Command & Conquer 4 pc

سلام به همه این بازی این جور که بوش از گیم اسپات می اد تایید شده و این هم یک ویدیو که یک اخطار بدم بعضی ها شاید خوششون نیاد یکم داستان رو فاش می کنه ولی باری من هیجان انگیز بود:
http://www.gamespot.com/pc/strategy...deo/6214198/command--conquer-4-reveal-trailer

بحث در مورد بازی هست و اخبار مرطبت.

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
نه نمیاد، از همون اول تایید شد که در انحصار PC هست.
کنترلش که شدنیه، مثلا همین Halo Wars که روی 360 آمد اتفاقا خیلی هم راحت کنترل میشد، منم اصلا باورم نمیشد که بشه با یه کنسول خانگی بازی استراتژیک بازی کرد، ولی خیلی خوب اینکار رو Ensemble Studios ( خالق شاهکار سری Age of Empire ) انجام داد...
خدایی من حال میکنم این بازی های استراتژیک مختص Pc هستن :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ولی بچه ها مسلما این بازی زیبا خواهد بود این قدر نگران نباشید :smile:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
ولی نه انقدر مزخرف!
با این عکس ها که از شماره قبلی هم بدتره
نظر منم همینه، اصلا همون موقع که اولین عکس از بازی اومد اولین جمله ای که گفتم این بود: این دیگه چه گرافیک مزخرفیه، C&C3:TW که جزییات و شیدر خیلی بهتری داشت

یعنی harvester نداره!!!!! ا توجه به اینکه تعداد معینی نیرو میشه مثل ra3 ساخت خیلی بده
این جور که برادر Nod عزیز میگن خیر، در ضمن در RA3 محدودیت وجود نداشت (Population Limit نداشت)

پ.ن: اینم شده مثل همون DOWII مزخرف که DVDیش رو شکوندم :evil: DOWII که سبکش شده بود RPG، اگه اینم بخواد جمع آوری منابع و ساخت Base رو نداشته باشه عمرا که بگیرمش.......

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
این جور که برادر Nod عزیز میگن خیر، در ضمن در RA3 محدودیت وجود نداشت (Population Limit نداشت)
داداش کدوم نسخه رو بازی کردی؟pc یا کنسول؟توی xbox یا ps3بیشتر از 50 تا تانک یا سرباز نمیشه درست کرد.شما اگه راهی بلدی بگو ما بیشتر از 50 تا بسازیم.

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
احتمالا اون یک بازی دیگه ای بوده چون ra3 محدودیت ساخت نیرو نداره. توی عکس هایی که گذاشتم اگر به گوشه سمت راست پایین دقت کنید محدودت ساخت نیرو از 50 رو نشون میده (البته این برای 5v5 هست). مصطفی جان شما که dow 2 رو شکوندی اینو حتما آتیش میزنی :biggrin1: اگری هم وجود نداره بازی همینه. دیگه وقتی یک دمو به این کاملی میدن بعدشم تازه یک patch میدن دیگه معلومه قراره بازی همین باشه.

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
دموی بازی رو که انجام دادم ، بدک نبود ، خوب نبود ولی بدم نبود ...
فقط باید منتظر نسخه اصلی بود.

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
احتمالا اون یک بازی دیگه ای بوده چون ra3 محدودیت ساخت نیرو نداره.
نه قربونت برم. عزیز جان اون نسخه pcبود که محدودیت نداشت.نسخه های کنسولی محدودیت نیرو داره.اینم عکس هاش
http://xboxlivemedia.ign.com/xboxli...mmanders-challenge-20090917041503185_640w.jpg
http://images.ea.com/games/cncportal/RedAlert/PS3/RA3_PS3Ultimate_Command.jpg
http://a.images.blip.tv/Bytejacker-SneakingPastTheCensorsCCRedAlert3CommandersChallengeB745.jpg
شما میتونید زیر نقشه محدودیت تولید نیرو از 50 تا رو ببینید.

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام
آقا این بازی کرک شده؟
فکر کنم واسش چندتا اومد ولی انگار مشکل داشت

سلام من هم همین سوال رو داشتم فکر کنم بازی رو نشه کرک کرد چون توی سایت گیم اسپات یکی از عیب های بازی این بوده هنگام بازی باید به اینترنت وصل باشید
You always have to be connected to the Internet, even in offline modes

که فکر کنم علت این کار هم برای جلو گیری از کپی های غیر قانونی بوده .
منبع

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
سلام من هم همین سوال رو داشتم فکر کنم بازی رو نشه کرک کرد چون توی سایت گیم اسپات یکی از عیب های بازی این بوده هنگام بازی باید به اینترنت وصل باشید
You always have to be connected to the Internet, even in offline modes

که فکر کنم علت این کار هم برای جلو گیری از کپی های غیر قانونی بوده .
منبع
اینکه خیلی نامردیه اگه نشه بازیش کرد
یه وقت نشه مثل Assassin's Creed 2 :confused: ‏
من نمیدونم آخه این چه سیستمی که بازی سازا پی گرفتن . ما حتی اگه بازی اصلی رو هم بخریم باز باید از اون طرف برای خرج اینترنت هم پیاده بشیم:evil:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نکه خیلی نامردیه اگه نشه بازیش کرد
یه وقت نشه مثل Assassin's Creed 2 ‏
من نمیدونم آخه این چه سیستمی که بازی سازا پی گرفتن . ما حتی اگه بازی اصلی رو هم بخریم باز باید از اون طرف برای خرج اینترنت هم پیاده بشیم
اتفاقا این بازی کپ AC2 هست جالب اینجاست یکی از سازنده ها توی فروم گفته Command & Conquer 4 has NO DRM. Zip, zero, zilch, none."
ولی بعد از چند خط این و گفته که برای بازی کردن نیاز دارید که به اینترنت وصل بشید که فکر میکنم منظورش دائما بوده
"To play Command & Conquer 4, the computer needs to be connected to the internet."

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
در مورد کرکش بگم که بله به صورت آفلاین میشه بازی کرد
اما توصیه می کنم به هیچ عنوان سراغ این شماره نرید واقعا افتضاح و مزخرف شده تمام هویت سری Command & Conquer از بین رفته واقعا خیلی از Ea بعیده red alert 3 چیز جالبی بود اما این واقعا تاسف داره که اسمش Command & Conquer هست کل داستان زیبای این سری با شماره به هدر رفت

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
من بازی رو گرفتم!
به قول دوستمان داستان بازی معلوم نیست چی به چی شده!!
ولی چند وقتی بود یک استراتیژیک جالب بازی نکرده بودم!گرفیکشم خوبه!من که حال کردم!!!در کل عزیزان من این رو هم بارها گفتم!بابا من با 3 تومان این بازی رو میگیریم(یا هر بازی دیگه رو) خوشت نیامد بندازش کنار!!!
بخدا درگیر این که بازی خوبه یا بده نکنید!بازی کن لذت ببر!
در کل بازی خوبی هست!ما که خوشمان امد:eek:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بازی رو گرفتم!
به قول دوستمان داستان بازی معلوم نیست چی به چی شده!!
ولی چند وقتی بود یک استراتیژیک جالب بازی نکرده بودم!گرفیکشم خوبه!من که حال کردم!!!در کل عزیزان من این رو هم بارها گفتم!بابا من با 3 تومان این بازی رو میگیریم(یا هر بازی دیگه رو) خوشت نیامد بندازش کنار!!!
بخدا درگیر این که بازی خوبه یا بده نکنید!بازی کن لذت ببر!
در کل بازی خوبی هست!ما که خوشمان امد:eek:
چه طوری رفیق راستی تو بازی میشه خونه ساخت مت age of empire 3و این چیزا من با شماره3ش حال نکردم این چطوره گرافیکش چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر