Command and Conquer 4 هم لن و dedicated servers ندارد

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
همه ی ما مدتی هست که شنیده ایم برای بازی کردن C&C4 باید بصورت دائمی به اینترنت متصل بود , ولی اخیرا استودیوی EALA اعلام کرده که این بازی , از لن بصورت آفلاین و همچنین dedicated servers نیز پشتیبانی نمی کند.
گفته شده که به این دلیل که تمام اطلاعات بازیباز بصورت آنلاین ذخیره میشه و حتی آمار حالت skirmish نیز بصورت آنلاین ذخیره میشه , پس دیگر نیازی به dedicated servers وجود ندارد.

پ.ن: هر دم از این شرکت ...
پ.ن2:این لیست بازیهایی هست که تا الان اعلام شده که برای بازی حتما به اینترنت نیاز دارند :
Command and Conquer 4
Starcraft II (البته فقط برای شروع بازی)
تمام بازیهای Ubisoft

منبع:
http://news.bigdownload.com/2010/02...-out-lan-play-and-dedicated-servers/#comments

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
pc gaming is begin alive
پی سی داره زنده میشه ولی ما داریم می میریم:laughing:(یه چیز را قاطعانه بگم درسته از دزدی بازیهای کامپیوتری ناراضی هستم ولی باید قبول کرد اگه نباشه برای ما هم بازی در کار نیست.حالا پی سی گیمرهای ایرانی حاضرند پی سی بدون دزدی زنده باشه ولی نتونند بازی کنند؟)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من میخوام اینو اوریج بخرم ولی بقیه رو چیکار کنم؟؟ خدایا لطفت رو شامل حال گروههای کرک بفرما..امین:praying:

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اقا منم دیگه خسته شدم یه رایتی که میگیرم یه بار صدا نداره یه بار کرک نداره یه بار اصلا نصب نمیشه
کلی دنگو فنگ حالا نمیدونم خوشحال باشم یا گریان
index.php

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اقا منم دیگه خسته شدم یه رایتی که میگیرم یه بار صدا نداره یه بار کرک نداره یه بار اصلا نصب نمیشه
کلی دنگو فنگ حالا نمیدونم خوشحال باشم یا گریان
خیالت راحت اصلشم بگیره بازم همین جوره! در کل اینقدر نسخه های پی سی قشنگ ساخته میشه که آدم علاقه داره اصلشون رو بگیره!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر