Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
آرک Futures End هم شروع شد. داستانش یه فلش فوروارد پنج ساله اس به آینده ی اکثر شخصیت های DC . بتمن با Riddler همدست شده. Green Arrow مرده. بلک لنترن ها برگشتن. سوپرمن ناپدید شده و قدرت هاش به یه سری آدمای عادی رسیده...
از بین همه ی کمیک هایی که جزو ایونتِ Futures End بودن گرین اررو از همه بهتر بود. و بعد گرین لنترن به نظرم. یه سری شونم از همین شماره اول به شدت چرت و پرت بودن. از جمله Grayson ، Aquaman , Earth2 و....
===
Death of wolverine هم بالاخره شروع شد که شماره اولش نسبت به هایپی که شده بود نسبتا خوب بود. میشه امیدوار بود یه مرگ خوب برا لوگان بنویسن

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چطوری دقیقا؟:|
بعد از همه آسیب هایی که تو مدت طولانی به استخون های ولورین رسیده، که مهمترینش ناکازاکی و بمب اتم بود دیگه سیستم healing factor اش کار نمیکنه. هربار که از پنجه هاش استفاده کنه باید دستشو بخیه بزنه و ضدعفونی کنه وگرنه با اون همه باکتری که داخل بدنش میشه دچار عفونت میشه و میمیره. پس دیگه از اونا هم نمیتونه استفاده کنه.
این وسط یه عده از خدا بی خبر تصمیم میگیرن بکشنش

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کمیک و شخصیت هاش سوپر هیرویی معدوفش کلا نه انتها دارن و نه ابتدا ! البته ابتدا دارن ولی خو انقدر مضحک هست بعضیاشون که قابل خوندن نیست !

پس کلا دنبال ابتدا و انتها نباشید ! تو اینترنت سرچ کنید و بهترین هاشون رو دانلود کنید !

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
سری ولورین رو بخوایم بخونیم چطوری ترتیب کمیک هاش؟
اگه بخوای ترتیبی شروع کنی باید از Wolverine battles the hulk و سری قدیمی شروع کنی که اولین نمایش ولوورینه و خیلی قدیمیه (دهه هفتاد اگه اشتباه نکنم) و drawing هاش هم زیاد جذاب و جالب نیست و به سختی گیر میاد
بهترین کار شروع از Wolverine Origin از Paul Jenkins که رویه Civil war هم کار کرده بود و اصل ماجرا دستت میاد ، Weapon X هم اگه گیر بیاری خیلی خوبه ، Uncanny X-Men که دیگه ماجراهای آشنایییش با Xavier و بر وبچ X-Men هستش بعدشم Wolverine Vol.2 و Evolution و Enemy of the State و Get Mystique و آخر از همه هم Old man Logan رو بخون ، خیلی دیگه هم هستن که راستش رو بخوای به نظرم مضخرفن مثل Logan و Go to hell و نکته انحرافی توی داستان ایجاد میکنن ( اینا پیشنهاد من بود باز دوستان بهتر میدونن :d)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من که خیلی وقته دنبال نمیکنم ولی مگه Healing Factor رو از دست نداده بود؟ پس راحته دیگه کارشون:d

من خیلی وقته دنبال نمی کنم کمیک هاشو:| آخرین بار یادمه که یه عده بودن تو سری ولورین که می خواستن بکشنش، ولی موفق نشدن. همشون هم یه قربانی توسط هرج و مرجایی که ولورین درست کرده بود داده بودن، بعد شکمی مارول زد تو یه خط دیگه:|

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Definition of the word "Bada$s"

Viking Batman !

xw8iahwjea21vrvcxvcij.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در راستای مرگ Wolverine، این قضیه مرگ کاراکترهای کمیکی هرچقدر که جذابیت داره و برای طرفدارهای اون کاراکترها جالب هست، از اون طرف یه حس احمقانه ای داره! :D چون 99% بروبچ بعد از چند وقت با بهانه های مختلف برمیگردن و میرن سراغ کار و زندگیشون. یعنی آدم مطمئن هست وقتی Wolverine میمیره، چند ماه بعد دوباره از اعماق جهنم یا دروازه های فلان سیاهچال که زمان-مکان توش بهم ریخته میاد بیرون! :D برای همین تأثیرگذاری مرگ ها کم میشه.

Definition of the word "Bada$s"

Viking Batman !

xw8iahwjea21vrvcxvcij.jpg
من عاشق این ریشش هستم! :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
شماره اول Batman: Futures End هم اومد و نسبت به بقیه ی FE ها مخصوصا Detective Comics: Futures End خیلی بهتر بود.
Batgirl: Futures End هم عالی بود. فعلا این دوتا کاملا ارزش خوندن رو دارن.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شماره اول Batman: Futures End هم اومد و نسبت به بقیه ی FE ها مخصوصا Detective Comics: Futures End خیلی بهتر بود.
Batgirl: Futures End هم عالی بود. فعلا این دوتا کاملا ارزش خوندن رو دارن.

در نگاه اول فکر می کنی در این حالتن: :D، ولی کمی بیشتر که نگاه می کنی:|

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
کسی میدونه این کتاب Mute که نویسندش Duncan Jones کارگردان فیلم Moon و World of Warcraft ـه رو از کجا میشه پیدا کرد؟ هرچی سرچ میکنم برا دانلود پیداش نمیکنم!

ویرایش : مثل اینکه هنوز منتشر نشده اصلاً!

آخرین ویرایش:

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
بعد از انتشار دو قسمت از چهار قسمت کمیک Death of wolverine که تا آخر ماه سپتامبر قرار بود تمام شود قسمت سه و چهار کمیک به تاخیر افتاد .:|:(

قرار هست قسمت های سه و چهار کمیک به ترتیب در 1 اکتبر و قسمت چهار بعد از یه هفته 8 اکتبر منتشر شود!:|

bq68mx0jq6yqia0h8hln.jpg

امیدوارم یه پایان خوب برای ولورین بدن بیرون!:((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر