Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

ntfs

کاربر سایت
Jul 5, 2011
36
اینترنتی باید از سایت ها بخری یا اگه فک و فامیل مسافرت خارجه میرن نزدیک ترین جا یک فروشگاه تو دبی هست . خود من چند تا مثل killing joke-arkham asylum -v for vendetta-batman year one -30 days of night -sin city رو از اون جا خریدم .

اگه خودت که توانایی داری خواستی آدرسشو بهت می دم . یعنی بری اون جا کپ میکنی من خودم دیوانه داشتم می شدم از تعداد زیاد کمیک ها و توانای کم خودم تو خریدشون . همه رو داره از هلبوی و بیگانه علیه غارتگر تا واکینگ دد و سندمن و ...

شما خودت سایتی رو میشناسی؟

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
عملا میشه گفت سایتی که به ایران بفرسته وجود نداره و اگه هم بفرستن نابود میشه تو گمرگ. سابقه های خودم و دوستان در مورد ماژیکی شدن دکتر منهتن هست تا بتمن و....:d

ولی آدینه بوک میفروشه و به ایران میاره با قیمت های بالا البته

ntfs

کاربر سایت
Jul 5, 2011
36
عملا میشه گفت سایتی که به ایران بفرسته وجود نداره و اگه هم بفرستن نابود میشه تو گمرگ. سابقه های خودم و دوستان در مورد ماژیکی شدن دکتر منهتن هست تا بتمن و....:d

ولی آدینه بوک میفروشه و به ایران میاره با قیمت های بالا البته
مرسی بابت معرفی سایت
فقط قیمتاش خیلی زیاده!
الان رفتم قیمتاشو نگاه کردم دیدم killing joke که 18 دلاره با پول پستش میشه 150 تومن! :-o
کلا کمیک خونی رو میذارم کنار :|

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان اگه دنبال سایتی هستید که کمیک ها رو با کیفیت بذاره و آپدیت باشه من Hotmug.org رو بهتون پیشنهاد می کنم.
تنها مشکلش اینه که از سایت های آپلود (مخصوصا Uploaded.net) میذاره لینکاش رو که اونم اگه یه لیچر پیدا کنید تبدیل میشه به لینک پرسرعت براتون!

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
ayajoker2.jpg
ayajoker1.jpg

Ayatollah Khomeini meets the Joker

اینم واکنش من :
r9rdjju94w5uo62evah.jpg

شرمنده اگه تکراری بود ! خودم تو شوک بودم این و دیدم :D

ntfs

کاربر سایت
Jul 5, 2011
36
ayajoker2.jpg
ayajoker1.jpg

Ayatollah Khomeini meets the Joker

اینم واکنش من :
r9rdjju94w5uo62evah.jpg

شرمنده اگه تکراری بود ! خودم تو شوک بودم این و دیدم :D
تازه بعدش که جوکر با لباس عربی میره سازمان ملل و اعلام میکنه که شده نماینده ی ایران تو اون سازمان افتضاح تره!

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
میخوام کمیک های x-men رو بخونم کدومو بخونم (uncanny x-men و all new x-men و ...)؟
از سری new 52 کدم بهتره؟
کمیک های spawn ارزش خوندن داره چون از شخصیتش خیلی خوشم اومده؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
کسی نیست جواب مارو بده؟!
سوالتون خیلی کلیه عزیز دل برادر!
از بین X-Men من شخصا Uncanny رو بیشتر دوست داشتم.
تو 52 هم بسته به سلیقه است که از کدوم خوشتون بیاد!
اگه آرک های بزرگ که همه شخصیتا توش باشن رو دوست دارین، داستانای گروهی مثل JL یا JLD رو شروع کنین. تو این دو آرک گذشته تقریبا همه گروه ها درگیر بودن.
اگه به داستان های انفرادی تر علاقه دارین، من خودم از 3 سری جدید بتمن خوشم اومد. GL هم سه قسمت + Red Lantern شده و دنبال کردنش سخته.
چون تصویرگرای سری های مختلف متفاوته، ممکنه اصلا از طراحی بعضیاش خوشتون نیاد. مثلا من از استایل کمیک فلش خوشم نیومد کلا.
در کل مخصوصا برای New 52 تصمیم با خودتونه و اینکه با کدوم شخصیت بیشتر حال می کنین. برای همینه که نمیشه پیشنهاد قطعی داد که فلان کمیک از بقیه بهتره!
Spawn رو هم چند قسمت ازش بخونین یه حال و هوای کلی دستتون میاد که چجوریه، ولی اگه از شخصیته خوشتون اومده یحتمل از کمیکش هم خوشتون میاد.

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
سوالتون خیلی کلیه عزیز دل برادر!
از بین X-Men من شخصا Uncanny رو بیشتر دوست داشتم.
تو 52 هم بسته به سلیقه است که از کدوم خوشتون بیاد!
اگه آرک های بزرگ که همه شخصیتا توش باشن رو دوست دارین، داستانای گروهی مثل JL یا JLD رو شروع کنین. تو این دو آرک گذشته تقریبا همه گروه ها درگیر بودن.
اگه به داستان های انفرادی تر علاقه دارین، من خودم از 3 سری جدید بتمن خوشم اومد. GL هم سه قسمت + Red Lantern شده و دنبال کردنش سخته.
چون تصویرگرای سری های مختلف متفاوته، ممکنه اصلا از طراحی بعضیاش خوشتون نیاد. مثلا من از استایل کمیک فلش خوشم نیومد کلا.
در کل مخصوصا برای New 52 تصمیم با خودتونه و اینکه با کدوم شخصیت بیشتر حال می کنین. برای همینه که نمیشه پیشنهاد قطعی داد که فلان کمیک از بقیه بهتره!
Spawn رو هم چند قسمت ازش بخونین یه حال و هوای کلی دستتون میاد که چجوریه، ولی اگه از شخصیته خوشتون اومده یحتمل از کمیکش هم خوشتون میاد.
واقعا ممنونم که جواب دادین
من اگه بخوام uncanny رو بخونم نیازی به پیش زمینه ایی چیزی نیست (قبلش چیزی رو بخونم)؟

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
واقعا ممنونم که جواب دادین
من اگه بخوام uncanny رو بخونم نیازی به پیش زمینه ایی چیزی نیست (قبلش چیزی رو بخونم)؟

ببین این به دردت میخوره
http://forum.bazicenter.com/thread6784/page76/#post2972468

البته فکر کنم دیگه الان خیلی تعداد شماره هاش رفته بالا. آدم حوصله اش نمیکشه بخونه همه اش رو. اگه خواستی بخونی ولی حالش رو نداشتی اون کمیک های سالانه اش رو بخون یا Essential ها رو. چون معمولا کیفیت رنگ و چاپشون رفته بالا و بهتر هستن( اون موردهایی که من خوندم این طور بودن)

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دوستان راهی برا تبدیل فرمت cbz ئه کمیک به پی دی اف یا epub هستش ؟

ویرایش :
یافتم با نرم افزار STDU PDF Converter میشه تبدیل کرد . فقط باید رجیستر کنین . وگر نه واتر مارک خودش و میندازه صاف وسط کمیک !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر