Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
خوب شد شما تو والو کار نمیکنید. خود ESRB به بازی M داده(17+) بعد شما میگی با ارفاق بالای 20؟! :D
اگه تو والو کارمیکردم، حتما این بازی رو متحول میکردم

اول از همه یک نسخه ی «کانتر لگو & کانتر مار پله» میساختمو رایگان میزاشتم توی استیم تا تینیجر ها و جقله بچه هایی که دستشون توی جیب مادر پدرشونه واسه ۲۰ تومن لنگ نمونن و ازاین بابت هیچ مشکلی واسه بازی کردن نداشته باشن. دستور میدم که این دو نسخه از کانتر کاملا رایگان باشه (فقط حتما یک رضایت نامه ی اولیا مربیان بگیرن و با ایمیل بفرستن که اکانتشون تایید بشه)

واسه کانتر گو و ۱.۶ هم بنظرم اول از همه باید جلوی چیترا رو بگیرن، بعدش یه دستی به سر و روی کمیونیتیش بکشن

باید هرچی روسیه پرمننت بن کنن یا کاری کنن که آیپی روسیه دیگه اجازه نداشته باشه که با مردم بقیه ی دنیا بازی کنه

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537

اول از همه یک نسخه ی «کانتر لگو & کانتر مار پله» میساختمو رایگان میزاشتم توی استیم تا تینیجر ها و جقله بچه هایی که دستشون توی جیب مادر پدرشونه واسه ۲۰ تومن لنگ نمونن و ازاین بابت هیچ مشکلی واسه بازی کردن نداشته باشن. دستور میدم که این دو نسخه از کانتر کاملا رایگان باشه (فقط حتما یک رضایت نامه ی اولیا مربیان بگیرن و با ایمیل بفرستن که اکانتشون تایید بشه)

واسه کانتر گو و ۱.۶ هم بنظرم اول از همه باید جلوی چیترا رو بگیرن، بعدش یه دستی به سر و روی کمیونیتیش بکشن

باید هرچی روسیه پرمننت بن کنن یا کاری کنن که آیپی روسیه دیگه اجازه نداشته باشه که با مردم بقیه ی دنیا بازی کنه

رییس کل استیم و کانتر هم اجازه ی همچین کارهایی رو بش نمیدن
شما راهش اینه MM نری الان خیلی از ایرانیا MM دیگه نمیرن ESEA بازی میکنن یا Faceit که esea هم من روسی دیدم ولی فوقالعاده حرفه ای بود و همه هم انگلیسی بلدن مگر اینکه خیلی بدشانس باشی

• Like
Reactions: Adroit

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
یه نکته, وقتی میرید پشت دیوار و میبینید که یه تیر از دشمن بهتون میخوره , دلیلش حتماً بخاطر پینگ بالا نیست یا لگ. میتونه بخاطر back-track aimbot هم باشه که بعد از یه مدت کوتاه که نشونه دشمن رو به شما نیست, تیرش به شما بخوره ! بِطورِ مثال :
این یکی هم no scopeهای بهترین پلیر awp نیست, بک ترکه.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151

و در همین زمان, فرانچایز کانتر از 100 بازی برتر Steam stats محو میشه و لُرد گبن تصمیم به ادامه ندادن این سری میگیره و IGN در یه تیتر خبری میگه که :
Overwatch Passes 60 Million Players

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
رییس کل استیم و کانتر هم اجازه ی همچین کارهایی رو بش نمیدن
شما راهش اینه MM نری الان خیلی از ایرانیا MM دیگه نمیرن ESEA بازی میکنن یا Faceit که esea هم من روسی دیدم ولی فوقالعاده حرفه ای بود و همه هم انگلیسی بلدن مگر اینکه خیلی بدشانس باشی
پیشنهاد خوبیه
شما اکانت پولی esea یا faceit رو دارید ؟

اینطور که تعریف کردید بنظر میاد کمیونیتی این دوتا کلاینت عالیه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
و در همین زمان, فرانچایز کانتر از 100 بازی برتر Steam stats محو میشه و لُرد گبن تصمیم به ادامه ندادن این سری میگیره و IGN در یه تیتر خبری میگه که :
Overwatch Passes 60 Million Players

ای کاش پارسال که با whatthehell و بقیه ی دوستان سرور های PERSIAN رو اداره میکردیم با شما آشنا میشدم
اس وی ای ساخته بودیم که اگه ۱-هر پلیری از پشت سیستم فاز بچه دبیرستانیای خلافکارو میگرفت و بخاطر بازی به بقیه فحاشی میکرد فورا پرمننت بن میشد ۲-اگه صدای کسی بچگونه بود،اونارو هم بی بروبرگرد پرمننت بن میکردیم

خلاصه بعد از سه چهار ماه که اکثر پلیرهای بچه سال و چیتر ها رو پرمننت بن کردیم، بالاخره یک کمیونیتی عالی و گلچین شده بدست اومد که هممون از بازی کردن توی اس وی لذت میبردیم..... با اینکه پلیرای سرور میکس همشون حرفه ای بودن و جدی بازی میکردن، اما از شوخی و خنده هم غافل نمیشدیم. واقعا فقط باید می‌بودی و میدیدی داداش

این اواخر پلیرهای ثابت iran19 هم میومدن sv ما بازی میکردن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بزرگ ترین مشکل CS GO این خود پرو پندار های فوق Toxicـن که همه رو نوب خطاب می کنن و فکر می کنن خیلی شاخن. بخدا اون بچه 13 ساله شعورش از تو بیشتره:))

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
امروز یکی با صدای نازک تقریبا 12-13 ساله میومد سرور فان هی شاخ بازی در میاورد.اول میگفت 17 سالمه رشتم برقه و فلان انقدر ازش سوال پرسیدم تسلیم شد لفت داد :D
راجع به خود پروپندار ها و دیگران کوچک پندار ها که بعله.طرف فکر میکنه یه نفر دنبال تخفیفه حتما دستش تو جیب باباشه یا هرکی چهار تا سوال میپرسه نوبه.خیلی هم تحول گرا هستن بعضی ها میترسم رییس جمهور شن اینا با یه مارپله:|

• Like
Reactions: saphire

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
عاقا من یه مشکلی دارم.
M4a1 ریپلیس کردم.حالا میخوام برگردم a4 نمیشه.توی buy menu میاد ولی میخرم همون a1 بهم میده :|
دوستانی که چشم غیب دارن منتظر پاسخیم پلیز:|

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
عاقا من یه مشکلی دارم.
M4a1 ریپلیس کردم.حالا میخوام برگردم a4 نمیشه.توی buy menu میاد ولی میخرم همون a1 بهم میده :|
خوب اگر شما داخل inventory اسلحه m4a4 رو پیدا کنی و روش کلیک کنی و m4a1-s T replace رو بزنی , باید کار کنه دیگه. یعنی حتی شکلش هم میاد اما m4a1 میده ؟@-)

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
عاقا من یه مشکلی دارم.
buy منو ؟باید بری inventory از اونجا ریپلیس کنی وقتی انجامش دادی حله اگه بازم مشکل داری از وضعیت اینترنت خودته یا ناجور ریپلیس کردی یا زیاد انجام دادی چون من با 700ساعت تایم پلی یکبار هم به این مشکل بر نخوردم

• Like

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
buy منو ؟باید بری inventory از اونجا ریپلیس کنی وقتی انجامش دادی حله اگه بازم مشکل داری از وضعیت اینترنت خودته یا ناجور ریپلیس کردی یا زیاد انجام دادی چون من با 700ساعت تایم پلی یکبار هم به این مشکل بر نخوردم
دوباره a4 رو ریپیلیس کردم.توی بای منو هم a4 نشون میده.
ولی همین که میخرم، a1 میفته دستم :|

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
امروز یکی با صدای نازک تقریبا 12-13 ساله میومد سرور فان هی شاخ بازی در میاورد.اول میگفت 17 سالمه رشتم برقه و فلان انقدر ازش سوال پرسیدم تسلیم شد لفت داد :D
راجع به خود پروپندار ها و دیگران کوچک پندار ها که بعله.طرف فکر میکنه یه نفر دنبال تخفیفه حتما دستش تو جیب باباشه یا هرکی چهار تا سوال میپرسه نوبه.خیلی هم تحول گرا هستن بعضی ها میترسم رییس جمهور شن اینا با یه مارپله:|
آره بچه که خیلی زیاد شده...پررو هم هستن :D
درباره حرف بعدیتونم باید بگم اصلا ربطی به این نداره که طرف خودش پول بازی رو میده یا دستش تو جیب باباشه وقتی که میتونی با یکم صبر بازی رو با قیمت بهتر تهیه کنی و بری Add onهای بازیو بخری دلیلی نداره.!
"کسی که میاد بدون هیچ منظقی بازی رو با فلان قیمت امروز میگیره و فرداش با 80% OFF رو از دست میده میخواد نشون بده بلده پولشو بریزه دور و خیلی جالبه که دلیل منطقی هم ندارن بابت این حرکتشون....بازم صد رحمت به Ultra Super NOOB ها.":-":-":-"

آخرین ویرایش:
  • Like

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
درباره حرف بعدیتونم باید بگم اصلا ربطی به این نداره که طرف خودش پول بازی رو میده یا دستش تو جیب باباشه وقتی که میتونی با یکم صبر بازی رو با قیمت بهتر تهیه کنی و بری Add onهای بازیو بخری دلیلی نداره.!
"کسی که میاد بدون هیچ منظقی بازی رو با فلان قیمت امروز میگیره و فرداش با 80% رو از دست میده میخواد نشون بده که بلده پولشو بریزه دور و خیلی جالبه که دلیل منطقی هم ندارن بابت این حرکتشون....بازم صد رحمت به Ultra Super NOOB ها.":-":-":-"
جناب Adroit در چند پست قبل یه همچین چیزی به من گفتند.
نمیدونم چرا بعضیا میخوان سریع از بقیه یه چهره بچگونه بسازن!:|
به هرحال هستند افراد مدعی و باااید تحمل کرد...

• Like
Reactions: saphire

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
"کسی که میاد بدون هیچ منظقی بازی رو با فلان قیمت امروز میگیره و فرداش با 80% OFF رو از دست میده میخواد نشون بده بلده پولشو بریزه دور و خیلی جالبه که دلیل منطقی هم ندارن بابت این حرکتشون....بازم صد رحمت به Ultra Super NOOB ها.":-":-":-"

جناب Adroit در چند پست قبل یه همچین چیزی به من گفتند.
نمیدونم چرا بعضیا میخوان سریع از بقیه یه چهره بچگونه بسازن!:|
به هرحال هستند افراد مدعی و باااید تحمل کرد...
من فقط یه بچه ایرانی زیر 18 سال نمیتونم تحمل کنم شماها خودتون میدونید چه خبره وقتی توی اینترنت تمام صفحات مربوط به بازیگرا و فوتبالیست ها توسط بچه های مدرسه ای به فحش کشیده میشه توقع درستی نباید تو بازی داشت،حالا این وسط ممکنه همینجا بعضیا ناراحت بشن و جو فیلسوفانه بگیردتشون!من یا شانسم بد بود یا واقعا همینطوری هست ،متاسفانه یه هموطن غریبه زیر 18سال ندیدم که تو بازی بیخود و بی جهت فحش ناموسی به بقیه نده،نه اینکه من خیلی مودب باشم..ولی دیگه گند قضیه رو در اوردن
دوستانی رو تو استیم و PSN میشناسم که اصلا با زیر 18 سال سر همین قضیه بازی نمیکنند !
چون یا دستوری حرف میزنند یا فحش میدن ! ما هم بخواییم به شوخی به دوستمون فحش بدیم(نه ناموسی) میذاریم یه 2 ماه بگذره رفیق بشیم بعد شروع کنیم XD نه اینکه روز اول بیاییم چرت و پرت به هم بگیم همدیگر رو ناراحت کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر