COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

diako1984

کاربر سایت
Dec 1, 2010
32
سلام
من ویندوزم رو دوباره نصب کردم و فایل players رو کپی کردم بعد دوباره بازی رو نصب کردم ولی کلاس اسلحه هام برنگشتن چیکار کنم؟
بعد میشه از یکی از pc های دیگه که لویلشون بالاست فایل پلیرو رو کپی کنم رو سیستم خودم و اسلحه هام و لویلم بالا بره؟
راستی منظورم در حالت LAN هستش:)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
من ویندوزم رو دوباره نصب کردم و فایل players رو کپی کردم بعد دوباره بازی رو نصب کردم ولی کلاس اسلحه هام برنگشتن چیکار کنم؟
بعد میشه از یکی از pc های دیگه که لویلشون بالاست فایل پلیرو رو کپی کنم رو سیستم خودم و اسلحه هام و لویلم بالا بره؟
راستی منظورم در حالت LAN هستش:)
اولا که بازی رو لازم نیست نصب کنی، همون جایی که قبلانصب کردی بری و بازی رو اجرا کنی، بازی اجرا میشه.
دوما شاخه Player داریم، نه فایل.
سوما شما باید بازیت با همون keycode ای که profile ساختی، باز نصب کنی که بتونی اون پروفایل رو بیاری، واسه همین میگم بازی رو نصب نکن چون اون keycode رو احتمالا دیگه نداری.

diako1984

کاربر سایت
Dec 1, 2010
32
اولا که بازی رو لازم نیست نصب کنی، همون جایی که قبلانصب کردی بری و بازی رو اجرا کنی، بازی اجرا میشه.
دوما شاخه Player داریم، نه فایل.
سوما شما باید بازیت با همون keycode ای که profile ساختی، باز نصب کنی که بتونی اون پروفایل رو بیاری، واسه همین میگم بازی رو نصب نکن چون اون keycode رو احتمالا دیگه نداری.

از راهنمایهات متشکرم ولی نتیجه ای نداشت.در کل من میخوام لیول بازیم برگرده یا اینکه به طریقی بره بالا. اگه امکان داره در این مورد
راهنمایی بفرمایید. ورژن بازی من 1.0.525 :)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

من هر ترکیب اسلحه و perk ای که انتخاب میکنم به دلم نمیشینه و باز خیلی باهاش به مشکل میخورم. نمیدونم ایراد بازیم کجاس که زیاد میمیرم. گفتم اگه از اساتید کسی هست، یکم ما رو راهنمایی کنه.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام

من هر ترکیب اسلحه و perk ای که انتخاب میکنم به دلم نمیشینه و باز خیلی باهاش به مشکل میخورم. نمیدونم ایراد بازیم کجاس که زیاد میمیرم. گفتم اگه از اساتید کسی هست، یکم ما رو راهنمایی کنه.

والا از من میشنوی بیا تو promode تو سرور perk بمونی آدم noob میمونه.
حالا جدا از اینا من زیاد سرور perk و اینا نرفتم ولی ترکیبی که من استفاده میکردم و خیلی وقتا راحت top frag بودم اینه
اولی رو بزار رو Stun x 3
دومی رو بزار رو Stopping Power
سومی هم Steady aim
واسه همه Class ها همینا رو میزاشتم.
البته خوب بازم بستگی به خیلی چیزا داره server Shcs مثلا هست توش پر cheater چون Punkbuster نداره اگرم داره cheater رو kick نمیکنه دیدی زیاد میمری طبیعیه.
راجب اسلحه ها هم Ak47 و AK-74u بهترین سلاح های بازین با همینا راحت میتونی topfrag بشی فقط باید طرز استفادشونو بلد باشی

پیشنهاد من اینه یه Cfg مناسب تهیه کن بزار بیا Promode تا Cod4 واقعی رو ببینی.
id xfire منو داری اگه مشکلی بود میتونی همونجا بپرسی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
والا از من میشنوی بیا تو promode تو سرور perk بمونی آدم noob میمونه.
حالا جدا از اینا من زیاد سرور perk و اینا نرفتم ولی ترکیبی که من استفاده میکردم و خیلی وقتا راحت top frag بودم اینه
اولی رو بزار رو Stun x 3
دومی رو بزار رو Stopping Power
سومی هم Steady aim
واسه همه Class ها همینا رو میزاشتم.
البته خوب بازم بستگی به خیلی چیزا داره server Shcs مثلا هست توش پر cheater چون Punkbuster نداره اگرم داره cheater رو kick نمیکنه دیدی زیاد میمری طبیعیه.
راجب اسلحه ها هم Ak47 و AK-74u بهترین سلاح های بازین با همینا راحت میتونی topfrag بشی فقط باید طرز استفادشونو بلد باشی

پیشنهاد من اینه یه Cfg مناسب تهیه کن بزار بیا Promode تا Cod4 واقعی رو ببینی.
id xfire منو داری اگه مشکلی بود میتونی همونجا بپرسی

ممنون آرتین جان؛

والله promode یه طوریه، خوشم نمیاد راستش رو بخوای. اونجا که خیلی بیشتر میمیرم چون خیلی حرفه ای هستن و از تو دود و این طور مسائل frag میکنن! ده دیقه باید علاف وایسم تا دو قدم راه برم و بعد ... بنگ!
باز تو سرور های معمولی میشه یه سری فرگ کرد، درسته چیتر زیاد داره.
مشکل من فرگ کردن نیست، مشکلم زیاد مردنه. تا یکی رو فرگ میکنم بلافاصله میمیرم، مگه اینکه silenced باشه یا sniper باشم.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
ممنون آرتین جان؛

والله promode یه طوریه، خوشم نمیاد راستش رو بخوای. اونجا که خیلی بیشتر میمیرم چون خیلی حرفه ای هستن و از تو دود و این طور مسائل frag میکنن! ده دیقه باید علاف وایسم تا دو قدم راه برم و بعد ... بنگ!
باز تو سرور های معمولی میشه یه سری فرگ کرد، درسته چیتر زیاد داره.
مشکل من فرگ کردن نیست، مشکلم زیاد مردنه. تا یکی رو فرگ میکنم بلافاصله میمیرم، مگه اینکه silenced باشه یا sniper باشم.

اول promode همینه زیاد میمیری خوبیش اینه اونجا بازیکن حرفه ای هست میبینی یاد میگری از بازیشون

خواهش میشود
خب یه هدست خوب لازم داری یه ماوس حداقل X7
از UAV خیلی باید استفاده کنی صدا هم خیلی مهمه حتی کوچکترین صدا
میبینی تا یکی رو کشتی میان سر وقتت خب تو UAV جاتو دیدن
همینه اینا رو مد نظر بگیری خیلی تاثیر میزاره تو بازیت

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اول promode همینه زیاد میمیری خوبیش اینه اونجا بازیکن حرفه ای هست میبینی یاد میگری از بازیشون

خواهش میشود
خب یه هدست خوب لازم داری یه ماوس حداقل X7
از UAV خیلی باید استفاده کنی صدا هم خیلی مهمه حتی کوچکترین صدا
میبینی تا یکی رو کشتی میان سر وقتت خب تو UAV جاتو دیدن
همینه اینا رو مد نظر بگیری خیلی تاثیر میزاره تو بازیت

خوب نمیشه که یکی رو بزنی تو UAV نیای، مگه اینکه Jammer داشته باشی یا Silenced باشی که اکثرا نیستن!
ماوس و هدستم کجا بود ... کارت گرافیک onboard ـه باش 20 fps هم به زور میگیرم ...

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
کسی میدونی چرا کیک میشم؟

drw4o2i0rdwbe4k4pgp.jpg

• Like
Reactions: Farh@d

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
ببخشید من هرکار میکنم نمی تونم به سرور وصلشم اگه میشه یه راهی برای درست کردن مولتی این بازی برای انلاین بگید که جدیدا تست شده باشه(ممنون میشم)

rezax2x

کاربر سایت
May 13, 2010
140
کسی میدونی چرا کیک میشم؟

drw4o2i0rdwbe4k4pgp.jpg
دوست عزیز علت کیک شدنت بخاطر اینه که هاست یا سروری که شما وارد بازیش میشین قبلش punk buster رو باز کرده یا روشن کره به این معنی که شما یاید بازی رو در این نرم افزار اپدیت کنید که فکنم توضیحات در مورد pb تو نت موجوده یه سرچ کنی متوجه میشی

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
ببخشید من هر دوتا پچ رو دارم ولی وقتی میزنم نصب شه میگه بازی نصب نیست
لطفا اگه فایلی چیزی هست بگین تا دانلودشون کنم

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
دوست عزیز علت کیک شدنت بخاطر اینه که هاست یا سروری که شما وارد بازیش میشین قبلش punk buster رو باز کرده یا روشن کره به این معنی که شما یاید بازی رو در این نرم افزار اپدیت کنید که فکنم توضیحات در مورد pb تو نت موجوده یه سرچ کنی متوجه میشی
punk buster آپدیت هستش :(

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
ببخشید کسی نیست جواب منو بده من هر چیزی که هرجا گفتن رو دان کردم punk buster هم اجرا کردم گفت بدون ارور اپ شد من چی کار کنم چون میگه cd key می خواد اونم که وارد میکنم یگه cd key in use من باید چی کار کنم گفتم پچ ها هم هر کار کردم نصب نمیشن میگه بازی نصب نیست لطفا یکی کمک کنه:((

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم ولی دیدم تاپیکی نیست که بپرسم.
میخواستم بگم میشه بازی هایی که اورجینال نیستند رو به صورت شبکه با چند کامپیوتر بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر