PC Company of Heroes 2

سازنده
Relic
تاریخ انتشار
June 2013
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
Company_of_Heroes_2_cover.jpeg

Developer : Relic
Publisher : Sega
Genre : RTS
Release Date : Released

طبق اعلام رسمی مجله ی PC Gamer در شماره ی آینده ی این نشریه به طور رسمی از عنوان Company Of Heroes 2 پرده برداری خواهد شد ، Relic خالق بازی وظیفه ی ساخت آن را بر عهده داشته و بازی در سال 2013 منتشر خواهد شد ،

تصاوير بازي :

Untitled-2.jpg

ss_3c2be390bf0d98564e1ec10aadd48141336ea526.1920x1080.jpg

2690950-coh2_aa_houffalize_godview_1413197300.jpg

Image43.jpg

تاپيك تصاوير بازي

Official Site
آپدیت اول
سال 1941 جنگ در جبهه شمالی شروع شده و نیروهای روسی با نازیها در جنگ هستند و نیروهای المانی به تازگی عملیات بارباروسا را شروع کرده اند .و سمت شرق را تحت حمله خود قرار داده اند منطقه ای که در تسخیر ارتش سرخ روسیه است و این برای روسیه فرصتی است برای عقب راندن نیروهای المان نازی .بازی از انجین ارتقا یافته Essence 3.0 Engine بهره میبرد که باعث ایجاد انفجارهایی طبیعی نورپردازی خوب صحنه های بزرگ و مبارزات نفس گیر. که پیروزی فقط با فکر کردن و استفاده از تانیک مناسب امکان پذیر است مولتی پلیر نیز در بازی تایید شده و برای فن های بازی نیز حالت Co-Op در نظر گرفته شده است.
Update 2:

ColdTech سیستم و تکنولوژی جدیدی بر مبنای اب و هوا است که در بازی COH 2 برای اولین بار در این سری و بازیهای سبک RTS است که رونمایی می شود. با سرد تر شدن زمستان در سمت شرق بازیکن در شرایط سختی قرار می گیرد و به استراتژی دست خواهد زد که باید راهی برای زنده ماندن سربازان خود از سرمای شدید زمستان پیدا کند و راه حلی هوشمندانه برای شکست دادن دشمنان.
استدیو Relic با رونمایی از سیستم ColdTech که با استفاده از موتور گرافیکی Essence Engine 3.0 می تواند به راحتی سرمای شدید جبهه اتحاد جماهیر شوروی را در زمان جنگ جهانی دوم به خوبی شبیه سازی کند.
ColdTech سیستمی است که شبیه سازی دقیقی از سرمای شدید زمستان در شوروی در سال 1941 را در درجه F -40 نشان می دهد. در این درجه پوست و بدن انسان به سرعت یخ می زند. در بازی واحد های نظامی یخ خواهند زد و بخاطر صدمه ندیدن در بوران و از یخ زدگی مجورند اتش روشن کنند خود را گرم نگه دارند در فضاهای باز کولاک های شدیدی خواهد امد و این موضوع باعث صدمه دیدن گروهان پیاده نظام می شود.
ColdTech این اجازه را می دهد که بارش برف به صورت طبیعی باشد و حتی ذوب شدن و چسبیدن ان به اشیا را نیز به تصویر می کشد و شاید ساهد بهمن هم باشید. اینان همه از قدرت موتور Essence Engine پدید امده اند.
با توجه به این سیستم تغییرات و اب و هوایی در بازی نقش مهمی دارند مثل این که جنگ افزارهای شما بر روی دریاچه ای یخ زده قرق شوند.
با استفاده از این سیستم و توانایی های موتور بازی شبیه سازی فلج شدن ارتش رایش سوم در سیبری روسیه به اسانی میسر است.

فروم بازي هم تاسيس شده
Company of Heroes 2 system requirements (minimum)
  • CPU: 2 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or better
  • RAM: 512 MB system memory
  • Graphics: DirectX 9 video card with 256 RAM, Nvidia 8000-series or Radeon 3000-series or integrated graphics such as Intel HD3000 or HD4000.
  • Operating system: Windows XP SP3
  • DirectX audio card
  • 12 GB hard disk space
Company of Heroes 2 system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core processor, Intel Core i5,or AMD FX 8000-series or better
  • RAM: 2 GB (4 GB for 64 bit Operating System)
  • Graphics: DirectX 11 card with 512 MB RAM, Nvidia 400 series or AMD 5000 series or better.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX audio card
  • 12 GB hard disk space

آخرین ویرایش:

dvdland

کاربر سایت
May 21, 2006
19
نام
Commando
بطور جد میگم رو حرفمم کامل هستم : از نظر من کسی که به بازیهای استراتژیک PC علاقه نداره PC GAMER نیست
سری Company of Heroes برای من از نون شب واجب تره . ارزش این بازی انحصاری برای من بینهایت بالاس
یکی از دلایلی که پی سی گیمر شدم همین بازیه . زندگی گیمری من بستگی به این بازی داره :x

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
موافقم

پی سی گیمر واقعی استراتژیک باز هست
نمیدونم این نسخه هم مثل نسخه شماره 2 سنگین و کرش و باگ دار هست یا نه

راستی حالت skirmish هم داره؟
در نقش آلمان نازی هم میشه بازی کرد؟

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
موافقم

پی سی گیمر واقعی استراتژیک باز هست
نمیدونم این نسخه هم مثل نسخه شماره 2 سنگین و کرش و باگ دار هست یا نه

راستی حالت skirmish هم داره؟
در نقش آلمان نازی هم میشه بازی کرد؟
این فقط campagin داره شما اگه میخوای با نیروی المان غربی بازی کنی باید نسخه western front army رو بخری تا در حالت skirmish و مولتی پلیر نیروی المان غربی و امریکا اضافه بشه.در ضمن اگه شما بازی اورجینال داشته باشی اینقدر پچ و اپدیت برات میاد که باگ و لگ هات کاملا برطرف میشه

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این فقط campagin داره شما اگه میخوای با نیروی المان غربی بازی کنی باید نسخه western front army رو بخری تا در حالت skirmish و مولتی پلیر نیروی المان غربی و امریکا اضافه بشه.در ضمن اگه شما بازی اورجینال داشته باشی اینقدر پچ و اپدیت برات میاد که باگ و لگ هات کاملا برطرف میشه
جدی ؟ الان یعنی این Skirmish ـش باهمون ارتش قدیمی روس و المان بازی میشه کرد فقط؟

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
جدی ؟ الان یعنی این Skirmish ـش باهمون ارتش قدیمی روس و المان بازی میشه کرد فقط؟
والا این نسخه coh2 Ardennes Assault میدونم که single player هستش ولی من خودم تو محیط skirmish میبینم که مپ جدید که خاص اون هستش اضافه شده ولی قفله(چون من ندارمش)اما چون western fronto دارم هر چهار تا گزینه واسم باز هستش.حالا تو این نسخه این بازه یا نه من خودم به شک اوفتادم.امروز یه سری اسکرین شات دیدم که تو skirmish یه سری اسکین جدید خاص coh2 Ardennes Assault موجود بود واسه کسایی که خریدن.حالتشونم رنگ صورتی هست زده award.پس یعنی با spoils drop احتمال بردنشون صفر هستش.فکر کنم باید پس اندازمون اماده کنیم واسه خریدش.

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
کسایی که coh2 دارن یه سوال داشتم این dlc جدید که اومده ardennes assault حدودا 18 گیگه(اگه بخوای کرکی دانلودش کنی) اگه اورجشو بخری چند گیگه؟بازی که میاد بالا تو صفحه اصلی campagin ها هستش فقط زده باید خرید کنی تا باز شه.این یعنی فایلاش موجوده فقط قفله یا نه تازه باید دانلود کنی.تو این دو سه هفته یه اپدیت یه گیگ داشتم با یه 600 مگ .یعنی فایلاش تو اون بوده؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اوف بالاخره دانلود شد
هردو کمپین ها که هستن دوتا ارتش جدید هم توی skirmish قابل بازیه ولی مشکل بزرگ اینه که هیچ commanderـی برای بازی روجود نداره !!! یعنی چی ؟!!

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
51315105858918689707.png

دوستان راهی هستش که میزان spoils of war بیشتر باشه؟من یه مقایسه کردم بین بازی با expert و همچنین با پلیر های دیگه انگار که وقتی با expert بازی میکنی با تعداد بیشتر مثلا 4 تا زودتر بهت spoils of war میده ولی تو حالت معمولی معمولا سه ساعت طول میکشه.شما هم چنین تجربه ای داشتین ؟

آخرین ویرایش:

CS

کاربر سایت
Feb 24, 2008
81
نام
جان تراولتا
COH2

Company Of Heroes 2 Ardennes Assault

دوستان همینطور که میدونید در بازی Company Of Heroes 2 Ardennes Assault در نسخه ک..رک شده نمیشه تو قسمت skirmish از واحدهای Commanders استفاده کرد .
برای همین روشی خدمتون عرض میکنم که براحتی میتونید تمام Commanders در نسخه ک...رک شده فعال کنید .

1: فایل mods_tuning_AllCommanders دانلود کنید

2: فایل از زیپ خارج کنید و در مسیر زیر کپی کنید
C:\Documents\My Games\Company of Heroes 2\mods\tuning\subscriptions

3: بعد وارد بازی بشید و در قسمت skirmish بازی روی گزینه Option کلیک کنید و مثل شکل زیر All Commanders Mod WIP انتخاب کنید

26708806073282067491.jpg

4: استارت کنید وارد بازی بشید در قسمت ساخت یونیت ها میبینید که یونیت مخصوص Commanders اضافه شده

85134331956240416775.jpg
07321116773613113880.jpg

بعد با انتخاب هر Commander میتونید واحدهای عملیاتی فعال کنید . برای فعال کردنشون هم فقط کافیه روی خونه ایی که ساختید کلیک کنید
برای جلو گیری از وصل شدن به نت هم از نرم افزار Firewall App Blocker استفاده کنید

آخرین ویرایش:

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
دوستان همینطور که میدونید در بازی Company Of Heroes 2 Ardennes Assault در نسخه ک..رک شده نمیشه تو قسمت skirmish از واحدهای Commanders استفاده کرد .
برای همین روشی خدمتون عرض میکنم که براحتی میتونید تمام Commanders در نسخه ک...رک شده فعال کنید .
حیف شد که این روش تو انلاین جواب نمیده.یه چند بار سعی کرم ولی اجازه استارت نمیده.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان این بازی رو میخوام اوریجشو بگیرم با اینکه من زیاد استراتژی دوست نداشتم این بازی رو کرکی شو بازی کردم خیلی حال داد واقعا عالی بود حالا انلاینش رو چه ورژنی بگیرم؟
ظاهرا دو تا بازی اومده
یکی این Company of Heroes 2 on Steam
یکی این Company of Heroes 2 - The Western Front Armies on Steam

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
دوستان این بازی رو میخوام اوریجشو بگیرم با اینکه من زیاد استراتژی دوست نداشتم این بازی رو کرکی شو بازی کردم خیلی حال داد واقعا عالی بود حالا انلاینش رو چه ورژنی بگیرم؟
ظاهرا دو تا بازی اومده
یکی این Company of Heroes 2 on Steam
یکی این Company of Heroes 2 - The Western Front Armies on Steam

میشه گفت سلیقه ای هست ولی من خودم همون 2 رو ترجیح میدم چون المان و روس که بهتر هستن تو اون نسخه هست.وسترن هم که امریکا و اضافه شده و کلا باهاشون حال نمیکنم. در کل اگه پولشو داشته باشی جفتشون ارزش خریدو دارن اگرم نه که به نظر من همون 2 خالیو بگیر:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر