Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من نظرم اینه که با کمیک هایی از شرلوک هلمز که توسط Alan Moore نوشته شده شروع کنید، کلاً کمیک های جنایی بیشتر جواب میدن اگر کمیکی بخواد جواب بده توی ایران.:D

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
به نظرم آرکی کار کنین یعنی مثلا الان برین تو کار
death of the family اینجوری باشه آره ولی برین سراق کمیکای ادامه داری که باید همه قسمت ها رو دنبال کرد من موافق نیستم:D

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
من نظرم اینه که با کمیک هایی از شرلوک هلمز که توسط Alan Moore نوشته شده شروع کنید، کلاً کمیک های جنایی بیشتر جواب میدن اگر کمیکی بخواد جواب بده توی ایران.:D

تو این برهه هیچی و هیچ کمیکی جز بتمن و اسپایدرمن ملت رو جمع نمیکنه !

همین کم مونده برای شروع از الن مور شروع شه !

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
تو این برهه هیچی و هیچ کمیکی جز بتمن و اسپایدرمن ملت رو جمع نمیکنه !

همین کم مونده برای شروع از الن مور شروع شه !

موور مضامینی که تو کاراش داره بهتره اصلا ترجمه نشه برای چاپ .:d

این مدل کارهای جنایی و کم تر شناخته شده رو باید سپرد دست گروه های اینترنتی. که خب البته فانتزی کمیک نمیتونه کمیک هایی که یه جوری هستن:d رو ترجمه بکنه به خاطر گیرهای الکی که بهش میدن.

ولی کار جنایی بروبیکر که خیلی بهتر هست:d فتاله رو یکی بیاد گردن بگیره ترجمه کنه

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان من میخواستم سری کمیک های X-men رو بخونم تعداد کمیش رو
بهترین داستان هاش کدوم ها هستن؟
کدومشون به وقایع بعد از فیلم Days of future past مربوطه؟
کلا میشه چند تا از بهترین های این سری رو معرفی کنین همراه با شمارا+ این که قدیمی نباشه اصلا:D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
کسی هست یه کمیک وسترن خوب معرفی کنه البته بجز django که خوندمش؟
کسی تا حالا کمیکای watchmen رو ترجمه کرده؟

jonah hex هست.

واچمن رو هم بازی نما قراره ترجمه کنه و همچنین فانتزی کمیک هم تو برنامه شون بود:d البته بازی نما نمیدونم ترکیده یا نه؟

The Outsider

کاربر سایت
Jun 11, 2014
97
نام
-
دوستان یسری کمیک بتمن قبلا تو ایران چاپ میشد و تو دکه ها قرار میگرفت،از کجا میشه اونا رو گیر اورد ؟
الان موسسه ای مشغول به انتشار کمیک هست تو ایران ؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این Outcast عالیه. تازه داره منتشر میشه و شماره اولش خیلی خوب بود. توصیه میشه.
یه سری کامیک های جدید هم این ماه شروع شدن که همشون شماره اولشون خوب بود. Speard, the empty man , Nailbiter ....
یه کامیک دیگه که به شدت توصیه میشه Moon Knight هست. عالیه. هرشماره یه داستان سرراست و خوب داره. طراحیشم چشم نوازه. شش شماره ی خوب داره که بعد اون نویسنده هاش عوض میشن. این شش شماره رو بخونید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,639
نام
محمد
یه کامیک دیگه که به شدت توصیه میشه Moon Knight هست. عالیه. هرشماره یه داستان سرراست و خوب داره. طراحیشم چشم نوازه. شش شماره ی خوب داره که بعد اون نویسنده هاش عوض میشن. این شش شماره رو بخونید
یعنی هر قسمت داستان مجزا داره؟ اگه تو همین 6 شماره داستان اولیه تموم میشه که برم سراغش :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
یعنی هر قسمت داستان مجزا داره؟ اگه تو همین 6 شماره داستان اولیه تموم میشه که برم سراغش :biggrin1:
داستانشم تقریبا مرتبطه ولی تا قسمت شش یه آرک یا سیزن تموم میشه و تیم نویسنده هاش عوض میشن. اگه دنبال مینی کمیک هستی احتمالا به کارت میاد

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان من یک مدت کمیک دانلود میکردم و یک مدتی گذاشتمش کنار الان میخوام دوباره شروع کنم و یادم نیست از کدوم سایت دانلود میکردم
سایتی رو دارین که ترجمه شده رو واسه دانلود بزاره ؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
In an infinite city built on infinite sadness, there is one man capable of breaking free. He will go through Heaven and Hell to save us all
. A fantastical coming of age journey through the afterlife and beyond from Joshua Hale Fialkov (THE BUNKER, THE ULTIMATES) and breakout artist Gabo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر