Command & Conquer:Tiberian Wars

سلام
امروز میخاستم محبوب ترین بازی تو سبک استراتژیک رو که قرار نسخه جدیدش بیاد معرفی کنم
به جرئت میتونم بگم که یک شاهکار بزرگ خواهد بود مثل نسخه های قبلش:cheesygri
بله Command & Conquer:Tiberian Wars
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Los Angeles
Genre: Real-Time Strategy
Release Date:
US: 2007
ناشر بازی شرکت Electronic Arts خودمون است
گرافیک بازی واقعا رفته بالا خیلی عالی شده بی نظیر است
هنوز تاریخ دقیق نگفتن برای انتشار بازی ولی به احتمال زیاد اویل سال 2007 خواهد آمد
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم
اینم از ترایلر بازی
Downloadحجم 14.6 MB

اینم یه چند تا شات زیبا از بازی برید ببینید هر کی ببینه میره تو کف بازی
کیفیت عکسها خیلی بالاست حیفم اومد کمش کنم یه کم دیر میان ولی ارزشش رو داره

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
گفته بودم که به صفحه قبل نگاهی بنداز آخرین پست من. فقط یک سوال برام مونده اونم اونجا نوشتم! فقط اگه کسی می توه جوابش رو بده!

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام :love: :love:

در مورد سوال Hashem جان . :cheesygri
بايد عرض كنم كه اون مشكلي كه براي شما جهت نصب بازي پيش اومد هيچ ربطي به پارتيشن ها و فضاي آزاد اونها جهت نصب بازي نداره :cheesygri .
بلكه اين مشكل به دليل توقف يكي از Component ها يا بهتر بگم Service هاي خيلي كوچك و بلادرنگ O/S است و وقتي كه اين Service تحت نام MLD از كار مي افته برنامه ها براي تشخيص زبان جاري Windows جهت نمايش نوشته ها يا همون Lable ها دچار مشكل ميشن .
وقتي شما ميخواي بازي رو در حالت Advanced يا Manual نصب كني ، Installer بازي براي تشخيص و انتخاب زبان و همچنين اضافه كردن افزودني هايي كه براي اجراي زبان بازي مورد نياز است نياز به استفاده از MLD Service داره و وقتي كه اين سرويس بر روي هسته ي سيستم عامل Load نشده يه همچين مشكلي پيش مياد .
پس شما بايد كاري كني كه نياز به استفاده از اون سرويس نداشته باشي ؛ تنها راه براي استفاده نكردن از اون سروي اينه كه Installer بازي درخواست استفاده از اونو به سيستم عامل نده و براي اينكه جلوي اين درخواستو بگيري بايد طوري بازي رو نصب كني كه نياز به استفاده از اون نداشته باشي ، يعني بازي رو به صورت معمولي و Auto نصب كني و فقط كليد Next رو بزني. در اين صورت Installer بازي ديگه نيازي به استفاده از اون سرويس نخواهد داشت و به اين صورت بدون توجه به تنظيمات جاري سيستم عامل ، تنظيمات مربوط به زبان بازي بر روي ويندوز اعمال ميشه ، تنها ايرادي كه اين روش داشت اين بود كه ديگه نميتونستي مسير نصب بازي رو مشخص كني كه اين كار هم به وسيله ي Registry انجام ميدي و در اصل Installer رو دور ميزني .
اون مشكل هم فكر كنم به دليل استفاده از ويندوزهاي نامرغوب پيش مياد كه به درستي هك نشدن يا كامل نيستند . تنها يك شركت در كل ايران موفق به انتشار ويندوز هكيد به صورت كامل شده كه اگه خواستيد اسمشو بهتون PM ميزنم . العان خود من هم در حال استفاده از اون ويندوز هستم ;) .

تا بعد !!! :love:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام :love: !

در مورد پست يكي از دوستان كه گفته بودند بازي رو روي يك كامپيوتر ديگه نصب كنيد و بعد رو كامپيوتر خودتون كپي كنيد تا مشكل نصب بازي رو نداشته باشيد بايد بگم كه اين كار به دليل تنظيماتي كه Installer هنگام نصب بر روي سيستم انجام ميده ممكن نيست و حتماً ‌بايد بازي رو روي سيستم خودتون نصب كنيد تا بالا بياد .
اكثر بازي هاي EA اينجورين . ! .
در اصل Installer بازي به غير از نصب فايلهاي مورد نياز براي اجراي بازي ، اعمال ديگه اي هم انجام ميده ، مثلاً بعضي سرويسهارو به روز ميكنه - چنتا فايلو در محل نصب ويندوز كپي ميكنه - مشخصات سيستم رو چك ميكنه و به بازي گزارش ميده - بعضي موقعه ها درايورهاي سخت افزارو بهينه سازي ميكنه - بعضي از تنظيمات سيستم عاملو براي بهتر اجرا شدن بازي تغيير ميده - بازي رو به Anti-Virus و FireWall خود ويندوز معرفي ميكنه - به Registry مقاديري اضافه ميكنه و مقاديري رو تغيير ميده و ... .

تا بعد :love: !

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
مهرداد جان اینطور که معلومه شما تو زمینه نرم افزار خیلی وارد هستید
ولی این مشکل بخاطر وجود یک باگ در نرم افزار InstallShield هست متاسفانه
بازی Dreamfall هم این مشکل رو داشت
اونجا درایوم 20 گیگ خالی داشت میگفت اصلا خالی نداری :)

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

بله درسته اين باگ زماني پيش مياد كه InstallShield سعي ميكنه با يكي از سرويسهاي سيستم عامل ارتباط بر قرار كنه ولي به دليل اشكال برنامه نويسي و ناسازگاري Installer با بعضي تنظيمات كاربري و نسخه ي ويندوز اون مشكل پيش مياد . در اصل به وجود اومدن اين مشكل بستگي به سيستم عامل مورد استفاده كاربر و همچنين صحت اعمال بلادرنگ ويندوز داره و يه مشكل كلي نيست و نميتونيم بهش باگ بگيم .
چون اگه اين موضوع يك باگ نرم افزاري (اجرايي) بود براي تمام سيستم ها پيش ميومد .
در اكثر مواقعي كه اين مشكل پيش مياد به طور حتم Installer سعي در استفاده از يكي از Component ها يا Service هاي سيستم عامل داشته كه در بعضي سيستم ها موفق به اين كار نميشه و Error بيخودي ميده . پس اين موضوع يك باگ كلي نيست و بستگي شديد به وضعيت سيستم عامل كاربر داره . در اصل برنامه نويسان نرم افزار مورد نظر پيش بيني هاي لازم رو جهت بر طرف كردن اينچنين مشكلاتي نكردند و ميشه گفت كم كاري از اونا بود و جاي تعجب است كه بعد از اينهمه ارتقاي نسخه اين مشكل هنوز حل نشده و InstallShield هنوز هم از نظر برنامه نويسي هسته ي نرم افزار كامل نيست .

تا بعد !!! :love: .

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
بچه ها من یه مشکلی که دارم وقتی میزنم تا بازی بیاد بالا چیزی حدود یه دقیقه طول میکشه تا ارم ea بیاد مشکل چیه بازی رو هم دوبار نصب کردم ویندوزمم تازه عوض کردم سرویس پک 2

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
عيبي نداره

سلام . :love: :love: :love:

در مورد مشكلي كه danijon_2006 عزيز مطرح كردن بايد عرض كنم كه كلاً‌ اين بازي كمي كند بالا مياد . البته روي سيستم من 3 يا 5 ثانيه طول ميكشه كه كاملاً بالا بياد و آرم EA رو نشون بده اما فكر كنم به خاطر مقدار RAM سيستمت ، اجراي بازي اينقدر طول ميكشه البته ميتوني با افزايش Virtual Memory اين مشكلو تا حدودي حل كني .
تازه مشكل ناجوري كه نيست . چه عيبي داره بازي كمي دير بالا بياد .

تا بعد ! :love:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام خدمت دوستان
خیلی بازی خفنیه 9 هم حقشه
حیف که توش mkII نداره اونم واسه اکسپنشنش نگه داشتن
فقط والی که داشتم یکی از دوستان با رادیون 9000 و 512 رم sd بازی رو اجرا کرده رو نرمال 1024*768 میشه بگه فریمش چند بوده چون من با 6200 و512رمddr2 رو این کیفیت 23 24 تا فریم اونم تو صحنه های معمولی میگیرم;) تازه با oc خفن

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
با سلام تمام تنظیمات رو تا آخر بالا بردم به جز Anti alaising که غر فعال هست رزولوشن هم 768* 1024 است بازی هم روون اجرا می شه. ولی اگه Anti Alaising رو فعال کنم بازی خیلی کند اجرا میشه . اگه در رزولوشن 600*800 اجرا کنم و Anti Alaising رو تا آخر ببرم بالا مشکلی از نظر فریم ندارم راحت اجرا میشه. من هم خودم توش موندم چرا اینطوریه.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
باید یه دونه از اون ماشین اصلیا بسازی بری تو بیس nod و یه چیزی هست که باید بسازی تو قسمت کوست ها گفته چه چیزی یه اصلحه سمت چپ صفحه میاد با اون میتونی نابودش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر