورت بشه و چیتش ثابت بشه بنه Permenant میشه .

اون چیزی هم که شما میگین jackpot هست , استیم هم کاری نداره . خیلیا از همون راه الان دارن کسب درامد میکنن . خیلی هم ریسکی هست . یهو کله inventory تو میزاری وسط با شانس 90% مثلا میشه حدود 200 دلار , یکی میاد 205 $ میزاره شانس میاد پایین , باز دوباره یکی دیگه میاد All-IN میکنه نزدیکه 1000 دلار یهو همه آیتما رو میبره . خیلی ریسکیه . باید با Inventotry پر و پیمون برید بشینید سره میز :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
اگر میخواین کنترل recoil رو یاد بگیرین و براتون پیچیده ـست، یه راه ساده اش اینه که اول یه خشاب بدون حرکت کردن موس توی دیوار خالی کنین، بعد گلوله ها هر جهتی که رفتن جهت مخالف اون رو مثل کمبو های بازی های فایتینگ یه جا یادداشت کنین و از روش تمرین کنین. (مثلا پایین، چپ، راست، چپ) یه مدت روی هر سلاحی کار کنین دستتون میاد. یه مپی هم هست به اسم Recoil Master که وقتی سلاح مورد نظرتون رو انتخاب میکنین spray pattern ـش رو بالا سرتون نشون میده و حتی یه نشونه روی صفحه هم میاره که بهتون نشون میده موس رو موقع شلیک چطور باید حرکت بدین :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
دوستان یه راهکار کلیدی برای بردن در match
با ایرانی جماعت match up نکنید....
روسا بعضیاشون از ایرانی ها بهتر بازی میکنن
البته درستش اینه که با نصف جماعتی که تو سرور های ایرانی هستن mm نرین :| من خودم دو سه نفر ایرانی میشناسم فقط هم با همونا mm میرم. با هم از سیلور تا MG2 رو رفتیم :D

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان یه راهکار کلیدی برای بردن در match
با ایرانی جماعت match up نکنید....
روسا بعضیاشون از ایرانی ها بهتر بازی میکنن

داداش هر جماعتی بد و خوب داره!
راه کار کلیدی: (جدا از یادگیری مپ و نشانه و...)

1- با هم حرف بزنید. اونم فقط در سطح آگاهی. مثلاً صدا پا، خط گرفتن، دیدن دشمن.
وقتی مردید فحش و اینا ندید و بجاش سریع بگین: 2 نفر کت، یکی مید (مثلاً) و بعدش ساکت بشنید تا حواس کسی پرت نشه.
با کسایی که حاضر نیستن با شما همکاری کنن بازی نکن! مثلاً همه میرید تو ts و یه نفر میاد میگه من ts نمیام یا اول یا وسط بازی از ts میاد بیرون.
باهاش دیگه بازی نکنید. ارزشش رو نداره. مهره سوخته هست.

2- مپ رو نگاه کن:
بزرگترین خوبی go همین مپ هست. حتی اگه طرف رو تو پیک کردن نبینی بازم رو مپت روشن میشه.
اگه ct هستی سعی کن بمبر رو پیدا کنید. البته تو بازی های حرفه ای بمب رو میندازن زمین معلوم نشه بمب کدوم وره. ولی بیشتر بازیا بمب دست یکی هست بالاخره.
اگه b رو گرفتی و دوستت مید رو گرفت از دور صدا گلوله گرفتی tab بزن معلوم شه نقشه طرف مقابل.

3- با هم تیمیات دوست باش. اگه یکی از کوره در رفت و بجز حواس پرتی چیزی نداشت بلاکش کن. (برای همون راند یا راند بعد فقط. اگه ادامه داد که متاسفم واقعاً!)
در غیر این صورت با هم تیمیات عادلانه رفتار کن. وقتی هم یکی تک افتاد از تیمتون لطفاً همه ساکت شن بزارین بازیشو بکنه خودش. خیلی شده همتیمیا تو تمرکز و آرامش فکری خودشون بازی رو ace کنن.

5- قبل بازی تو اون روز یه ببینید وضع پینگ و تایم اوت چطوره.

6- جلوت که چیتر افتاد اعصبانی نشو. چیزی که مفته ریپورت هست. ریپورت بده و بازی ات رو بکن و بدون که اگه واقعاً چیتر باشه طرف اون بازی در آینده حذف میشه و امتیاز از دست رفته (rank down) برمیگرده.
اگه هم دوستت چیتر هست سعی کن باهاش بازی نکنی چون کافیه یه بن بشه و هر چی بازی باهاش داشتی حذف میشه و هر چی باهاش رنک آپ کردی برمیگرده مثل موقعی که انگار تاحالا باهاش بازی نکردی.

7- مپ متنوع بزن! بازیت خیلی بهتر میشه.

ادیت: دقتت رو هم بیشتر کن! این موارد یه چهار کم داره! :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
داداش هر جماعتی بد و خوب داره!
راه کار کلیدی: (جدا از یادگیری مپ و نشانه و...)

1- با هم حرف بزنید. اونم فقط در سطح آگاهی. مثلاً صدا پا، خط گرفتن، دیدن دشمن.
وقتی مردید فحش و اینا ندید و بجاش سریع بگین: 2 نفر کت، یکی مید (مثلاً) و بعدش ساکت بشنید تا حواس کسی پرت نشه.
با کسایی که حاضر نیستن با شما همکاری کنن بازی نکن! مثلاً همه میرید تو ts و یه نفر میاد میگه من ts نمیام یا اول یا وسط بازی از ts میاد بیرون.
باهاش دیگه بازی نکنید. ارزشش رو نداره. مهره سوخته هست.

2- مپ رو نگاه کن:
بزرگترین خوبی go همین مپ هست. حتی اگه طرف رو تو پیک کردن نبینی بازم رو مپت روشن میشه.
اگه ct هستی سعی کن بمبر رو پیدا کنید. البته تو بازی های حرفه ای بمب رو میندازن زمین معلوم نشه بمب کدوم وره. ولی بیشتر بازیا بمب دست یکی هست بالاخره.
اگه b رو گرفتی و دوستت مید رو گرفت از دور صدا گلوله گرفتی tab بزن معلوم شه نقشه طرف مقابل.

3- با هم تیمیات دوست باش. اگه یکی از کوره در رفت و بجز حواس پرتی چیزی نداشت بلاکش کن. (برای همون راند یا راند بعد فقط. اگه ادامه داد که متاسفم واقعاً!)
در غیر این صورت با هم تیمیات عادلانه رفتار کن. وقتی هم یکی تک افتاد از تیمتون لطفاً همه ساکت شن بزارین بازیشو بکنه خودش. خیلی شده همتیمیا تو تمرکز و آرامش فکری خودشون بازی رو ace کنن.

5- قبل بازی تو اون روز یه ببینید وضع پینگ و تایم اوت چطوره.

6- جلوت که چیتر افتاد اعصبانی نشو. چیزی که مفته ریپورت هست. ریپورت بده و بازی ات رو بکن و بدون که اگه واقعاً چیتر باشه طرف اون بازی در آینده حذف میشه و امتیاز از دست رفته (rank down) برمیگرده.
اگه هم دوستت چیتر هست سعی کن باهاش بازی نکنی چون کافیه یه بن بشه و هر چی بازی باهاش داشتی حذف میشه و هر چی باهاش رنک آپ کردی برمیگرده مثل موقعی که انگار تاحالا باهاش بازی نکردی.

7- مپ متنوع بزن! بازیت خیلی بهتر میشه.

ادیت: دقتت رو هم بیشتر کن! این موارد یه چهار کم داره! :D
اون شماره اولت مشکل تقریبا تمام ایرانیاییه که باهاشون بازی کردم. میگی یه نفر با AWP فلان جا رو خط گرفته، سه نفر فاز اسکریم بودن میگیردشون پیک میکنن هر سه تا هم به محض پیک کردن میچسبن کف مپ :lol: یا مثلا خود طرف میمیره دو ساعت فحش میده بعد که نصف تیم توسط همون یه نفر کشته شدن تازه میگه فلان جا :D call های مفید BBBBBBBBBBBBBB هم بماند :D (البته نه فقط ایرانیا، بلکه اکثر روس ها و همزبان های محترمشون هم همینجورین:D)

در کل راه حل نصف مشکلات اینه که نهایتا یک یا دو نفر پلیر درست حسابی پیدا کنین و بقیه رو هم mute کنین. الان من به شخصه تو سرور اروپا وضع نصف بازیام اینجوریه. زبان شیوای روسی رو که بشنوم همه رو mute میکنم با دوستم شروع میکنم به فارسی حرف زدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر