Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
بنده خیلی علاقه به کمیک دارم مخصوصا بتمن که هروقت میخوام بگیرم واقعا گیج میشم و ترتیب بندیشو نمیدونم به چه شکله یکی میتونه از ابتدای ابتدای کمیک بتمن رو بذاره از اول اول لطف کرده به ما;)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بنده خیلی علاقه به کمیک دارم مخصوصا بتمن که هروقت میخوام بگیرم واقعا گیج میشم و ترتیب بندیشو نمیدونم به چه شکله یکی میتونه از ابتدای ابتدای کمیک بتمن رو بذاره از اول اول لطف کرده به ما;)

بنظرم شما اصلا خودت رو گیج نکن و مثل خیلی ها و حتی همون اون ور ابی ها شروع کن به خوندن سری جدید DC یعنی همون New 52 . کیفیت بسیار خوبی دارن و یه شروع دوباره و در واقع ریبوت هستند .

در کنارش Hard Book های کاراکتر مور علاقت هم فراموش نشه .

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
8hxxgixkg23bzyhp9mno.jpg

«ریانا پراچت» (Rhianna Pratchett) قرار است نویسندگی کمیک های «مهاجم مقبره» (Tomb Raider) را از شماره ۱۳ آن برعهده بگیرد.

او در این باره توضیح داده :"باغث افتخار و خوشحالی بندست که ادامه کمیک های Tomb Raider را از شماره 13 به بعد برای dark hours بنویسم ."

از شماره 13 این کمیک قرار است، یک آرک جدیدی رو شروع کنند و این میتواند یک فرصت استثنایی برای افرادی که قصد خواندن این کمیک را دارند فراهم کند.
و در ادامه برای توضیح این آرک گفت:"زندگی آرام لارا بعنوان یک شاغل در موزه بریتانیا، وقتی وارد بازی یکی از دوستانش میشود از هم می پاشد.!”

Tomb Raider #13 در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

M@rV3l

کاربر سایت
Jul 9, 2008
68
نام
مهـM3HR4Nـران
8hxxgixkg23bzyhp9mno.jpg

«ریانا پراچت» (Rhianna Pratchett) قرار است نویسندگی کمیک های «مهاجم مقبره» (Tomb Raider) را از شماره ۱۳ آن برعهده بگیرد.

او در این باره توضیح داده :"باغث افتخار و خوشحالی بندست که ادامه کمیک های Tomb Raider را از شماره 13 به بعد برای dark hours بنویسم ."

از شماره 13 این کمیک قرار است، یک آرک جدیدی رو شروع کنند و این میتواند یک فرصت استثنایی برای افرادی که قصد خواندن این کمیک را دارند فراهم کند.
و در ادامه برای توضیح این آرک گفت:"زندگی آرام لارا بعنوان یک شاغل در موزه بریتانیا، وقتی وارد بازی یکی از دوستانش میشود از هم می پاشد.!”

Tomb Raider #13 در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

منبع
دوست عزیز ترجمه رو با یه ذره تغییر کپی کردی بعد به سایت دارک هورس لینک می دی؟ اگر خودت ترجمه می کردی حرفی نبود.
منبع ترجمه: http://fantasycomic.ir/نویسنده-ای-جدید-برای-كميك-tomb-raider/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
کسی میدونه ترتیب زمانی کامیک های Dark Tower چطوری هست؟ الان من دارم کتاب دوم رو میخونم، کدوم شماره از کامیک ها رو بخونم داستان کتاب واسم اسپویل نمیشه؟ :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کسی میدونه ترتیب زمانی کامیک های Dark Tower چطوری هست؟ الان من دارم کتاب دوم رو میخونم، کدوم شماره از کامیک ها رو بخونم داستان کتاب واسم اسپویل نمیشه؟ :D
Wiki
کلاً Prequelها خیلی بیشتر به من چسبید. از The Way Station دیگه دنبال نکردم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
Wiki
کلاً Prequelها خیلی بیشتر به من چسبید. از The Way Station دیگه دنبال نکردم.
اینو دیدم ولی خب متن رو نخوندم چون ترسیدم چیزی از داستان رو لو داده باشه :D الان واسه شروع The Gunslinger Born رو بخونم مشکلی پیش نمیاد؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اینو دیدم ولی خب متن رو نخوندم چون ترسیدم چیزی از داستان رو لو داده باشه :D الان واسه شروع The Gunslinger Born رو بخونم مشکلی پیش نمیاد؟
تو Prequelها یه اشارات کلی داره که رولند در آینده میخواد چی کار کنه (در حد اینکه مثلاً از یکی بپرسی Dark Tower در مورد چیه و بهت توضیح بده) ولی اسپویلی نداره.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
نظرات درمورد Wytches اسکات اسنایدر چیه؟ این دو شمارش فوق العاده نبود؟ فوق العاده بود. فکر کنم حتی از The wake هم بهتر بشه.

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
^^ فک کنم این Wytches جز معدود کارایی باشه که مو به تن آدم سیخ میکنه از بس که ترسناکه کلا هم یه ایده جدیدی از جادوگرا نشون میده ، توی این 2 ماه اخیرم به غیر از این و Drifter و Deadly Class و Saga هیچ چیز خوبی نیومد ولی بهترین کار این چند ماه باید Punks باشه اینقدر عجیب و خوب بود آدم میخواست اشک بریزه :d
راستی Bleeding Cool یه خبر گذاشته که قراره اسنایدر و خود فرانک میلر یه ادامه برای Dark Knight Returns و Strikes again بنویسن مثل اینکه قرار هم هست داستان درباره Carrie Kelly یا همون رابین باشه که سنش بالا رفته و دنبال یه نفر میگرده که کارشو ادامه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر