Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مسئله اینه من الان سری جدیدی شروع نکردم و بیشتر دارم همونا رو پیگیری میکنم :D

سری کوتاه جدیدی رو هم که خوب باشه هنوز ندیدم، خود امیر هم احتمالا خونده قبلیا رو ولی خب احیانا اگه Harvest رو نخوندید حتما بخونید، قبلا یه معرفی کوتاه ازش کرده بودم خیلی وقت پیش، یه تم سبز و خشن خوبی داره و اون زمان هم خیلی جایزه برد.

این The Wicked + The Divine رو اصلا و ابدا از دست ندید، Issue 18 فوق العاده بود :D یه قسمت کاملا اکشن و بی نظیر، بدون شک از بهترین کمیک های موجود هست، دیروز هم که تازه لینک های Deadly Class 20 اومد و هنوز وقت نشده بخونم :D

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
Harvest رو خوندم، این Wicked + Divine رو خیلی دوس دارم بخونم ولی انقدر سر انتظار کشیدن برا سری‌های ongoing اذیت می‌شم که عملا هرچی سری ناتموم بوده فعلا گذاشتم کنار :D
تقریبا از Saga هم شروع شد که با اون فاصله‌های چندماهه‌ی بین آرک‌هاش دیوونه می‌کرد آدمو و باعث شد به این نتیجه برسم که فعلا بذارم کنار تا هروقت تموم شد بکوب کلشو بخونم
و البته کم کم این تصمیم به سری‌های دیگه هم منتقل شد
حالا هم ترجیح می‌دم اصلا شروع نکنم سری دیگه‌ای رو
راستی الان یادم اومد ایمیج دو تا مینی سری تموم شده‌ی Chrononauts و Starlight از مارک میلار هم داره که بدک نیستن (ولی خب مارک میلاره دیگه، خیلی هم نمی‌شه انتظاری داشت :D)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
aph68hkndk2demd1m5bg.png

چقدر شماره 51 بتمن عالی و بی نقص بود، یه پایان فوق العاده برای تیم کاپلو/اسنایدر و همچنین یه پایان موقت عالی برای بتمن.

ظراحی ها مثل همیشه نیازی به گفتن و اشاره کردن نداره و کاپلو به استادانه ترین شکل ممکن بتمن رو کشیده اما داستان این Issue بهترین قسمتش بود، یه شب ساکت دیگه برای بتمن که دیگه خبری هم از زخم های بدنش به مانند سابق نیست و ناگهان برق کل شهر میره ولی این شب، شب نتیجه کارها و زحم های بتمن هست شبی که همه ویلین ها میگن Not Tonight... چون میدونن این تاریکی متعلق به بتمن هست.
اما بهترین جای کمیک برای من اون قسمت ملاقات با یکی از سیاه لشکر های اولین قسمت این سری 51 قسمته بود، جایی که واقعا بتمن به بهترین شکل ممکن به مخاطب معرفی میشه.

در کل قسمت 51 سری New 52 بتمن برای من تبدیل شد به یکی از بهترین تک شماره هایی که تا حالا از بتمن خوندم، یه پایان حماسی و عالی برای این سری.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
aph68hkndk2demd1m5bg.png

چقدر شماره 51 بتمن عالی و بی نقص بود، یه پایان فوق العاده برای تیم کاپلو/اسنایدر و همچنین یه پایان موقت عالی برای بتمن.

ظراحی ها مثل همیشه نیازی به گفتن و اشاره کردن نداره و کاپلو به استادانه ترین شکل ممکن بتمن رو کشیده اما داستان این Issue بهترین قسمتش بود، یه شب ساکت دیگه برای بتمن که دیگه خبری هم از زخم های بدنش به مانند سابق نیست و ناگهان برق کل شهر میره ولی این شب، شب نتیجه کارها و زحم های بتمن هست شبی که همه ویلین ها میگن Not Tonight... چون میدونن این تاریکی متعلق به بتمن هست.
اما بهترین جای کمیک برای من اون قسمت ملاقات با یکی از سیاه لشکر های اولین قسمت این سری 51 قسمته بود، جایی که واقعا بتمن به بهترین شکل ممکن به مخاطب معرفی میشه.

در کل قسمت 51 سری New 52 بتمن برای من تبدیل شد به یکی از بهترین تک شماره هایی که تا حالا از بتمن خوندم، یه پایان حماسی و عالی برای این سری.

خدا خیرت بده هی خواستم برا این شماره هم یه چیزی بنویسم ولی گفتم شماره قبلو هم من نوشتم بذارم برا این شماره یکی دیگه توضیح بده :D
یه نکته ی خیلی ارزشمند دیگه راجع به این شماره اینه که قضیه ی این ستون "Gotham is..." رو اسنایدر تو همون شماره 1 مطرح کرده بود و در واقع کل این Run حول این جمله شروع میشه و با همون هم تموم میشه.
در واقع شاخص ترین کاری که سنایدر با این سری کرد این بود که به خود شهر گاتم هویت و اهمیتی داد که شک دارم تو کارای هیچ نویسنده ی دیگه ای پیدا بشه.

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من توصیه میکنم پادکست Fatman on Batman با حضور اسنایدر رو گوش کنین حتما. فکر کنم قبل Death of the Family بوده البته ولی بازم همین بحث "هویت و اهمیت به خود شهر گاتم" که بچه ها بهش اشاره کردن به زیبایی تمام باز میشه بین حرفاشون. کلا مطمئنم کسی که هیچ اهمیتی به بتمن نمیده رو هم تکون میده شور و اشتیاق اسنایدر موقع توضیح دادناش.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
لوگوی جدید DC:

“While comics continue to be the heart and soul of DC, the brand has evolved to now stand for powerful storytelling across so many different forms of media. DC is home to the greatest Super Heroes and Super-Villains, and the new logo has the character and strength to stand proudly alongside DC’s iconic symbols,”

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
لوگو قبلی چش بود:| مد هست کمپانی ها بر*نن رو لوگو هاشون؟ اول پپسی و بعد هم جدیدا اینستا و حالا هم اینا!!

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
اتفاقا به نظرم خیلی از لوگوی قبلی بهتره :D
تقریبا یه حالت ساده الد اسکول و بازگشت به ریشه ها داره که تقریبا با تم داستانی rebirth هم مربوطه.
البته هنوزم لوگوی 2005 رو بیشتر دوس دارم و به نظرم لوگوی 2012 واقعا یه افتضاحی بود که از همون اول که اومد هم باهاش ارتباط برقرار نمی‌کردم و فقط به خاطر گذر زمان بهش عادت کرده بودم:D

13221636_615211058635738_7708356077323648223_n.jpg

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوستان این کمیک Preacher چجوریاست؟

فقط به خاطر احترام به Herr Starr کاری بهت ندارم:D ولی بخونید عالیه. البته اگه به خاطر سریالش میگید که مال قبل اتفاقات کامیک هست.

یکی از اون سری هایی هست که من هر سال دوباره میرم سراغش و مرور میکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Torch Bearer

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
فقط به خاطر احترام به Herr Starr کاری بهت ندارم:D ولی بخونید عالیه. البته اگه به خاطر سریالش میگید که مال قبل اتفاقات کامیک هست.

یکی از اون سری هایی هست که من هر سال دوباره میرم سراغش و مرور میکنم.
اره برای سریال میخواستم برم سراغش :D کلا دنیا داره برام نشونه هایی میفرسته که برم سمت کمیک های Vertigo :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
چه همه باورشون شده کاپیتان آمریکا مامور هیدراس! :)) :D big success for marvel ، البته به شرطی که plot twist اش خوب از آب در بیاد.

قضیه دی سی و جوکر هم جالب شد واقعا، از اولشم معلوم بود احتمالش خیلی کمه اسمی چیزی فاش بشه ( درست مثل جریان دکتر هو) اما این جریان 3 تا بودن جالبه واقعا، البته بازم به شرطی که دی سی یه برنامه خوب واسش داشته باشه.

الان دارم rebirth رو میخونم، وسطاش واقعا یه نمه زیادی قاطی پاتی میشه، الان قضیه معلومه چیه؟ قراره ریبوت بشه کل یونیور دوباره یا چی؟ سر در نیاوردم آخر :/

ویرایش، rebirth رو خوندم:

عجب پایانی، الان این 52 رو یعنی دکتر منهتن به وجود آورده؟ :D درسته اول هم 52 یه ریبوت کامل نبود ولی اینکه در این حد دنباله ی کمیک های اصلی باشه جالبه واقعا! کلا فن های دی سی ترکیدن فعلا :))

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من متاسفانه یه چند وقتیه کمیک های Marvel و DC رو پیگیری نمیکنم :D

جریان این هایدرا بودن کپتن آمریکا چیه؟ کل اینترنت و همه محافل کمیک بوکی رمپیج کردن :D فکرشم مسخرست هرچند مشخصه به شکل عجیبی پلات تویست اش میکنن و جمعش میکنن ولی منطق اشون چی بوده؟ :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
من متاسفانه یه چند وقتیه کمیک های Marvel و DC رو پیگیری نمیکنم :D

جریان این هایدرا بودن کپتن آمریکا چیه؟ کل اینترنت و همه محافل کمیک بوکی رمپیج کردن :D فکرشم مسخرست هرچند مشخصه به شکل عجیبی پلات تویست اش میکنن و جمعش میکنن ولی منطق اشون چی بوده؟ :D

جالبه که از شماره ۱ هم اینکار رو کردن:D نیک اسپنسر هم به نظر میتونه جمع کنه این ران رو:D حداقل وسط اون بلبشوی اسپایدرمن برای superior موفق شد یه کار عالی بده بیرون.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
دوستان این کمیک Preacher چجوریاست؟
واقعا عالیه!
اگه بخوایم توصیفش کنیم که خیلی چیزا میشه در موردش گفت، یه داستان عاشقانه‌ی بلند، یه وسترن با ستینگ معاصر، یه داستان کارآگاهی با تم قاتل زنجیزه‌ای، یه ادونچر مذهبی با تم مشابه "راز داوینچی" یا حتی یه داستان درباره ی مرام و معرفت و دوستی عمیق :D
حتی در طول داستان نویسنده کاراکترا رو به جنگ های داخلی ایرلند و جنگ ویتنام وصل میکنه تا درباره‌ی جنگ و احمقانه بودنش بگه، اونا رو به نیویورک میبره تا یه لاو لتری برای این شهر بنویسه و در طول داستان هم بارها به سینمای وسترن و به خصوص جان وین ادای احترام میکنه. به خودکشی کرت کوبین تو داستان اشاره میکنه و یکی از کاراکتراشو تبدیل میکنه به پارودی تمام پاپ استارهای معروف شده به دست استودیوهای موسیقی و دوشیده شدنشون برا پول.
به نظر خودم پریچر بهترین و پخته ترین کار گارث انیس و استیو دیلونه و خوندنش برا هر کسی که به کمیک بوک علاقه داره از واجباته (چه بخواد سریالو ببینه چه علاقه ای به اون نداشته باشه)
از طرف دیگه یه سری لحظات به شدت فاکدآپ داره که تحت هیچ شرایطی تو سریال نمیتونن اونا رو بازسازی کنن، و نهایتش شاید بتونن یه اراجاع کوچیک ایستر اگ مانندی بهشون داشته باشن تا طرفدارای کمیکش خوشحال شن:D

چه همه باورشون شده کاپیتان آمریکا مامور هیدراس! :)) :D big success for marvel ، البته به شرطی که plot twist اش خوب از آب در بیاد.

قضیه دی سی و جوکر هم جالب شد واقعا، از اولشم معلوم بود احتمالش خیلی کمه اسمی چیزی فاش بشه ( درست مثل جریان دکتر هو) اما این جریان 3 تا بودن جالبه واقعا، البته بازم به شرطی که دی سی یه برنامه خوب واسش داشته باشه.

الان دارم rebirth رو میخونم، وسطاش واقعا یه نمه زیادی قاطی پاتی میشه، الان قضیه معلومه چیه؟ قراره ریبوت بشه کل یونیور دوباره یا چی؟ سر در نیاوردم آخر :/

ویرایش، rebirth رو خوندم:

عجب پایانی، الان این 52 رو یعنی دکتر منهتن به وجود آورده؟ :D درسته اول هم 52 یه ریبوت کامل نبود ولی اینکه در این حد دنباله ی کمیک های اصلی باشه جالبه واقعا! کلا فن های دی سی ترکیدن فعلا :))

اون کارکترهای مختلفی که در طول داستان می‌دیدیم هرکدوم قراره توی یکی از سری‌های جدید دی سی برگردن (مثلا اون دختری که به خاطر دزدی غذا دستگیر شده بود Saturn Girl ه و مربوط میشه به Legion of Super-Heroes و اون پیرمرد تو خونه ی سالمندان Johnny Thunder ه و یه جورایی قراره Justice Society برگرده. آره پایانش هم به همین مفهوم بود، الان احتمالا آلن مور داره سرشو میکوبه به دیوار :D

این قضیه‌ی کپتن امریکا رو هم به نظرم ملت دارن زیادی شلوغ می‌کنن، هنوز فقط یه شماره اومده، نمی‌شه سر یه توییست آخر شماره اول اینقدر سریع نتیجه گیری کرد. یه فرضیه اینه که اون فلش بک های به گذشته آخرش به این نرسه که استیو و مادرش عضو هایدرا بشن (تا همینجا هم چیزی از عضویتشون نشون داده نشد) و کپ نقش یه مامور نفوذی به هایدرا رو بازی کنه، یه تئوری دیگه هم هست که همون Kobik موقعی که استیو رو جوون کرده تاریخچه و گذشتش رو هم عوض کرده و اون رو تبدیل به یه مامور هایدرا کرده.
در کل ملت زیادی جوگیر میشن شماها جدی نگیرین :D (حتی پیج ویکی نیک سپنسر رو هم ادیت کردن:D )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر