Clive Barker’s Jericho

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فریدون جان لطفا یه کم درباره ی بازی توضیح بده و این که ارزشه خرید داره یا نه ؟

ممنون :love:

اولین چیزی که چشم هر بازی بازی میگیره نام اشنای Undying که در 21feb.2001 عرضه شد و Gameplay And Story واقعا مورد توجه و فراموش نشدنی بود و اکثریت احتمال میدادن Jericho نیز اثر نابی باشد . ولی Gameplay Jericho ماند عناوینی همچونSerious Sam-Painkiller که مقداری تفاوت دارند. مراحل بازی خطی هستند جنگ و جدالهای ا ن لذت بخش است. شما در بازی کنترل 5 نفر داشته و با تعویض پیاپی بین انها سو و چهت دادن میدان جنگ راعهده دارید میتوانید از اقویا افراد مثل حالت Bullet Time که برای Cole است یا از اتش و... استفاده کرده و نبردها نیز جذاب تر خشن تر میشوند. از دیگر نقاط قوت بازی طراحی عالی دشمنان که هم خوانی زیادی با جو بازی دارند است و جزیات انها نیز بسیار عالی طبیعی است. از نظر گرافیکی بازی در سطح عناوینی چون Bioshock نیست و بعضا جزیات مدلها بسیار معمولی و پایین است در هر سه نسخه. با این حال طراحی محیطها دارای تنوع خوبیست و بیشتر بسته به سلیقه افراد دارد اما عموما تاریک و تا حدودی یک رنگ هستند.صدا گذاری بازی عالیی و فقط کافی است به سیستم 5.1 DTS مجهز باشی. در کل باید گفت Jericho بازی بدی نیست اما دیدن نبردهای پر ازدحام خالی از لطف تیست و نباید به این راهتی ها از طراحی دشمنان گذشت ام قبا از هر چیز بهتر است چندین تبلیغ از بازی نگاه کنی چون بازی سلیقه ی است . اشکالی نداشت که من گفتم ؟

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ديروز اين بازيرو گرفتم! حرف نداره خيلي قشنگه
گرافيكشم كه هر چي بگم كم گفتم واقعا تماشاييه!
بعد از مدتها يه گيمه ترسناكه ريديف رسيده دستم نميدونيد چه وضعي دارم:laughing:

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
سلام به همگی
هرکی این بازی رو نگرفته اگر اول شخص دوست داره بگیره واقعا حال می ده داستان جلبی داشت اما ترسناک نبود که جاش اکشن های خوبی داشت به نظر من این بازی دو تا ایراد داشت
1 کاراکتری که من ازش خوشم اومد آخرش مرد!که این چیزیه که تو همه ی بازی ها همین اتفاق برای من می افته
2 دموی آخر بازی 3-4 دقیقه کم داشت
اینم یه چیزایی در مورد بازی:
شما در بازی 6 بازی کن را کنترل می کنید البته به جز 15 دقیقه اول:
jonesکه دارای نیروی ذهنی می باشد و قادر به کنترل بعضی از شخصیت هاست
cole متخصص الکترونیکی و تکنیکی شماست که کار های مثل checkpoint و ammo و شناسایی منطقه رو به عهده داره
delgado یک سرباز کار آمد با machine gun و نیروی آتش
black یا همان abbeyکهsniper دار شماست و مهارت بالای در تیر اندازی دارد
churchیک نینجا که با خون خودش کار های جالب و به درد بخوری می کنه مثل درست کردن میدان آتش
rawlingsکشیشی که به جز شما می تواند افراد downشده را باز گرداند و دارای نیرو های ذهنی می باشد
خود شما هم در اول بازی وجود دارید: devin ross اسم شما است سر گروه تیم ولی در 15 دقیقه اول بازی کشته می شید و روح شما به بدن دوستانتان منتقل می شود
کلا این گروه رو jericho می نامند که شما برای ماموریتی به منطقه ای فرستاده می شید و ....بقیش هم تو بازی می بینید نمی گم که بازی بهتون حال بده!

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
سلام به همگی
هرکی این بازی رو نگرفته اگر اول شخص دوست داره بگیره واقعا حال می ده داستان جلبی داشت اما ترسناک نبود که جاش اکشن های خوبی داشت به نظر من این بازی دو تا ایراد داشت
1 کاراکتری که من ازش خوشم اومد آخرش مرد!که این چیزیه که تو همه ی بازی ها همین اتفاق برای من می افته
2 دموی آخر بازی 3-4 دقیقه کم داشت
اینم یه چیزایی در مورد بازی:
شما در بازی 6 بازی کن را کنترل می کنید البته به جز 15 دقیقه اول:
jonesکه دارای نیروی ذهنی می باشد و قادر به کنترل بعضی از شخصیت هاست
cole متخصص الکترونیکی و تکنیکی شماست که کار های مثل checkpoint و ammo و شناسایی منطقه رو به عهده داره
delgado یک سرباز کار آمد با machine gun و نیروی آتش
black یا همان abbeyکهsniper دار شماست و مهارت بالای در تیر اندازی دارد
churchیک نینجا که با خون خودش کار های جالب و به درد بخوری می کنه مثل درست کردن میدان آتش
rawlingsکشیشی که به جز شما می تواند افراد downشده را باز گرداند و دارای نیرو های ذهنی می باشد
خود شما هم در اول بازی وجود دارید: devin ross اسم شما است سر گروه تیم ولی در 15 دقیقه اول بازی کشته می شید و روح شما به بدن دوستانتان منتقل می شود
کلا این گروه رو jericho می نامند که شما برای ماموریتی به منطقه ای فرستاده می شید و ....بقیش هم تو بازی می بینید نمی گم که بازی بهتون حال بده!
بابا....بد ضد حال زدی کل داستانو گفتیو داستانو لو دادی..تو یه spoiler واقعی هستی:p
ای کاش چیزی فاش نمیکردی و ما خودمون داستان بازی رو میفهمیدیم.

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
بابا....بد ضد حال زدی کل داستانو گفتیو داستانو لو دادی..تو یه spoiler واقعی هستی:p
ای کاش چیزی فاش نمیکردی و ما خودمون داستان بازی رو میفهمیدیم.
اسم دو تا کاراکتر می شه تمام داستان بازی:confused::eek::eek::confused:
اگه شما تا حالا اینجوری بازی رو تموم می کردی پیشنهاد می کنم بری هر بازی رو چند بار دیگه تموم کنی و بیشتر به دیالگ های بازی و اتفاقات توجه کنی البته بی احترامی نباشه ولی داستان یه بازی تو اسم کاراکتر هاش تموم نمی شه:biggrin1:

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
نکات مثبت : صداگذاري ، بعضي از افکت هاي گرافيکي
نکات منفي : پايان جالبي نداشت ، گيم پلي بد ، داستان ضعيف ، طراحي بد مراحل بازي
البته پايان بهتر(کامل تر) اين بازي روي درجه ي سخته که من رو نرمال بازي کردم و پايان بهتر(کامل تر) رو نديدم.
4 دقيقه ي پايانيه بازي رو براتون آپلود کردم : لينک
حجم : 9.46 مگابايت

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام آقا من اون مرحله که با اون بچه میجنگه گیر کردم چی کار باید بکنم؟؟؟؟ همونجایی که cole و jones میمیرند فکر کنم مرحله آخر باشه ممنون میشم کمک کنید

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
سلام آقا من اون مرحله که با اون بچه میجنگه گیر کردم چی کار باید بکنم؟؟؟؟ همونجایی که cole و jones میمیرند فکر کنم مرحله آخر باشه ممنون میشم کمک کنید
همين تريلري که تو پست قبليم لينکشو گذاشتم دانلود کن ، ميفهمي بايد چيکار کني.
حالا اگه نخواستي دانلود کني :
اول Black رو انتخاب کن و به طرف Boss پشت سر هم دکمه ي Q رو فشار بده.
بعد که Boss شروع به شليک گلوله هاي صورتي رنگ کرد ، Rawlings رو انتخاب کن و دکمه ي E رو نگه دار و بعد از اينکه يک گوي آبي رنگ تو دستهاي Rawlings ايجاد شد دکمه ي E رو رها کن.
بعد Delgado‌ رو انتخاب کن و دکمه ي E رو تا زماني که دو اژدهاي آتشين وارد بدن Boss نشدن نگه دار.
بعد Church رو انتخاب کن و دکمه ي E رو فشار بده و بعد ...

:) Credits :)

Created by
Clive Barker & Brian Gomez
.
.
.​

FARSHIID

کاربر سایت
Nov 28, 2007
4
من در مرحله ی TEMPALE OF PAIN گیر کردم . بعد از رد شدن از اون چاله ی نیزه ها با CHURCH
در اون طرف چاله باید چکار کنم ، یه اهرم رو زمینه که گروه میگن باید یه سنگ بندازم روش اون سنگه کجاست ، لطفا منو راهنمایی کنید !:(:((:confused:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
ديروز اين بازيرو گرفتم! حرف نداره خيلي قشنگه
گرافيكشم كه هر چي بگم كم گفتم واقعا تماشاييه!
بعد از مدتها يه گيمه ترسناكه ريديف رسيده دستم نميدونيد چه وضعي دارم:laughing:

کجای این بازی ترسناک هست...؟؟ اگر به این بازی میگی ترسناک پس اگر Condemned : Criminal Origins رو بازی کنی که پ.... میریزه (شوخی بود;))

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
کجای این بازی ترسناک هست...؟؟ اگر به این بازی میگی ترسناک پس اگر Condemned : Criminal Origins رو بازی کنی که پ.... میریزه (شوخی بود;))
condemned که تاريخی ترين بازی تو سبک horror action هست .
کسی که condemned رو تا اخرش بره و زنده بمونه يعنی وسط بازی سکته نکنه بمیره اونوقته که اين بازيها مثل jericho براش مثل يه بازی fun میمونه
باور کنيد من وسط بازی jericho يه بار داشت خوابم میگرفت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
condemned که تاريخی ترين بازی تو سبک horror action هست .
کسی که condemned رو تا اخرش بره و زنده بمونه يعنی وسط بازی سکته نکنه بمیره اونوقته که اين بازيها مثل jericho براش مثل يه بازی fun میمونه
باور کنيد من وسط بازی jericho يه بار داشت خوابم میگرفت

پس Silent Hill چی..................
مخصا شماره 4
ولی اره Condemned بهترین بازی ترسناک XBOX360 بود که من بازی کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر