Clash Of The Titans | PS3

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
آقا میشه من یه درخواستی از شما بکنم؟!
لطفا خواهشا اینجا فقط درباره بازی COTT حرف بزنید ، اینجا رو تاپیک مقایسه نکنید.
بازی تقلید از سری X هست یا نه ربطی به این تاپیک نداره!!!
من فارسی نوشتم ، اگه فارسی زبان هستید خواهشا رعایت کنید:bye:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
Chuji شما هر جا که هستی یه گند به تاپیک میزنی.به همه ننگ فن بوی بودن رو میزنی در حالی که خودت همه مدلشو درس میدی!
سعی کن بزرگ بشی این حرف بچه گانه چیه توی یک تاپیک بازی میزنی؟چه ربطی به 360 داره اینجا؟عقده شده برات؟
ولی اگه امیرحسین الان این تاپیک رو تو بخش 360 می زدی همه قربون صدقه ی بازی می رفتن و 20 بار سجده می کردن :biggrin1: از فردا هم همه جا پر می شد که COTT از GOW خیلی سرتره :laughing:
خب این 360 فن ها هر جای دنیا باشن بالاخره خودشونو نشون میدن :biggrin1: این تاپیک در مورد ورژن PS3 این بازی من نمی دونم شما اینجا چیکار می کنی؟
این از این تاپیک اون هم از اون تاپیک در مورد کمبود ps3 با اون نظرات گهربارت که باید با طلا نوشت و به عنوان یه اثر طنز به اهل ادب معرفی کرد...!:laughing:
---------
دوستان شرمنده ولی پستهای ایشون خیلی رو اعصابه...

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
در اینکه بازی از GOW بر گرفته شده هیچ شکی نیست. اماشاید خط داستانی متفاوتی داشته باشه. این هم قابل ذکر هست که خواهران سرنوشت فقط مربوط به GOW نیست.

وقتی که صحبت از تایتان ها می شود ، همگی به یاد IP بی نظیر God Of War می افتیم .

خوب من با این حرف مخالفم

اگر جایی اسم تایتان بیاد اولین چیزی که به ذهن بازی باز باید خطور کنه کسی نیست جز Sargeras !

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
بچه ها فیلمش خیلوقت هست که اکران شده برید تو خط دانلودش
شما هم خودتان را با این تقلید گفتن کشتید پس با این حساب نباید دیگر بازی بسازند مهم فقط این هست که بازی را خوب بسازند اگر نسازند بحثش جداست

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها فیلمش خیلوقت هست که اکران شده برید تو خط دانلودش
شما هم خودتان را با این تقلید گفتن کشتید پس با این حساب نباید دیگر بازی بسازند مهم فقط این هست که بازی را خوب بسازند اگر نسازند بحثش جداست

سلام دوسته عزیز این فیلم همین جمعه برابر با 2 آپریل اکران می شود!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که بدم نمیاد تجربش کنم. دلیلش هم این هست که کلا به این مدل داستان ها علاقه دارم. امیدوارم که چیز خوبی از توش در آورده باشند

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فیلمش که قاعدتا باید خوب باشه ! با وجود کسایی مثل لیام نسون ولی خب من خیلی به بازیش امیدی ندارم ! چون تا حالا اکثر فیلم/بازی ها خوب نبودند ! ولی شدیدا منتظر فیلمش هستم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر