::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من میخواستم Xmode رو امتحان کنم رو یکی از Accـهام بعد الان با روت چکر چک میکنم میزنه روت شده ولی با Xmode که میرم میزنه روت نشده هنوز، روت کنید:(
نسخه ی روت شده ی سافت 98 هم گرفتم چک کردم زده بود روت نشده. با کینگ روت، روت کردمش خودم!

سلام بر شما

اون برنامه xmod روی بلواستک نصب نمیشه تا الان که نصب نشده تو خوده سایت سازنده هم بری نوشته که رو برنامه های شبیه ساز انروید کار نمیکنه....

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
سلام
شاه بربر من لول یکه خیلی زود میمیره با چه استراتژی ازش استفاده کنم بیشتر دوم رو بیاره؟؟
بعد ه من استراتژی حملم اینه 25 تا جاینت با 30 تا گابلین اگرم جا شد چند تا دیوار شکن میبرم :d البته گاهی به جای جاینت اژدها میبرم ولی کم میشه چون گرونه خیلی طول میکشه من حوصله وایسادن ندارم :|

- - -ویرایش - - -

هیلر بذارم پشت شاه بربر ممکنه تاثیر کنه؟ :|

آخرین ویرایش:

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
سلام
شاه بربر من لول یکه خیلی زود میمیره با چه استراتژی ازش استفاده کنم بیشتر دوم رو بیاره؟؟
بعد ه من استراتژی حملم اینه 25 تا جاینت با 30 تا گابلین اگرم جا شد چند تا دیوار شکن میبرم :d البته گاهی به جای جاینت اژدها میبرم ولی کم میشه چون گرونه خیلی طول میکشه من حوصله وایسادن ندارم :|

- - -ویرایش - - -

اینکه کینگت زود میمیره عادیه چون لولش یکه یه راهی که داری اینه که همون اول اتک کینگو نندازی صبر کنی یه ذره نیروها پیشروی کنن بعدش کینگو بندازی.ترکیب حمله که داری هم خیلی بد هست باید انقدر ترکیبای مختلف رو تست کنی تا به ترکیبه ایده ال برسی اما ۲۵ تا جاینت خیلی زیاده

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
اینکه کینگت زود میمیره عادیه چون لولش یکه یه راهی که داری اینه که همون اول اتک کینگو نندازی صبر کنی یه ذره نیروها پیشروی کنن بعدش کینگو بندازی.ترکیب حمله که داری هم خیلی بد هست باید انقدر ترکیبای مختلف رو تست کنی تا به ترکیبه ایده ال برسی اما ۲۵ تا جاینت خیلی زیاده

والا من با این استراتژیم بیشتر از 12 میلیون تا طلا تا حالا قارت کردم مشکلی درش نمیبینم ولی گفتم شاید برای شاه بربر استراتژی خاصی باشه که نه فعلا مثل اینکه سربازای دارک از کله گندش شاه و ملکه تا ضعیفش مینیون سرکارین :| :| :|

نه ربطی به لولش نداره من با شبیه ساز کلش fhx شاه بربرو بردم لول 40 دیدم قدرتش همش دو برابر شد یعنی اینقدر ادم باید دارک اکسیر جمع کنه ارتقاش بده که اخر هیچی
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif

اتفاقا من توی fhx-al... رفتم همه سربازارو مکس کردم رو نقشه اخر سینگل پلیر تست کردم فقط اژدها تونست نصفشو بزنه بقیه سربازا یه ستارشم نکردن به نتیجه رسیدم تو کله این بازی فقط اژدها بدرد میخوره اما مشکل بزرگ قیمتشه

آخرین ویرایش:

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
سلام

- - -ویرایش - - -

کینگ رو باید وسطای اتک ازش استفاده کنی چونکه اول میره سراغ اون چیزایی که نزدیکترن(اونایی که خارج از دیواران) و دفاعیا شهیدش میکنن
ولی در کل بازم زود می میره چون اول اونو میزنن ،هیلر هم به جا و به موقع بفرستی میتونه تاثیر بزاره
یا یه اسپل هیل که میخای استفاده کنی رو جایی بندازی که جون کینگت رو هم پر کنه

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
والا من با این استراتژیم بیشتر از 12 میلیون تا طلا تا حالا قارت کردم مشکلی درش نمیبینم ولی گفتم شاید برای شاه بربر استراتژی خاصی باشه که نه فعلا مثل اینکه سربازای دارک از کله گندش شاه و ملکه تا ضعیفش مینیون سرکارین :| :| :|

نه ربطی به لولش نداره من با شبیه ساز کلش fhx شاه بربرو بردم لول 40 دیدم قدرتش همش دو برابر شد یعنی اینقدر ادم باید دارک اکسیر جمع کنه ارتقاش بده که اخر هیچی :| :|
اتفاقا من توی fhx-al... رفتم همه سربازارو مکس کردم رو نقشه اخر سینگل پلیر تست کردم فقط اژدها تونست نصفشو بزنه بقیه سربازا یه ستارشم نکردن به نتیجه رسیدم تو کله این بازی فقط اژدها بدرد میخوره اما مشکل بزرگ قیمتشه
اشتباه فکر میکنی کینگ لول بالا با ارزشترین نیروی که میشه داشت .درباره سرباز هم اینطوری نیست که سربازها رو لول اخر کنی بعدش از هرجا بریزی زمینو ۳ کنن .اینکه از کجا نیرو رو خالی کنی و کی اسپل بزنی خیلی مهمه . درباره ترکیب حمله که داری باید گفت هم زمان زیادی میبره و هم هزینش بالاستو اگه تو لیگای پایین باشی اصن جواب نمیده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

نه ربطی به لولش نداره من با شبیه ساز کلش fhx شاه بربرو بردم لول 40 دیدم قدرتش همش دو برابر شد یعنی اینقدر ادم باید دارک اکسیر جمع کنه ارتقاش بده که اخر هیچی :| :|

لِول چندی شما؟ تاون هال چندی؟؟

اون مرحله آخرشو با پکا ، جایبنت و هوگ میشه به سادگی 3 کرد ، من خودم با جاینت زدمش ، اصلا دراگ بدترین نیروی بازیه از تاون حال 8 به بعد :d

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی

اون مرحله آخرشو با پکا ، جایبنت و هوگ میشه به سادگی 3 کرد ، من خودم با جاینت زدمش ، اصلا دراگ بدترین نیروی بازیه از تاون حال 8 به بعد :d

دقیقا
دراگ تا قبل از تاون هشت خوبه ولی بعدش زیاد مالی نیست.تو تاون هشت هوگ 4 خوبه ولی اخزای 8 و رسیدن به نه هوگ هم زیاد جواب نمیده و باید بری سراغ گولم پکا!(البته اینا رو برا اتک وار گفتم)

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
اشتباه فکر میکنی کینگ لول بالا با ارزشترین نیروی که میشه داشت .درباره سرباز هم اینطوری نیست که سربازها رو لول اخر کنی بعدش از هرجا بریزی زمینو ۳ کنن .اینکه از کجا نیرو رو خالی کنی و کی اسپل بزنی خیلی مهمه . درباره ترکیب حمله که داری باید گفت هم زمان زیادی میبره و هم هزینش بالاستو اگه تو لیگای پایین باشی اصن جواب نمیده
خب شما که میگی جاینت بیشترین زمانو میبره!!!!!!!!!!!!!!! میشه بگید چه سربازی اونقد قدرتمنده و سریع تر از جاینت ساخته میشه که تاون 7و8 رو سه ستاره بزنه ولی جاینت نباشه؟؟
ببین شما که این حرفو داری میزنی هنوز ندیدی اخر بازی چی میشه که بتونی همه سرباز هارو دقیقا با هم مقایسه کنی اگه شبیه ساز های کلش یا بهتر بگم بری تو کلش FREE GEM همه بازیو ببری تا اخر میفهمید ارزش چه سرباز چه قد هست

من خودم تاون هفتم و اژدها و هوگ رایدر هم دارم

ولی مرحله اخر رو با شبیه ساز تست کردم که قدرت سربازارو بسنجم و جهت اطلاع اون مرحله اخرو با کینگ بربر چهلو کویین چهل + یک بار همه زمینو پر هوگ کردم نشد یه بار همه زمینو پر پکا کردم نشد و یه بارم همشو پر جاینت کردم نشد و یه بار دیگم همشو پر اژدها کردم بازم نشد انواع طلسم ها از خشم گرفته تا هرچی فکر کنید هم تست کدم نشد
بیشترین رکوردم شد اژدها برای همینه میگم به جز اژدها هیچ کدوم بدرد نمیخورن

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب شما که میگی جاینت بیشترین زمانو میبره!!!!!!!!!!!!!!! میشه بگید چه سربازی اونقد قدرتمنده و سریع تر از جاینت ساخته میشه که تاون 7و8 رو سه ستاره بزنه ولی جاینت نباشه؟؟
ببین شما که این حرفو داری میزنی هنوز ندیدی اخر بازی چی میشه که بتونی همه سرباز هارو دقیقا با هم مقایسه کنی اگه شبیه ساز های کلش یا بهتر بگم بری تو کلش FREE GEM همه بازیو ببری تا اخر میفهمید ارزش چه سرباز چه قد هست

من خودم تاون هفتم و اژدها و هوگ رایدر هم دارم

ولی مرحله اخر رو با شبیه ساز تست کردم که قدرت سربازارو بسنجم و جهت اطلاع اون مرحله اخرو با کینگ بربر چهلو کویین چهل + یک بار همه زمینو پر هوگ کردم نشد یه بار همه زمینو پر پکا کردم نشد و یه بارم همشو پر جاینت کردم نشد و یه بار دیگم همشو پر اژدها کردم بازم نشد انواع طلسم ها از خشم گرفته تا هرچی فکر کنید هم تست کدم نشد
بیشترین رکوردم شد اژدها برای همینه میگم به جز اژدها هیچ کدوم بدرد نمیخورن

Single Player مرحله 50 Sherbet Towers

دانلود فایل How-to-Beat-Sherbet-Towers!-Cheap-and-Easy

دانلود فایل Clash-of-Clans-Sherbet-Towers-#50-w-TH-7-units-(Updated-New-6-2014)

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
خب شما که میگی جاینت بیشترین زمانو میبره!!!!!!!!!!!!!!! میشه بگید چه سربازی اونقد قدرتمنده و سریع تر از جاینت ساخته میشه که تاون 7و8 رو سه ستاره بزنه ولی جاینت نباشه؟؟ببین شما که این حرفو داری میزنی هنوز ندیدی اخر بازی چی میشه که بتونی همه سرباز هارو دقیقا با هم مقایسه کنی اگه شبیه ساز های کلش یا بهتر بگم بری تو کلش FREE GEM همه بازیو ببری تا اخر میفهمید ارزش چه سرباز چه قد هستمن خودم تاون هفتم و اژدها و هوگ رایدر هم دارمولی مرحله اخر رو با شبیه ساز تست کردم که قدرت سربازارو بسنجم و جهت اطلاع اون مرحله اخرو با کینگ بربر چهلو کویین چهل + یک بار همه زمینو پر هوگ کردم نشد یه بار همه زمینو پر پکا کردم نشد و یه بارم همشو پر جاینت کردم نشد و یه بار دیگم همشو پر اژدها کردم بازم نشد انواع طلسم ها از خشم گرفته تا هرچی فکر کنید هم تست کدم نشدبیشترین رکوردم شد اژدها برای همینه میگم به جز اژدها هیچ کدوم بدرد نمیخورن
والا من همه نیروهام فول اپدیت هست که اینو میگم. اون زمین اخر سینگل رو با جاینت ۶ زدم

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
سلام
دوستان امکانش هست دو تا اکانت تو یه دستگاه باشه؟ گوشیمم روت نی

Sent from my D6503 using Tapatalk
اره هست .رو نت یه سرچ بزنی راحت پیدا میکنی.البته یادت باشه که این کار از نظر سوپر سل یک کار غیر قانونیه و احتمال بن شدن هست با اینکه تعداد افرادی که اینطوری بن شدن خیلی خیلی خیلی کم هستن اما بازم احتمالش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر