COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان اين ip رو تو قسمت favorite داشته باشيد.که بهترين سرور هست.و تا 24 نفر ر. جا ميده.تو ايران هستش و ping خوبي خواهيد داشت.ip به صورت استاتيک هست و تغيير نميکنه .از ساعت 12 ظهر فعال هست.
کدوم ip خو؟ ip ندادی :D

همه ی کار هارو کردم 3 بار هم بازی رو ریختم بعد پچ ها رو به ترتیب نصب کردم ولی فایده نداره
یکی کمک کنه:(
بازی شما Easy setup نیست احتمالا؟

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام
اشکان جون من هم PB رو Off کردم هم اونو از لیست Procces ها ترکوندم ولی هیچ فرقی نکرد .

چرا اگه توی سروری دیدید داره Warning میده که PB این سرور رو Ban کرده، توی Multiplayer Options برید PB رو OFF کنید. بعد از بازی خارج بشید و دوباره کانکت شید ! درست میشه ... اگه هم درست نشد دو سه بار برید داخل بازی بگذارید گیر کنه بیایید بیرون، درست میشه بالاخره :D

البته ممکنه سرور هم PBـش ON باشه و هم PB اون سرور رو Ban کرده باشه که اون موقع باید بیخیال اون سرور بشید :laughing: چون اگه PB داشته باشید نمی تونید ! ( Server Ban شده ! ) و اگه هم نداشته باشید، میگه باید داشته باشی :D

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوستان
یه مشکلی دارم نمیدونم از چیه؟
من connectمیشم بخوبی پیش میره حتی بدون مشکل وارد مپ میشم و حدود 1 دقیقه میتونم عالی بازی کنم بعد یهو گیر میکنه وبازی ریپ میزنه و اصلا نمیشه ادامه داد مشکل از چیه؟
سرعتم 256 هستش سروری که توش میرم اینه:87.238.170.62:30040
اگه پینگ بالاست پس چرا اون زمان کوتاه رو عالی میتونم بازی کنم؟
اگه از سروره چند تا خوبش رو لطفا معرفی کنید.
ممنونم.

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
سلام دوستان
یه مشکلی دارم نمیدونم از چیه؟
من connectمیشم بخوبی پیش میره حتی بدون مشکل وارد مپ میشم و حدود 1 دقیقه میتونم عالی بازی کنم بعد یهو گیر میکنه وبازی ریپ میزنه و اصلا نمیشه ادامه داد مشکل از چیه؟
سرعتم 256 هستش سروری که توش میرم اینه:87.238.170.62:30040
اگه پینگ بالاست پس چرا اون زمان کوتاه رو عالی میتونم بازی کنم؟
اگه از سروره چند تا خوبش رو لطفا معرفی کنید.
ممنونم.
سلام دوست عزيز
من ان سرور رو تست کردم.سرور smoking رو punkbuster بن کرده.شما بايد از قسمت option و punkbuster ;multiplayer option رو خاموش کنيد بعد بازي رو ببندين و بعد از باز کردن بدون فعال کردنPB وارد سرور مورد نظر بشينتا مشکل شما حل بشه

با تشکر
اشکان

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
F1

سلام به همه آقا من مردم از بس Counter بازی کردم ولی خدایی عجب چیزیه این Counter
به هر حال من COD4 رو نصب کردم بعد patch 1.5 رو هم گرفتم اون پاینن تو COD4 میزنه 1.5.549 بعد Punkbuster رو هم نصب کردم |update هم شد و توی Xfire هم عضو شدم
بعد توی مسنجر Xfire بازی COD4 رو انتخاب کردم سروراش لییست میشن وقتی روشون کلیک میکنم به 2 3 تا مشکل بر میخورم وقتی COD4 Run میشه
با این ارور ها مواجه میشم البته تو چند تا سرور میرم هر کدوم یه ارورر میده
یکی از این 2 3 تا اروری که میده اینه

1)Server is for low ping players only

2) key code is use please try reconnecting later

va

3) server is full :D

خوب مشکل من تو پچ هست یا جای دیگه منو کمک کنید لطفا کامل کمک کنید هر چیزی که لازم هست رو بهم کامل بگید ممنون میشم

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام به همه آقا من مردم از بس Counter بازی کردم ولی خدایی عجب چیزیه این Counter
به هر حال من COD4 رو نصب کردم بعد patch 1.5 رو هم گرفتم اون پاینن تو COD4 میزنه 1.5.549 بعد Punkbuster رو هم نصب کردم |update هم شد و توی Xfire هم عضو شدم
بعد توی مسنجر Xfire بازی COD4 رو انتخاب کردم سروراش لییست میشن وقتی روشون کلیک میکنم به 2 3 تا مشکل بر میخورم وقتی COD4 Run میشه
با این ارور ها مواجه میشم البته تو چند تا سرور میرم هر کدوم یه ارورر میده
یکی از این 2 3 تا اروری که میده اینه

1)Server is for low ping players only

2) key code is use please try reconnecting later

va

3) server is full :D

خوب مشکل من تو پچ هست یا جای دیگه منو کمک کنید لطفا کامل کمک کنید هر چیزی که لازم هست رو بهم کامل بگید ممنون میشم
شما همه کارات درسته ولی!:
1.اينجا ميگه پينگ شما بالاست و نميتونيد تو اين سرور بازی کنيد
آيدی Xfire رو بده تا هروقت بچه ها سرور ران کردن بهت بگن تا به اين مشکل بر نخوری
2.ميگه Cd-Key شما استفاده شدست که برای اينکه اين ارور رو نده بايد تو سرور های کرک شده بازی کنی که باز بهترينشون همون سرور های ايرانی هست
3.سرور پر هست و جا برای شما نيست!

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوست عزيز
من ان سرور رو تست کردم.سرور smoking رو punkbuster بن کرده.شما بايد از قسمت option و punkbuster ;multiplayer option رو خاموش کنيد بعد بازي رو ببندين و بعد از باز کردن بدون فعال کردنPB وارد سرور مورد نظر بشينتا مشکل شما حل بشه

ممنونم اشکان عزیز کارم راه افتاد ومشکل حل شد.من تو xfire عضو نشدم و بازی میکنم اینکار لازمه؟(عضویت)
موفق باشی.

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
آقا ممنون که راهنمایی کردید
ID من توی Xfire اینه Gearsofwarss
حالا اگه شما هم ای دی هاتونو بدید من ادد کنم ممنون میشم
یه کارید کنید که ما هم حدالقل یه دست بزنیم
خیلی حال میده ممنون Hooshi جان که راهنماییم کردی
راستی چرا Xfire این توریه کشته منو هر وقت از اول نصبش میکنم میخواد خودشو Update کنه بعد از 5 6 min که up میشه دوباره از اول شروع میکنه مشکل چیه ؟؟
بعد یه سوال متفرقه دارم Counter Sorce هم میشه تو نت بازی کرد ؟؟؟ کسی از شما ها هست ؟؟؟

ir-vasili

کاربر سایت
Jan 21, 2008
69
ممنونم اشکان عزیز کارم راه افتاد ومشکل حل شد.من تو xfire عضو نشدم و بازی میکنم اینکار لازمه؟(عضویت)
موفق باشی.
با سلام
xfire يک سيستم مسنجر هست که شما ميتونيد مانند ياهو مسنجر براي خود يک friend list داشته باشين و از سرور هاي بازي مطلع شده و همچنين از سرورهايي که دوستان خود در اون ها بازي ميکنن با خبر بشين.xfire اطلاعات بازيهايي که شما در اون ها شرکت کردين ثبت ميکنه و در profile شما ذخيره ميکنه و نشان دهنده ي تجربيات شما در زمينه game هست.اکثر کساني که به صورت آنلايم بازي ميکنن XFIRE ID دارن.ولي اجباري نيست.من به شما پيشنهاد ميکنم از سايت www.xfire.com آخرين نسخه برنامه رو دانلود کنيد و ID بچه ها رو از توي امضاي آنها برداشته و ADD کنيد تا از سرورهاي ايراني مطلع بشين

با تشکر
اشکان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر